Hubert Urbański

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

PrzypominajÂą mi siĂŞ chwile sprzed ponad trzech lat, gdy dowiedzieliÂśmy siĂŞ, Âże z TVN odchodzi Lis... ;( To wielka strata...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Mo¿e i pora¿ka ale ja siê cieszê, ¿e wreœcie ktoœ inny poprowadzi TzG z Skrzyneck¹. Nie przesadzajmy i nie porównujmy odejœcie Urbaùskiego do odejœcia Lisa. Lis by³ g³ówn¹ twarz¹ faktów - które by³y i sa priorytetowym programem tvn. Urbaùski by³ jednym z prowadz¹cych TzG. Myœle, ¿e tvn jeszcze nas zadziwi osob¹, która bêdzie prowadzi³a TzG i ta zmiana mo¿e wyjœc stacji na lepsze.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Greg Haus pisze:Mo¿e i pora¿ka ale ja siê cieszê, ¿e wreœcie ktoœ inny poprowadzi TzG z Skrzyneck¹. Nie przesadzajmy i nie porównujmy odejœcie Urbaùskiego do odejœcia Lisa. Lis by³ g³ówn¹ twarz¹ faktów - które by³y i sa priorytetowym programem tvn. Urbaùski by³ jednym z prowadz¹cych TzG. Myœle, ¿e tvn jeszcze nas zadziwi osob¹, która bêdzie prowadzi³a TzG i ta zmiana mo¿e wyjœc stacji na lepsze.
ObyÂś miaÂł racjĂŞ...!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Urbaùski by³ twarz¹ TVN. Dostawa³ zawsze najlepsze programy. Nie rozumiem naprawdê tego odejœcia. Kto jest w stanie zapewniÌ mu lepsz¹ przysz³oœÌ? Tym bardziej, ¿e zapewniano, ¿e jest ju¿ dla niego naszykowany nowy program.

Nowy prowadzÂący "TaĂąca" raczej nie bĂŞdzie tak dobry jak Hubert. Hubert byÂł twarzÂą tego programu, byÂł z nim zwiÂązany nierozerwalnie. A TVN ma tylko trochĂŞ ponad 2 dni na znalezienie nowego gospodarza.

To zarĂłwno poraÂżka Huberta jak i TVN. NajwiĂŞksza chyba klĂŞska TVN od poczÂątku roku.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Marcin pisze:A TVN ma tylko trochĂŞ ponad 2 dni na znalezienie nowego gospodarza.
No trochĂŞ mniej, bo jeszcze muszÂąbyĂŚ jakieÂś prĂłby.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Marcin napisaÂł :
NajwiĂŞksza chyba klĂŞska TVN od poczÂątku roku.
Ja bym dodaÂł w historii TVN-u po Tomaszu Lisie.
NOWA ERA W TVN
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Marcin pisze:

To zarĂłwno poraÂżka Huberta jak i TVN. NajwiĂŞksza chyba klĂŞska TVN od poczÂątku roku.
No to teraz majÂą dwa krĂłtkie dni, Âżeby tÂą poraÂżkĂŞ przekuĂŚ w sukces!
Nie chcĂŞ osÂądzaĂŚ TVN-u, bo tak naprawdĂŞ nie znam kulis odejÂścia Huberta, ale wÂątpiĂŞ, Âżeby ot tak po prostu zrezygnowano z niego po tylu latach. MusiaÂł powstaĂŚ naprawdĂŞ powaÂżny konflikt miĂŞdzy stacjÂą, a UrbaĂąskim. W przypadku Lisa wiadomo byÂło z grubsza, Âże to TVN uniosÂło sie honorem niepotrzebnie, nie otrzymujÂąc jednoznacznej odpowiedzi od Lisa co do tego, czy chce kandydowaĂŚ na prezydenta czy nie. W tym przypadku nic jeszcze nie wiadomo, wiĂŞc trudno osÂądzac czyja to tak naprawde jest poraÂżka.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mo¿e Hubert Urbaùski szykuje siê na premiera? :D ¯artujê oczywiœcie, ale wielka niepewnoœÌ. Rozmowy tocz¹ siê z kilkoma kandydatami.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Marcin pisze:Rozmowy toczÂą siĂŞ z kilkoma kandydatami.
Co to za kandydaci?
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

mogli go zatrzymac tylko zeby poprowadzil ten ostatni taniec ale pewnie mial swiadomosc ze moze sobie zazyczyc duza gaze od tvn-u, zarzad na to nie poszedÂł ciekawe czy to sie im opÂłaci?, w sumie to chyba tanczace gwiazdy przyciagaja do ogladania programu, chyba ze jest wiele takich osob, ktore ogladalo taniec z gwiazdami tylko dla huberta :|
TVN innowacja i nowoczesność...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Kolejna pikantna wypowiedÂź:
Pudelek pisze:NagÂła decyzja Huberta tak rozzÂłoÂściÂła zarzÂąd TVN, Âże jeden z najbardziej wpÂływowych ludzi w firmie zapowiedziaÂł w prywatnej rozmowie: To juÂż koniec UrbaĂąskiego. I to nie tylko w TVN.
Czyli wynika z tego, ¿e to Urbaùski zdecydowa³ siê na opuszczenie stacji - TVN zapewne przysta³by na jego warunki. No có¿, musimy czekaÌ do jutra, zapewne jakiœ dziennik napisze wiêcej na ten temat.

[ Dodano: PiÂą Wrz 07, 2007 7:42 pm ]
Pudelek pisze:Pracownicy TVN plotkujÂą miĂŞdzy sobÂą, Âże ma on nawrĂłt depresji, albo podkupiÂła go telewizja publiczna.
Depresja? Pewnie chodzi o krasnoludki... :devil:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

MnÂą to wstrzÂąsnĂŞÂło. I na razie tylko tyle jestem w stanie powiedzieĂŚ; Âżal mi obu stron. ÂŻal mi UrbaĂąskiego, dla ktĂłrego to musiaÂła byĂŚ prawdopodobnie jedna z najtrudniejsza decyzji w Âżyciu, i TVN-u, ktĂłry juÂż nigdy nie bĂŞdzie taki sam.

A teraz siĂŞ przypadkiem zorientowaÂłem, Âże to mĂłj 1500 post. JakiÂś znak, nie?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

POpieram pisze:Kolejna pikantna wypowiedÂź:
Pudelek pisze:NagÂła decyzja Huberta tak rozzÂłoÂściÂła zarzÂąd TVN, Âże jeden z najbardziej wpÂływowych ludzi w firmie zapowiedziaÂł w prywatnej rozmowie: To juÂż koniec UrbaĂąskiego. I to nie tylko w TVN.
Czyli wynika z tego, ¿e to Urbaùski zdecydowa³ siê na opuszczenie stacji - TVN zapewne przysta³by na jego warunki. No có¿, musimy czekaÌ do jutra, zapewne jakiœ dziennik napisze wiêcej na ten temat.

[ Dodano: PiÂą Wrz 07, 2007 7:42 pm ]
Pudelek pisze:Pracownicy TVN plotkujÂą miĂŞdzy sobÂą, Âże ma on nawrĂłt depresji, albo podkupiÂła go telewizja publiczna.
Depresja? Pewnie chodzi o krasnoludki... :devil:
pudelek? oni piszÂą to co wymyÂślÂą, tak samo jak doda miala skasowane caÂłe auto a na zdjeciach jest lekko stluczona

hubert mial depreche bo jego prison break bedzie lecial na polsacie i nie mogl go ogladac przez tzg
TVN innowacja i nowoczesność...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Nie bêdê powtarza³ tego, co ju¿ napisano: ¿e Hubert by³ ikon¹ ca³ego TVN, ¿e jest to porównywalne z odejœciem Lisa, ¿e po prostu nie ma nikogo sensownego na jego miejsce i ¿e oczywiœcie jest du¿e prawdopodobieùstwo, ¿e ogl¹dalnoœÌ show zmaleje... 2 dni, ¿eby znaleŸÌ kogoœ na jego miejsce to niewiele, a s¹dzê, ¿e i tak wyl¹duje tam ktoœ z DD TVN. Po prostu jest mi bardzo przykro - móg³ doci¹gn¹Ì jeszcze do koùca tej edycji i dopiero potem odejœÌ, nie teraz... Ciekaw jestem CO mog³o byÌ wa¿niejsze dla Urbaùskiego ni¿ sta³y program w niedzielê z ponad 5 milionow¹ ogl¹dalnoœci¹... Mam tylko nadziejê, ¿e nie przeszed³ do Polsatu.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Kuba pisze:Mam tylko nadziejĂŞ, Âże nie przeszedÂł do Polsatu.
Dziwne, ¿e wszyscy ³¹cz¹ odejœcie Urbaùskiego z Polsatem. By³y gdzieœ informacje, ¿e przechodzi do Polsatu? Nie. Du¿o natomiast mówi siê o TVP, która podobno z³o¿y³a mu o wiele lepsz¹ ofertê.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 31 gości