Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:A taka skromna ca³y czas dziewczyna :) Dzisiaj mo¿e nie tyle, co wczoraj, ale nie mog³em uwierzyÌ, kiedy przypomina³em sobie chwile, gdy Agatka sta³a na polu ze snopami s³omy, ¿e by³y one prawdziw¹ histori¹, a nie wytworem naszej wybuja³ej wyobraŸni :szalony: I, kiedy widzia³em j¹ siedz¹c¹ za biurkiem, to by³y po prostu dwie ró¿ne dziewczyny, czy raczej powinienem napisaÌ kobiety :lol2:
..teÂż ci siĂŞ na wspomnienia zebraÂło :lol2:
..ale nie zapominaj Âże Agatka caÂły czas jest jeszcze reporterkÂą :lol2:
..i Âże caÂły czas czekamy na relacjĂŞ w bikini :lol2:
..choĂŚ teraz to troszkĂŞ jednak za zimno na realizacjĂŞ tego marzenia :lol:
Cholera jasna :x To ja juÂż wolĂŞ, aÂżeby Agatka uÂśmiechaÂła siĂŞ do gigantycznej dyni, aniÂżeli do KuÂźniara, jakiegoÂś Waldka, Bronka, czy Stasia :evil:
..oj juÂż tak nie udawaj Âże jesteÂś tak bardzo zazdrosny o serdeczne uÂśmiechy do kolegĂłw :devil:
BJ pisze:A niech wraca, odnajdzie mnie i niech mi przyjdzie zÂłoiĂŚ skĂłrĂŞ za rozpowszechnianie o niej krzywdzÂących opinii - nie mam nic przeciwko temu :lol2: :lol:
Poza tym gdzieÂś sÂłyszaÂłem, Âże nawet jak kobieta mĂłwi, Âże jej nie zaleÂży na pieniÂądzach, bogactwie i sÂławie, to jest na odwrĂłt :devil: Agatka tylko dlatego, Âże jest wyjÂątkowa, miaÂłaby byĂŚ wyjÂątkiem? :lol2:
..chyba sam sobie odpowiedziaÂłeÂś :devil:
..teÂż jestem oburzony faktem iÂż robisz z Agatki materialistkĂŞ :x
Ech :/ Tak maÂło we mnie dzisiaj poezji :? MoÂże dlatego, Âże nauczyÂłem siĂŞ, Âże ona - Poezja - Agatka zawsze mi towarzyszy, a przynajmniej czĂŞsto, a teraz, kiedy nie mam jej w zasiĂŞgu rĂŞki, tylko pÂłytki liryzm ciÂśnie siĂŞ na klawiaturĂŞ :roll:
..aÂż strach pomyÂśleĂŚ co bĂŞdzie jak teraz na przykÂład Agatki nie byÂłoby przez dÂłuÂższy czas :rozglada:
..odpukaĂŚ w niemalowane :rozglada:
A gdy przygotowuje serwisy kurczowo trzyma siĂŞ klawiatury :D Moim zdaniem wszystko jest tak, jak powinno byĂŚ :D W pracy Agatka obowiÂązkowa, staranna i skupiona, a po pracy hulaj dusza do woli :lol2: :lol2:
..wszystko na to wskazuje ¿e ju¿ znalaz³a sobie warszawskich przyjació³ :)
Wiecie, czy Agata bĂŞdzie teÂż jutro? Tak bardzo bym chciaÂła, Âżeby byÂła :)
..ja jestem w tej grupie ktĂłra by chciaÂła widzieĂŚ AgatkĂŞ w Poranku :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Ja ciê nie mogê :shock: Was -nas to naprawdê nie mo¿na na godzinê nawet zostawiÌ bo od razu póŸniej nie idzie siê do wszystkich kwestii , które ''p³odzimy'' ustosunkowaÌ :devil: !! :lol2:
}{ypnosea pisze:Zastanawiam siĂŞ, czemu takie Âładne i zdolne dziewczyny nie jadÂą w Âświat promowaĂŚ naszego kraju, tylko jakieÂś paszczury typu Agata... ale Buzek :?
A to Buzek robi przepraszam bardzo jak¹œ karierê za granic¹ :o ?? OOO , to nie wiedzia³em :spiewa: No rzeczywiœcie dziwne :spiewa: !! Ja bym nasz¹ Agatkê chêtnie ogl¹da³ w wieczorowej czarnej sukience na rozdaniu nagród Emmy albo na Oskarach :lol2: !! Z t¹ elegancj¹ , któr¹ zaprezentowa³a w czwartek to roz³o¿y³aby na ³opatki ca³e Hollywood :tanczy: !!
obieÂżyÂświat pisze:..oj juÂż tak nie udawaj Âże jesteÂś tak bardzo zazdrosny o serdeczne uÂśmiechy do kolegĂłw :devil:
Szczerze powiedziawszy to ja dobrze Blacka rozumiem :devil: Czym sobie takie wyrostki zasÂłuÂżyÂły na to Âżeby Agatka wysyÂłaÂła w ich kierunku te swoje piĂŞkne uÂśmiechy :lol2: ??
My to co innego -my Agatkê wielbimy i nam siê nale¿¹ najpiêkniejsze uœmiechy œwiata w jej wykonaniu :lol2: !!
Black Jack '62 pisze: Poza tym gdzieÂś sÂłyszaÂłem, Âże nawet jak kobieta mĂłwi, Âże jej nie zaleÂży na pieniÂądzach, bogactwie i sÂławie, to jest na odwrĂłt :devil: Agatka tylko dlatego, Âże jest wyjÂątkowa, miaÂłaby byĂŚ wyjÂątkiem? :lol2:
Facetom zaleÂży na seksie , a kobietom na pieniÂądzach , tak :lol2: ?? Black, ale uogĂłlniasz :devil: !! dosyĂŚ , Âże nie napisaÂłeÂś , Âże Agatce zaleÂży jeszcze na tym , by wyglÂądaĂŚ jak Paris Hilton :devil: !!
Ale fakt pozostaje faktem , Âże Agatka warta jest najwiĂŞkszych skarbĂłw tego Âświata 8) !! :)
Black Jack '62 pisze:A gdy przygotowuje serwisy kurczowo trzyma siĂŞ klawiatury :D Moim zdaniem wszystko jest tak, jak powinno byĂŚ :D W pracy Agatka obowiÂązkowa, staranna i skupiona, a po pracy hulaj dusza do woli :lol2: :lol2:
Poczekaj , to przy klawiaturze to s¹ dopiero pierwsze pocz¹tki :lol2: !! Agatka musi pilnie przygotowywaÌ serwisy , ¿eby wypaœÌ bezb³êdnie :brawa: !! Ale jak z³apie wprawê ''starego wyjadacza'' to siê bêdzie leniÌ póŸniej :lol: !!
Funckyrella pisze:Al :D I jak siĂŞ miewasz po nocy spĂŞdzonej na wycieraczce? :devil:
Gdzie i jak Ty tak w ogĂłle poranek obejrzaÂłeÂś :> Chyba nie chcesz powiedzieĂŚ, Âże przez dziurkĂŞ od klucza? :devil:
Tak mi siê wydawa³o podczas naszej rozmowy na GG , ¿e mia³ jak¹œ tak¹ zawê¿on¹ wizjê poranka dzisiejszego :lol: !! Mam nadziejê , ¿e jakby co to jutro obejrzy w normalnych ludzkich warunkach t¹ ucztê dla konesera :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Poniewa¿ ujêcia bocznego siedz¹cego dzisiaj na forum nie zamieszczono , za³¹czam wiêc caps ze swojego clipu.
Pod biaÂłym paskiem informacyjnym moÂżna dojrzeĂŚ bose stopki Agaty :P
Obrazek
I jeszcze powiêkszenie z wczorajszego clipu, je¿eli ktoœ ma ochotê powiesiÌ sobie Portret Królowej nad ³ó¿kiem ;)
Obrazek
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

marcinkowsky pisze:Ja ciê nie mogê :shock: Was -nas to naprawdê nie mo¿na na godzinê nawet zostawiÌ bo od razu póŸniej nie idzie siê do wszystkich kwestii , które ''p³odzimy'' ustosunkowaÌ :devil: !! :lol2:
A co ja mam napisaĂŚ? Mnie dobĂŞ z Wami nie byÂło, a to wszystko przez to niezawodnie dziaÂłajÂące forum. :devil:
Panowie co Was napad³? G³ównie do seniorów siê zwracam, m³okosi jakby bardziej w tym Agatkowym szaleùstwie opamiêtani. :rozglada: Jeden ¿onê chce rzucaÌ, a drugiego zazdroœÌ o uœmiechy skierowane w stronê kolegów redakcyjnych - trawi. :rozglada: Panowie! Agatka, z takiej postawy swoich fanów nie bêdzie zadowolona. :nie:
I chyba spotkaÂła Was za takie, a nie inne postĂŞpowanie kara. Nie ma Agatki o Poranku :uhh: , jednak PyrlandiĂŞ wybraÂła :rozglada: Tylko dlaczego przez takich dwĂłch zatraceĂącĂłw ukaraÂła nas wszystkich. :uhh: Chyba, Âże...w dnÂż ma zamiar dziÂś zaszaleĂŚ. :lol2:
epsztajnek pisze: I jeszcze powiêkszenie z wczorajszego clipu, je¿eli ktoœ ma ochotê powiesiÌ sobie Portret Królowej nad ³ó¿kiem ;)
Podejrzewam, Âże kilku ochotnikĂłw sĂŞ znajdzie. :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:Poniewa¿ ujêcia bocznego siedz¹cego dzisiaj na forum nie zamieszczono , za³¹czam wiêc caps ze swojego clipu.
Pod biaÂłym paskiem informacyjnym moÂżna dojrzeĂŚ bose stopki Agaty :P
:shock: Ejjjhh no rzeczywiÂście Agatka na bosaka :shock: A podobno tylko szewc bez butĂłw chodzi :lol: ??

Ale niech mi ktoÂś wytÂłumaczy dlaczego Agatka nie miaÂła butĂłw :> ?? :mhm:
Nie byÂło jej trochĂŞ za zimno :lol: ??

epsztajnek pisze:I jeszcze powiêkszenie z wczorajszego clipu, je¿eli ktoœ ma ochotê powiesiÌ sobie Portret Królowej nad ³ó¿kiem ;)
:tanczy: Pomys³ i propozycja nie do odrzucenia :tanczy: !! Widzê , ¿e i Tobie Agatka w wersji ''black'' najbardziej pasowa³aby nad ³ó¿kiem :lol: ??
DÂżastina pisze: Panowie! Agatka, z takiej postawy swoich fanĂłw nie bĂŞdzie zadowolona. :nie:
I chyba spotkaÂła Was za takie, a nie inne postĂŞpowanie kara. Nie ma Agatki o Poranku :uhh: , jednak PyrlandiĂŞ wybraÂła :rozglada: Tylko dlaczego przez takich dwĂłch zatraceĂącĂłw ukaraÂła nas wszystkich. :uhh: Chyba, Âże...w dnÂż ma zamiar dziÂś zaszaleĂŚ. :lol2:
Nie bÂądÂźmy juÂż tacy okrutni wzglĂŞdem chÂłopakĂłw seniorĂłw :lol: !! Agatce naleÂżaÂło siĂŞ wole :) :* PracowaÂła dwa weekendy pod rzÂąd przecieÂż :)
Ale jak j¹ zobaczê w dniu na ¿ywo to siê nie obra¿ê :lol: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Ale niech mi ktoÂś wytÂłumaczy dlaczego Agatka nie miaÂła butĂłw
Widzisz, niektóre m³ode kobiety maj¹ taki kokieteryjny odruch. Siedz¹c za biurkiem od czasu do czasu wyjmuj¹ stopki z butków ( oczywiœcie pod warunkiem, ¿e konstrukcja pantofelków pozwala na ³atwe i szybkie zdjêcie ) i kokietuj¹ nimi mêskie otoczenie. Tylko ¿e stó³ prezenterski TVN24 jest zabudowany od spodu i niewiele mo¿na zobaczyÌ :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:Poniewa¿ ujêcia bocznego siedz¹cego dzisiaj na forum nie zamieszczono , za³¹czam wiêc caps ze swojego clipu.
Pod biaÂłym paskiem informacyjnym moÂżna dojrzeĂŚ bose stopki Agaty :P
:shock: Ejjjhh no rzeczywiÂście Agatka na bosaka :shock: A podobno tylko szewc bez butĂłw chodzi :lol: ??

Ale niech mi ktoÂś wytÂłumaczy dlaczego Agatka nie miaÂła butĂłw :> ?? :mhm:
Nie byÂło jej trochĂŞ za zimno :lol: ??
..ale masz oko epsztajnek :tanczy: :brawa:

..ja nie zauwaÂżyÂłem Âże Agatka jest bez butĂłw - zresztÂą nikt z nas :szalony:

..faktycznie bardzo nurtujÂąca sprawa :mhm:

..moÂże lubi chodziĂŚ boso :?: :)
..moÂże chciaÂła poczuĂŚ siĂŞ jak na plaÂży :?: :lol2:
..nie widaĂŚ czy tam..tam pod biurkiem nie ma piasku plaÂżowego :?: :lol2:
marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:I jeszcze powiêkszenie z wczorajszego clipu, je¿eli ktoœ ma ochotê powiesiÌ sobie Portret Królowej nad ³ó¿kiem ;)
:tanczy: Pomys³ i propozycja nie do odrzucenia :tanczy: !! Widzê , ¿e i Tobie Agatka w wersji ''black'' najbardziej pasowa³aby nad ³ó¿kiem :lol: ??
..Agatka w wersji 'black'
:lol2:

..juÂż widzĂŞ jak taki jeden tu bĂŞdzie skakaÂł zradoÂści z powodu takiego ujĂŞcia sprawy :devil:

..no to ja powiem Âże mnie siĂŞ Agatka w kaÂżdej wersji podoba :P
..i to nie na z³oœÌ Blackowi tak piszê tylko dlatego ¿e takie s¹ fakty :tanczy:
marcinkowsky pisze:
DÂżastina pisze: Panowie! Agatka, z takiej postawy swoich fanĂłw nie bĂŞdzie zadowolona. :nie:
I chyba spotkaÂła Was za takie, a nie inne postĂŞpowanie kara. Nie ma Agatki o Poranku :uhh: , jednak PyrlandiĂŞ wybraÂła :rozglada: Tylko dlaczego przez takich dwĂłch zatraceĂącĂłw ukaraÂła nas wszystkich. :uhh: Chyba, Âże...w dnÂż ma zamiar dziÂś zaszaleĂŚ. :lol2:
Nie bÂądÂźmy juÂż tacy okrutni wzglĂŞdem chÂłopakĂłw seniorĂłw :lol: !! Agatce naleÂżaÂło siĂŞ wole :) :* PracowaÂła dwa weekendy pod rzÂąd przecieÂż :)
Ale jak j¹ zobaczê w dniu na ¿ywo to siê nie obra¿ê :lol: !!
..nie mogÂłem sobie przypomnieĂŚ o jakich dwĂłch weekendach piszesz :>
..dopiero teraz wiem Âże o powodzi na Dolnym ÂŚlÂąsku i o bliÂźniakach w Czarnkowie :lol2:
..tak mi siê jakoœ czass i fakty poprzestawia³y dziwnie z powodu ostatnich wra¿eù ¿e nie mogê siê w rzeczywistoœci odnaleŸÌ :szalony:
..a chÂłopakom nie wybaczymy ze przez nich nie mamy dziÂś Agatki :nie:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:Widzisz, niektĂłre mÂłode kobiety majÂą taki kokieteryjny odruch. SiedzÂąc za biurkiem od czasu do czasu wyjmujÂą stopki z butkĂłw ( oczywiÂście pod warunkiem, Âże konstrukcja pantofelkĂłw pozwala na Âłatwe i szybkie zdjĂŞcie ) i kokietujÂą nimi mĂŞskie otoczenie.
to dobrze , Âże jednak tego nie dostrzegÂłem bo wÂłaziÂłbym w telewizor , Âżeby jak najwiĂŞcej zobaczyĂŚ :devil: !! A o skupienie siĂŞ reszcie to juÂż wtedy w ogĂłle nie mogÂłoby byĂŚ mowy :lol2: !! :szalony: Ale teraz jak juÂż wiem o takim zwyczaju , nawyku Agatki to i tak bĂŞdĂŞ siĂŞ gapiÂł , czy jest bosa czy nie :szalony: !! cholera, czy ona musi byĂŚ caÂła taka wspaniaÂła :szalony: ?? nie wiadomo na czym najbardziej skupiĂŚ uwagĂŞ :szalony: !!
Tylko ¿e stó³ prezenterski TVN24 jest zabudowany od spodu i niewiele mo¿na zobaczyÌ :lol2:
Pechowo :? !! :/ MoglibyÂśmy mieĂŚ jeszcze wiĂŞcej wraÂżeĂą :szalony: !!
..moÂże lubi chodziĂŚ boso :?: :)
..moÂże chciaÂła poczuĂŚ siĂŞ jak na plaÂży :?: :lol2:
..nie widaĂŚ czy tam..tam pod biurkiem nie ma piasku plaÂżowego :?: :lol2:
Albo ogĂłlnie lubi Agatka zrzucaĂŚ garderobĂŞ :lol2: !! :lol: :xx:
..tak mi siê jakoœ czass i fakty poprzestawia³y dziwnie z powodu ostatnich wra¿eù ¿e nie mogê siê w rzeczywistoœci odnaleŸÌ :szalony:


Ja straciÂłem caÂłkowicie poczucie rzeczywistoÂści :szalony: !! WiedziaÂłem , Âże tak bĂŞdzie , dlatego juÂż w piÂątek zapisaÂłem wszystkie waÂżne terminy w 'organizatorze'' w telefonie , Âżeby nie przegapiĂŚ waÂżnych spraw -bo ja w obÂłokach teraz bujam nonstops :szalony: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

kontynuajca dzis wieczorem, wiec nie lekajmy sie.
ale dzis, w ciagu dnia, kolejny debiut.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:to dobrze , Âże jednak tego nie dostrzegÂłem bo wÂłaziÂłbym w telewizor , Âżeby jak najwiĂŞcej zobaczyĂŚ :devil: !! A o skupienie siĂŞ reszcie to juÂż wtedy w ogĂłle nie mogÂłoby byĂŚ mowy :lol2: !! :szalony: Ale teraz jak juÂż wiem o takim zwyczaju , nawyku Agatki to i tak bĂŞdĂŞ siĂŞ gapiÂł , czy jest bosa czy nie :szalony: !! cholera, czy ona musi byĂŚ caÂła taka wspaniaÂła :szalony: ?? nie wiadomo na czym najbardziej skupiĂŚ uwagĂŞ :szalony: !!
..poranek trwa te kilka godzin w zaleÂżnoÂści czy to weekend czy Âśrodek tygodnia - to moÂżna podzieliĂŚ gdzie i kiedy jakiej przyjemnoÂści siĂŞ oddawaĂŚ :lol2:
..ujĂŞĂŚ kamer teÂż jest caÂłkiem sporo :)
..AgatkĂŞ prezentujÂą nam od stĂłp do gÂłowy :)

..teraz tylko wszystko w naszej gestii aby umieĂŚ swĂłj zachyt nad niÂą dobrze rozplanowaĂŚ :lol2:
Tylko ¿e stó³ prezenterski TVN24 jest zabudowany od spodu i niewiele mo¿na zobaczyÌ :lol2:
Pechowo :? !! :/ MoglibyÂśmy mieĂŚ jeszcze wiĂŞcej wraÂżeĂą :szalony: !!
..pytanie czy to jednak nie byÂło o jedno wraÂżenie za daleko :?: :szalony:
marcinkowsky pisze:Albo ogĂłlnie lubi Agatka zrzucaĂŚ garderobĂŞ :lol2: !! :lol: :xx:
..a zwyczaj ten przyniesie teÂż ze sobÂą do studia - tak :?: :lol2:
marcinkowsky pisze:Ja straciÂłem caÂłkowicie poczucie rzeczywistoÂści :szalony: !! WiedziaÂłem , Âże tak bĂŞdzie , dlatego juÂż w piÂątek zapisaÂłem wszystkie waÂżne terminy w 'organizatorze'' w telefonie , Âżeby nie przegapiĂŚ waÂżnych spraw -bo ja w obÂłokach teraz bujam nonstops :szalony: !!
..ja te¿ nie mogê ca³y czas dojœÌ do siebie i siê pozbieraÌ :szalony:

..ale chyba musimy coÂś z tym zrobiĂŚ :szalony:
..czas zejœÌ na ziemiê :szalony:
..wykorzystaĂŚ chociaÂż ten moment kiedy nie ma Agatki w jakiÂś pozytywny sposĂłb :szalony:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Gal pisze:kontynuajca dzis wieczorem, wiec nie lekajmy sie.
Agatka bĂŞdzie wieczorem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: !!

Agatka wieczorowÂą porÂą :shock: :shock: :shock: !!!!!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
Gal pisze:kontynuajca dzis wieczorem, wiec nie lekajmy sie.
Agatka bĂŞdzie wieczorem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: !!

Agatka wieczorowÂą porÂą :shock: :shock: :shock: !!!!!
..chyba Âżarujesz Gal :?: :shock:

..no tego to ja siĂŞ nie spodziewaÂłem :o

.ale AgatkĂŞ wziĂŞli w obroty :shock:

..mnie zresztÂą teÂż :lol2:

..bo przez niÂą i dziĂŞki niej wstaÂłem chyba pierwszy raz w Âżyciu o 5.30 Âżeby oglÂądaĂŚ telewizjĂŞ :shock:

..a teraz bĂŞdĂŞ do nocy oglÂądaÂł tvn24 :shock:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Wow, wow, wow :D

D¿astina, czyta³aœ to? :D Agatka ma zaj¹Ì okupowane przez Paw³a od tylu miesiêcy miejsce? :o
Ju¿ wiem, o co w tym wszystkim chodzi :] Tvn24 chce nas sk³óciÌ :devil: Ale nie damy siê im, prawda? :)

A teraz juÂż mniej na Âżarty :D JeÂśli to prawda, Âże Agatka bĂŞdzie w raporcie wieczornym, to bĂŞdzie prawdziwy sprawdzian jej umiejĂŞtnoÂści publicystycznych :o Chyba, Âże Magazyn 24h zacznie siĂŞ wczeÂśniej i..... ale to zobaczymy mam nadziejĂŞ wieczorem :D

Bose stopy :) ProszĂŞ Agatki o celowe kokietowanie nie posÂądzaĂŚ znowuÂż :nie: Bo tak naprawdĂŞ, to pewnie chodzi o to Âżeby lepiej wyczuĂŚ propmter :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze:Wow, wow, wow :D

D¿astina, czyta³aœ to? :D Agatka ma zaj¹Ì okupowane przez Paw³a od tylu miesiêcy miejsce? :o
Ju¿ wiem, o co w tym wszystkim chodzi :] Tvn24 chce nas sk³óciÌ :devil: Ale nie damy siê im, prawda? :)
..aÂż siĂŞ wierzyĂŚ nie chce Âże ktoÂś i to Agatka wskoczy na to miejsce ktĂłre i mnie od jakiegoÂś czasu kojarzy siĂŞ tylko z PawÂłem :shock:
A teraz juÂż mniej na Âżarty :D JeÂśli to prawda, Âże Agatka bĂŞdzie w raporcie wieczornym, to bĂŞdzie prawdziwy sprawdzian jej umiejĂŞtnoÂści publicystycznych :o Chyba, Âże Magazyn 24h zacznie siĂŞ wczeÂśniej i..... ale to zobaczymy mam nadziejĂŞ wieczorem :D
..sprawdzaÂłem program i wszystko wskazuje na to Âże Raport wieczorny zacznie siĂŞ o normalnej godzinie :o
..a wiĂŞc jeÂśli bĂŞdzie Agatka to poprowadziĂŚ bĂŞdzie musiaÂła w studio przynajmniej ze dwie rozmowy :shock:
..dwie rozmowy i to w takim gorÂącym czasie :shock:
..i to tydzieĂą po debiucie prezenterskim :shock:
..no na tak¹ g³êbok¹ wodê to chyba jeszcze nikt w tej stacji od razu nie skaka³ :shock:

..ale to bĂŞdzie dla niej sprawdzian :shock:
Bose stopy :) ProszĂŞ Agatki o celowe kokietowanie nie posÂądzaĂŚ znowuÂż :nie: Bo tak naprawdĂŞ, to pewnie chodzi o to Âżeby lepiej wyczuĂŚ propmter :D
..achaaaa :lol:

..no moÂże i masz racjĂŞ Funcky :lol2:
..to ciekawe jeszcze czy Agatka samochodem teÂż jeÂździ na boso :?: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

obieÂżyÂświat pisze:..sprawdzaÂłem program i wszystko wskazuje na to Âże Raport wieczorny zacznie siĂŞ o normalnej godzinie :o
..a wiĂŞc jeÂśli bĂŞdzie Agatka to poprowadziĂŚ bĂŞdzie musiaÂła w studio przynajmniej ze dwie rozmowy :shock:
..dwie rozmowy i to w takim gorÂącym czasie :shock:
..i to tydzieĂą po debiucie prezenterskim :shock:
..no na tak¹ g³êbok¹ wodê to chyba jeszcze nikt w tej stacji od razu nie skaka³ :shock:

..ale to bĂŞdzie dla niej sprawdzian :shock:
No rzeczywiÂście, sprawdzian jak cholera :] Musimy mocno zaciskaĂŚ kciuki :D
Au, juÂż mnie zabolaÂły Âłapki :szalony:

No, chyba Âże Gal piszÂąc o wieczorze miaÂł na myÂśli godziny wczesno-wieczorne, a nie nocne :mhm:
..no moÂże i masz racjĂŞ Funcky :lol2:
..to ciekawe jeszcze czy Agatka samochodem teÂż jeÂździ na boso :?: :lol2:
obi :* JuÂż nie przesadzajmy :* Boso, to Agatka moÂże prowadziĂŚ serwis, braĂŚ prysznic, kÂąpiel, opalaĂŚ siĂŞ, uprawiaĂŚ gimnastykĂŞ, ale nie prowadziĂŚ auto :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], kurier237, Mastrokan i 25 gości