Z listów do autora tvn.tivi.pl... ;)

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Z listĂłw do autora tvn.tivi.pl... ;)

Post autor: Łukasz »

Takiego e-maila otrzymaÂłem kilkadziesiÂąt minut temu:
Postanowi³em napisaÌ e-mail do Pana, poniewa¿ jestem zniesmaczony form¹ komentarzy nt. ostatnich "wydarzeù" w tv tvn. Dotycz¹ one tematu decyzji Zarz¹du stacji o prowadzeniu przez Pani¹ Pochankê g³ównego wydania Faktów i przekazania prowadzenia Faktów w Po³udnie Pani A. Werner.

Jak zawsze wchodziÂłem na PaĂąska stronĂŞ z przyjemnoÂściÂą i odwiedzajÂąc forum czy przeglÂądajÂąc newsy na stronie prĂłbowaÂłem czegoÂś siĂŞ dowiedzieĂŚ tak czuje tu teraz, jeÂśli moÂżna tak to nazwaĂŚ propagandĂŞ... od kilkudziesiĂŞciu dni spory Werner-Pochanke sÂą maÂło lotnej treÂści. Forum opanowaÂła GRUPA WERNEROWA, ktĂłrej komentarze bywajÂą nie na miejscu albo w stylu Anita jest fajna a Justyna gÂłupia. UwaÂżam, Âże powoduje to zaÂśmiecanie forum i dostĂŞp do informacji staje siĂŞ utrudniony. MyÂślĂŞ ze nie tylko ja tak myÂślĂŞ. Nie ma sensu uwaÂżam przytaczanie tu tych komentarzy, bo moÂżna je przeczytaĂŚ na forum strony TVN.PERSONAL.PL.

UwaÂżam takÂże ze moÂżna uaktywniĂŚ prace moderatorĂłw serwisu. Przez brak tak owej pracy serwis staje siĂŞ w moich oczach nierzetelny. Przykro mi to pisaĂŚ, ale mam nadzieje ze siĂŞ to zmieni. OczywiÂście nadal bĂŞdĂŞ odwiedzaĂŚ PaĂąski serwis liczÂąc na szybko wprowadzone zmiany. ChciaÂłbym korzystaĂŚ z profesjonalnego, dobrego serwisu - jakim byl on dla mnie do tej pory. ChciaÂłbym nadmieniĂŚ ze nie jestem fanem ani jednej ani drugiej z w/w kobiet.
Nazwisko autora jest mi znane, ale myÂślĂŞ, Âże nie ma potrzeby go tu publikowaĂŚ. Na opublikowanie tego listu na forum otrzymaÂłem takÂże zgode autora. ChciaÂłem siĂŞ dowiedzieĂŚ co o tym sÂądzicie? Jak powiecie coÂś fajnego, to bĂŞdĂŞ Wam tu wklejaÂł kolejne listy. :D
Ostatnio zmieniony niedziela 07 sie 2005, 12:39 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

CaÂłkowicie zgadzam siĂŞ z czĂŞsciÂą listu dotyczÂącÂą paĂą Werner i Pochanke.

Ale, Âże od razu serwis nierzetelny?! Dziwne...

A listy wklejaj - ciekawiej bĂŞdzie. 8)
:)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Re: Z listĂłw do autora tvn.personal.pl... ;)

Post autor: arrow »

ÂŁukasz pisze:
MyÂślĂŞ ze nie tylko ja tak myÂślĂŞ. :D


to mĂłj ulubiony fragment

a tak na powaznie to co majÂą wypowiedzi uÂżytkownikĂłw forum do rzetelnoÂści serwisu? :arrow:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Sama racja. Serwis nierzetelny, bo moderator nie usuwa takich postĂłw. Owszem jeden taki post wyraÂżajÂący opiniĂŞ, ale nie w kaÂżdym temacie! Takie coÂś nie ma mieĂŚ prawa miejsca.
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:04 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

JuÂż 20 wrzeÂśnia rusza nowe studio TVN.personal.pl
Fajna sygnaturka, ale powiedzmy, Âże ruszajÂą tylko Âściany nowego studia. I do tego jeden nowy prowadzÂący (szymcio9). Potem z kolejnymi dniami pojawiÂą siĂŞ ekrany plazmowe, tylnoprojekcyjne (tak to siĂŞ mĂłwi?), bezzaÂłogowe kamery itd. Z kaÂżdym dniem bĂŞdzie coraz lepiej. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

:D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a to prowadzÂącym nie bĂŞdzie Buka :?: jak to? piszemy protest!!!! tylko Buka sie nadaje, nikt inny, bez Buki ten serwis nie bedzie juz taki sam i ja go nie bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł i w ogĂłle w akcie protestu oddam swĂłj monitor na licytacjĂŞ! przesuniĂŞcie Buki spowrotem do MuminkĂłw to jest degradacja! Buka! nam ust nie zamknÂą, bĂŞdziemy walczyĂŚ! :lol: :lol: :lol: :lol: 8) :arrow:
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

czy tylko ja tu czegoÂś nie rozumiem??? a z listem siĂŞ nie zgadzam, bez Anity jest beznadziejnie...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak w ogĂłle to TVN duÂżo wczeÂśniej ujawniÂł nowÂą ramĂłwkĂŞ, wiĂŞc moÂże tak powiesz jaki dziaÂł poprowadzi szymcio9, chociaÂż domyÂślam siĂŞ - szymcio9 poleca albo coÂś w tym stylu. :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

arrow.pablo pisze:a to prowadzÂącym nie bĂŞdzie Buka :?: jak to? piszemy protest!!!!
Buka ¿¹da³a kontraktu gwiazdorskiego. Poza tym ostatnio jest nieuchwytna. :D
marcin_pabianice pisze:Tak w ogĂłle to TVN duÂżo wczeÂśniej ujawniÂł nowÂą ramĂłwkĂŞ, wiĂŞc moÂże tak powiesz jaki dziaÂł poprowadzi szymcio9, chociaÂż domyÂślam siĂŞ - szymcio9 poleca albo coÂś w tym stylu.
Dowiesz siĂŞ w niedzielĂŞ. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W TVN powiedzieli wczeÂśniej :P
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:05 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Uwierzcie, ¿e czêœÌ takich postów usuwam, ale niektóre ju¿ tak siê "wkomponowa³y" w ca³y w¹tek, ¿e jak je usunê to osoba, który po raz pierwszy przeczyta jakiœ temat w po³owie straci orientacjê gdzie jest i o co chodzi. Poza tym jestem na tym Forum chyba najwiêkszym (tak to dobre s³owo, bo zawsze by³em skromny) zwolennikiem tzw. "wolnoœci s³owa" o której tak ³adnie wypowiada siê w swojej piosence Maciej Maleùczuk i nie chcê tu wprowadzaÌ jakiejœ propagandy i nasilonej cenzury. Wolê za to wys³aÌ do kogoœ wiadomoœÌ (wys³a³em niedawno kilkadziesi¹d PW) i uwierzcie, ¿e w wielu przeypadkach to skutkuje, a jak nie bêdzie to wtedy konsekwencje bêd¹ wiêksze. PS Jeœli chodzi o list to mam dziwne uczucie odnoœnie tego kto go pisa³, ale jakby nie by³o faktycznie do szewskiej pasji doprowadza³y mnie posty o Anicie W. (nie mogê podaÌ nazwiska, bo jest chroniona prawem jak ka¿dy oskar¿ony - ona jest winna poœredniego zaœmiecania Forum TVN.personal.pl :) ) :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Wiesz co krasu jesteÂś tak podÂły i masz niesamowity tupet. Robienie z Anity oskarÂżonej jest po prostu nienormalne. To nie ona jest temu winna tylko decyzje zarzÂądu tvn. Jakby nie Anita te forum byÂłoby do niczego.
A tak powiem na koniec, Âże w kaÂżdej chwili mogĂŞ opuÂściĂŚ to forum bo zaczyna mi siĂŞ tu nie podobaĂŚ. Bo przecieÂż wiem, Âże duÂżo soĂłb z was mnie tu nie chce i caÂły czas Âślecie posty do moderatora i admina aby ze mnÂą coÂś zrobili.

Proponuje aby drogi kras czy admin zablokowaÂł lub skasowaÂł wszystkie tematy i posty o Anicie bo nawet w tych tematach jest zakazane o niej pisaĂŚ. :twisted: :twisted: :twisted: :cry: :cry: :cry:
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

przesadzasz... tak forum bylo by beznadziejne, tvn jest do dupy, anikta przeciez od 7 lat haruje dla tvn i wogole... wszyscy sa beznadziejny tylko pochlebcy Anity sa wspaniali.
DW Admina: ÂŁukaszu wiecej newsow o Anicie bo inaczej ci ogladalnosc serwisu spadnie i odejdzie miliony uzytkownikow bo forum bedzie beznadziejne jak nie bedzie nic o Anicie...
oczywiscie ze moze ale w garnicach panie Michos...
mysle ze tak samo jak i mnie tak i Pana nic przy tvnie nie trzyma ani przed tym forum... zyjemy w demokratycnzym kraju i dokonujemy wyborow zaleznych od nas...
Przesadza Pan i tyle... zauwazyli to uzytkownicy tego forum a takze forum gazeta.pl gdzie wielkokrotnie pisal pan podobne komentarze. Ale niech sobie Pan pisze co chce bo reprezentuje Pan swoja osobe tym.
Pozdrawiam...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

minio pisze:Do Admina: ÂŁukaszu wiecej newsow o Anicie bo inaczej ci ogladalnosc serwisu spadnie i odejdzie miliony uzytkownikow bo forum bedzie beznadziejne jak nie bedzie nic o Anicie...
Przepraszam, Âże wygrzebujĂŞ stary temat, ale miliony uÂżytkownikĂłw to lekka przesada. :D Jeszcze nie miliony ale idziemy w dobrym kierunku. RoÂśnie. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości