Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

DÂżastina pisze:A co tam. Cieszmy siĂŞ :tanczy: SmuciĂŚ siĂŞ bĂŞdziemy zaÂś :rozglada:
Pytanie kiedy? :lol2: Kiedy to Agatta dziÂś w charakterze rewelacyjnej reporterki wystĂŞpuje i cieszy nasze zmysÂły :tanczy:
MĂłwi o procesie w sprawie tego postrzelonego prze policjantĂłw chÂłopaka - wszyscy wiemy i pamiĂŞtamy, kiedyÂś juÂż zajmowaÂła siĂŞ tym tematem :)
DziÂś ponownie godnie i dumnie reprezentuje redakcje poznaĂąskÂą :tanczy:
DÂżastina pisze:
Black pisze:Mo¿e zasób wiedzy widza TVN24 na jej temat ni¹ naprawdê wstrz¹œnie i wp³ynie na zmianê stanowiska w kwestii jej tajemniczoœci? :devil: :lol:
A, kiedy zobaczy fotkĂŞ tam umieszczonÂą to postanowi zmieniĂŚ gardrobĂŞ :devil:
Mam wraÂżenie, iÂż tymi piĂŞknymi oczyma ona wszystko widzi piĂŞknym :szalony:
Obi :D liczĂŞ na wyczerpujÂący wykÂład po lekturze :rozglada:
DziÂś nie znajdzie na to czasu :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Mam wraÂżenie, iÂż tymi piĂŞknymi oczyma ona wszystko widzi piĂŞknym :szalony:
Dzisiaj to i ja tak widzĂŞ :D ÂŁadne nowe wdzianko :D CzyÂżby juÂż po podwyÂżce? :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Panowie w ewidentnie lepszych nastrojach? :D CzyÂżby jednak coÂś drgnĂŞÂło? :D PojawiÂło siĂŞ ÂświateÂłko w tunelu? :D
Nie , raczej siĂŞ cieszymy tymi ostatnimi (??) chwilami szczĂŞÂścia :rozglada:


no a dzisiaj to bĂŞdzie chyba feta :jupi:

PĂŞdziÂłem tu z capsami , ale widzĂŞ , Âże notka okazaÂłaÂś siĂŞ bieglejsza :lol2: !!
DziÂś ponownie godnie i dumnie reprezentuje redakcje poznaĂąskÂą :tanczy:
I jak piĂŞknie :szalony: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Nie pozwalaj¹ jej odpocz¹Ì :rozglada: I bardzo dobrze :jupi:
Ciekawe czy Black wie gdzie Agatka dziœ stacjonuje :mhm: Móg³by osobiœcie o dane poprosiÌ :lol2: Co najwy¿ej oberwa³by mikrofonem po g³owie :lol2: Podejrzewam, ¿e im mocniej by uderza³a tym wiêksz¹ sprawia³oby mu to przyjemnoœÌ :lol2:
marcinkowsky pisze:
DziÂś ponownie godnie i dumnie reprezentuje redakcje poznaĂąskÂą :tanczy:
I jak piĂŞknie :szalony: !!
Czyli tak jak zawsze :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

D¿astina pisze:Nie pozwalaj¹ jej odpocz¹Ì :rozglada: I bardzo dobrze :jupi:
Dla nas bardzo dobrze :lol2: !! Gorzej dla Agatki :rozglada: Mimo , Âże wcale nie sprawia wraÂżenia osoby , ktĂłra szczegĂłlnie mocno byÂłaby pracÂą zmĂŞczona :lol2: WyglÂąda wyÂśmienicie , relacje nadaje wyÂśmienite -bo byÂła juÂż druga :D !! RozprawĂŞ niestety odroczono , byÂły juÂż w innych tematach konferencje , wiĂŞc nie wiadomo jak tak dalej bĂŞdzie z tymi relacjami :mhm: ?? No , ale te dwie byÂły warte wysÂłuchania i obejrzenia i utrwalenia na staÂłe w pamiĂŞci :tanczy: !!

Ciekawe czy Black wie gdzie Agatka dziœ stacjonuje :mhm: Móg³by osobiœcie o dane poprosiÌ :lol2: Co najwy¿ej oberwa³by mikrofonem po g³owie :lol2: Podejrzewam, ¿e im mocniej by uderza³a tym wiêksz¹ sprawia³oby mu to przyjemnoœÌ :lol2:
OsobiÂście lepiej niech prĂłbuje , bo wtedy to Agatka naprawdĂŞ mogÂłaby siĂŞ wkurzyĂŚ :spiewa: !! A co siĂŞ tyczy przyjemnoÂści...... to niewÂątpliwÂą by byÂło....... :szalony: !!
marcinkowsky pisze:
DziÂś ponownie godnie i dumnie reprezentuje redakcje poznaĂąskÂą :tanczy:
I jak piĂŞknie :szalony: !!
Czyli tak jak zawsze :lol2:
ZapomniaÂłem jeszcze dodaĂŚ , Âże oprĂłcz tego , Âże piĂŞknie , to jeszcze tajemniczo :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze: A gdzie reszta siĂŞ podziewa :rozglada: ?? obi to rozumiem i usprawiedliwiam -zaczytany :lol: !!
..zaczytaÂłem siĂŞ to fakt :devil: i teraz jeszcze wiĂŞkszego mĂŞtliku dostaÂłem :devil:

..wykÂładu nie bĂŞdzie bo nie chcĂŞ Wam mieszaĂŚ jeszcze bardziej w gÂłowach :devil:

..poza tym jest waÂżna kwestia - kaÂżdy czÂłowiek jest indywidualnoÂściÂą i nie ma co stwarzaĂŚ uniwersalnych teorii przy prĂłbach tÂłumaczenia ich zachowaĂą :lol2:

..moÂżna jedynie dopasowywaĂŚ..ale jak pisaliÂście dzis nie ma na to ani czasu..ani ochoty :tanczy:

..Agatka moÂże siĂŞ nie 'otwarÂła' na nas ale jest z nami..pracuje..dla nas :lol2:
..i mamy jÂą..dla siebie :lol2:

..oczywiœcie nie w takiej iloœÌ jak byœmy chcieli ale nie jest Ÿle :lol2:
No , ale te dwie byÂły warte wysÂłuchania i obejrzenia i utrwalenia na staÂłe w pamiĂŞci :tanczy: !!
..ale byÂłem zaskoczony kiedy Jakub powiedziaÂł Âże Agatka bĂŞdzie mĂłwiĂŚ o sprawie :o
..myÂślaÂłem Âże dadzÂą jej kilka dni wolnego..Âżeby wypoczĂŞÂła :o
..a tu juÂż goniÂą do pracy po zaledwie jednym dniu wolnego :lol2:
..ale myÂślĂŞ..no mam nadziejĂŞ Âże nikt z tego powodu nie cierpi :lol2:

..w kaÂżdym razie - najmniej my :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:..zaczytaÂłem siĂŞ to fakt :devil: i teraz jeszcze wiĂŞkszego mĂŞtliku dostaÂłem :devil:

..wykÂładu nie bĂŞdzie bo nie chcĂŞ Wam mieszaĂŚ jeszcze bardziej w gÂłowach :devil:
A moÂżna bardziej nas zmiĂŞszaĂŚ i zmÂąciĂŚ wpĂŞdzajÂąc w rozterki -mocniej niÂż ma to miejsce teraz :uhh: ?? JeÂśli tak , to faktycznie lepiej nie mĂłw , czego siĂŞ z podrĂŞcznikĂłw dowiedziaÂłeÂś -nas Âżycie doÂświadcza :lol2: !!
..poza tym jest waÂżna kwestia - kaÂżdy czÂłowiek jest indywidualnoÂściÂą i nie ma co stwarzaĂŚ uniwersalnych teorii przy prĂłbach tÂłumaczenia ich zachowaĂą :lol2:

..moÂżna jedynie dopasowywaĂŚ..ale jak pisaliÂście dzis nie ma na to ani czasu..ani ochoty :tanczy:
Nooo , teraz to widzê ,¿e czasu by siê znalaz³o i radoœÌ by³a zdecydowanie przedwczesna ;( !! Zaczê³y siê konferencje i wyrastaj¹ jedna po drugiej jak grzyby po deszczu :? !!
To nic dziwnego -taki jest rytm dn¿ , ale zacz¹³ siê dopiero po 12. wiêc dlaczego nie by³o w dn¿ ani jednej relacji z Poznania :mhm: ?? Sk³adamy skargê :devil: ??

Mam nadziejê , ¿e Agatce pozowolili wróciÌ do studia i nie musi bezproduktywnie staÌ na dworze :? W zacisznym studio mog³aby przysi¹œÌ i biografiê napisaÌ :tanczy: !! :lol2:
..Agatka moÂże siĂŞ nie 'otwarÂła' na nas ale jest z nami..pracuje..dla nas :lol2:
..i mamy jÂą..dla siebie :lol2:
KrĂłtko mogliÂśmy siĂŞ niÂą cieszyĂŚ :(
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

A ja te jak na razie ostatnie chwile z AgatÂą uchwyciÂłam :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:A ja te jak na razie ostatnie chwile z AgatÂą uchwyciÂłam :D
''Ostatnie chwile'' -uhhhhuueeeuuu :( !! ale to zabrzmiaÂło apokliptycznie ;( !!

Zdawa³aœ sobie zapewne sprawê z tego jak te slowa wp³yn¹ na moj¹ psychikê i zdecydowa³aœ siê napisaÌ ''jak na razie'' a tym samym podtrzyma³aœ mnie na duchu :* !! I nie zostawi³aœ bez nadziei na lepsz¹ , czy w ogóle dobr¹ drug¹ czêœÌ dnia :) !! :*
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:A moÂżna bardziej nas zmiĂŞszaĂŚ i zmÂąciĂŚ wpĂŞdzajÂąc w rozterki -mocniej niÂż ma to miejsce teraz :uhh: ?? JeÂśli tak , to faktycznie lepiej nie mĂłw , czego siĂŞ z podrĂŞcznikĂłw dowiedziaÂłeÂś -nas Âżycie doÂświadcza :lol2: !!
..Âżycie poddawane wstrzÂąsom jak napoje w shakerze :lol2:
..ogĂłlnie u nas panuje barowa - miÂła atmosfera ale..ale nie ma w niej nic ze spokoju :tanczy:

..juÂż dawno nie chodziÂłem z takimi wypiekami na twarzy z jakimi chodzĂŞ od ponad roku :lol2:
..i moje Âżycie nie byÂło tak zawirowane jak przez ostatnie miesiÂące :szalony:
..jaki ja jestem Agatce wdziĂŞczny za te wszystkie emocje ktĂłrych nam dostarcza :szalony:

..czy to brzmi jak mowa poÂżegnalna :uhh:
..czy tylko mi siĂŞ wydaje :mhm:
To nic dziwnego -taki jest rytm dn¿ , ale zacz¹³ siê dopiero po 12. wiêc dlaczego nie by³o w dn¿ ani jednej relacji z Poznania :mhm: ?? Sk³adamy skargê :devil: ??
..i tak nic siĂŞ na to nie poradzi :>
..tak musi byĂŚ i koniec :?
..choÌ trudno to nam poj¹Ì jak mo¿na wybieraÌ pomiêdzy Agatk¹ a konferencjami :nie:
..dla mnie wybĂłr jest oczywisty :]
Mam nadziejê , ¿e Agatce pozowolili wróciÌ do studia i nie musi bezproduktywnie staÌ na dworze :? W zacisznym studio mog³aby przysi¹œÌ i biografiê napisaÌ :tanczy: !! :lol2:
..czy pozwolili wrĂłciĂŚ :mhm:
..raczej wÂątpiĂŞ - kiedyÂś staÂła caÂły dzieĂą pod prokuraturÂą a relacje byÂły chyba 2 - nie pamiĂŞtam juÂż dokÂładnie tej sytuacji - ale to przez wzburzenie ;)
..ale moze tym razem..zwÂłaszcza Âże prognozy dla Wlkp. nie najlepsze zapowiadali..pozwolili Agatce udaĂŚ siĂŞ do studia :D
..co innego sprawa z pisaniem bio :devil:
..tutaj nie mam tak optymistyczne prognozy jak te o pogodzie :/
A ja te jak na razie ostatnie chwile z AgatÂą uchwyciÂłam :D
..Agatka siĂŞ nudziÂła i majstrowaÂła przy fryzurce :P
..no zobaczcie ona naprawdĂŞ wyglÂąda jak nastolatka :P
KrĂłtko mogliÂśmy siĂŞ niÂą cieszyĂŚ :(
..nadzieja :)
..Âżyjmy nadziejÂą :)

..na pewno zaraz wcale nie bĂŞdzie tej konferencji PO ktĂłrÂą zapowiadajÂą :x
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:..Âżycie poddawane wstrzÂąsom jak napoje w shakerze :lol2:
..ogĂłlnie u nas panuje barowa - miÂła atmosfera ale..ale nie ma w niej nic ze spokoju :tanczy:
W sumie to dobrze , ¿e nie skaczemy sobie do oczu i nie urz¹dzmy biajtyk jak na dzikim zachodzie :lol2: !! Charakterki mamy niedobre a jednak zawsze gdy pojawia siê Agatka albo gdy przejawia swoj¹ powœci¹gliwoœÌ my potrafimy siê dogadaÌ :tanczy: !!
Rozumiemy siê w kwestii relacji :) rozumiemy w kwestii naszych oczekiwaù wzglêdem Agatki nie maj¹cymi bezpoœredniego zwi¹zku z jej prac¹ na wizji a maj¹cymi zwi¹zek tylko poœredni :) My siê dogadujemy miêdzy sob¹ :) A z Agatk¹ to ju¿ nie taka lekka sprawa :/ Ma swoj¹ wizjê i nie chce przyj¹Ì naszej ;( !!
..juÂż dawno nie chodziÂłem z takimi wypiekami na twarzy z jakimi chodzĂŞ od ponad roku :lol2:
..i moje Âżycie nie byÂło tak zawirowane jak przez ostatnie miesiÂące :szalony:
..jaki ja jestem Agatce wdziĂŞczny za te wszystkie emocje ktĂłrych nam dostarcza :szalony:

..czy to brzmi jak mowa poÂżegnalna :uhh:
..czy tylko mi siĂŞ wydaje :mhm:
Mam wra¿enie , ¿e wszyscy czujemy siê jakbyœmy tutaj spêdzali ostatnie chwile wspólnie :uhh: ?? Gdzie siê podzia³a ta wczorajsza radoœÌ :ban: ??
..co innego sprawa z pisaniem bio :devil:
..tutaj nie mam tak optymistyczne prognozy jak te o pogodzie :/
S³ysza³em dzisiaj w Poranku mówili , ¿e na zachodzie ma padaÌ , wiêc moze jednak pozwolili Agatce wróciÌ :rozglada: ?? :rydzyk: Ciep³o by³a ubrana , no ale to jesienne zdradliwe powietrze :rozglada: Tylko tego nam brakuje , ¿eby nam siê piêknoœÌ pochorowa³a :o !!
..na pewno zaraz wcale nie bĂŞdzie tej konferencji PO ktĂłrÂą zapowiadajÂą :x
Tej PiSu i LPRu teÂż wcale nie byÂło i nie bĂŞdzie Âżadnej innej :evil:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O! :D Al :D jak chcesz, to dam ci re-posta, ÂżebyÂś mĂłgÂł coÂś napisaĂŚ - poczekam na TwĂłj wpis :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Black Jack '62 pisze:O! :D Al :D jak chcesz, to dam ci re-posta, ÂżebyÂś mĂłgÂł coÂś napisaĂŚ - poczekam na TwĂłj wpis :D
DziĂŞkujĂŞ :)
Jestem tak... :twisted: :twisted: :twisted: zdenerwowany :aniol: , i¿ nie bêdê nawet próbowa³ drugi raz pisaÌ tego, co pisa³em niemal pó³ godziny, staraj¹c siê jak chyba jeszcze nigdy dot¹d nei stara³em, a co nie ujrza³o œwiat³a dziennego :evil:

Nie mam ochoty mĂŞczyĂŚ siĂŞ z tym forum :evil: :evil: PrĂŞdzej z powodu tych ciÂągÂłych awarii tehnicznych stÂąd odejdĂŞ, aniÂżeli z powodu Agatty :evil:

Lepiej Ty napisz, jak siĂŞ sprawy majÂą? :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ja siĂŞ majÂą sprawy? :D Ale jakie sprawy? :devil:

O AgatĂŞ pytasz? :D A nieÂźle, nieÂźle siĂŞ majÂą :)
Agatka mi odpisaÂła :) Fajna i miÂła dziewczyna :D I uparta :D Szkoda, Âże nie moÂżemy siĂŞ dogadaĂŚ i szkoda, Âże nie rozumiem jej postawy, a ona mojej :D :mhm:
Wczoraj nie zdo³a³em nic wiêcej na forum napisaÌ, bo wkurzy³em siê na to, ¿e chyba z 15 razy próbowa³em wys³aÌ posta i nie uda³o mi siê to, póŸniej poszed³em ''wy³adowaÌ siê'' na dwór :D A ¿e idzie jesieù, to mia³em co robiÌ w ogrodzie :D
obieÂżyÂświat pisze:
marcinkowsky pisze:Mam nadziejê , ¿e Agatce pozowolili wróciÌ do studia i nie musi bezproduktywnie staÌ na dworze :? W zacisznym studio mog³aby przysi¹œÌ i biografiê napisaÌ :tanczy: !! :lol2:
..czy pozwolili wrĂłciĂŚ :mhm:
..raczej wÂątpiĂŞ - kiedyÂś staÂła caÂły dzieĂą pod prokuraturÂą a relacje byÂły chyba 2 - nie pamiĂŞtam juÂż dokÂładnie tej sytuacji - ale to przez wzburzenie ;)
..ale moze tym razem..zwÂłaszcza Âże prognozy dla Wlkp. nie najlepsze zapowiadali..pozwolili Agatce udaĂŚ siĂŞ do studia :D
Kumpel mi napisa³ esa: koniecznie zahacz o Trójpole, Twoja piêknoœÌ dziœ ozdabia tê okolicê :D Wiêc pojecha³em, domyœli³em siê, ¿e mo¿e chodziÌ o S¹d apelacyjny, bo s³ysza³em rano w drodze do pracy, ¿e dziœ wa¿na rozprawa ma mieÌ tam miejsce ;)
Niestety, Agatki juÂż nie byÂło :( WiĂŞc raczej na pewno wrĂłciÂła do poznaĂąskiego studia :D
..co innego sprawa z pisaniem bio :devil:
..tutaj nie mam tak optymistyczne prognozy jak te o pogodzie :/
Wykwintny z Ciebie synoptyk obi :D

Agatka w pracy :mhm: Hej, hej, hej, no dajcie spokój :stop: :D przecie¿ Agatka ma teraz wa¿niejsze sprawy na g³owie ni¿ praca :D Musi mieÌ czas na zastanowienie siê, ¿eby podj¹Ì wa¿n¹ decyzjê, a w³aœciwie to j¹ zmieniÌ :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Black Jack '62 pisze:Ja siĂŞ majÂą sprawy? :D Ale jakie sprawy? :devil:

O AgatĂŞ pytasz? :D A nieÂźle, nieÂźle siĂŞ majÂą :)
Agatka mi odpisaÂła :) Fajna i miÂła dziewczyna :D I uparta :D Szkoda, Âże nie moÂżemy siĂŞ dogadaĂŚ i szkoda, Âże nie rozumiem jej postawy, a ona mojej :D :mhm:
W Âżadnej kwestii siĂŞ nie zgodziliÂście? :D
Czy coÂś siĂŞ wyjaÂśniÂło, no nie trzymaj w niepewnoÂści :ban: Wystarczy, Âże jednÂą wielkÂą niewiadomÂą jest, czy zdoÂłam wysÂłaĂŚ tego posta :evil:

Podj¹³eœ ju¿ decyzjê, czy zostajesz? :D Agatta przedstawi³a swoj¹ opiniê na nasz temat? :>
Kumpel mi napisa³ esa: koniecznie zahacz o Trójpole, Twoja piêknoœÌ dziœ ozdabia tê okolicê :D Wiêc pojecha³em, domyœli³em siê, ¿e mo¿e chodziÌ o S¹d apelacyjny, bo s³ysza³em rano w drodze do pracy, ¿e dziœ wa¿na rozprawa ma mieÌ tam miejsce ;)
Niestety, Agatki juÂż nie byÂło :( WiĂŞc raczej na pewno wrĂłciÂła do poznaĂąskiego studia :D
I moÂże kleciĂŚ biografiĂŞ, a Ty pewnie juÂż siĂŞ w niej pÂławisz? :lol2:
Agatka w pracy :mhm: Hej, hej, hej, no dajcie spokój :stop: :D przecie¿ Agatka ma teraz wa¿niejsze sprawy na g³owie ni¿ praca :D Musi mieÌ czas na zastanowienie siê, ¿eby podj¹Ì wa¿n¹ decyzjê, a w³aœciwie to j¹ zmieniÌ :D
MyÂślisz, Âże jest na to jeszcze szansa :>
OdpisaÂłeÂś coÂś? :D KontynuowaÂłeÂś polemikĂŞ? :D
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości