Tomasz Lis

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O to trzeba dzisiaj oglÂądaĂŚ. Ciekawe co powie na poÂżegnanie. :roll: No i gdzie teraz pĂłjdzie... :mhm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

MoÂże nigdzie?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

r_r16 pisze:MoÂże nigdzie?
Na pewno nie do TVN. JeÂśli PO wygra wybory pĂłjdzie do TVP - oczywiÂście nie trzeba mĂłwiĂŚ na jakie stanowisko. SÂądzĂŞ, Âże rĂłwnieÂż Radio TOK FM moÂże zÂłoÂżyĂŚ mu bardzo ciekawÂą propozycjĂŞ.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Na pewno nie do TVN. JeÂśli PO wygra wybory pĂłjdzie do TVP - oczywiÂście nie trzeba mĂłwiĂŚ na jakie stanowisko. SÂądzĂŞ, Âże rĂłwnieÂż Radio TOK FM moÂże zÂłoÂżyĂŚ mu bardzo ciekawÂą propozycjĂŞ.

naprawde wyjÂątkowo i incydentalnie sie z tobÂą zgodze, czuje, ze gdy wygra PO.. Lisek bardzo szybko wskoczy na stoÂłek prezesa TVP.. wtedy najprawdopodobniej twarzÂą "Wiadomosci" zostanie nikt inny jak Hania..

W Lisa w Pulsie nie wierze.. ta stacja dopiero zaczyna.. poa tym Murdoch jest pro rzÂądowy.. kiwa sie w strone w ktĂłrÂą wiatr polityczny wieje.. nie ma szans by Lis miaÂł tam peÂłnÂą swobodĂŞ.. a w dzienniku Pulsu dla hani miejsca moze nie byĂŚ.. jest juÂż tam Karnowski i Ziemiec..

Kolejny temat.. co Lis miaÂłby robiĂŚ w TVN..? Trudno powiedzieĂŚ TVN jest bardziej uÂłozony.. tu nie ma nikogo przypadkowego w zarzÂądzie.. a to Lis w Polsacie ma.. autorskim programem teÂż go nie skuszÂą raczej.. narazie wiec czeka go odpoczynek a potem albo radio, albo prasa, albo TVP

Kolejny watek.. co z Wydarzeniami? Mam nadzieje, ze repotrarzy zostanÂą wszyscy bo tworzÂą genialny zespĂłl wg mnie wiele ciekawszy niÂż ekipa TVNu.. Marek Kacprzak i JarosÂław GugaÂła na pewno zostanÂą.. Grabarczyk raczej teÂż.. tylko kogo ustalÂą gwiazdÂą programu? Gawryluk chyba nie chce (press.pl) mĂłwiÂło siĂŞ o Joannie WrzeÂśniewskiej.. profesjonalistka.. w Polsacie od lat 14.. tylko, ze jest maÂło popularna..
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

PodziĂŞkowania byÂły naprawdĂŞ Âładne. Teraz trzeba czekaĂŚ gdzie sie Lisek pojawi :D. Zapewne po wygranej PO bĂŞdzie razem z HaniÂą w TVP (bo nie sÂądzĂŞ, Âżeby ktĂłraÂś ze stacji w tej chwili przyjĂŞÂła obydwoje do pracy).

P.S. Czy wy wierzycie w to, Âże PO wygra wybory? (oczywiÂście bardzo bym tego chciaÂł, ale jak narazie to z PiSem nie majÂą szans :? )
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

ja rowniez nie wierzĂŞ w wygrana po, choĂŚ mÂąa przychylnoÂśc ma platforma zatem chodzi lisek koÂło drogi... to moÂże tvp info ?
TVN innowacja i nowoczesność...
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

myÂślĂŞ, Âże drogi zawodowe Lisa i Hanki sie w tym momencie rozejdÂą, gdy ona trafiÂła do WydarzeĂą nie mĂłwiÂło siĂŞ jeszcze o ich zwiÂązku, wiĂŞc teraz gdziekolwiek by jej nie zabraÂł bĂŞdzie siĂŞ mĂłwiÂło o nepotyÂźmie i prywacie, a umĂłwmy siĂŞ - Hanka ÂżadnÂą telewizyjnÂą rewelacjÂą nie jest, podejrzewam wiĂŞc Âże ona teraz wylÂąduje gdzieÂś w radiu, on poczeka do wyborĂłw i przez ten czas bedzie pisaÂł felietony i czekaÂł na propozycje :arrow:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Czytaliœcie dzisiejszy Dziennik? Na str.10 jest artyku³ na ca³¹ stronê o Tomku. Mnie najbardziej przyku³ ten fragment:
Dziennik pisze: A moÂże Lis wrĂłci do TVN? Tego nie wiadomo. Nieoficjalnie mĂłwi siĂŞ, Âże jeszcze w ÂśrodĂŞ wieczorem dziennikarz pojawiÂł siĂŞ na ul.Wiertniczej w Warszawie, gdzie mieÂści siĂŞ siedziba grupy TVN.
albo:
Dziennik pisze: Z informacji "Dziennika" wynika, Âże czterech pracownikĂłw serwisu (WydarzeĂą) podjĂŞÂło juz rozmowy z TVN24.
Coœ jest na rzeczy, ja trzymam kciuki, bo moim zdaniem co ju¿ ostatnio napisa³am, dla kogoœ takiego jak Tomek pownno znaleœÌ siê miejsce w TVN.
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

http://wideo.gazeta.pl/wideo/0,0,4508338.html

dziœ w DDTVN Prokom gdy podczas ³¹czenia ze studiem faktów zapyta³ czy bêdzie mowa o Tomku Lisie. W odpowiedzi us³ysza³ ze nie wszystko mog¹ zdradziÌ ale coœ jest na rzeczy ;)
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Moim zdaniem w tej chwili Lis nie pĂłjdzie do TVN z kilku powodĂłw.
Lis z Durczokiem siĂŞ nie lubiÂą, a wiĂŞc TVN musiaÂłby wybraĂŚ jednego z nich, Lisa zwolniono
3 lata temu,a wiĂŞc to raczej za maÂło czasu jak dla Lisa , Âżeby wrĂłciÂł , a Durczok dobrze siĂŞ sprawuje wedÂług TVN wiĂŞc na pewno go nie zwolni.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Gdyby Lis miaÂł wrĂłciĂŚ do TVN to widze go tylko na miejsce naczelnego faktĂłw, a to miejsce jest juz obsadzone.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ptr15 pisze:P.S. Czy wy wierzycie w to, Âże PO wygra wybory?
Tu nie ma w co wierzyÌ, trzeba po prostu g³osowaÌ. Sonda¿e, sonda¿ami - PO musi wygraÌ wybory. Musimy odsun¹Ì PiS od w³adzy! To, co Kaczyùski narobi³ w Warszawie tak mnie wnerwia, ¿e nad sob¹ nie panujê. PO rz¹dzi z LiD-em w Wawie ju¿ ok. 1,5 roku i przez ten czas uda³o im siê zrobiÌ wiêcej ni¿ PiSowi podczas ca³ej kadencji. Nie porównuj¹Ì ju¿ dokonaù Lecha Kaczyùskiego i Hanny Gronkiewicz-Waltz, która rz¹dzi miastem dopiero od roku... Jeœli PO wygra wybory, mo¿emy byÌ pewni - w koùcu bêdziemy mieÌ œwiêty spokój: ¿adnych afer, ¿adnej b³azenady, tylko spokój i praca, tak jak jest to w Warszawie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Co do Lisa wiadomo by³o, ¿e odejdzie. Wczeœniej czy póŸniej w sytuacji takiej jakiej zosta³ postawiony jego program wiadmo by³o, ¿e wyleci z Polsatu. Pytanie gdzie pójdzie - TVN,TVP ( :devil: po wyborach zapewne :devil: )czy mo¿e odrodzony PULS. A mo¿e, któraœ z partii w nied³ugim czasie przedstawi nam "bombê" wyborcz¹.

A co do wygranej PO - choĂŚ to nie wÂątek polityczny - POpieram uwaÂżaj z tÂą samouwielbieĂączÂą rolÂą PO. Tam teÂż sÂą ludzie z ukÂładĂłw KLD, Âże przypomnĂŞ dawna UD. WiĂŞc spokojnie - zobaczymy co zrobiÂą i tak naprawdĂŞ wtedy oceniajmy. Ja tylko przypominam, Âże niektĂłrzy z nich u wÂładzy juÂż byli. Ot i tyle :D
ZIMA
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

lukasz000 pisze:Moim zdaniem w tej chwili Lis nie pĂłjdzie do TVN z kilku powodĂłw.
Lis z Durczokiem siĂŞ nie lubiÂą, a wiĂŞc TVN musiaÂłby wybraĂŚ jednego z nich, Lisa zwolniono
3 lata temu,a wiĂŞc to raczej za maÂło czasu jak dla Lisa , Âżeby wrĂłciÂł , a Durczok dobrze siĂŞ sprawuje wedÂług TVN wiĂŞc na pewno go nie zwolni.
Nie wmawiajmy jakiÂś konflikt miĂŞdzy Durczokiem, a Lisem. Oni ze sobÂą konkurujÂą. JeÂśli Lis byÂłby znĂłw w tvn to oby dwaj pracowaliby na jedno konto. Podobnie byÂło z Majewskim i WojewĂłdzkim. Wszyscy rozpisywali siĂŞ jak to konflikt byÂł miĂŞdzy nimi a jak widaĂŚ pracujÂą teraz dla jednej stacji i nie ma stykĂłw miĂŞdzy nimi.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

A czy Lis przechodzÂąc do TVN miaÂłby tylko jedna opcjĂŞ czyli Fakty? Wydaje mi siĂŞ, Âże nie. Ja bym go widziaÂła z jego Co z tÂą PolskÂą?, albo z jakimÂś programem w TVN24. We Faktach go narazie nie widzĂŞ, i nie mam tu na myÂśli tego czy jest konflikt miĂŞdzy Durczokeim i Lisem czy teÂż nie, niezaleÂżnie od tego jaki jest stosunek pomiĂŞdzy obydwoma panami, po prostu uwaÂżam, Âże tak dwie silne osobowoÂści jakimi oni sÂą na pewno by siĂŞ mocno ÂścieraÂły. No chyba, Âże siĂŞ mylĂŞ, ale o tym to juÂż chyba wiedzÂą najlepiej sami zainteresowani i szefostwo TVN.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości