Wielki Jubileusz 10-lecia TVN-u !!!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Widzia³em ju¿ 3 ró¿ne reklamy z okazji 10'lecia tvn:

:arrow: z dÂźwigami

:arrow: z windÂą

:arrow: z neonem na wieÂżowcu

KtoÂś widziaÂł jakieÂś inne?
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

r_r16 pisze:Tak, tyle Âże okres zwiazany z tym haslem nie zapisal sie zbyt dobrze w historii tvn. wyrzucenie lisa, olejnik, rewinskiego i piaseckiego... nie dziwie im sie ze nie chca do tego wracac a programowo najlepsa pasuje i jest swietne!
ja wiem czy taki zÂły byÂł ten okres, co do rewinskiego i piaseckiego to uwazam Âże dbrze Âże zwolnili czas antenowy bo przynudzali strasznie, olejnik wrĂłciÂła a po lisie ÂżaÂłoby nie byÂło. dla mnie wÂłaÂśnie od tego okresu zaczyna sie dobry moment dla tvn i zerwanie z wizerunkiem grzecznej tv, zreszta za ta kampanie tvn dostaÂł nagrodĂŞ Media Trendy 2004
TVN innowacja i nowoczesność...
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Na oficjalnej stronie TVN-u pojawiÂła siĂŞ zapowiedÂż o niespodziankach i uroczystoÂściach, jakie zostaÂły zaplanowane na 10-lecie TVN-u.


TVN od 10 lat programowo najlepsza

3 paÂździernika 2007 mija dziesiĂŞĂŚ lat od narodzin TVN. DekadĂŞ swojego istnienia podkreÂślamy specjalnÂą, jubileuszowÂą oprawÂą programu. Graficzny znak „10 lat programowo najlepsza” bĂŞdzie pojawiaÂł siĂŞ na antenie do koĂąca paÂździernika. Urodziny to takÂże idealna okazja do wspomnieĂą. W programach DzieĂą Dobry TVN, Studio ZÂłote Tarasy przypomnimy minione dziesiĂŞĂŚ lat. WspominaĂŚ bĂŞdziemy punkty zwrotne w historii stacji oraz caÂłego polskiego rynku medialnego, ktĂłry dojrzewaÂł wraz, a czĂŞsto wÂłaÂśnie dziĂŞki TVN.

PunktĂłw zwrotnych byÂło wiele. To na antenie TVN znalazÂł siĂŞ pierwszy teleturniej, w ktĂłrym graÂło siĂŞ o naprawdĂŞ wielkie pieniÂądze. Mowa oczywiÂście o legendarnych, budzÂących emocje w caÂłej Polsce „Milionerach”. Ten show wprowadziÂł na staÂłe do jĂŞzyka potocznego takie wyraÂżenia jak „telefon do przyjaciela” czy „koÂło ratunkowe”. To przecieÂż w TVN urodziÂł siĂŞ pierwszy codzienny talk show – „Rozmowy w toku”. Z warszawskiej AugustĂłwki wyemitowano pierwszy w Polsce reality show – „Agent”. Widzowie przez wiele tygodni Âżyli wyzwaniami stawianymi przed grupÂą uczestnikĂłw i prĂłbowali odkryĂŚ tajemnice tego, kto ich wysiÂłki torpeduje. WkrĂłtce potem wystartowaÂło najsÂłynniejsze na Âświecie reality show – „Big Brother”. Dyskusja na temat programu na wiele tygodni rozpaliÂła caÂły kraj. Tutaj takÂże powstaÂła pierwsza caÂłodobowa stacja informacyjna TVN24, ktĂłra zmieniÂła oblicze dziennikarstwa informacyjnego. A obecnie na polskim rynku telewizyjnym istnieje 13 kana³ów posiadajÂących w nazwie TVN.

To wreszcie dziĂŞki TVN narodziÂły siĂŞ dziesiÂątki gwiazd maÂłego ekranu. Najlepszym uznaniem pracy ludzi TVN jest ostatni plebiscyt „Telekamery 2007”. Nagroda istotna, gdyÂż przyznawana wy³¹cznie przez widzĂłw – jedyne niezaleÂżne jury. TVN i ludzie zwiÂązani ze stacja otrzymali nagrody we wszystkich kategoriach, w ktĂłrych byli nominowani.

TVN przez dekadĂŞ zmieniÂł siĂŞ w supernowoczesnÂą korporacjĂŞ multimedialnÂą proponujÂącÂą rozrywkĂŞ, edukacjĂŞ i informacjĂŞ na najwyÂższym, europejskim, ba! Âświatowym poziomie. Historia historiÂą, ale dziesiĂŞciolecie stacji jest rĂłwnieÂż dobrÂą okazjÂą do rozmĂłw o przyszÂłoÂści – platformie cyfrowej, rozwoju multimediĂłw, HD, helikopterze informacyjnym czy kolejnych planach produkcji fabularnych Âświetnie zapoczÂątkowanych przez „ÂŚwiadka Koronnego”.

Obchody ÂświĂŞta stacji zostanÂą zainaugurowane w niedzielnym magazynie Studio ZÂłote Tarasy 30 wrzeÂśnia, a 3 paÂździernika jubileusz TVN zdominuje ramĂłwkĂŞ poczÂąwszy od porannego DzieĂą Dobry TVN, a skoĂączywszy na wieczornych Faktach.
Pozostaje Âśledzenie TVN-u !!!
NOWA ERA W TVN
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no nic konkretnie nie powiedzieli tyle ze 3 pazdziernika bedzie zdominowan tematykÂą 10lecia <to niespodzianka!> :P ciekawe kto pisaÂł tekst, niezÂła hiperbola
TVN innowacja i nowoczesność...
david
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 24 wrz 2007, 14:42
Lokalizacja: hyzne

Tvn poiformowaÂł Âże 5 paÂździernika ma byĂŚ film ÂŚwiadek korony

Post autor: david »

Ja juÂż wiem Âże ten film bĂŞdzie w hd bo go w tym formancie krecono
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Post autor: harry »

no bĂŞdzie ciekawie, nie moÂżna przegapiĂŚ nic fajnego!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Mi tam najbardziej zale¿y na tym co poka¿¹ w faktach...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Mowa jest teÂż o specjalnej oprawie - moÂże 3 paÂździernika oprĂłcz tych dotychczasowych reklam pojawi siĂŞ specjalna oprawa graficzna na 10-lecie?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Specjalna oprawa juÂż jest - tu zapewne chodzi im o to "od dziesiĂŞciu lat programowo najlepsza". :roll:

3 paÂździernika chyba zostanĂŞ w domu. :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

NaprawdĂŞ spodziewacie sie czegoÂś super na urodziny? PowspominajÂą w DDTVN, Faktach i tyle tego bĂŞdzie... Bez przesady... Nie wiem czego moÂżna wiĂŞcej oczekiwaĂŚ... :uhh:
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Ja teÂż chyba zostanĂŞ w domu, na razie mam frekwen100 to sobie moÂże pozwolĂŞ.

Aha, a ta oprawa specjalna to pewnie wÂłaÂśnie te dÂźwigi, windy itd... wiĂŞc niestety, nie ÂłudÂźmy siĂŞ...
//////////
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no to naprawde specjalna grafika mnie poowaliÂła nie powiem szaleĂąstwo na trybunach i ogĂłlna feta :P
TVN innowacja i nowoczesność...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Marcin pisze:NaprawdĂŞ spodziewacie sie czegoÂś super na urodziny? PowspominajÂą w DDTVN, Faktach i tyle tego bĂŞdzie... Bez przesady... Nie wiem czego moÂżna wiĂŞcej oczekiwaĂŚ... :uhh:
No wÂłaÂśnie przestaje siĂŞ juÂż ÂłudziĂŚ. LiczyÂłem na zmianĂŞ oprawy. JakiÂś specjalny program z okazji 10'lecia tvn. JakiÂś konkurs i niespodziankĂŞ. A tu na 1 przy logu tvn siĂŞ skoĂączy...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamiiloo pisze:no to naprawde specjalna grafika mnie poowaliÂła nie powiem szaleĂąstwo na trybunach i ogĂłlna feta :P
Ogromna szkoda, ¿e nie pozmieniaj¹ opraw, czo³ówek, jingli i co tam siê jeszcze da. Ty zapewne przy swoich okr¹g³ych urodzinach zmieniasz swoje ¿ycie o 180 stopni. :hyh:
Greg Haus pisze:LiczyÂłem na zmianĂŞ oprawy. JakiÂś specjalny program z okazji 10'lecia tvn. JakiÂś konkurs i niespodziankĂŞ.
Bez obaw kiedyÂś zmieniÂą oprawĂŞ. :D "Specjalne" programy bĂŞdÂą w "DzieĂą Dobry TVN" i "Studio ZÂłote Tarasy". ChoĂŚ przydaÂło by siĂŞ coÂś wiĂŞcej - kiedyÂś byÂła mowa o przypomnieniu po odcinku starych programĂłw. :roll: Konkurs teÂż mĂłgÂłby byĂŚ - chĂŞtnie bym siĂŞ sprawdziÂł. ;) A niespodzianka? Kto wie czy nie szykujÂą jakiejÂś niespodzianki? :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

pawell pisze:
kamiiloo pisze:no to naprawde specjalna grafika mnie poowaliÂła nie powiem szaleĂąstwo na trybunach i ogĂłlna feta :P
Ogromna szkoda, ¿e nie pozmieniaj¹ opraw, czo³ówek, jingli i co tam siê jeszcze da. Ty zapewne przy swoich okr¹g³ych urodzinach zmieniasz swoje ¿ycie o 180 stopni. :hyh:
dokÂładnie kolego, przyjmujÂąc ze 180 stopni to powrĂłt do punku poczÂątkowego to moje zycie obrĂłciÂło sie o tyleÂż wÂłasnie stopni :hyh:
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości