Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Dobrze, Âże jest materiaÂł, bo niestety dzisiaj nie oglÂądaÂłem DDTVN. Po tej rozmowie coraz bardziej niecierpliwie czekam na dzisiejsze Fakty. CoÂś czujĂŞ, Âże bĂŞdzie to moja ulubiona para prowadzÂących :D
DziĂŞki za wszystkie capsy.
t
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 07 cze 2007, 13:45

Post autor: t »

Po jakim czasie od emisji w tv, pojawia siĂŞ caÂłe wydanie FaktĂłw na tvn24.pl?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Oni naprawdĂŞ do siebie Âświetnie pasujÂą. :D Black musi z tym ÂżyĂŚ. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

t pisze:Po jakim czasie od emisji w tv, pojawia siĂŞ caÂłe wydanie FaktĂłw na tvn24.pl?
GdzieÂś godzinĂŞ - dwie. ;) Na stronie jest napisane, Âże pierwszy materiaÂł z wczorajszych "FaktĂłw" zostaÂł dodany o 21:11.

Fakt pasujÂą do siebie. :D Czekam na z wielkÂą niecierpliwoÂściÂą na 19.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..capsy :D

Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Capsy z dzisiejszych ''FaktĂłw'':
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sob Wrz 29, 2007 6:26 pm ]
I na koniec capsy z zakoĂączenia ''FaktĂłw'':
Obrazek Obrazek
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Z wielkÂą przyjemnoÂściÂą i zapartym tchem obejrzaÂłem wczoraj te szumnie zapowiadane odÂświeÂżone w swej formule Fakty :D MyÂślaÂłem, iÂż bĂŞdzie tak jak zwykle w takich przypadkach bywa, Âże duÂżo gadania, chwalenia, a w rezultacie nic wielkiego ;)
JakÂże miÂło byÂło odczuĂŚ to zaskoczenie i peÂłnÂą satysfakcjĂŞ po skoĂączonym programie :)
ZupeÂłnie inaczej niÂż w dotychczasowe weekendy :D Panu Kajdanowiczowi brakowaÂło do ozdoby takiej wÂłaÂśnie perÂły ''prezenterstwa''. Sam byÂł drĂŞtwy, w duecie staÂł siĂŞ bardziej przystĂŞpnym prezenterem :) Pani Anita: szyk, klasa, elegancja i wdziĂŞk :) CieszĂŞ siĂŞ z decyzji Pana Durczoka, trafna i mam nadziejĂŞ opÂłacalna :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie wierzĂŞ, Âże to siĂŞ staÂło :o Gdybym oglÂądaÂła na Âżywca, to chyba serce by mi wyskoczyÂło pod naporem wraÂżeĂą :smile:

Anita o 19-stej :jupi: :jupi:
Na razie jeszcze od nadmiaru szczêœcia nie przeszkadza mi obecnoœÌ Grzesia :) Mam nadziejê, ¿e z czasem siê przyzwyczajê :lol2:
Nie bĂŞdzie chyba zbyt trudno :P W DDTVN Pokazali (nie wiem na ile byli szczerzy :devil: ), Âże nie tylko siĂŞ lubiÂą, ale teÂż ceniÂą :P Nie no autentyczni byli :)
W Faktach to samo :smile: MyÂślaÂłam, Âże przesadzali rano mĂłwiÂąc o tym, Âże bĂŞdÂą to Fakty zdecydowanie luÂźniejsze :) A tu uÂśmiechy, pogaduchy :brawa: I jednak moÂżna otworzyĂŚ siĂŞ na widza, uÂśmiechaĂŚ do niego, pokazaĂŚ swoje bardziej prywatne oblicze :smile:
Kto by pomyÂślaÂł, Âże p o3 latach doczekamy Anity i Kajdana w jednych Faktach o 19-stej :o :lol:
I w dodatku, Âże bĂŞdziemy Âświadkami takiego pozytywnego zaskoczenia :o :jupi:

Dzisiaj ju¿ od wpó³ bêdê czeka³a :jupi:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Wszystko co najlepsze o wczorajszych Faktach napisali moi poprzednicy, ja jeszcze tylko dodam, Âże tylu usmiechĂłw w ciagu 20 minut ze strony Anity to jeszcze nigdy nie widziaÂłam. Jak tak dalej pĂłjdzie to przezwisko "luksusowa lodĂłwka" powoli odejdzie do lamusa! :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Anita w g³ównych fucktach :o Ojej :o Zapomnia³em ogl¹daÌ :devil: ;)

Trzy lata i jeden miesi¹c :) Tyle dok³adnie czeka³em na tê ... no prawie tê chwilê ;) Powiedzmy, ze po³owicznie marzenie siê spe³ni³o ;) Trzy lata i jeden miesi¹c ... trzy lata temu w sierpniu. Ostatniego dnia sierpnia '04 roku Anita po raz ostatni poprowadzi³a g³ówne, wczoraj, przedostatniego dnia wrzeœnia '07 roku ponownie g³ówne zaczê³a prowadziÌ :) Nie w wymarzonym wymiarze, ale od czegoœ w koùcu trzeba zacz¹Ì :lol2:
Czy pasujÂą do siebie nowi prowadzÂący? :D NiezupeÂłnie :devil: Gabarytowo to jest poraÂżka :devil: Ale nie bĂŞdĂŞ siĂŞ rozczulaÂł na tym, bo to jedyny mankament wczorajszego, jak i pewnie dzisiejszego wydania :devil: Pewne rzeczy juÂż siĂŞ nie zmieniÂą :lol:
Na capsach od obiego widaĂŚ jakby Anita wpadÂła do studia tylko na chwilĂŞ i przysiadÂła siĂŞ do prowadzÂącego :D Chyba jak na niÂą to studio jest trochĂŞ za maÂłe :D A biurko, to juÂż na pewno :lol: I chyba jednak jeszcze nie tak w stu procentach pewnie i komfortowo siĂŞ czuje? :) Ale to moÂże byĂŚ tylko moje subiektywne odczucie :) Jak zwykle zresztÂą :devil:
Co dalej ... :>
Anita mog³aby jeszcze wyzbyÌ siê tego serwisowo-popo³udnio-faktowo zwyczaju uk³adania dwuwyrazowych zapowiedzi do materia³ów na wstêpie faktów ;) Jedno krótkie zdania zamiast dwóch krótkich wyrazów, a bêdzie lepiej :)
I jeszcze jedna sugestia :D Niemal do Âłez bawi mnie, jak Kaj... Grzegorz - niech mu bĂŞdzie :) sapiÂąc wstawaÂł od biurka i idzie przedstawiaĂŚ pod ten ''wielki'' telebim wyniki sondaÂży :devil: MyÂślĂŞ, Âże Anita zrobiÂłaby to lepiej :D Z gracjÂą, lepszÂą prezencjÂą i co najwaÂżniejsze nie sapiÂąc :devil:
Jak na mĂłj gust, to Anita braÂła zdecydowanie zbyt maÂło aktywnie udziaÂł w programie :> SpodziewaÂłem siĂŞ, Âże moÂże wpadnie do studia n a linie albo co :lol2: A juÂż powaÂżnie piszÂąc, to chodzi o to, Âże wyliczyÂłem, iÂż Grzesiu dÂłuÂżej byÂł na wizji :]
UÂśmiechy i miÂłe rozmĂłwki oczywiÂście sprawiaÂły funkcjĂŞ relaksacyjnÂą - pewnie temu majÂą sÂłuÂżyĂŚ :)
W DDTVN widzê, ¿e w podobne tonacje Anita z Grzesiem postanowili siê ubraÌ :) Rozumiej¹ siê widzê bardzo dobrze i dobrze :D Zaskoczy³o mnie, ¿e Grzeœ widzia³ Anitê w roli wspó³prowadz¹cej przy swoim boku :o Och, czu³ pewnie jak bardzo mamy mu za z³e, ¿e wygryz³ Anitê swego czasu z g³ównych :evil: ZrehabilitowaÌ siê chcia³ :) :devil: Anita pewnie nie mia³a innego wyjœcia, jak przedstawiÌ jego, jako najmilej widzianego wspó³prowadz¹cego :devil: Jeœli oczywiœcie nie powiedzieli jej, ¿e albo z nim, albo wcale :devil:
Na koniec wypada pochwaliÌ prowadz¹cych za starannie przygotowany program :brawa: Za piêkne podanie informacji :brawa: Za umiejêtnoœÌ zaciekawienia widza :brawa: Za dobór tematów :brawa: Za mi³¹ atmosferê :brawa:
Czy zwiĂŞkszy siĂŞ tym samym widownia FaktĂłw? :D O jednego widza wiĂŞcej majÂą na pewno :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
t
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 07 cze 2007, 13:45

Post autor: t »

co do wyglÂądu to stylistka, makijaÂżystka mogÂłaby byĂŚ ta z TVN24. Bo ta z FaktĂłw robi brzydkÂą lalke z Anity. Ale nie dla wyglÂądu oglÂądamy przecieÂż.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

MyÂślisz, Âże sÂą osobne makijaÂżystki dla "FaktĂłw" i TVN24? :lol: Bo ja w to wÂątpiĂŞ. Jedno studio wiec i jedna ekipa, ktĂłra czuwa nad wyglÂądem prezenterek i prezenterĂłw.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

No i dziÂś jest Anita w ''Poranku'' :D
Obrazek Obrazek
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

t pisze:co do wyglÂądu to stylistka, makijaÂżystka mogÂłaby byĂŚ ta z TVN24. Bo ta z FaktĂłw robi brzydkÂą lalke z Anity. Ale nie dla wyglÂądu oglÂądamy przecieÂż.
Racja, racja i jeszcze raz racja :] to, co odmalowali na twarzy Anity wczoraj by³o nie na miejscu ;) W sobotê mia³a mniej krzykliwy makija¿ i by³o w porz¹dku, a wczoraj mix najró¿niejszych kolorów i zapachnia³o tandetnym makija¿em ;) I ta b³êkitna marynara podkreœla³a jeszcze intensywnoœÌ makija¿u ;) Czasami zdarzy siê, ¿e prezenterki s¹ umalowane z gustem, a czasami kiczowato :? Chcia³abym wiedzieÌ, kto jest za to odpowiedzialny? :devil:

MakijaÂż makijaÂżem, zaÂś do merytorycznej czĂŞÂści FaktĂłw, to wszystko genialnie :D ZnĂłw bardzo ciekawe materiaÂły, znĂłw ciekawe zapowiedzi, znĂłw wyÂśmienite nastroje prowadzÂących :) A Anity zwÂłaszcza, bo GrzeÂś jakoÂś nie moÂże siĂŞ do koĂąca wyluzowaĂŚ ;)
Ju¿ wiadomo, ¿e przy formule nic wiêcej majstrowaÌ nie bêd¹ i czêœÌ ,,chodzona'' zdecydowanie przypad³a w udziale Grzegorzowi ;) No, ale wczoraj przynajmniej nie by³o s³ychaÌ sapania :lol:
Ca³y czas jestem pod ogromnym wra¿eniem tego, jak Anicie i Grzegorzowi udaje siê tak piêknie ,,wspó³graÌ''? :D Do tej pory uwa¿am ich za zdecydowanych solistów, Anitê za swoist¹ mistrzyniê wystêpów solo, a tu siê okazuje, ¿e i duet jej niestraszny :D
ÂŻal serce przenika, Âże na nastĂŞpne Fakty trzeba bĂŞdzie aÂż dwa tygodnie czekaĂŚ ;(
kamilo pisze:No i dziÂś jest Anita w ''Poranku'' :D
Na szczêœcie na Anitê trzeba by³o czekaÌ ju¿ krócej :D Trochê mnie zaskoczy³a tym, ¿e pojawi³a siê w Poranku :D Ale na pocz¹tek ju¿ fantastyczna i odprê¿aj¹ca rozmowa z Tomkiem Wasilewskim - Ci to dopiero rozumiej¹ siê bez s³ów :brawa: :lol:
ÂŻebym nie zapomniaÂła, to piszĂŞ juÂż teraz :D Black kazaÂł podziĂŞkowaĂŚ w swoim imieniu za to, Âże Anita dzisiaj tak piĂŞknie prowadziÂła go po poznaĂąskich ulicach :lol: WiedziaÂł, gdzie jechaĂŚ bez obaw :lol2:
Rozmowy: to z panem wojewodÂą, to z lekarzem zwiÂązkowcem z Radomia, z ministrem PiechÂą - bardzo dobre :brawa: Temat - oczywiÂście aktualna sytuacja szpitali i ogĂłlna w sÂłuÂżbie zdrowia :)

Teraz czekam na dalsz¹ czêœÌ Poranka :)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

No i dziÂś oczywiÂście Anita w ''Poranku''.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości