[TVN] Wyprawa Robinson

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ja chce agenta buuuuu nawet 20edycji wyprawa jest bardzo dobrzez robiona ale nie ejst tak emocjonujaca i porywajca jak agent
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Tak agent byÂł wspaniaÂły...
nel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 08:25

Post autor: nel »

:wink: A ja uwaÂżam Âże WR jest extra muzyka super z niecierpliwoÂściÂą czekam co dalej. No i kiedy ktoÂś wkoĂącu postawi siĂŞ Kenowi
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

Robinson super. Lepszy niz jakis Bar czy cokolwiek Polsatu... choc zobaczymy jak ci Nieustraszeni beda wygladac. Ale jak tak jak wszytskie pordukcje wiadomego kanalu to wiadomo. WR trzyma w napieciu, dobra oprawa, fajne kadry, momenty... I dobry prowadzacy. Heh. Zarosniety Urbanski...
6.
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Jak w ogĂłle moÂżna porĂłwnywaĂŚ WyprawĂŞ Robinson z barem. 8)
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

to odnosnie tego co zapodaja w tv obecnie... chodzi o gatunek reality show...
matib
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 22 cze 2004, 20:54
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: matib »

A zauwaÂżyliÂście moÂże to, iÂż w samym programie, prowadzÂący nazywa program "EkspedycjÂą Robinson", a lektor Robinsonem, takÂże wszystkie wiadomoÂści zwiÂązane z produkcjÂą reality show zawieraÂły przewaÂżnie tÂą pierwszÂą nazwĂŞ. Rozumiem - moÂże i byÂła ona robocza, ale Âżeby posÂłuÂżyĂŚ siĂŞ takim brakiem profesjonalizmu przy informowaniu o najwiĂŞkszym przedsiĂŞwziĂŞciu... CoÂś mi tu nie gra :?
Ja oczywiÂście wĂŞszĂŞ spisek w tym, iÂż po zgÂłoszeniu mojej stronki o Wyprawie http://www.robinson2004.prv.pl do wyszukiwarek, katalogĂłw (w tym Onetu na poczÂątku sierpnia - pierwszy raz "zadziaÂłaÂłem" z takim wyprzedzeniem), postanowiono uczyniĂŚ mi taki maÂły psikus (teoretycznie byÂłoby to moÂżliwe) :( Wiem, Âże pewnie przesadzam, szukam dziury w caÂłym, ale podajcie moÂże swoje wytÂłumaczenia tego faktu
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Zdecydowanie przesadzasz. A nazwanie tego "psikusem" tym bardziej potwierdza fakt, Âże taka sytuacja na pewno nie mogÂłaby mieĂŚ (i zapewne nie miaÂła) miejsca. :idea:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Taaaak, UrbaĂąski na razie ciÂągle mĂłwi "Ekspedycja Robinson", ale jakoÂś podejrzewam, Âże za niedÂługo zacznie mĂłwiĂŚ "WR", bo to byÂł tytuÂł roboczy.

Nie wiem czy sobie przypominacie, ale odwrotnie byÂło z programem Eskpedycja. WysyÂłaÂło siĂŞ SMSy z hasÂłem "WYPRAWA" uczestnicy teÂż siĂŞ tak na poczÂątku nazywali ten program, a wystartowali z nazwÂą "Ekspedycja".
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

No powinni takie rzeczy ustalac na poczatku a nie w czasie krecenia programu bo potem to wlasnie tak wychodzi. Nie jest to jakis straszny blad taki maly zamet czasem wprowadza ;)
To jest to na co czekałem od początku... "Fakty. Justyna Pochanke. Witam Państwa". Jest najlepsza.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

To nie jest ¿aden starszny b³¹d...
Moja mama mĂłwi "Wyspa RobinsonĂłw" i teÂż jest ok ;)
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

WÂłaÂśnie, przecieÂż to nie jest Âżaden problem :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
nel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 08:25

Post autor: nel »

NIEUWA¯ACIE ¯E HUBERT JAKO PROWADZ¡CY MUSI GODZIÆ SIÊ NA RÓ¯NE WYBRYKI ...WI¦NIEWSKI ALE GDZIE¦ JEST GRANICA CZY W¡¯ NI¡ NIE JEST
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

DziÂś "Fakt" robi programowi taniÂą reklamĂŞ:

Obrazek

To okrutne i obrzydliwe
CaÂła Polska mogÂła wczoraj obejrzeĂŚ w telewizji, jak morduje siĂŞ zwierzĂŞ. BulwersujÂące przedstawienie urzÂądziÂł widzom ÂŁukasz WiewiĂłrski (28 l.), jeden z uczestnikĂłw programu reality show "Wyprawa Robinson". PrzerÂąbaÂł siekierÂą wĂŞÂża. ZrobiÂł to ot, tak. Bez Âżadnego powodu. Z zimnÂą krwiÂą. Inni uczestnicy nie zrobili nic, by ratowaĂŚ zwierzĂŞ! NiektĂłrzy poparli zwyrodnialca!
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

dziwne ze Nasz Dziennik o tym nie pisaÂł 8) :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości