TV Puls

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Z pewnoÂściÂą TVN boi siĂŞ konkurencji, w tej chwili nie bo Puls ma maÂły zasiĂŞg ale za 5 , 10 lat kiedy wejdzie telewizja cyfrowa , a Puls nadal bĂŞdzie umacniaÂł pozycjĂŞ programowe, to nie wiemy co bĂŞdzie za kilkanaÂście lat a TVN myÂśli przyszÂłoÂściowo.
A co do koncesji to juÂż zostaÂła zmieniona na uniwersalnÂą juÂż kila miesiĂŞcy temu, wiĂŞc TVN powinien wczeÂśniej o tym mĂłwiĂŚ , a nie kiedy Puls zaczyna przedstawiaĂŚ swojÂą ramĂłwkĂŞ.
Ale watpliwoÂści jeÂśli takie sÂą to naleÂży je wyjaÂśniĂŚ.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Nie kiedy Puls zaczyna przedstawiac ramĂłwke (chociaÂż to teÂż), ale kiedy Puls chce zawalczyĂŚ o nadajniki, o ktĂłre walczy rĂłwnieÂż TVN.
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Znamy ju¿ szczegó³y ramówki Pulsu.
Telewizja Puls ujawni³a szczegó³y oferty programowej. W nowej ramówce stacji, która rusza 28. paŸdziernika, zobaczymy m.in.: teleturniej 'Czy jesteœ m¹drzejszy od 5-klasisty?', format 'Najgorszy polski kierowca', ma³¿eùskie show 'Tylko Ty', muzyczn¹ grê 'SingaDinga' oraz dokument utrzymany w konwencji reality show 'Paczka'.

Nowa oferta programowa stacji w dni powszechne bêdzie mia³a blokowy, sta³y charakter. Od poniedzia³ku do pi¹tku o godzinie 18.00 kana³ poka¿e serial komediowy "Wszyscy kochaj¹ Raymonda". Godzina 19.00 zosta³a przeznaczona dla teleturnieju "Tylko Ty" (premiera 29 paŸdziernika), w którym zaproszone ma³¿eùstwa w dowcipny sposób zmierz¹ siê o tytu³ najbardziej zgranej pary. Dla wszystkich uczestników przewidziano 'romantyczne wyjazdy'. Teleturniej poprowadzi Artur Andrus, zaplanowano a¿ 190 odcinków formatu.

Tu¿ po ma³¿eùskim show emitowane bêdzie g³ówne wydanie serwisu informacyjnego stacji "Puls Raport" (premiera 28 paŸdziernika). Program poprowadz¹ pary dziennikarzy. Wœród prezenterów "Puls Raportu" s¹ m.in. Krzysztof Ziemiec, Jacek Karnowski i Katarzyna Olubiùska, a zespó³ reporterski tworz¹ m.in. Piotr Maœlak (z "Wydarzeù" Polsatu), Tomasz Lipko (z "Wiadomoœci" TVP1) i Jaros³aw Olechowski (z "Rzeczpospolitej"). Wieczorne wydania programu bêd¹ siê ukazywaÌ o 22.00.

StaÂły blok w dni powszechne zamknie o 20.00 teleturniej "Czy jesteÂś mÂądrzejszy od 5-klasisty?"(premiera 29 paÂździernika). W programie doroÂśli uczestniczy bĂŞdÂą musieli zmierzyĂŚ siĂŞ z pytaniami, ktĂłre nie przekraczajÂą zakresu wiedzy piÂątej klasy szkoÂły podstawowej. Na zwyciĂŞzcĂŞ czeka 300 tysiĂŞcy zÂłotych. Na zlecenie TV Puls 75 odcinkĂłw formatu pochodzÂącego ze StanĂłw Zjednoczonych wyprodukuje Mastiff Media Polska. Gospodarzem zabawy zostaÂł Robert KorĂłlczyk.

Na antenie stacji zawitaj¹ te¿ programy, które bêd¹ pokazywane w cyklu tygodniowym. W poniedzia³ki o 21.00 stacja zaplanowa³a emisjê teleturnieju "SingaDinga" (premiera 29 paŸdziernika). Muzyczn¹ rywalizacjê stocz¹ w nim trzyosobowe zespo³y, z³o¿one z jednego z dwóch kapitanów (którymi przez ca³¹ edycjê bêd¹ Andrzej Krzywy oraz Micha³ Milowicz) oraz ze zmieniaj¹cych siê w ka¿dym odcinku telewizyjnych gwiazd. Zabawê poprowadzi Wanda Kwietniewska (produkcja Mastiff Media Polska).

We wtorki o 21.00 w ramĂłwce znalazÂł siĂŞ program dokumentalny utrzymany w konwencji reality show "Paczka" (premiera 30 paÂździernika). IstotÂą formatu jest stworzenie (lub odtworzenie) ÂłaĂącucha wspomnieĂą i historii Âżycia jego bohaterĂłw. Program ma odkrywaĂŚ przyjaÂźnie, dawno zapomniane historie i przedstawiaĂŚ niesamowite dzieje indywidualnych ludzi. Projekt dla TV Puls szykuje Rochstar.

Kolejna nowoœÌ TV Puls "Najgorszy Polski Kierowca", w którym jak sama nazwa wskazuje rywalizowaÌ bêd¹ najgorsi krajowi posiadacze prawa jazdy, bêdzie emitowana w czwartki o 21.00 (pocz¹wszy do 1 listopada). W ka¿dym odcinku uczestników czeka seria testów, które zdemaskuj¹ nieodpowiednie nawyki, luki w technicznych umiejêtnoœciach, a tak¿e psychiczn¹ niemoc. Ci, którzy otrzymaj¹ najlepsze oceny od jurorów, opuszcz¹ program z nagrod¹. W ostatnim odcinku trzej kierowcy bêd¹ walczyÌ o tytu³ "Najgorszego kierowcy" oraz nagrodê g³ówn¹. Zaplanowano 16 odcinków projektu. Poprowadzi go Stefan Friedman (produkcja Mastiff Media Polska).

Weekendowa oferta nadawcy bêdzie zawiera³a g³ównie produkcje zagraniczne. Pojawi¹ siê trzy pasma filmowe. Miêdzy 12.00 a 14.00 przewidziano kino familijne, o 20.00 hity filmowe, a po 22 - filmy sensacyjne. W soboty i niedziele miêdzy 16.00 a 18.00 Puls poka¿e dwa odcinki amerykaùskiego serialu fantastycznonaukowego "Star Trek". Ostatniego dnia tygodnia o 15.00 pojawi siê z kolei amerykaùskie reality show "The Amazing Race" ("Niesamowity wyœcig").

Nowa ramówka stacji nale¿¹cej do zakonu franciszkanów oraz koncernu News Corp. kontrolowanego przez Ruperta Murdocha ruszy ju¿ 28 paŸdziernika. TV Puls, podobnie jak TVN i Polsat chce kierowaÌ swoj¹ ofertê dla widzów z targetu 16-49. Szefowie kana³u maj¹ co do niego ambitne, d³ugoterminowe plany. - Jesteœmy zdeterminowani, by osi¹gn¹Ì pozycjê lidera na polskim rynku- odwa¿nie deklaruje w rozmowie z "Rzeczpospolit¹" Peter Chernin, dyrektor zarz¹dzaj¹cy News Corp. Stacja zamierza osi¹gn¹Ì samowystarczalnoœÌ finansow¹ po minimum 1,5 roku.
ÂźrĂłdÂło: wirtualnemedia.pl

Do tej pory tego kana³u wcale nie ogl¹da³em. Teraz zapewne to zrobiê z ciekawoœci, ale nie wró¿ê im coœ wysokiej ogl¹dalnoœci.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

kamilo pisze:nie wró¿ê im coœ wysokiej ogl¹dalnoœci.
Tylko nale¿y pamiêtaÌ, ¿e oni nie chc¹ od razu osi¹gn¹Ì niewiadomo, jak wielkiej widowni. Ich zamierzeniem jest osi¹gniêcie udzia³u w rynku na poziomie Czwórki, czyli ok. 2 %. Wynik mo¿liwy, choÌ nie w ci¹gu miesi¹ca, lecz potrzeba na to trochê czasu. Myœlê, ¿e Puls mo¿e zakoùczyÌ ten rok z wynikiem rzêdu 1,2 - 1,5 %.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

r_r16 pisze:A czy to nie dziwne, Âże tylko TVN "zareagowaÂła"? Innym telewizjom jakoÂś to nie przeszkadza.
Nie tylko TVN-owi to przeszkadza. Stanowisko TVN podziela Polsat. "SÂądzĂŞ, Âże rĂłwnieÂż bĂŞdziemy wystĂŞpowaĂŚ w tej sprawie - zapowiada JĂłzef Birka z rady nadzorczej Polsatu".

I popieram w tej sprawie TVN:

Puls Biznesu pisze:- Potrzebujemy tych nadajnikĂłw i chcemy, Âżeby postĂŞpowanie byÂło przeprowadzone lege artis - zapewnia Karol SmolÂąg, rzecznik TVN.
Gdyby wygraÂł Puls byÂłoby to nie fair w stosunku do innych graczy...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

TV Puls przeprowadzi kampaniĂŞ reklamowÂą
W zwiÂązku ze startem nowej, jesiennej ramĂłwki TV Puls, przeprowadzona zostanie kampania wizerunkowa, ktĂłra obejmie prasĂŞ, radio, internet oraz outdoor. DziaÂłania reklamowe majÂą potrwaĂŚ 1,5 miesiÂąca.
Kampania, ktĂłra potrwa 1,5 miesiÂąca, prowadzona bĂŞdzie na noÂśnikach outdoorowych w
najwiĂŞkszych miastach Polski, prasie, radiu oraz internecie.

DziaÂłania reklamowe przygotuje agencja Walk The Line. Media zaplanowaÂł i zakupiÂł dom mediowy OMD.
medialink.pl

Ciekaw jestem, czy ta kampania pomoÂże :spiewa:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamilo pisze:Ciekaw jestem, czy ta kampania pomoÂże :spiewa:
Na pewno pomoÂże m.in. w poinformowaniu ludzi o zmianach w Pulsie. Przy nowej ramĂłwce, a w tym przypadku zmiany wizerunku kampania reklamowa jest - moÂżna powiedzieĂŚ - obowiÂązkowa.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

logo przyjemne dla oka, mam nadzieje ze te belki zrobili roboczo bo sa koszmarne a caÂła oprawa ruszy w niedziele :)
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Logo mi siĂŞ podoba :)

W najnowszym ''TT'' jest artykuÂł na temat ramĂłwki Pulsu :)
Z artykuÂłu dowiedziaÂłem siĂŞ m.in. Âże ''Puls Raport'' poprowadzÂą pary: Krzysztof Ziemiec i Katarzyna Trzaskalska oraz Katarzyna OlubiĂąska i Piotr MaÂślak :)

O ile o MaÂślaka to jestem w miarĂŞ spokojny, o tyle Trzaskalskiej jako prowadzÂącej program informacyjny sobie nie wyobraÂżam :)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

o tyle Trzaskalskiej jako prowadzÂącej program informacyjny sobie nie wyobraÂżam :)
O, to moÂże byĂŚ ciekawe doÂświadczenie :lol:
Pani Kasia podczas zapowiedzi pogody, ostatnimi czasy bywaÂła bardzo egzaltowana ;)
Ciekawe jak sobie poradzi z informacjami ... :mhm:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DziÂś w ''Dzienniku'' jest spory artykuÂł o Pulsie.
Zastanawia mnie, czy studio, jakie widaĂŚ na zdjĂŞciu, bĂŞdzie studiem programu ''Puls Raport'' :mhm:
Obrazek

Tutaj moÂżecie przeczytaĂŚ caÂły artykuÂł ''Dziennika''
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I ruszyÂł PULS z nowym logo, oprawÂą graficznÂą i ramĂłwkÂą.

Logo na ekranie na pierwszy rzut oka przypomina logotyp telewizji TRWAM. :devil: Znacznie lepiej wyglÂądaÂłoby gdyby byÂło przezroczyste. :roll: Oprawa graficzna przypomina trochĂŞ grafikĂŞ TELE 5. SpodziewaÂłem sie czegoÂś lepszego. PrzecieÂż w PULS inwestuje firma News Corporation, najwiĂŞkszy potentat medialny na Âświecie, wÂłaÂściciel telewizji FOX gdzie jest po prostu rewelacyjna oprawa. :> A tu takie coÂś. :roll:

O programach na razie szkoda gadaÌ. W³¹czy³em akurat na koùcówkê magazynu "Niedzielnik" - prowadz¹cy strasznie sztywni. S³ysza³em, ¿e "Puls tygodnia" z Jackiem Karnowskim te¿ nie zachwyca. :roll: Ze zdziwieniem przyj¹³em informacjê, ¿e 2 teleturnieje - "Tylko Ty" i "Czy jesteœ m¹drzejszy od 5-klasisty?" bêd¹ 5 razy ( ? - nie jestem pewny, bo nie mogê nigdzie znaleŸÌ ca³ego programu ) w tygodniu. :? Moim zdaniem to za du¿o. Poza tym powtarzanie programów ju¿ od 22:30 te¿ jej kiepskim pomys³em.

CzytaÂłem teÂż, Âże PULS tnie koszty - "Czy jesteÂś mÂądrzejszy od 5-klasisty?" produkowany jest w maÂłej hali, maÂło publicznoÂści itp. :roll: To widaĂŚ teÂż po "PULS raporcie":

Obrazek

Studio takie nijakie ( majÂą plany, aby zrobiĂŚ studio z prawdziwego zdarzenia ). Ale oceniĂŞ po 19:30.

Ogólnie jak na teraz zmiany na plus. ChoÌ wydaje mi siê, ¿e to i tak ma³o, aby przyci¹gn¹Ì wiêcej widzów. Zobaczymy jak siê zaprezentuj¹ kolejne nowoœci.

A i jeszcze strona PULSU :arrow: http://www.pulstv.pl
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

Logo na ekranie rzeczywiÂście jest sÂłabe - mogliby je zrobiĂŚ wiĂŞksze.

A dziœ zamiast z TVN prze³¹czaÌ na TVP, to prze³¹czê na PULS, jestem ciekawy, co oni nawyrabiali :lol:.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości