[TVN] Kryminalni

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

juz ze od razu przyczepic... ma sie swoich ulubionych aktorow i takich za ktorymi sie nie przepada do tej mojej drugiej grupy nalezy pani Kaminska wlasnie...;)
To jest to na co czekałem od początku... "Fakty. Justyna Pochanke. Witam Państwa". Jest najlepsza.
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

maciejek pisze:TroszkĂŞ maÂło siĂŞ dzieje. Mimo wszystko, myÂślĂŞ, Âże warto oglÂądaĂŚ! :D
Zabija piĂŞciu ludzi, jeÂździ ÂŻukiem i chowa sĂŞ w studni :D a to odpiero poczÂątek. Na pewno bĂŞdĂŞ oglÂądac.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Serial jest fajny i je¿eli to dopiero pocz¹tak to jestem zdecydowanie za. Podoba mi siê monta¿, jest dynamiczny. I jak mo¿na bylo us³yszeÌ z materia³ów z planu zdjêciowego bed¹ przedstawiane tego typu historie, bez mafii i miêdzynarodowych historii co mnie tym bardziej cieszy, bo pokazywanie mafii nie wychodzi polskim twórcom zbyt dobrze.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A wiĂŞc - pozostaje czekaĂŚ na nastĂŞpny odcinek - to juÂż 25 wrzeÂśnia! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Wszystkich, ktĂłrzy nie widzieli premiery informujĂŞ, Âże wÂłasnie teraz jest powtĂłrka :D
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

CzekaĂŚ i mieĂŚ nadziejĂŞ Âże to czekanie przyniesie jakieÂś skutki. 8)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

oj naprawde jestm pod wrazeniem zdjec, fabula i elementy sjuzetu fakrtycznie nie zachwycaly, ale moze trezba sie opatrzyc z nowym serialem tak zawsez jest na poczatku :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

fajny serial co prawda ci policjanci szczegĂłlnie w scenie poscigu nieco debilowaci ale tak to soopre tysiÂąc razy lepsze od extradycjii :)
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Serial super, ale denerwujÂą strasznie te wiadomoÂści radia zet, ktĂłrych sÂłuchajÂą policjanci. Te beznadziejne jingle itd. Gdyby to byÂł RMF... :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A czytaliÂście recenzje serialu w Gazecie Wyborczej?
JeÂżeli nie to polecam
RECENZJA Z WYBORCZEJ
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Serial obejrza³em i muszê stwierdziÌ, ¿e nie jest taki z³y ale drugi raz chyba ju¿ go nie w³¹cze. Po pierwsze trochê mi siê przejad³y te wszystkie seriale a po drugie leci on na tvn a ja do tej stacji mam uprzedzenia. :twisted: :twisted: :twisted:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ja jeszcze nie widzia³em, i chyba nie w³¹czê - znudzi³y mi siê ju¿ polskie seriale kryminalne. Kiedyœ ogl¹da³em pierwsz¹ edycjê Ekstradycji, teraz ju¿ nie w³¹czy³bym na ¿aden z takich filmów.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

OglÂądaÂłem dziÂś z ciekawoÂści i musze przyznaĂŚ, ze serial nie jest beznadziejny, ale tak na serio obiektywnie powiem, ze "Fala zbrodni" jest o wiele fajniejsza i bardziej wciÂąga. MoÂże serial siĂŞ rozkrĂŞci.

Dziœ najbardziej zainteresowa³a mnie aktorka graj¹ca w odcinku czyli Gra¿yna B³êcka-Kolska któr¹ uwielbiam w komedii "Kogel-mogel". Fajnie by³o j¹ zobaczyÌ po tylu latach.
:D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a mi sie 2 odcinek podobal o wiele bardziej od 1 i bede ogldal, lubie tego rodzaju filmy, trego rodzaju to znaczy takei w ktorych moge sie zachwycac wizualna strona obrazu, fakt ze nie ma tu dynamiczniej akcjia , ale naprawde jsli serial ma spelniony chociaz jeden z podtswowych warunkow dobrego obrazu warty jest uwagi...a zdjecia sa swietne, mam wrazenie ze ogldam dobry kinowy film, i na dzien dziesiejszy w tym serialu to jest dla mnie istotne :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ArO pisze: Dziœ najbardziej zainteresowa³a mnie aktorka graj¹ca w odcinku czyli Gra¿yna B³êcka-Kolska któr¹ uwielbiam w komedii "Kogel-mogel". Fajnie by³o j¹ zobaczyÌ po tylu latach. :D
Osatnio wystĂŞpowaÂła w reklamĂłwce Telekomunikacji Polskiej - graÂła cĂłrkĂŞ pana oczekujÂącego na telefon brata z Australii.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 5 gości