TV Puls

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Mnie sie podoba Puls Raport.
Jest zupelnie inny niz Fakty,Wydarzenia i Wiadomosci.
Sympatycznie sie go oglada.
Schemat prowadzenia , kadrowania a takze tych przerw zaciagniety z amerykanskiego rynku.
Oprawa przyzwoita.

Dla mnie super odmiana w informacjach i napewno po Fkatach teraz bede ogladal Puls Raport.

Co do samego Pulsu to ciekawie sie zapowiada.
Oprawa Graficzna - jak dla mnie fajna. Przyjemnie sie oglada.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Mnie po jednym razie ciĂŞÂżko oceniaĂŚ Puls Raport, ale coÂś czuje, ze bĂŞdzie tam mniej sieczki i tzw. politycznej piany, ktĂłrÂą przesiÂąkniĂŞte sÂą inne programy informacyjne. MoÂże to byĂŚ wiĂŞc interesujÂąca alternatywa.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

krĂłtko mĂłwiÂąc to TVN 10 lat temu
studio jest bardzo maÂłe, nie wiem ile oni tych kamer tam majÂą dwie czy trzy :P
prezenterzy sÂą ÂściÂśniĂŞci przy tym stole
a najlepsze jest to, Âże przerwa reklamowa jest po to aby siĂŞ prezenterzy poÂżegnali z widzami :devil:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

http://www.wirtualnemedia.pl/article/28 ... dziele.htm

nieznaczny wzrost, pewnie widzowie "z ciekawoÂści"
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W ''Puls Raporcie'' bĂŞdzie wkrĂłtce pracowaÂł reporter ''WydarzeĂą'' Polsatu.
Od 1 listopada br. pracĂŞ w programie informacyjnym 'Puls Raport' emitowanym przez TV Puls rozpocznie Grzegorz Kwolek, dotychczas reporter popoÂłudniowych 'WydarzeĂą' w Polsacie.

Kwolek w TV Puls bĂŞdzie reporterem dziaÂłu zagranicznego. Z Polsatem zwiÂązany byÂł od sierpnia 2006 roku. W przeszÂłoÂści pracowaÂł teÂż m.in. w Superstacji i Radiu Zet.
ÂźrĂłdÂło: wirtualnemedia.pl
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

pawell pisze: nie podoba mi siê uk³ad "PULS RAPORTU": informacje i ³¹czenie ze studiem pogody, reklamy, pogoda, reklamy, ³¹czenie ze studiem sportu, reklamy, sport, reklamy, zakoùczenie programu. :? :uhh: Ludzie tego siê nie da wytrzymaÌ. :hmm:
No i Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji widocznie teÂż nie mogÂła wytrzymaĂŚ...
KRRiT prosi TV Puls i TVP o wyjaÂśnienia ws. reklam
TV Puls i TVP bĂŞdÂą musiaÂły wytÂłumaczyĂŚ siĂŞ Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji z przerywania programĂłw reklamami. W przypadku Pulsu KRRiT poprosi o wyjaÂśnienia w sprawie emitowania spotĂłw w trakcie serwisu informacyjnego "Puls Raport", TVP ma z kolei raz jeszcze wyjaÂśniĂŚ m.in. dlaczego przerywa reklamami "Gwiazdy taĂączÂą na lodzie".
¬RÓD£O: onet.pl

WiĂŞcej: LINK
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

Uff... dziÂś zmienili pÂłachtĂŞ na Âładne tÂło - zdecydowanie lepiej.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

a co myÂślicie o teleturnieju "Czy jesteÂś mÂądrzejszy o 5-klasisty"?

Moim zdaniem to w miarĂŞ dobry teleturniej, dawno tego typu teleturnieju w Polsce nie widziaÂłem. Brakuje mi tylko muzyki - po dobrej odpowiedzi sÂłychaĂŚ tylko oklaski i nic wiĂŞcej, . GÂłupio to wyglÂąda. Nie ma teÂż grafiki na ekranie - pytanie powinno znajdowaĂŚ siĂŞ caÂły czas na ekranie. A najgorsze jest ...hmm... nie wiem jak to nazwaĂŚ .... chodzi mi o te krĂłtkie filmiki w trakcie programu, ktĂłre pokazujÂą jak siĂŞ ci zawodnicy denerwujÂą i zastanawiajÂą - to jest wkurzajÂące.

[ Dodano: PiÂą Lis 02, 2007 7:31 pm ]
a na SAT1 w pi±tki o 20:15 te¿ jest teleturniej "Czy jeste¶ m±drzejszy od 5-klasisty?", ale ma inny tytu³: "Das weiß doch jedes Kind!"[To przecie¿ wie ka¿de dziecko!]
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

troche brakuje temu programowi, prowadzacy sredni, nie ma pytania na ekranie, studio troche badziewnie wyposaÂżone, taki sobie ten teleturniej
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

a na SAT1 w pi±tki o 20:15 te¿ jest teleturniej "Czy jeste¶ m±drzejszy od 5-klasisty?", ale ma inny tytu³: "Das weiß doch jedes Kind!"[To przecie¿ wie ka¿de dziecko!]
Wg mnie taki tytuÂł byÂłby lepszy.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

PRZECHYTRZYÆ FAKTY - PRYWATNA WOJNA RUPERTA MURDOCHA

Post autor: michal641 »

PRZECHYTRZYÆ FAKTY - PRYWATNA WOJNA RUPERTA MURDOCHA

W Telewizji Planete zostanie wkrotce wyemitowany film pokazujÂący prawdziwe oblicze Murdocha
film dokumentalny
USA, 2004, 77 min.

reÂżyseria:
Robert Greenwald

najbliÂższe emisje:
06.11 wtorek, godz. 11.55

Film z cyklu: FILMOWE DOCHODZENIA
Film oskar¿a nale¿¹cy do Ruperta Murdocha Fox News Channel o pe³nienie roli ukrytego narzêdzia prawicowej, konserwatywnej propagandy. Manipulowanie informacjami przez kana³ telewizyjny promuj¹cy siê jako obiektywne Ÿród³o wiadomoœci stanowi zagro¿enie dla amerykaùskiej demokracji.

Dokumentalista Robert Greenwald prowadzi w³asne dochodzenie, które ma ujawniÌ, jak docieraj¹cy do bardzo du¿ego grona widzów Fox News Channel Ruperta Murdocha, usi³uje wp³ywaÌ na opinie odbiorców. Obok ekspertów od mediów w filmie wypowiadaj¹ siê byli pracownicy Fox News, w tym producenci i reporterzy. Opowiadaj¹, jak musieli forsowaÌ prawicowy punkt widzenia, aby nie straciÌ pracy. Program stacji, mimo wci¹¿ powtarzanego na antenie sloganu "Fair and balanced" ("Uczciwy i wywa¿ony"), mia³ odzwierciedlaÌ pogl¹dy popieraj¹cego republikaùskie rz¹dy Ruperta Murdocha. To w³aœnie jego œwiatopogl¹d decydowa³ o tym, o czym trzeba by³o mówiÌ i w jaki sposób. Rozmówcy re¿ysera filmu skar¿¹ siê równie¿ na atmosferê panuj¹c¹ w kanale - ze strachu przed inwigilacj¹, musieli bez przerwy uwa¿aÌ na to, co mówili i co pisali w mailowej korespondencji. Zapraszaj¹c goœci do studia byli zmuszeni korzystaÌ z list, na których widnia³y nazwiska znanych konserwatystów i ma³o znanych libera³ów. Robert Greenwald ilustruje zarzuty wobec Fox News Channel fragmentami programów tej stacji. Wyst¹pienia jednego z prowadz¹cych, który w nieelegancki sposób ucisza rozmówców wyg³aszaj¹cych odmienne od jego w³asnych pogl¹dy, nie œwiadczy na korzyœÌ kana³u Ruperta Murdocha. Podobnie jak wyniki badaù, wed³ug których 33 % widzów stacji uwa¿a, ¿e w Iraku znaleziono broù masowej zag³ady. Czy "Outfoxed" s³usznie krytykuje Fox News Channel, czy jest jedynie nagonk¹ inspirowan¹ przez przeciwników Busha? Widzowie musz¹ rozs¹dziÌ sami. Niezale¿nie jednak, do jakich wniosków dojd¹, nie mo¿na lekcewa¿yÌ poruszonego w filmie problemu wp³ywu mediów na spo³eczeùstwo. Telewizja jest najwa¿niejszym medium kreuj¹cym spo³eczny wizerunek polityków. Wyniki wyborów w du¿ej mierze zale¿¹ od jej przekazu. Moralnym obowi¹zkiem ka¿dego podaj¹cego siê za obiektywne Ÿród³o informacji kana³u telewizyjnego jest powstrzymywanie siê od manipulacji, gdy¿ rzetelne dziennikarstwo jest jednym z warunków prawid³owego dzia³ania demokracji. Film porusza równie¿ problem pogoni mediów za zyskami. Zatrwa¿aj¹co brzmi wypowiedŸ Davida Burnetta, by³ego reportera Fox News: "du¿a czêœÌ tego, co jest pokazywane w wiadomoœciach, nie pochodzi z newsroomu, zw³aszcza w telewizji, ale z dzia³u promocji."
¬RÓD£O: planete.pl LINK
Gato:D
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 14:44

Post autor: Gato:D »

Telewizja TV Puls ostatnio bardzo poprawiÂła siĂŞ w moich oczach zdecydowanie na +
Forum o wszystkim i o niczym
http://www.slodziutkie.mojeforum.net
joker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 04 lis 2007, 12:39

Post autor: joker »

W nowym PULSIE najbardziej przeszkadza mi grafika ala TVP INFO :x
Co do Raportu - moÂże i dobrze, Âże nie ma tej "politycznej sieczki", ale jakieÂś aktualne wydarzenia teÂż by siĂŞ przydaÂły, narazie w wiĂŞkszoÂści zaobserwowaÂłem reportaÂże w stylu "Uwagi" czy "Sprawy dla reportera"...
Ale jak by nie patrzyÂł to Puls jest na dobrej drodze, do stworzenia dobrej stacji tv - trzymam za nich kciuki ;)
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

Mam wÂątpliwoÂści co do Puls Raportu - dÂźwiĂŞk nie pasuje do obrazu. Nie wiem czy to przez mojÂą kablĂłwkĂŞ czy moÂże Puls Raport nie jest nadawany na Âżywo.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

WiêkszoœÌ postów jest tu na temat Puls Raportu, a ja chcia³bym nawi¹zaÌ do innego programu : 'Czy jesteœ m¹drzejszy od 5-klasisty?". Uwa¿am, ¿e zarówno wykonanie tego programu przez puls jak i jego formu³a jest po prostu g³upia :P

:ban: minusy:

:arrow: 5'klasiÂści mogÂą siĂŞ myliĂŚ bez konsekwencji, nawet ich liczne pomyÂłki nie wpÂływajÂą na to, iÂż jeÂżeli uczestnik nie wygra to i tak musi powiedzieĂŚ tÂą sÂłynna formuÂłkĂŞ: Ja .... nie jestem...'
:arrow: Bezndziejne studio - zÂłe oÂświetlenie i beznadzijna akustyka! JuÂż nie mĂłwie o kolorystyce.
:arrow: Pytania np. o lekturĂŞ pierwszoklasisty nie udowadnia, Âże jesli ktoÂś nie pamiĂŞta danej ksiÂązki to nie jest mÂądrzejszy od tych dzieciakĂłw
:arrow: Kategorie np. - w podstawĂłwce nie ma przecieÂż chemii a tu siĂŞ pojawia pytanie z chemii - klasa piÂąta :?
:arrow: Muzyka - okropna

:plus: na plusie? :
:arrow: wysokie stawki wygranej - jak na tv puls, wyrana rzĂŞdu 100 tys, a nawet 300 tys. zÂłotych to sporo
:arrow: doœÌ dobry prowadz¹cy - pasuje do tego formatu
:arrow: dzieciaki -doœÌ fajne, kreatywne...


MyÂśle, Âże format ten moÂżna porĂłwnaĂŚ z "Dzieciakami z klasÂą" czy, 'Eureco ja to wiem' i na tle oby tych programĂłw, teleturniej pulsu wyglÂąda sÂłabo... No ale i tak lepsze to niÂż puls jeszcze rok temu!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości