Prison Break

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no cos krwawe byÂło to pudeÂłko a moze odcieli sarze palec za karĂŞ jak to robiÂą mafiozi :>
TVN innowacja i nowoczesność...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Nie sÂądzisz, Âże za krwawe byÂło to pudeÂłko jak na jeden odciĂŞty palec?
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

moze chcieli podkreslic dramaturgiĂŞ
TVN innowacja i nowoczesność...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A ja ogl¹daj¹c "Magdê M.: 20 lat póŸniej" odnoszê wra¿enie, ze scenarzyœci wcisn¹ te¿ tam parodiê "Prison Break" :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nika pisze:Nie zdziwie siĂŞ jak siĂŞ okaÂże, Âże to gÂłowa Sary.
I miaÂłaÂś racje to byÂła gÂłowa Sary. Michael jeszcze oczywiÂście nic o tym nie wie, bo jakby siĂŞ dowiedziaÂł to mĂłgÂłby przestaĂŚ opracowywaĂŚ plan ucieczki. :roll:
Nika pisze:Pytanie czy Sucre jest na zewn¹trz czy wewn¹trz? Chocia¿ s¹dz¹c po uniformie to kto wie czy nie naj¹³ siê do pracy jako jakiœ porz¹dkowy w Sona? :mhm:
Na zewn¹trz. :D Ta babka do firmy zabi³a poprzedniego grabarza, wiêc Sucre naj¹³ siê na jego miejsce. Ups mo¿e zdradzam tajemnicê, a niektórzy nie ogl¹dali... :cicho:

No i Sucre juÂż w czymÂś pomĂłgÂł Michaelowi. ;) Ciekawy odcinek szykuje siĂŞ za tydzieĂą. :D

Kuba pisze:A ja ogl¹daj¹c "Magdê M.: 20 lat póŸniej" odnoszê wra¿enie, ze scenarzyœci wcisn¹ te¿ tam parodiê "Prison Break" :D
Wiesz co, ja teÂż miaÂłem takie wraÂżenie. :rozglada:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Poza g³ow¹ Tancredi, co pomimo przewidywaù by³o i tak sporym szokiem, serial zaczyna siê rozkrêcaÌ. To by³ bardzo dobry epizod. Brakowa³o mi tych pomys³ów Michaela i tej nerwówki jak ju¿ mia³ "wpaœc" z planem i w ostatniej chwili wychodzi³ z opresji. Dlatego ciesze siê, ¿e pomimo nowego wiêzienia do tego typu akcji powrócono.
A z Mahona niez³y Ìpunek siê zrobi³. Bo¿e jak przypar³ Scofielda na koniec do muru i zacz¹³ mu mruczeÌ prawie, ¿e do ucha to myœla³am, ¿e to sie skoùczy jak¹œ scen¹ ³ó¿kow¹ :devil: Pok³ony dla Dominica Purcell, dawno tak dobrze nie czu³ siê w roli Lincolna, naprawdê œwietnie zagra³ w tym epizodzie. :brawa:
P.S. Jeszcze wracajÂąc do Sary. To czytaÂłam dziÂś co nieco na, niektĂłrych www amerykaĂąskich i tam ludzie sÂą strasznie oburzeni, Âże scenarzyÂści jÂą uÂśmiercili i wogĂłle co drugi komentarz jest w stylu: "Nie bĂŞdĂŞ juz tego serialu oglÂądaĂŚ". No, ale do licha co mieli zrobiĂŚ, jak ona nie miaÂła przez dÂłuÂższy czas planĂłw wracaĂŚ do pracy, z wypooiedzi jednego z producentĂłw wynika, Âże proponowano jej nawet zbudowanie scenografii i krĂŞcenie scen w jej wÂłasnym domu w Kanadzie. A pomimo to nie zgodziÂła siĂŞ. Ona z kolei mĂłwi coÂś innego trochĂŞ... :roll: Dlatego tak sobie myÂślĂŞ , Âże scenarzyÂści zrobili nas moÂże w kuku i moÂże Firma wysÂłaÂła Lincolnowi odlew gÂłowy Sary, Âżeby go postraszyĂŚ i zdyscyplinowaĂŚ, a info (zresztÂą niespĂłjne od obydwu stron) o odejÂściu Sarah Wayne Callies z serialu to tylko blef i tak naprawdĂŞ jej bohaterka nadal Âżyje i pojawi siĂŞ za jakieÂś parĂŞ epizodĂłw. MĂłwiĂŞ wam z tym filmem jest wszystko moÂżliwe...

[ Dodano: Wto PaÂź 09, 2007 11:49 pm ]
Parosekundowy deser z krĂŞcenia sceny helikopterowej dla 8 epizodu! :D
Ciekawe czemu oni bĂŞda siĂŞ bili??

[ Dodano: Wto PaÂź 09, 2007 11:56 pm ]
Sorry, ale nie mogÂłam siĂŞ oprzeĂŚ by TEGO nie zamieÂściĂŚ. :aniol: Ta scena byÂła piĂŞkna!
Obrazek
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Serial juÂż pokazaÂł, Âże lubi zaskakiwaĂŚ i nie wiadomo co bĂŞdzie z tÂą SarÂą. Nie zdziwie siĂŞ, Âże jednak jÂą uÂśmiercili i takÂże nie bĂŞdĂŞ zdziwiony jeÂśli okaÂże siĂŞ, Âże Tancredi nadal Âżyje. Co do samej akcji w wiĂŞzieniu to coraz bardziej mi sie podoba. Lubie jak Michael kombinuje- podoba mi sie to najbardziej :D.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

nie podoba mi sie Âże to byÂła gÂłowa sary :P mogli sobie uÂśmiercaĂŚ kogos innego ehhh
TVN innowacja i nowoczesność...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

No niestety musimy poczekaĂŚ na odcinek 03x05 do nastĂŞpnego wtorku. CaÂłkowicie zapomniaÂłem o tej przerwie i myÂślaÂłem, Âże wczoraj bĂŞdĂŞ juÂż sie delektowaÂł oglÂądaniem tego odcinka. A tu zastaÂła mnie niemiÂła niespodzianka po przyjÂściu ze szkoÂły ;(
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Dopiero wczoraj mia³am czas obejrzeÌ Interference czyli epizod 05. Ch³opaki lada moment maja daÌ nogê, a tu jak zwykle staje coœ na przeszkodzie, do tego nowy wiêzieù, który rozpozna³ Whistlera z dalekiej przesz³oœci, za to naÌpany Mahone zacz¹³ wreszcie dobrze kombinowaÌ, no i jak zwykle by³o nerwowo, szczególnie w tym momencie zaczê³am obgryzaÌ paznokcie:
Obrazek
Obrazek
P.S. Czy mi siĂŞ wydaje czy Lincolnowi wpadÂła w oko dziewczyna Whistlera? :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

ObejrzaÂłem wkoĂącu odcinek 3x05 :D Wszystko bardzo dobre, zaskakujÂące. Najbardziej mnie zastanawia kim jest ten nowy wiĂŞzieĂą. Za bardzo sie przyglÂąda "naszej trĂłjcy". Michaelowi zamknĂŞli celĂŞ i teraz trzeba coÂś szybko wykombinowaĂŚ. Nie wiem dokÂładnie o co chodziÂło z tymi kubkami na koĂącu odcinka (albo jestem za gÂłupi, albo za bardzo to pomieszali). Sucre znowu w coÂś sie wpakowaÂł.

P.S. Lincolnowi chyba jednak wpadÂła w oko dziewczyna Whistlera (nie dziwie mu sie :D)

P.P.S. Znowu przerwa na dwa tygodnie, ale za to 05.11 emitujÂą aÂż dwa odcinki Prison Break. (obejrzaÂłem Promo i zapowiada sie ciekawie ;))
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ptr15 pisze: Nie wiem dokÂładnie o co chodziÂło z tymi kubkami na koĂącu odcinka (albo jestem za gÂłupi, albo za bardzo to pomieszali).
Z kubkami namieszali, ja teÂż do koĂąca nie skumaÂłam. Oni chyba specjalnie takie niedopowiedzenie zrobili. Ale zastanawiam siĂŞ skÂąd oni te kawĂŞ w tych kubkach biorÂą? :mhm: MoÂże chodzi o to, Âże straÂżnicy sÂą tak uzaleÂżnieni od tej kawy, Âże specjalnie gdzieÂś siĂŞ po niÂą wymykajÂą, by jÂą kupiĂŚ????!
Ptr15 pisze:Sucre znowu w coÂś sie wpakowaÂł.
Ja nawet miaÂłam wraÂżenie, Âże go ktoÂś obserwuje zza drzewa jak za pierwszym razem gadaÂł z tymi mafiozami, albo po prostu takie ujĂŞcie zrobili i tyle.
Ptr15 pisze: Znowu przerwa na dwa tygodnie, ale za to 05.11 emitujÂą aÂż dwa odcinki Prison Break. (obejrzaÂłem Promo i zapowiada sie ciekawie ;))
A myÂślaÂłam, Âże w to w ten poniedziaÂłek ta podwĂłjna uciecha nas czeka, nie zerknĂŞÂłam na date emisji. Ale poczekamy do 5.11. A promo teÂż widziaÂłam, Michael juÂż bĂŞdzie przez okno zwisaĂŚ :lol:
Gato:D
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 14:44

Post autor: Gato:D »

Serial jest swietny polecam wszystkim kto nie oglÂąda :D
Forum o wszystkim i o niczym
http://www.slodziutkie.mojeforum.net
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

A jak wam siĂŞ podoba to? Nie wiem tylko w ktĂłrym epizodzie to bĂŞdzie, obstawiam, Âże w Ăłsmym :D
Obrazek
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

yyy no to ja jeste lekko w szoku :shock: czyÂżby role bĂŞda odwrĂłcone?! boszz uwielbiam ten serial :P
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość