[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ten fragment ju¿ kr¹¿y w internecie :arrow: http://www.dailymotion.com/ukarajPL/vid ... 0-pm_music

:lol: Doda na maxa na koĂącu faimiku zdenerwowana. Widocznie program nie idzie po jej myÂśli. :lol: Zgadzam siĂŞ po prostu Saleta wbiÂł DodĂŞ w ziemiĂŞ, ale naleÂżaÂło jej siĂŞ.

I jeszcze daÂła 0 za "chamstwo i prostactwo"? :lol: A ona jak siĂŞ zachowuje, lepiej?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

ObejrzaÂłem ten fragment kilka razy i takie jest moje (myÂślĂŞ obiektywne zdanie, bo nie lubie ani Dody, ani Salety):
Doda wyrazia³a swoje zdanie, ¿e nie lubi Salety, i ¿e nie chcia³aby go ogl¹daÌ - no có¿ taka jest funkcja jury. Fakt - jest chamska.
Przemek Saleta wtedy widaÌ mocno siê wkurzy³ i postanowi³ odci¹Ì i wg mnie w tym momencie rozpêta³a siê afera. Dodzie trzeba przyznaÌ jedno - ma ³adny g³os. A co do jej charakteru - bez komentarza.
WidaÌ oczywiœcie, ¿e ca³y program krêci siê wokó³ Dody - jej cotygodniowa reklama. To ona dyktuje regu³y programu. Co tam, ¿e w regulaminie nie ma oceny "0" - jeœli Dodzia mówi "0" to tak musi byÌ! :x
WedÂług mnie Przemek Saleta nie powinien odpowiadaĂŚ Dodzie i wdawaĂŚ siĂŞ w gÂłupiÂą pyskĂłwkĂŞ z niÂą.
PublicznoœÌ by³a oczywiœcie za Salet¹ i to Dodê dobi³o. Zgadzam siê, ¿e zosta³a wbita g³êboko w ziemiê przez Saletê. Nie wiedzia³a co powiedzieÌ. Ale czy warto wdawaÌ siê w g³upi¹ rozmowê z Dod¹.
No ale TVP2 na tym zyskuje :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

eee dla mnie ich poziom rozmowy jest tak nikski i na rowni ze stylem jaki prezentujÂą rozmowcy. Jak dzieci jeden nie ustapi drugiemu, troche mi sie wydaje ze saleta sobie przygotowywuje riposty na dode :P dobrze ze nie ogladam tego programu, jest okropny
TVN innowacja i nowoczesność...
Gato:D
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 14:44

Post autor: Gato:D »

nie ogladam tego jakos mnie do tego nie ciÂągnie
Forum o wszystkim i o niczym
http://www.slodziutkie.mojeforum.net
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Co prawda nie lubiĂŞ tych odzywek dody , ale miaÂła tu racjĂŞ, przedstawiÂła tylko swoje zdanie , Âże odpadajÂą dobre pary , ktĂłre umiejÂą jeÂździĂŚ , a Saleta nie moÂże nawet utrzymaĂŚ siĂŞ na tym lodzie.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Bo akurat Doda zna siĂŞ na jeÂździe na lodzie, co ona tam robi, na jej miejscu, nie wiedzÂąc praktycznie nic o tej sztuce, za bardzo bym siĂŞ nie wymÂądrzaÂł. DajÂąc O Salecie zachowaÂła siĂŞ chamsko. DziÂś z ciekawoÂściÂą zobaczĂŞ jak siĂŞ bĂŞdzie zachowywaÂła :) Oj moÂże byĂŚ gorÂąco :)
//////////
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

nie byÂło :P babcie mogÂły odÂłozyc relanium, ciocia dodzia byÂła spokojna i z korkami na uszach skrytykowaÂła saletĂŞ, saleta walna niezÂła ripostĂŞ :P
TVN innowacja i nowoczesność...
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

To ¿e Saleta nie umie jeŸdziÌ na ³y¿wach to nie trzeba znaÌ siê na jeŸdzie ¿eby tego nie zobaczyÌ i to jest bardzo nie sprawiedliwe kiedy odpadaja naprawdê bardzo dobre pary, a on zostaje.I nie nale¿ê do fanów dody , ale jej opinia by³a jej subiektywna i jak widzi , ¿e odpadaj¹ dobre pary a on zostaje to mówi co mówi , ale ona sama w pierwszym odcinku powiedzia³a ¿e siê nie zna na taùcu na lodzie , tyle ¿e i tak ³atwiej jest oceniÌ taniec na lodzie ni¿ na parkiecie
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

a kto odpadÂł bo nie dotrwaÂłem do konca :P
TVN innowacja i nowoczesność...
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

OdpadÂł Piotr Zelt i Agnieszka Dulej UrbaĂąska
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

ojj no to sie pudelek pomyliÂł, bo rzekomo pudelek miaÂł info, Âże ta para wygra a program jest sterowany odgĂłrnie, dobra juz nie rozsiewam plot :P
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Powrócê do sprawy Dody. Komisja Etyki TVP uzna³a, ¿e jej zachowanie w tym programie by³o wulgarne i obsceniczne. Chodzi o sposób, w jaki Dorota Rabczewska "¿artowa³a" sobie z Przemys³awa Salety w programie "Gwiazdy taùcz¹ na lodzie". "Hej Saleta, ci¹gnij fleta" - krzyknê³a wtedy w transmitowanej na ¿ywo audycji gwiazdka - przypomina PAP. Komisja nie kryje oburzenia zachowaniem Dody. Cz³onkowie komisji uznali, ¿e 19 paŸdziernika Doda przekroczy³a granice przyzwoitoœci, prowokuj¹c P. Saletê. "Doda zachowywa³a siê w sposób wulgarny, wrêcz obsceniczny" - czytamy w komunikacie Komisji Etyki TVP. Wed³ug pisma, Doda specjalnie przygotowa³a siê na ten dialog, czemu dowodzi "prezent" dla boksera w postaci... ró¿owego fletu. "Jest czymœ niedopuszczalnym, by dzieci by³y nara¿ane na ogl¹danie wystêpów osób znanych z brukowych, skandalizuj¹cych zachowaù i wypowiedzi, co ma miejsce w wypadku Dody" - stwierdzi³a komisja, dodaj¹c, ¿e otrzymuje w tej sprawie skargi od telewidzów."Pogoù za wskaŸnikami ogl¹dalnoœci i za sensacj¹ obliczon¹ na najmniej wybrednego odbiorcê musi napotykaÌ na czytelne, nieprzekraczalne granice w telewizji publicznej, która powinna s³u¿yÌ za wzór dla mediów komercyjnych" - czytamy w komunikacie.
na podstawie: dziennik.pl

JeÂśli bĂŞdzie kolejna edycja show, to juÂż bez Dody w jury? :uhh:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

jesli nie bedzie dody to nie bedzie kolejnej edycji <oby>
TVN innowacja i nowoczesność...
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Nawet gdyby nie byÂło Dody , to nie oznacza Âże nie bĂŞdzie kolejnej edycji. Doda nie jest ÂświĂŞtoÂściÂą i raczej nikt nie oglada tego programu tylko dla Dody i tego co gÂłupiego powie , lecz dla par biorÂących udziaÂł , tak samo jak w taĂącu z gwiazdami
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Nie zgadzam siê. W Gwiazdy taùcz¹ na lodzie w sumie ogl¹dam czasami tylko dla Dody jak bêdzie siê k³óciÌ z Selet¹. Taniec z gwiazdami to ju¿ co innego, bo to siê da ogl¹daÌ, a tego na lodzie nie...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość