W sprawie niektórych userów

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

POpieram pisze:To juÂż wiem dlaczego podmark tak duÂżo pisaÂł na forach o tym teleturnieju.
"Mam tak samo jak ty" 8)
pawell pisze:Ja na niego trafiÂłem przez zupeÂłny przypadek.
ÂŁyhyh, TV Puls i "Czy jesteÂś mÂądrzejszy od 5-klasisty" wrzuciÂłem podczas przerwy technicznej "DwĂłjkowego" rozrywkowego "Gwiazdy taĂączÂą na lodzie" :D
podmark pisze:Ano, jak kaÂżdy dorosÂły biorÂący udziaÂł w tym programie, nie jestem mÂądrzejszy od piÂątoklasisty (no, ale o tym wie juÂż jakieÂś 150 - 200 tysiĂŞcy ludzi
Nie "niesÂłychane", gdyÂż nie na kaÂżde pytanie znam odpowiedÂź ("jak wszelki dorosÂły"), przypuszczalna gra mojej osoby w quizie- myÂślĂŞ - skoĂączyÂłaby siĂŞ wÂłaÂściwym oÂświadczeniem.. :devil:
pawell pisze:Co mnie najbardziej zaskoczyÂło jest w klasie maturalnej.
ZarĂłwno i ja teraz siĂŞ dziwiĂŞ.
podmark pisze:A co w tym takiego zaskakujÂącego ?
Pomimo naszego jednakowego wieku (tzn rocznik 1989, klasa maturalna..) nazwaÂłeÂś mnie w przeszÂłoÂści (marzec, wÂątek "OdwrĂłconych") "dzieciakiem" :lol:

W ogĂłle to winszujĂŞ wygranej :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Kajetan pisze:Pomimo naszego jednakowego wieku (tzn rocznik 1989, klasa maturalna..) nazwaÂłeÂś mnie w przeszÂłoÂści (marzec, wÂątek "OdwrĂłconych") "dzieciakiem" :lol:
Jednak czy to aby na pewno odnosi³o siê do Twojego wieku ? W¹tpiê, poniewa¿ tego wieku nie zna³em do tej pory. Nie chce mi siê teraz odkopywaÌ tego posta, ale co tam - je¿eli tak by³o to pewnie mia³em na myœli szczeniackie wywody, albo coœ gorszego :devil: Ale jeœli poczu³eœ siê ura¿ony - przepraszam (jak to mawiaj¹: lepiej póŸno ni¿ wcale :D ).
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

podmark pisze:Jednak czy to aby na pewno odnosi³o siê do Twojego wieku ? W¹tpiê, poniewa¿ tego wieku nie zna³em do tej pory. Nie chce mi siê teraz odkopywaÌ tego posta, ale co tam - je¿eli tak by³o to pewnie mia³em na myœli szczeniackie wywody, albo coœ gorszego Ale jeœli poczu³eœ siê ura¿ony - przepraszam (jak to mawiaj¹: lepiej póŸno ni¿ wcale ).
Okazuje siĂŞ, Âże uÂżyÂłeÂś rzeczownika "chÂłopczyk" :D
..2, 3 minuty "odkopywania" wypowiedzi moich i Twoich..

I nie ma za co przepraszaĂŚ. Dialog "odwrĂłcony" dziwnie utkwiÂł w pamiĂŞci mej, tyle.

Nie "tĂŞskno" za 10 tys. zÂłotych, ktĂłre - w zasadzie - miaÂłeÂś w kieszeni? 8)
"Kto nie ryzykuje, ten nic nie ma" ? ;)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Kajetan pisze:Nie "tĂŞskno" za 10 tys. zÂłotych, ktĂłre - w zasadzie - miaÂłeÂś w kieszeni? 8)
Ja siê cieszy³em, ¿e przekroczy³em prób 5 odpowiedzi, po których jest kwota gwarantowana - 2500 z³otych. Gdy ju¿ wiedzia³em, ¿e te pieni¹dze na pewno s¹ moje gra³em na luzie (o ile to w ogóle jest mo¿liwe - kamery, œwiat³a ra¿¹ce w oczy itd.). Z tego co widzia³em w poprzednich odcinkach mnóstwo ludzi odchodzi³o z niczym, wiêc 2500 z³. uwa¿am za spory sukces. A zw³aszcza, ¿e pytania tylko maj¹ przypominaÌ wiadomoœci z zakresu pi¹tej klasy podstawówki.

O WieÂżycy nigdy nie sÂłyszaÂłem (mimo, Âże jestem na profilu geograficznym), a na pytanie "Ile lat ÂżyÂł PiÂłsudski ?" (podobno z trzeciej klasy) odpowiedzi nie znaÂł nawet mĂłj historyk. Ale za to dzieci znajÂą na to odpowiedÂź i niekoniecznie musiaÂły siĂŞ tego nauczyĂŚ w telewizji - spryt producentĂłw zadziaÂłaÂł, ale cichosza :cicho: - kontrakt mnie zobowiÂązuje do zachowania tajemnicy.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

I tak gratulacje! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Proszê o bana, bo ostrze¿enie to zdecydowanie za ma³o, dla usera o nicku object. Jak pawell s³usznie napisa³ - jest to dziecko neo, które ju¿ po raz kolejny do jednego z tematów wstawia swoje obrazki, mówi¹c, ¿e s¹ wykonane przez - tu cytat - "jakichœ fanatyków TVN, którzy podniecaj¹ siê nimi na jakimœ œwiatowym forum". Wprowadza on tym samym zamieszanie i k³ótnie na forum. Jak ju¿ wczeœniej napisa³em to nie pierwszy taki przypadek.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

POpieram przynajmniej byœ siê wysili³ i poda³ PRAWDZIWY i DOK³ADNY cytat. I to ty mi wmawiasz te projekty. One nie s¹ moje. Chyba jedyny mój projekt na tym forum to niebieska wersja czo³ówki dla ,,Wydarzeù", która nie wzbudzi³a ¿adnych wiêkszych emocji ani k³ótni.
Ja uwaÂżam, Âże miaÂłem przecieÂż prawo wstawiĂŚ te projekty dla tvn, poniewaÂż sÂą one w temacie ,,oprawa graficzna tvn" wiĂŞc sÂą bezpoÂśrednio zwiÂązane z tÂą tematykÂą.

Jest mi przykro, Âże uÂżytkownik POpieram szuka na mnie hakĂłw, tylko dla tego Âże czasem zdarza mi siĂŞ krytykowaĂŚ tvn i broniĂŚ prawdy o innych stacjach ;( To naprawdĂŞ smutne i Âżal mi uÂżytkownika POpieram. To z mojej strony tyle.

Pozdrawiam
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A ja mam do powiedzenia tylko tyle: kiedy object pojawia sie na forum wraz z nim pojawiaj¹ siê k³ótnie i afery. :evil:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Drodzy PaĂąstwo,

Przy kaÂżdym poÂście jest guzik "ignoruj". Gdy wciÂśniecie go przy wypowiedzi objecta, wszystkie inne jego posty bĂŞdÂą ignorowane, czyli pomijane.

I doœÌ dyskusji na ten moment nad objectem. Nie widzê ra¿¹cych naruszeù regulaminu. Na pewno jakieœ zamieszanie zwi¹zane z objectem wynik³o, mo¿e jest fanatykiem swoich grafik - i nie ma tu ju¿ sensu dochodziÌ czyje one s¹. Ale to póki co nie jest powodem do bana.

Koniec dyskusji w sprawie objecta - na chwilĂŞ obecnÂą.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

I doœÌ dyskusji na ten moment nad objectem. Nie widzê ra¿¹cych naruszeù regulaminu.
ja teÂż nie widzĂŞ podstaw do bana :) SÂłuszna decyzja :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dodam, Âże object obiecaÂł "zachowaĂŚ umiar" i rozsÂądek, wiĂŞc proszĂŞ o to takÂże wszystkich jego oponentĂłw.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Od wczoraj zastanawia mnie nowy uzytkownik ''Bartek1587''. Jego posty s? ?udz?co podobne do uzytkownika ''aroldinio'', ktĂłry przed kilkoma dniami 'otrzymal' zakaz pisania. Podejrzewam, ze jest to ten sam uzytkownik :rozglada:
Ostatnio zmieniony piątek 11 sty 2008, 21:38 przez Camilo, łącznie zmieniany 2 razy.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ja tez jestem niemal pewien, ze to jest wlasnie aroldinio i moge tez powiedziec, ze nie tylko my tak uwazamy :stop: :lol2:
Nie wiem, czy gosc zgrywa g?upa czy jak, bo pisze tak nieprzemyslane posty, ze glowa mala :hmm:
Do tego dodam od siebie, ze jeszcze te glupoty firmuje Joann?, ktora ma w avatarze :twisted:
Ostatnio zmieniony piątek 11 sty 2008, 21:32 przez arczi, łącznie zmieniany 1 raz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To na pewno jest drugie wcielenie aroldino. Takie same beznadziejne nic nie wnosz?ce do tematu posty, (jak zauwa?y?a Nika) nieudolne wstawianie emotek, pytanie si? o co? co jest par? wiadomo?ci wcze?niej i po prostu brak my?lenia jak si? co? pisze. Straszne, ale prawdziwe. Moim zadaniem nie ma miejsca dla takich osĂłb na tym forum, wi?c zas?u?y? na co najmniej zakaz pisana lub nawet bana (aby nie mĂłg? wej?? na forum i za?o?y? kolejnego konta).
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Zbanowany.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość