Maja Popielarska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Post autor: Herman »

sybic pisze:A wersja ruchoma tu : 1 2
Widze ze sie dalem oszukac :hyh: wlaczylem akurat w trakcie krotkiego raportu o pogodzie i Maji nie bylo... sybic .. dzeki :brawa:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Wi?cej filmikĂłw TU
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Z magazynu Supermeteo :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Re: Maja Popielarska, cudowna prezenterka pogody:)

Post autor: aroldinio »

Ja dzisiaj oglądałem prognozę pogody w TVN i znów Majka się w niej pojawiła i wyglądała bardzo uroczo 8) 8)
TVN - OD DZIESIECIU LAT PROGRAMOWO NAJLEPSZE
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W najnowszym ''Tele tygodniu'' jest wywiad z Mają :D
- Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że przechodzi Pani do TV Puls. Co zdecydowało, że jednak została Pani w TVN?
- Uczucia. Nie jest łatwo rozstać się z kimś, z kim pracowało się przez dziewięć lat. To moja druga praca w życiu i szalenie się w nią zaangażowałam. Przy okazji pojawiły się nowe możliwości rozwoju. Teraz jest u mnie więcej pogody i to nie tylko ducha. Częściej zajmuję się serwisami pogodowymi. No i oczywiście jest jeszcze ’’ogródek’’, czyli ‘’Maja w ogrodzie’’. Niedługo strzeli nam 200. wydanie.
- Ale co można robić w ogrodzie w zimę?
- Można go podziwiać, bo jeśli jest odpowiednio skomponowany, wygląda pięknie cały rok. Rośliny oczywiście śpią, ale zwierzęta nie wszystkie i można je podpatrywać, co robię wraz ze swoim synkiem Kubą. Wiewiórki biegają nam po ogrodzie, więc wystawiamy im orzechy. Ulepiliśmy kulę ze smalcu i nasion, żeby ptaki miały co jeść. A z kamerą jesteśmy trochę na dworze, trochę na powietrzu. Pokazujemy, jak można aranżować rośliny doniczkowe, czy w miarę prosty sposób udekorować mieszkanie. Działamy cały czas, niezależnie od pogody.
- Skąd u Pani wzięło się zainteresowanie przyrodą?
- To tradycja rodzinna. Jestem już trzecim pokoleniem przyrodników w rodzinie. Mój dziadek i tata są leśnikami, więc przez długi czas mieszkałam daleko od wielkich miast. Przez lata pokazywali mi, jak czytać naturę i czym warto się zainteresować. To dzięki nim mam wrodzoną wrażliwość na przyrodę.
- Ale miała Pani zostać lekarzem.
- Przed maturą rodzice wymyślili sobie, że będzie to dla mnie dobre rozwiązanie. Nie miałam sprecyzowanych planów, więc postanowiłam zdawać do Akademii Medycznej. Nie udało się…
- Wiemy, co robi Maja w ogrodzie, a czego możemy się spodziewać po programie ‘’Grunt to zdrowie’’?
- Skupiamy się na dolegliwościach, które nas najczęściej dotykają. Mówimy o tym, co może być przyczyną bólu, o medycynie niekonwencjonalnej, a także co robić, żeby sobie nie zaszkodzić.
- Przedstawia to Pani w dość niekonwencjonalny sposób!
- Niedawno byłam nawet na ringu bokserskim, kolega pokazał mi, jak się bić…
- Gdzie w tym jest zdrowie?
- To była zapowiedź programu o walce z katarem. Choć mówi się, że katar nieleczony trwa tydzień, a leczony siedem dni, to potraktowaliśmy ten temat poważnie. Wyjaśnialiśmy, skąd się bierze, jakie są jego przyczyny i jak sobie z nim radzić. Poza tym w programie jeździłam na rowerze, pływałam na basenie, skakałam do wody na główkę. Miałam też wbijane w ciało igły!
- Jest Pani w ogóle ubezpieczona?
- Oczywiście, na szczęście do tej pory nic mi się nie stało. Choć raz, gdy pokazywałam ćwiczenia, jakie powinna wykonywać kobieta, żeby zachować piękną sylwetkę, trener tak mi dał popalić, że przez dwa dni nie mogłam się ruszać.
- Jak udaje się Pani pogodzić pracę i dom?
- Kiedy robimy to, co lubimy, łatwiej o energię. Jeśli jeszcze ma się wewnętrzny spokój, te wszystkie klocki zaczynają do siebie pasować. Czasami z czegoś trzeba zrezygnować. Mam dużo dobrej energii i intuicję. Chciałabym zachować je jak najdłużej.
- Ma Pani kilkuletniego syna. Nie tęskni za mamą, kiedy ta jest w pracy?
- Tęskni, na szczęście ostatnio jestem w domu częściej. Piszemy do siebie listy. Ja staram się ładnie na papierze, Kuba jeszcze ładniej posługuje się pismem rysunkowym.
- Znajdzie Pani czas na zimowy wypoczynek?
- Lubię jeździć na nartach i na pewno gdzieś w tym roku się wybiorę. Do Szczyrku albo Zakopanego. Można mi życzyć dużo śniegu i słońca. Poza tym co tydzień chodzę z Kubą na basen i chciałabym, żeby stało się to naszym rytuałem.
Rozmawiał
Mirosław Mikulski
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Re: Maja Popielarska, cudowna prezenterka pogody:)

Post autor: aroldinio »

Majka przecież została w redakcji TVN i z mojego odczucia dobrze ze podjęła taka decyzje :lol: :lol:
TVN - OD DZIESIECIU LAT PROGRAMOWO NAJLEPSZE
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Maja będzie dziś gościem ''Rozmów w toku''.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re:

Post autor: sybic »

kamilo pisze:Maja będzie dziś gościem ''Rozmów w toku''.
A kiedy będzie powtórzenie?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Maja Popielarska

Post autor: pop »

Teraz już nie ma powtórek przed południem, więc pewnie nie prędko. I to zapewne w paśmie "Nic straconego".
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Krótki opis, o czym opowiadała Maja oraz galeria zdjęć :arrow: http://rozmowywtoku.onet.pl/1,1476271,1,news.html
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A dziś Maja w Poranku :D
Obrazek Obrazek
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Maja Popielarska

Post autor: pop »

Przed chwilą, a dokładnie po 13.40, Maja była gościem w radiu TOK FM.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re:

Post autor: sybic »

Czy ktoś zna jakiś sposób, by ten filmik ściągnąć sobie na swój lokalny dysk?
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Re: Re:

Post autor: redix »

sybic pisze:
Czy ktoś zna jakiś sposób, by ten filmik ściągnąć sobie na swój lokalny dysk?
IE ładnie zapisał i tam jest zapisane c:\Documents and Settings\nazwa usera\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\
Pliczek ma 35MB, do odtwarzania potrzebny jest kodek Nero FLV Spitter inaczej jest tylko audio, zainstalowałem najnowszy KL Codec Pack i jest OK. Jak będą problemy ze ściągnięciem to wrzucę tylko później.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 23 gości