[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Mam talent

Post autor: podmark »

Wg mnie "Mam Talent" zastąpi w ramówce "Kryminalnych", czyli będzie w soboty o 20:30 ("Naznaczony" może dadzą po MT ok. 21:30 albo w piątki w ramach Superkina ? ). A tak naprawdę to to gdybanie chyba nie ma większego sensu, bo Miszczak jak zwykle nas pewnie zaskoczy :).

A odnośnie castingów - czy rozpoczęły się już te castingi właściwe (tj. te z publicznością) ? Bo z tego co słyszałem, to tylko ten etap w Poznaniu był taki "wstępny". Ale w takim wypadku już powinno się pojawić coś odnośnie jury i prowadzącej :cicho:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

podmark pisze:A odnośnie castingów - czy rozpoczęły się już te castingi właściwe (tj. te z publicznością) ? Bo z tego co słyszałem, to tylko ten etap w Poznaniu był taki "wstępny".
Castingi z publicznością odbędą się w czerwcu i w lipcu. A już teraz można wysyłać sms-y, aby dostać się na widownię tychże castingów. (Więcej informacji na http://www.mamtalent.tvn.pl )
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Mam talent

Post autor: Greg Haus »

Na onecie reklamują castingi do programu, choć reklama ma się nijak do oprawy graficznej programu... :P
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: Kuba »

Ja tam bym wrzucił "Taniec z gwiazdami" przed "Milionerów" w niedzielę :D Odebraliby wielu widzów "Na dobre i na złe" - wydaje mi się, że ta godzina ma niezły potencjał.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mam talent

Post autor: prze_kw »

Kpina :evil: :mhm: :grozi: :rozglada: :D Bez komentarza...
Liczą się tylko Fakty.
Malysz50
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 21 maja 2008, 19:45

Re: Mam talent

Post autor: Malysz50 »

Mam bardzo oryginalny talent, ale mam problem z dotarciem na casting a poza tym nie jest pełnoletni. W internecie usłyszałem, że jest możliwośc wysłanie filmu poprzez casting on-line
ale nie wiem czy po wysłaniu trzeba też jechac na casting na żywo. Wiecie może coś o tym ? Czy ma z was ktoś podobną sytuację? Czy casting on-line zastępuje ten zwykły?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: pop »

Jeśli przejdziesz dalej, to na pewno wiąże się to z wyjazdem na casting/do studia. Nie będziesz występował w programie z domu, przed kamerką internetową.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

Malysz50 pisze:a poza tym nie jest pełnoletni.
Co z tego, że nie jesteś pełnoletni? Przecież w "Mam talent!" nie ma ograniczonego wieku. :)
Malysz50 pisze:ale nie wiem czy po wysłaniu trzeba też jechac na casting na żywo. Wiecie może coś o tym ? Czy ma z was ktoś podobną sytuację? Czy casting on-line zastępuje ten zwykły?
Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że mógłby zastąpić te castingi co teraz się odbywają. Później pewnie musiałbyś już pojechać na jeden z castingów "właściwych", z publicznością i jurorami. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Malysz50
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 21 maja 2008, 19:45

Re: Mam talent

Post autor: Malysz50 »

http://pl.youtube.com/watch?v=nEPuMd26Kdk tu macie tylko próbkę naszych umiejętności, ponadto gramy na nosie gardle głowie karku i dłoniach. Jak myślicie czy mamy jakieś szanse?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: pop »

Malysz50 pisze:Jak myślicie czy mamy jakieś szanse?
Kurde, naprawdę niezłe! :D

Zgłoście się, sądzę, że macie jakieś szanse, bo wygląda to świetnie. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: dynamitri »

Trochę tam się w pewnym momencie rozjeżdża, ale moim zdaniem [muzyka i osoby studiującej muzykę na uniwerku 8)] macie szanse i to bardzo duże.

Wyślijcie materiały czym prędzej - ja mogę powiedzieć że naprawdę myślę, że macie szansę zaistnieć. Klimatem przypomina mi to trochę Orkiestrę Warzywną:

http://www.youtube.com/watch?v=hpfYt7vRHuY

Jest równie zwariowane i niecodzienne, a na pewno przebija takich Stompersów (światową sensację skądinąd), którzy ograniczyli się do grania na... Odpadkach :P
Ciekawi mnie jak wygląda granie na szyjach i nosach - tak czy inaczej jestem pewien że casting przejdziecie (wspomnicie jeszcze moje słowa :P) - jeśli miałbyś kłopoty ze zwolnieniem ze szkoły czy ze zgodą rodziców - na bank jak odezwie się do nich ktoś z TVNu to pozwolą Tobie/wam pojechać, jeśli nie samemu, to któryś z rodziców pojedzie z wami. Bomba, naprawdę, takie nowinki muzyczne lubię

:)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: pop »

Przed chwilą w "Uwadze!" był materiał o "Mam talent". Bohaterami reportażu było kilka osób z - o ile się nie mylę - poznańskiego castingu, które (chyba) przeszły do dalszego etapu.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

Ja myślę, że duże szanse w "Mam Talent" miałby ten chłopak (nie pamiętam imienia), który tańczy Electric Boggie i nie dostał się do YCD, dlatego że był za młody. Tutaj nie ma ograniczenia wieku.
kuba.w16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 16 lis 2005, 19:08

Re: Mam talent

Post autor: kuba.w16 »

Na forum ludzi którzy byli na castingach do Mam Talent, jedna osoba napisała że on był na którymś z castingów. Wydaje mi się że przejdzie przez castingi bo był naprawde świetny.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

W najbliższy weekend gościem "Dzień Dobry TVN" będzie finalistka "Britain's Got Talent" Connie Talbot. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości