Telekamery

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Znamy juÂż nominacjedo Telekamer 2006:

Informacje:
- Kamil Durczok (WiadomoÂści - TVP1)
- Maciej OrÂłoÂś (Teleexpress - TVP1)
- Justyna Pochanke (Fakty - TVN)
- Hanna Smoktunowicz (Wydarzenia - Polsat)
- JarosÂław Kulczycki (Panorama - TVP2)

W tej dziedzinie obstawaim wygan¹ Durczoka, Or³osia albo Pochanke. Zdecyduje tutaj popularnoœÌ. Porzednio Pochanke by³a druga, mo¿e teraz bêdzie peirwsza, ale jakoœ niespecjalnie w to wierzê. Niestety, bo najbardziej wed³ug mnie zas³uguje na t¹ nagrodê i to na ni¹ oddam swój g³os.

Publicystyka:
- Tomasz Lis (Co z tÂą PolskÂą? - Polsat)
- Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski (Teraz my - TVN)
- Dorota Gawryluk (Forum - TVP1)
- Monika Olejnik (Prosto w oczy - TVP1)
- Andrzej Turski (7 dni Âświat - TVP2)

No i tutaj obstawaim wygran¹ Moniki Olejnik. Wygra, bo jest najpopularniejsza. ChoÌ g³os oddam na Sekielskiego i Morozwskiego, to muszê przyanaÌ, ¿e nie wiem co robi¹ tutaj Gawryluk i Turski. Jak nie maj¹ kogo daÌ, to powinny siê tutaj zamiast nich znaleŸÌ Justyna Pochanke (24 Godziny - TVN24) i chocia¿by Grzegorz Miecugow (Ca³y ten œwiat - TVN24). :!:

Program spoÂłeczno-interwencyjny:
- Ryszard Cebula i Marcin LeÂśkiewicz (Uwaga! - TVN)
- Ewa Drzyzga (Rozmowy w toku - TVN)
- ElÂżbieta Jaworowicz (Sprawa dla reportera - TVP1)
- Adam Kuklewicz (Interwencja - Polsat)
- Jan Pospieszalski (Warto rozmawiaĂŚ)

I tutaj jestem pewien na 100%, ¿e Telekamera powêdruje do przedstawiciela TVN. Swój g³os oddam na prezenterów Uwagi, ale jeœli oni nie wygraj¹, to mo¿e ze wzglêdu na popularnoœÌ Ewa Drzyzga). Pozostali bez realnych szans.

Rozrywka:
- Zygmunt Chajzer (Grasz, czy nie grasz - Polsat)
- Jerzy Kryszak (MĂłj pierwszy raz - TVP2)
- Szymon Majewski (Szymon Majewski Show - TVN)
- Steffen Moeller (Za³ó¿ siê - TVP2)
- Hubert UrbaĂąski i Katarzyna Skrzynecka (Taniec z gwiazdami - TVN)

ZagÂłosujĂŞ na Majewskiego. Raczej najmniejsze szanse ma Chajzer. Wszyscy jednak w tej kategorii majÂą realne szanse na zwyciĂŞztwo, sÂą bardzo popularni. Na UrbaĂąskiego moÂże i bym zagÂłosowaÂł, ale ta Skrzynecka mi nie pasuje.

Serial obyczajowy:
- Klan (TVP1)
- M jak mi³oœÌ (TVP2)
- Na WspĂłlnej (TVN)
- Pensjonat pod ró¿¹ (Polsat)
- Pierwsza mi³oœÌ (Polsat)

Niestety zwyciê¿y M jak mi³oœÌ, dlazcego móiÌ chyba nei trzeba. Sam zag³osujê na "Na Wspólnej", s¹dze, ¿e serial ten osi¹gnie 2 pozycjê.

Serial kryminalny:
- W11 WydziaÂł ÂŚledczy (TVN)
- Kryminalni (TVN)
- Fala zbrodni (Polsat)
- Oficer (Polsat)
- Biuro kryminalne (TVP2)

I tutaj te¿ stauetka na pewno powêdruje do TVN. Zag³osujê na W11, wygra jak nie ten serial, to Kryminalni. PopualarnoœÌ...

Muzyka:
- Doda
- Mezo
- Piotr Rubik
- Kombi
- Monika Brodka

Wygra pewnie Doda, a na kogo zagÂłosujĂŞ nie wiem. MoÂże na niÂą moÂże nie. :D

Aktorka:
- Joanna Brodzik (Magda M. - TVN)
- Agnieszka Dygant (Niania - TVN)
- Ma³gorzata Ko¿uchowska (M jak mi³oœÌ - TVP2)
- Anna Przybylska (ZÂłotopolscy - TVP2)
- Magdalena Ró¿d¿ka (Oficer - Polsat)

G³osujê na Dygant, ale wygra pewnie Ko¿uchowska. M jak mi³oœÌ... :?

Aktor:
- Piotr Adamczyk (Karol - czÂłowiek, ktĂłry zostaÂł papieÂżem, Chopin - pragnienie miÂłoÂści)
- Tomasz Kot (Niania - TVN)
- Witold Pyrkosz (M jak mi³oœÌ - TVP2)
- Borys Szyc (Oficer - Polsat)
- Maciej ZakoÂścielny (Kryminalni - TVN)

Wygra Pyrkosz, wiadomo czemu, a zagÂłosujĂŞ na Adamczyka.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Informacje:
- Kamil Durczok (WiadomoÂści - TVP1)
- Maciej OrÂłoÂś (Teleexpress - TVP1)
- Justyna Pochanke (Fakty - TVN)
- Hanna Smoktunowicz (Wydarzenia - Polsat)
- JarosÂław Kulczycki (Panorama - TVP2)

Wiadomo kto zdecydowanie zasÂługuje na te nagrodĂŞ. :lol: Justyna Pochanke i tylko ona. I na niÂą oczywiÂście zagÂłosujĂŞ.

Publicystyka:
- Tomasz Lis (Co z tÂą PolskÂą? - Polsat)
- Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski (Teraz my - TVN)
- Dorota Gawryluk (Forum - TVP1)
- Monika Olejnik (Prosto w oczy - TVP1)
- Andrzej Turski (7 dni Âświat - TVP2)

Mam tutaj dylemat - albo duet z "Teraz My" albo jednak Tomasz Lis. Sekielski i Morozowski - wiadomo profesjonalizm, spokój, obycie, trafnoœÌ wypowiedzi. Poziom naprawdê jak wiadomo rewelka. Co do Lisa...có¿ jako cz³owieka mediów go po prostu nie lubiê ale jako dziennikarz muszê uczciwie przyznac jest naprawdê dobry. Ale g³os oddam na "Teraz My" :lol:

Program spoÂłeczno-interwencyjny:
- Ryszard Cebula i Marcin LeÂśkiewicz (Uwaga! - TVN)
- Ewa Drzyzga (Rozmowy w toku - TVN)
- ElÂżbieta Jaworowicz (Sprawa dla reportera - TVP1)
- Adam Kuklewicz (Interwencja - Polsat)
- Jan Pospieszalski (Warto rozmawiaĂŚ)

Wiadomo - Uwaga ! myÂślĂŞ, Âże nie trzeba komentarza :wink:

Rozrywka:
- Zygmunt Chajzer (Grasz, czy nie grasz - Polsat)
- Jerzy Kryszak (MĂłj pierwszy raz - TVP2)
- Szymon Majewski (Szymon Majewski Show - TVN)
- Steffen Moeller (Za³ó¿ siê - TVP2)
- Hubert UrbaĂąski i Katarzyna Skrzynecka (Taniec z gwiazdami - TVN)

Majewski za humor, Âświetny pomysÂł na program i za to, ze jego programy nie nudzÂą siĂŞ szybko :wink:

Serial obyczajowy:
- Klan (TVP1)
- M jak mi³oœÌ (TVP2)
- Na WspĂłlnej (TVN)
- Pensjonat pod ró¿¹ (Polsat)
- Pierwsza mi³oœÌ (Polsat)

M jak mi³oœÌ i Na Wspólnej to moi faworyci

Serial kryminalny:
- W11 WydziaÂł ÂŚledczy (TVN)
- Kryminalni (TVN)
- Fala zbrodni (Polsat)
- Oficer (Polsat)
- Biuro kryminalne (TVP2)

W11 - komentarz taki sam jak w przypadku Uwagi.

Muzyka:
- Doda
- Mezo
- Piotr Rubik
- Kombi
- Monika Brodka

hmmm...tutaj mam powaÂżny dylemat. MĂłj wybĂłr bĂŞdzie chyba losowy.

Aktorka:
- Joanna Brodzik (Magda M. - TVN)
- Agnieszka Dygant (Niania - TVN)
- Ma³gorzata Ko¿uchowska (M jak mi³oœÌ - TVP2)
- Anna Przybylska (ZÂłotopolscy - TVP2)
- Magdalena Ró¿d¿ka (Oficer - Polsat)

Niania - Frania :D

Aktor:
- Piotr Adamczyk (Karol - czÂłowiek, ktĂłry zostaÂł papieÂżem, Chopin - pragnienie miÂłoÂści)
- Tomasz Kot (Niania - TVN)
- Witold Pyrkosz (M jak mi³oœÌ - TVP2)
- Borys Szyc (Oficer - Polsat)
- Maciej ZakoÂścielny (Kryminalni - TVN)

Adamczyk za grĂŞ w wiadomym filmie.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Informacje:
Chcialbym bardzo zeby to byla Justyna Pochanke naprawde bardzo jej sie ta statuetka nalezy. :D Ale obawiam sie ze ja zgarnie ktos z TVP. :/
Publicystyka:
Tu chcialbym zeby wygral jedyny duet w tej kategorii Tomasz Sekielski i Andzrzej Morozowski jednak stawiam na Lisa... :roll:
Program spoÂłeczno-interwencyjny:
tak jak w poprzednich latach tu moze wygrac Ewa Drzyzga to jej bedzie 3 statuetka a zarazem ostatnia bo po tym chyba dostanie zlota... :roll: tak jak wszyscy co wygrali 3 razy. :D Ale zycze wygranej rowniez Ryszardowi Cebuli i Marcinowi Leskiewiczowi poniwewaz robia bardzo dobry program ktory wykryl juz wiele afer... i pewnie nadal bedzie je wykrywal. :]
Rozrywka:
Szymon Majewski rok temu byl 2 wiec teraz powinien byc 1. :wink:
Serial obyczajowy:
Tak to jest juz wiadome telekamera dla "M jak Milosc".
Serial kryminalny:
Pewnie "Kryminalni" lub "W11", ale obawiem sie ze "fala zbrodni". :?
Muzyka:
Penie Doda ma slowika publicznosci wiec i pewnie bedzie miala telekemere. :D
Aktorka:
Kozuchowska na bank. :?
Aktor:
I Pyrkosz.
P.S. "Oficer" jest na TVP1 na nie na polszmacie. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Telekamery

Post autor: salladyn »

KrĂłtko:

Informacje:

ChciaÂłbym Âżeby byÂła to oczywiÂście Justyna Pochanke ale niestety pewnie bĂŞdzie to Kamil Durczok

Publicystyka:

ChciaÂłbym Âżeby byÂła to Monika Olejnik i byĂŚ moÂże bĂŞdzie to wÂłaÂśnie ona,ma duÂże szanse.

Program spoÂłeczno-interwencyjny:

Mam nadziejĂŞ Âże to "Uwaga" zgarnie tĂŞ nagrodĂŞ bo zasÂługuje na niÂą chociaÂżby za prawdĂŞ o firmie "Constar" czy o znienawidzonej instytucji jakÂą jest ZUS.

Rozrywka:

NagrodĂŞ pewnie dostanie Stefan Moeller ale mam nadziejĂŞ Âże dostanie jÂą albo Szymon Majewski albo Jerzy Kryszak.

Serial obyczajowy:

Raczej mi to obojĂŞtne ale jeÂżeli juÂż to "Na wspĂłlnej" choĂŚ oczywiÂście nagrodĂŞ zgarnie "M jak masÂło maÂślane"

Serial kryminalny:

MyÂślĂŞ Âże nagroda pĂłjdzie w rĂŞce "Kryminalnych choĂŚ uwaÂżam Âże statuetka nalezy siĂŞ "W11"

Muzyka:
Pewnie wygra Doda tĂŞpa dioda ale mam nadziejĂŞ Âże moÂże Monika Brodka jÂą wyprzedzi.

Aktorka:
Madzia,po prostu jest fajna,choĂŚ na pewno statuetkĂŞ odbierze MaÂłgorzata KoÂżuchowska.

Aktor:

Mam nadziejĂŞ Âże zgarnie statuetkĂŞ Piotr Adamczyk i ma na to szanse ale niestety spore szanse ma teÂż Pyrkosz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Informacje:
Ja daÂłabym oczywiÂście Justynie, ale raczej nie dostanie ona Telekamery. TypujĂŞ kogoÂś z TVP albo HankĂŞ, a nawet na pewno Hanka dostanie :?
Publicystyka:
Dla mnie: Seki i Morozo, bo to coÂś nowego w tym roku i dobrego, ale statuetkĂŞ dostanie Lis.
Program spoÂłeczno-interwencyjny:
Nale¿y siê w tym roku Uwadze, bo mia³a sporo dobrych materia³ów w tym roku, ale mo¿e wmieszaÌ siê ...Jaworowicz.
Rozrywka:
Majewski, chyba wszyscy (gÂłosujÂący) siĂŞ ze mnÂą zgodzÂą.
Serial obyczajowy:
Moje ulubione Na wspĂłlnej nie ma szans, wygra M jak....
Serial kryminalny:
Nie wiem, ale chyba W11, ludzie to lubiÂą.
Muzyka:
Brodka- jest lansowana przez TVP, ma reklamĂŞ, a ja w sumie wolĂŞ jÂą niÂż DodĂŞ
Aktorka:
trudno powiedzieĂŚ, moÂże Dygant.
Aktor:
Adamczyk, to byÂł jego rok.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Informacje: tutaj zasÂługujÂą tylko

- Kamil Durczok (WiadomoÂści - TVP1) lub
- Justyna Pochanke (Fakty - TVN)

a pewnie wygra albo - Maciej OrÂłoÂś (Teleexpress - TVP1) albo Smoktunowicz... zaleÂży czy lis czy PieczyĂąski lepiej zapÂłaci :D
Co do OrÂłosia to tak poprostu myÂśle ze zlitowania siĂŞ moze dostaĂŚ


Publicystyka:
- Tomasz Lis (Co z tÂą PolskÂą? - Polsat)

lub

- Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski (Teraz my - TVN)


Program spoÂłeczno-interwencyjny:

- Ryszard Cebula i Marcin LeÂśkiewicz (Uwaga! - TVN)

lub

- Ewa Drzyzga (Rozmowy w toku - TVN) ( czy to na pewno dobra kategoria ??? ale niech bedzie

niestety obawiam sie ze ze wzglĂŞdu na aktualne preferencje polityczne wygra

- Jan Pospieszalski (Warto rozmawiaĂŚ)


Rozrywka:

Nie obchodzi mnie , z resztÂą nikt nie zasÂługuje na tÂą nagrode

Serial obyczajowy:

- Na WspĂłlnej (TVN)

na pewno wygra MjM

Serial kryminalny:

- W11 WydziaÂł ÂŚledczy (TVN) TYLKO I WYÂŁÂĄCZNIE :D

Muzyka:

- Piotr Rubik


Aktorka:

Nie obchodzi mnie, z resztÂą zadna z nich


Aktor:

- Piotr Adamczyk (Karol - czÂłowiek, ktĂłry zostaÂł papieÂżem, Chopin - pragnienie miÂłoÂści)
Android <3
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

zobaczymy na ile moje siĂŞ sprawdzÂą

Informacje:
Justyna Pochanke (Fakty - TVN)

Publicystyka:
Tomasz Lis (Co z tÂą PolskÂą? - Polsat)

Program spoÂłeczno-interwencyjny:
Ryszard Cebula i Marcin LeÂśkiewicz (Uwaga! - TVN)
lub
ElÂżbieta Jaworowicz (Sprawa dla reportera - TVP1)

chociaÂż pewnie wygra Ewa Drzyzga (Rozmowy w toku - TVN)

Rozrywka:
nie wiem

Serial obyczajowy:
Na WspĂłlnej (TVN)

Serial kryminalny:
Kryminalni (TVN)
a moÂże
Fala zbrodni (Polsat)

Muzyka:
nie wiem

Aktorka:
Joanna Brodzik (Magda M. - TVN)

Aktor:
nie wiem
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A teraz dodatkowo chciaÂłbym nadmieniĂŚ o wÂątpliwych kandydaturach i brakach kategorii. JuÂż od dawna jestem zdania, Âże powinna byĂŚ rĂłwnieÂż katergoria: Teleturniej. Nominowani mogliby byĂŚ: Zygmunt Chajzer (Grasz czy nei grasz - Polsat), Krzysztof Ibisz (Gra w ciemno - Polsat), Kazimiera Szczuka (NajsÂłabsze ogniwo - TVN), Tomasz Strasburger (Familiada - TVP2) i ew. Robert Janowski (Jaka to melodia - TVP1).

Co do Informacji to Panoramê moim zdaniem reprezentowaÌ powinna Danuta Dobrzyùska, a nie Jaros³aw Kulczycki. O Publicystyce ju¿ siê wypowiada³êm. Jednym s³owem won stamt¹d dla Gawryluk i Turskiego. Zamist nich Miecugow (Ca³y ten œwiat - TVN24) i Pochanke (24 Godziny - TVN24). Program spo³êczno-interwencyjny i rozrywkê mo¿na bez zmian. Resztê te¿ mo¿na bez zmian.
Kolejna kategoria, ktĂłrej mi brakuje to Odkrycie telewizyjne roku. DaÂłbym tutaj: Kinga Rusin oraz Marcin Meller (DzieĂą Dobry TVN - TVN), Piotr Marciniak (Fakty - TVN), Danuta DobrzyĂąska (Panorama - TVP2), Tomasz Sekielski i Andrzej Morozwski (Teraz my - TVN), Marzena Rogalska (Miasto kobiet - TVN Style).
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Telekamery

Post autor: salladyn »

Marcin pisze: ... Kolejna kategoria, ktĂłrej mi brakuje to Odkrycie telewizyjne roku. DaÂłbym tutaj: Kinga Rusin oraz Marcin Meller (DzieĂą Dobry TVN - TVN), Piotr Marciniak (Fakty - TVN), Danuta DobrzyĂąska (Panorama - TVP2), Tomasz Sekielski i Andrzej Morozwski (Teraz my - TVN), Marzena Rogalska (Miasto kobiet - TVN Style).
Marcin to nie jest konkurs na osobistosci tylko z tvn :lol: PrzecieÂż 6 na 7 ludzi "obsadziÂłeÂś" z tvn-u. :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Marcin pisze:Kolejna kategoria, ktĂłrej mi brakuje to Odkrycie telewizyjne roku. DaÂłbym tutaj: (...) Tomasz Sekielski i Andrzej Morozwski (...)
Jak na odkrycie roku, to ci panowie sÂą w swoim nowym programie... zbyt maÂło odkrywczy. :o
A moje g³osy roz³o¿¹ siê nastêpuj¹co:
  • Informacje:
Stawiam na JustynĂŞ Pochanke, bo najbardziej jÂą ceniĂŞ. Jest profesjonalna, bÂłyskotliwa, momentami nawet dowcipna. ÂŚwienie zastĂŞpuje Tomasza Lisa, majÂąc przy tym jednoczeÂśnie swĂłj styl. LubiĂŞ teÂż mojego imiennika, Macieja OrÂłosia, bo jest naturalny i dowcipny, ale niestety za rzadko go oglÂądam, by na niego wÂłaÂśnie zagÂłosowaĂŚ. UwaÂżam, Âże zdecydowanie trafniejsza jest kandydatura jacka Kulczyckiego, niÂż jego koleÂżanki, pani DobrzyĂąskiej (to moja odpowiedÂź na wypowiedÂź Marcina). Bo w Telekamerach chodzi o gÂłosy, a to Kulczycki jest bardziej popularny.
  • Publicystyka:
Tomasz Lis. Za bycie wielkÂą telewizyjnÂą indywidualnoÂściÂą, i za posiadanie wÂłasnego zdania. Odpowiada mi jego styl dziennikarsko-publicystyczny. LiczĂŞ na to, Âże za 5-10 lat ujrzymy go skÂładajÂącego przysiĂŞgĂŞ na najwyÂższy urzÂąd w paĂąstwie. A duet z Wiertniczej? Jest trochĂŞ zbyt agresywny i jeszcze nie do koĂąca naturalny. Monika Olejnik z kolei jest dobrÂą dziennikarkÂą, ale w Radiu Zet.
  • Program spoÂłeczno-interwencyjny:
Mo¿e Ryszard Cebula i Marcin Leœkiewicz, bo reszty albo nie znam dobrze, albo niespecjalnie ceniê. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuj¹ na to, ¿e pani Drzyzga ma ju¿ swój ostatni sezon w eterze. A z wybranego przeze mnie duetu wolê zdecydowanie Leœkiewicza, który jest bardziej opanowany, stonowany, optymistyczny - te cechy doœÌ mocno odró¿niaj¹ go od Ryszarda Cebuli, który jest czêsto agresywny i pretensjonalny.
  • Rozrywka:
Tu mocno stawiam na Huberta Urbaùskiego i Katarzynê Skrzyneck¹, ze szczególnym uwzglêdnieniem tej pierwszej postaci. Hubert jest dowcipny, elegancki, sympatyczny, stanowi idealn¹ oprawê rozrywkowego show, które bije rekordy ogl¹dalnoœci. Warto przy tym dodaÌ, ¿e ma swój styl, a swoj¹ pracê wykonuje niezwykle profesjonalnie. Widzowie go uwielbiaj¹, tak jak on wystêpuj¹ce w programie pary. Warto dodaÌ, ¿e "Taniec z gwiazdami" jest najpopularniejszym obecnie programem rozrywkowym w Polsce, co - moim zdaniem - samo w sobie jest gwarantem œwietnego wyniku w plebiscycie. :D Co do konkurencji: Zygmunt Chajzer jest jak na tê kategoriê w swoim "Grasz czy nie grasz" zbyt ma³o rozrywkowy. Jerzy Kryszak, moim zdaniem, zas³uguje na ostatni¹ pozycjê. Steffen Moeller straci³ niezwykle wiele uroku przez "Za³ó¿ siê". Program ten jest drêtwy, nudny, skrajnie bezsensowny. No i przy tym ma³o œmieszny, choÌ Steffen wci¹¿ stara siê go udŸwign¹Ì. Dwoi siê i troi, ale to nie mo¿e potrwaÌ d³u¿ej ni¿ jeden sezon.
A Szymon Majewski? BawiÂł mnie w "Mamy ciĂŞ", ale teraz zdaje siĂŞ byĂŚ nieswĂłj. Z kolei rzeczy takie, jak stosunkowo prymitywne wyÂśmiewanie pana Bartoszewskiego, sÂą niesmaczne. Szymon, zdaje siĂŞ, gdzieÂś siĂŞ zagubiÂł.
  • Serial obyczajowy:
Nie ogl¹dam ¿adnego, wiêc trudno mi tu cokolwiek obstawiÌ. Kiedyœ zerka³em na "M jak mi³oœÌ", i byÌ mo¿e w³aœnie na ten serial oddam swój g³os. ChoÌ bez przekonania.
  • Serial kryminalny:
"Kryminalni", bo to klasa sama w sobie. ÂŚwietni aktorzy, takÂże ci epizodyczni. Nienaganna realizacja, robiÂące wraÂżenie widoki, dynamiczne kadry. No i muzyka - coÂś fantastycznego. Dlatego tak czĂŞsto ÂżaÂłujĂŞ, Âże w sobotni wieczĂłr nie ma mnie zwykle w domu...
  • Muzyka:
Tu wybieram Kombi, choĂŚ znam tylko ich najnowsze odsÂłony. ByĂŚ moÂże moi rodzice juÂż pamiĂŞtaliby ich z innej strony. Mnie przekonali swoim "Pokoleniem". Reszta piosenek mnie nie powala, ale ta jedna warta jest tego gÂłosu. Monika Brodka teÂż bywa niezÂła, ale chyba mnie nie zachwyciÂła.
  • Aktorka:
ZagÂłosujĂŞ na AgnieszkĂŞ Dygant, bo jej najnowsze kreacje aktorskie zachwycajÂą mnie. Ma Âświetny kunszt, potrafi zagraĂŚ chyba wszystko. Przy tym jest bardzo zabawna, a o to w "Niani" chodzi.
  • Aktor:
Piotr Adamczyk za rolê Papie¿a. A zas³ugujê na to wyró¿nienie, bo zagra³ Papie¿a przekonuj¹co. To film wyj¹tkowy, wart nie tylko tego wyró¿nienia. A jeœli wygrywa aktor, wygrywa te¿ film.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kiedy ceremoni rozdania?
I moglibyÂście zaznaczyĂŚ,. czy kategorie przez Was napisane to wytwĂłr Waszej wyobraÂżni, czy oficjalnie gdzieÂś zatwierdzone i podane do mediĂłw. Bo nie wiem czyje kategorie sÂą prawdziwe a i kandydatury tym samym.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Gala rozdania telekamer chyba 26 stycznia... :roll:
A wszystkie kategorie i nominacje na>>> http://www.telekamery.pl :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

dziwi mnie brak serialu komediowego - to zdecydowanie 1 nagroda mniej dla tvn ;-) - ale mimo wszystko taka kategoria winna byc zaprezentowana
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No wlasnie. :| Nie ma serialu komediowego. Przydala by sie takze kategoria talk - show, ktora na poprzedniej gali byla. :|
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Moje typy:


Informacje:
Justyna Pochanke (Fakty - TVN)

Publicystyka:
Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski (Teraz my - TVN)

Program spoÂłeczno-interwencyjny:
Ryszard Cebula i Marcin LeÂśkiewicz (Uwaga! - TVN)

Rozrywka:
Szymon Majewski (Szymon Majewski Show - TVN)

Serial obyczajowy:
M jak mi³oœÌ (TVP2)

Serial kryminalny:
Kryminalni (TVN)

Muzyka:
Kombi

Aktorka:
Agnieszka Dygant (Niania - TVN)

Aktor:
Piotr Adamczyk (Karol - czÂłowiek, ktĂłry zostaÂł papieÂżem, Chopin - pragnienie miÂłoÂści)


Oby siĂŞ sprawdziÂły :!: :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości