Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ja niestety nie mam capsĂłw! A szkoda!
To jej pierwszy ¿akiet w b³êkitnym odcieniu, pasuje do jej oczu i efekt ogólny jest rozbrajaj¹cy :P :!:

PS Ten wybryk kwiatka - Âżenada! :twisted:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Black Jack '62 pisze:PS Ten wybryk kwiatka - Âżenada! :twisted:
Ja cie nie obrazam !!! A poza tym to na komputerach znam sie w 000,0001 % i jestem laikeim technicznym, wiece sie nie dziw!!
Żartowałem.
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

michos pisze:
Dzisiaj chyba miaÂła biaÂłe bucili ale dokÂładnie nie zobaczyÂłem bo schowaÂła je pod biĂłrko.
Biurko pisze siĂŞ przez U zwykÂłe.

Obrazek

A buciki to chyba miaÂła czerwone.
Na tym zdjĂŞciu widaĂŚ lepiej.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

ÂŁeeeeeee!!! Black daltonista :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:
Żartowałem.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ona ma pod prawÂą rekÂą bezprzewodowÂą myszkĂŞ? :arrow:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

a i jeszcze jedno Wernerka moÂże Âładna, ale niggdy podkreslam [i]NIGDY![/i] nie bedize Âładniejsza w TVN (tylko) od Pati Redo!!
Obrazek
Żartowałem.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, pod rĂŞkÂą trzyma myszkĂŞ.
Redo jest ladna, ale w faktach robiÂą z niej potwora - gÂłupiÂą lalkĂŞ Barbie pozbawionÂą wdziĂŞku i prostoty. WidziaÂłem jej zdjĂŞcia w Elle (numer z czerwca, lipca lub sierpnia) i dopiero tam pokazaÂła swoje naturalne piĂŞkno. Nie wiem kto zajmuje siĂŞ jej wyglÂądem w TVN, ale na miejscu Waltera natychmiast zwolniÂłbym takiego nieudacznika.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

kwiatek pisze:ÂŁeeeeeee!!! Black daltonista :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:
Czy to byÂło do mnie?Kto to jest Black daltonista?
ÂŚciÂągnij sobie zdjĂŞcie z linku ktĂłry podaÂłem,zrĂłb powiĂŞkszenie na buty i lekko rozjaÂśnij.

arrow.pablo pisze:ona ma pod prawÂą rekÂą bezprzewodowÂą myszkĂŞ? :arrow:
Tak to myszka bezprzewodowa.Jak widaĂŚ Anita lubi siĂŞ od czasu do czasu pobawiĂŚ myszkÂą...
Co ciekawe jest to myszka tylko dla praworĂŞcznych.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tylko po co jej ta myszka? Czy ona tam z nudĂłw pasjanse ukÂłada? Sprawa jest powaÂżna. MoÂże ktoÂś wyÂśle maila z pytaniem do redakcji. Ewentualnie proponujĂŞ powÂłaĂŚ odpowiedniÂą KomisjĂŞ SledczÂą. :roll: :roll: :roll:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.Patrycja Redo jest bardzo Âładna ale na zdjĂŞciach w Elle wyglÂądaÂła okropnie
2.Czy tylko ja nie widze na tych zdjĂŞciach butĂłw ani biaÂłych ani czerwonych ? (btw ostatnio juÂż wÂłasnie ostatnio pisaÂłam Michosowi Âże Anitka ma Âładne czerwone buty miaÂła je w Fucktach tydzien temu wiĂŞc moze teraz teÂż :) )
3..Jak to po co jej myszka do kierowania komputerem.... w blacie ;)
4.Jesli moÂżna to proszĂŞ wiĂŞcej capsĂłw Anitki ale od przodu :)Bo rzeczywiscie wyglÂąda Âślicznie
Ostatnio zmieniony czwartek 21 paź 2004, 21:16 przez kamuii, łącznie zmieniany 1 raz.
Android <3
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

doktorfaustus1 pisze:Tylko po co jej ta myszka? Czy ona tam z nudĂłw pasjanse ukÂłada?
W blacie maj¹ wbudowane monitor (za szybami).Prawdopodobnie u¿ywaj¹ ich g³ównie w TVN24 podczas programów na ¿ywo,np. przychodzi jakaœ wa¿na wiadomoœÌ,ktoœ z "ty³u" wysy³a j¹ na ten monitor a prowadz¹cy mo¿e j¹ przegl¹daÌ.Nie wykluczone ¿e prowadz¹cy ma bezpoœredni dostê do serwisów Reuters,PAP itp.Podczas tragedii w Bies³anie czêsto u¿ywali s³ów:wed³ug ostatnich informacj.... podaje Reuters.
Ostatnio zmieniony czwartek 21 paź 2004, 21:17 przez Grzesioo, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

W blacie majÂą wbudowane monitor (za szybami).
dokÂładnie tak :) i wÂłasnie po to jej myszka Âżeby ÂśledziĂŚ co ma na kompie ;)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

No jasne ¿e maj¹ tam komputer z dostêpem do serwisów informacyjnych. Np w Wiadomoœciach mieli do tego laptop (obecnie monitor wbudowany w stó³), w Wydarzeniach ci¹gle laptop na biurku.
Kamuii uroda i piĂŞkno to pojĂŞcia wzglĂŞdne. Redo nie podoba mi siĂŞ w Faktach, w Elle - owszem. Ale to sprawa gustu.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Przepraszam za pomylenie koloru bucików Anitki. Tak szybko ten zjazd jest, ¿e nie zauwa¿y³em. Poza tym jest tam doœÌ ciemno i trudno czasami dok³adnie zobaczyÌ buciki. :lol:

A masz wiĂŞcej tych capsĂłw :?:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kamuii uroda i piĂŞkno to pojĂŞcia wzglĂŞdne. Redo nie podoba mi siĂŞ w Faktach, w Elle - owszem. Ale to sprawa gustu.
dokÂładnie ;) tu masz racje ale poprostu wyraziÂłam swoje zdanie :) UwaÂżam ze ona naprawde jest bardzo Âładna ale jak mĂłwiÂłam w elle wyglÂądaÂła dla mnie jakos tak sukowato i sztucznie sorry ale taki miaÂła odbiĂłr naprawde jÂą lubiĂŞ a jak jÂą zobaczyÂłam w elle to stwierdziaÂłam Âże gdybym jej nie znaÂła to na pewno bym jej nie polubiÂła :)
. Np w Wiadomoœciach mieli do tego laptop (obecnie monitor wbudowany w stó³),
taaa teraz to juÂż patent we wszytkich studiach :)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 37 gości