1 września rusza nowe studio TVN24

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Post autor: sb »

Czy cos w TVN24 juz sie zmienilo? Nie mam chwilowo Cyry+ wiec nie wiem. Czy moze ktos tu dac jakies picsy jak mozna..

Dzieki.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Na razie nic siĂŞ nie zmieniÂło. Dopiero a moÂże juÂż o 19 rusza studio faktĂłw i zaraz po faktach tvn24 teÂż bĂŞdzie nadawaÂł z nowego studia.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ale to chyba dopiero o 21 w Magazynie24., bo po Faktach leci magazyn(powt.jakiegos z weekendu), a po 20 Sport i Przeswietlenie. MoÂże serwis sportowy bedzie z nowego studia.
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

a jednak, MAGAZYN24 z nowego studia, w nowej (Âświetnej) oprawie graficznej jak i dÂźwiĂŞkowej :lol: piĂŞknie :lol:
lord BaSzA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 22 lip 2004, 00:37

Post autor: lord BaSzA »

tylko logo duÂżo gorsze od starego :evil:
Ale czo³ówka œwietna :!:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Juz mi siĂŞ to nie podoba bo skrĂłcili dyÂżury prezenterĂłw i Anitka juÂż o 10.40 koĂączy pracĂŞ. Przed wakacjami zawsze byÂła do 12 bo o 11.30 prowadziÂła magazyn 24 godziny teraz chyba juÂż bĂŞdzie zawsze tylko do 10.40. To jest gÂłupie i niezrozumiaÂłe. Moim zdaniem powinna jeszcze poprowadziĂŚ magazyn 24 godziny o 11.30 ale powiedziaÂła, Âże siĂŞ juÂż Âżegna. jak nie bĂŞdzie tego prowadziÂła to bĂŞdzie beznadziejnie. Tylko 4h dyÂżur zamiast 5,5h.
Jeszcze chcia³em dpdaÌ, ¿e w serwisach porannych to nawet nie ma o czym Anitka mówiÌ i prawie zawsze powtarza te same informacje bo dopiero redakcja zaczyna ¿yÌ i myœleÌ nasd tematami. To chyba z tego wszystkiego nie ma siê co cieszyÌ. Nie doœÌ, ze w faktach jest bardzo rzadko to w tvn24 te¿ nie bêdzie zbyt d³ugo. :twisted: :twisted: :twisted:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Magazyn 24 godziny w nowej oprawi i z nowego studia jest REWELACYJNY!!!!!!!!!!
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No to pojechali po grafiku Anitki rĂłwno. Zabrali jej przedpoÂłudniowy magazyn 24 godziny i skrĂłcili jej dyÂżur. No to widaĂŚ jak traktujÂą jÂą.
Magazyn 24 godziny jest magazynem autorskim a nie tak jak serwis na ktĂłry prawie, Âże Âżadnego wpÂływu nie masz. Pewnie ten co prowadzi magazyn 24 godziny bĂŞdzie do 15.30 czyli bĂŞdzie w najbardziej gorÂącym okresie w telewizji informacyjnej a Anitka w najbardziej nudnym okresie w ciÂągu caÂłego dnia.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jaka ta nowa ramĂłwka tvn24 jest gÂłupia i bezndziejna. Anitka ma dyÂżur do 10.40 potem Marciniak prowadzi magazym 24 godziny ktĂłry trwa 22 minuty a potem od 11.30 jest JĂŞdrzejowska.(sÂłyszaÂłem jej gÂłos w filmowym skrĂłcie informacji wiĂŞc pewnie to ona teraz bĂŞdzie prowadziÂła program). PrzecieÂż mogliby daĂŚ Anitce poprowadziĂŚ magazyn 24 godziny ktĂłry by twaÂł 30 minut a nie 22 minuty a potem np od 11.30 nastĂŞpny dyÂżur. Teraz leci powtĂłrka studio24.
Poza tym strasznie mi brakuje w poranku wywiadĂłw, opini, komentarzy a zapowiedzi dzisiejszwgo dnia sÂą nudne.
Nie wiem po co zmienili porĂŞ emisji magazynu 24 godziny i tak strasznie pomieszali te dyÂżury i nie wiem dlaczego zrezygnowali z magazynu 24 godziny o 17.30. WÂłaÂśnie taki magazyn o tej porze jest idealny a nie po raz kolejny sÂłuchaĂŚ serwisu.

Ciekawe czy to juÂż bĂŞdzie tak na staÂłe czy caÂły czas eksperymentujÂą. :?: :?: :?:
Ja osobiÂście siĂŞ nie godzĂŞ na tak beznadziejny grafik. :twisted: :twisted: :twisted:

A i jeszcze jedno. Pisali kiedyÂś, Âże poranek ma trwaĂŚ do godz.11.00 a koĂączy siĂŞ tak jak zawsze o godz.9.10 a zaczyna siĂŞ tak jak przed wakacjami czyli o godz.6.30

WogĂłle widzĂŞ straszny burdel w ramĂłwce tvn24. wiele pozycji siĂŞ nie zgadza z programem. Zamiast zrobiĂŚ lepiej zrobili gorzej i efekt jest nie dobry.
http://tvn.pl/,,131,program.html

W tvn24 po likwidacji magazynu 24 godziny bĂŞdzie o wiele mniej publicystyki a to jest bardzo Âźle. Jedyny w tej chwili porzÂądny program publicystyczny na tvn24 to "PrzeÂświetlenia"

Mi siĂŞ zdajĂŞ, Âże oni jeszcze nie sÂą gotowi aby ruszyĂŚ peÂłnÂą parÂą i pewnie na poczÂątku bĂŞdzie trochĂŞ zamieszania.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak, rzeczywiÂście Magazyn 24 godziny to wielki krok do przodu, w porĂłwnaniu z jego poprzedniÂą wersjÂą. Nie mam chyba nic do zarzucenia :D BArdzo, ale to bardzo mi siĂŞ podoba. :)
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ZnalazÂłem jeszcze taki tekst w internecie dotyczÂący faktĂłw i tvn24.

"Fakty" ju¿ wiosn¹ przesz³y bardzo g³êbokie przewartoœciowania kadrowe, przede wszystkim zmianê g³ównego prowadz¹cego z Tomasza Lisa na Bogdana Rymanowskiego. Oprócz Rymanowskiego g³ówne wydania poprowadz¹ w tym sezonie Marcin Paw³owski, Anita Werner oraz awansowany niedawno doœwiadczony reporter programu, Grzegorz Kajdanowicz.

Rewolucja nast¹pi natomiast w sensie technicznym. Ostatecznie po³¹czone zostan¹ newsroomy "Faktów" i TVN24. Ca³oœÌ przeniesie siê do nowego studia, jak zapewnia szef TVN24 Maciej Sojka, najnowoczeœniejszego w Polsce. Studio to znajdowaÌ siê bêdzie w otwieranej w³aœnie nowej siedzibie Grupy ITI przy ulicy Wiertniczej na warszawskiej Sadybie. Zlikwidowane zostan¹ "Fakty wieczorne", zaœ "Fakty popo³udniowe" bêd¹ emitowane nieco póŸniej.

6 wrzeœnia nowa ramówka wchodzi w ¿ycie w TVN24. Podstawow¹ zmian¹ ma byÌ wyraŸny podzia³ na pasma programowe. Od 6:30 do 11:00 potrwa "Poranek z TVN24", prowadzony obecnie przez Jakuba Poradê. Od 11:30 do 18:30 na ekranie zobaczymy "Dzieù na ¯ywo", którego znaczn¹ czêœÌ wype³ni¹ bezpoœrednie wejœcia reporterów z miejsc, gdzie dziej¹ siê w³aœnie najwa¿niejsze wydarzenia dnia. Uzupe³niaÌ je bêd¹ wywiady z goœÌmi w studio. O 17:00 i 19:30 pokazywane bêd¹ magazyny. Ich liczba zwiêkszy siê, ale stacja nie chcê na razie ujawniaÌ szczego³ów. O 20:30 Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski powróc¹ z testowanym ju¿ w czerwcu programem "Przeœwietlenie". Magazyn "24 godziny", w którym pracowa³ do niedawna Bogdan Rymanowski, a którego najwiêksz¹ gwiazd¹ jest teraz Justyna Pochanke, bêdzie mia³ tylko jedno wydanie dziennie (jakiœ czas temu mia³ ich nawet trzy), ale za to potrwa ono a¿ pó³torej godziny. Pocz¹tek o 21:00. Zaraz potem, o 22:30, równie¿ przed³u¿one, do godziny, ostatnie w ci¹gu dnia wydanie magazynu ekonomicznego "Bilans". W weekendy tradycyjnie w stacji jeszcze wiêcej magazynów, w tym uznany przez wielu za najlepsz¹ nowoœÌ TVN24 w ubieg³ym seoznie, program "Inny punkt widzenia" Grzegorza Miecugowa.

ÂźrĂłdÂło:e-polityka

Wynika z niego, ¿e ryman bêdzie raz w tygodniu prowadzi³ magazyn 24 godziny. Ale jednej rzeczy nie rozumiem. Jest tam napisane, ¿e g³ówne wydanie faktów bêdzie prowadzi³ Kajdanowicz. Ja myœla³em, ¿e jak bêdzie paw³owski to podziel¹ siê wtedy we trójkê bez jeszcze jednego prowadz¹cego. Fakty nie mog¹ mieÌ a¿ 4 prowadz¹cych bo nawet wiadomoœci maj¹ 3 prowadz¹cych i ¿aden inny program nie ma a¿ tylu prowadz¹cych. A mo¿e marcin po prostu fakty bêdzie prowadzi³ bardzo rzadko bo jest chory i szefowie zdaj¹ sobie z tego sprawê i dali jeszzce do g³.prowadz¹cych kajdanowicza ale ostatnio kajdanowicz nie prowadzi³ faktów a podobno mia³ prowadziÌ fakty popo³udniowe(i tak w³aœnie powinno byÌ) Napewno nie wyobra¿am sobie takiej sytuacji aby w 1 tygodniu fakty mia³y 4 prowadz¹cych. Fakty g³. powinni prowadziÌ Anitka i Marcin(ale jak wyzdrowieje bo trudno siê na niego patrzy i zbudza zbyt wiele kontrowersji-polecam forum gazeta.pl)

Ale jest jeszcze kilka b³êdów w tym tekœcie bo poranek trwa do godz.9.10 a nie do godz 11.00(a wszêdzi pisano, ¿e ma trwaÌ do 11.00)
A zauwaÂżyliÂście, Âże ostatnio serwisy prowadzÂą na zmianĂŞ:JĂŞdrzejowska i Marciniak.
Zobaczymo kto dzisiaj poprowadzi fakty popoÂłudniowe :?: :?: :?:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ja zauwaÂżyÂłem coÂś innego - od czasu pierwszych faktĂłw z nowego studia - duÂżo mniej jest serwisĂłw informacyjnych w zamian, ktĂłrych musimy oglÂądaĂŚ skrĂłty ala flash na tv4 :(

Ps.
Witam na forum

Edit : Fakty o 16:45 we wtorek prowadziÂła Patyrcja Redo :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja rĂłwnieÂż witam. :D Hmm... to moÂże trochĂŞ nie na temat, ale czy Ty jesteÂś autorem tej strony, do ktĂłrej link podaÂłeÂś w profilu?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Autorem chyba nie, ale redaktorem zdaje siê, ¿e tak. Jeden z newsów na stronie g³ównej jest Jego autorstwa. Autorem jest niejaki "gosciu", kiedyœ znaliœmy siê "tak z deka" :D . Ksywki raczej nie zmieni³ :) .
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja zauwaÂżyÂłem coÂś innego - od czasu pierwszych faktĂłw z nowego studia - duÂżo mniej jest serwisĂłw informacyjnych w zamian, ktĂłrych musimy oglÂądaĂŚ skrĂłty ala flash na tv4
TeÂż to zauwaÂżyÂłem. Wczoraj i chyba dzisiaj zamiast serwisu puszczana byÂła powtĂłrka "PrzeÂświetlenia" a studio24 z godziny 9.10 byÂło powtarzane o godz.11.30
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości