1 września rusza nowe studio TVN24

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

MoÂże po prostu wszyscy razem przenoszÂą sprzĂŞt z budynku po drugiej stronie ulicy i za kilka dni wszystko wrĂłci do normy. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Witam ponownie.
PrzechwilÂą zauwaÂżyÂłem rĂłwnieÂż, Âże wywiady [ konkretnie mam na myÂśli ten Marciniaka z Rossati ] byÂł nadawny ze starego studia tvn24. Dziwna sprawa...
ÂŁukasz caÂłkiem moÂżliwe choĂŚ skoro w MBC ma byĂŚ wszystko mega inteligentne to myÂślaÂłem, Âże wszystkie maszyny zakupili nowiutkie.

Ps.
Tak jestem tam redaktorem :)
Ostatnio zmieniony środa 08 wrz 2004, 18:31 przez Maciekw, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

W Faktach i tvn24 jest chaos. Oni sami nie sÂą Âświadomi jak rozwalajÂą dzieÂło Lisa dajÂąc Pochanke do faktĂłw.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Poranne{ K.Kolenda-Zaleska} teÂż ze starego studia.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

[quote="doktorfaustus1"]Magazyn 24 godziny w nowej oprawi i z nowego studia jest REWELACYJNY!!!!!!!!!![/quote]

TAK, w porzo. Ale nie rozumiem dlaczego nie ma wyd popoÂłudniowego. W ogĂłle pasmo od 17 do 19 [no moze 18.30ENGLISH NEWS] jest beznadziejne. Czemu nie ma Magazynu24 choĂŚby o 18, a wywiady ze starego studia, czesto jeszcze powtarzane.
W koĂącu w TVN pora 16.45-19 zostaÂła pozytywnie wzmocniona, a co w TVN24? tragedia!
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Mam do Was jedno pytanie. Jednak zanim je zadam ma³e wprowadzenie. Wróci³em nie dawno do domu, w³¹czy³em tvn24 akurat koùczy³a siê powtórka przeœwietlenia z wiecemarsza³kiem Zychem, pomyœla³em wiêc, ¿e zaczekam do serwisu o 0:30 jednak zamiast serwisu by³ tylko filmowy skrót informacji. I teraz moje pytanie :
Kto go czytaÂł ? Wiem, Âże to byÂła kobieta ale raczej nie byÂła to ani Kuligowska ani KalczyĂąska czy Kondratowicz ani napewno wasza ukochana Werner czy JĂŞdrzejowska - no chyba Âże siĂŞ myle - wiĂŞc kim byÂła/jest ta Pani ?

Niestety nastĂŞpy serwis z tego co czytam jest dopiero o 5 rano wiĂŞc raczej na pewno go nie zobaczĂŞ.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Tak, i to juÂż nie pierwszy raz. Jakies kilka dni temu serwis o 23.30 czyt. jakaÂś Pani.
Ale nie sÂądze aby zatrudnili kogoÂś nowego, bo teraz to i tak majÂą za duÂżo ludzi do serwisĂłw, bo ich w tyg po 18 praktycznie nie ma. Pewnie ktos z obrĂłbki materiaÂłow czytal. MajÂą w tym newsroomie sporawo ludzi.
W ogĂłle Kondratowicz to juÂż nie byÂło od BiesÂłana, a KalczyĂąska teraz jest teÂż 1 raz po 1,5 tyg


Co Oni widza w tej JĂŞdrzejowskiej poza nepotyzmem i jĂŞczÂącym gÂłosem?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

CaÂłkiem moÂżliwe, Âże jest to jakaÂś Pani z zaplecza tvn24 ale naleÂży Jej oddaĂŚ, Âże ma bardzo miÂły gÂłos i bardzo wyraÂżnie mĂłwi.
bo ich w tyg po 18 praktycznie nie ma.
Racja, teraz po 18 z serwisów jest tylko angielskie wydanie i fakty. Pó¿niej to ju¿ sama publicystyka + gospodarka [ przeœwietlenie, 24 godziny, bilans] a w nocy jak zawsze biednie [ 2 powtórki faktów i 24 godzin do tego powtóka bilansu i ca³a noc zapchana ]. Mogli by wreszcie zainwestowaÌ w nocne pasmo. Mo¿e nawet powinni wzorem CNN na noc przenieœÌ program na drug¹ pó³kule - ¿eby nikt nie musia³ nocek robiÌ tylko np. nadawaÌ program z Nowego Jorku :P
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Maciek[quote]
Tak jestem tam redaktorem :)[/quote]

Gdzie redaktorem? w tvn24?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Hehe czytaj uwa¿nie i do tego ca³oœÌ a nie tylko fragment :P

I nie w tvn24 :lol: a na http://www.wiadomosc.info :P
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

NiezÂła ta strona, Maciekw. DziĂŞki, przyda mi siĂŞ :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

[quote="Maciekw"]CaÂłkiem moÂżliwe, Âże jest to jakaÂś Pani z zaplecza tvn24 ale naleÂży Jej oddaĂŚ, Âże ma bardzo miÂły gÂłos i bardzo wyraÂżnie mĂłwi.

[quote] bo ich w tyg po 18 praktycznie nie ma.[/quote]
Racja, teraz po 18 z serwisów jest tylko angielskie wydanie i fakty. Pó¿niej to ju¿ sama publicystyka + gospodarka [ przeœwietlenie, 24 godziny, bilans] a w nocy jak zawsze biednie [ 2 powtórki faktów i 24 godzin do tego powtóka bilansu i ca³a noc zapchana ]. Mogli by wreszcie zainwestowaÌ w nocne pasmo. Mo¿e nawet powinni wzorem CNN na noc przenieœÌ program na drug¹ pó³kule - ¿eby nikt nie musia³ nocek robiÌ tylko np. nadawaÌ program z Nowego Jorku :P[/quote]


1. Ta Pani to -obstawiajÂąc-Magdalena Hykawy albo Katarzyna Michalska
- Pierwsza czesto czyta materiaÂły w Kalejdoskopie-
2. Co do pasma popoÂłudniowego to SZCZerze mi brakuje pomiedzy 17 a 18.30 jakiegoÂś 1-podsumowania. Ten serwis, czy tam DzieĂą Na ÂŻywo-podsumowanie jest owszem rozbudowany, ale to powinien twaĂŚ godzine. No i jeszcze materiaÂły ala ciekawostki czy kulturalne mogÂłyby byĂŚ przygotowane osbno przez odrĂŞbnaosobĂŞ, a nie przeczytane jednym tchem przez prowadzacego. Za to za bardzo Ok. traktuje ENGLISH NEWS. to dobrze,Âże jest i o 18.30 i 23.30.
Ostatnio zmieniony wtorek 21 wrz 2004, 19:34 przez tobi, łącznie zmieniany 1 raz.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

WKurza czasem jak o pe³nej godzinie nie ma serwisu informacyjnego (np chyba o 20:00) Juz rozumiem jak o wpó³ do nie ma (chocia¿ czasem to nawet nie racz¹ skrótu informacji o tej porze daÌ), ale o pe³nej godzinie coœ powinno byÌ...

Poza tym TVN24 mó³by byÌ trochê dok³adniejszy. Punkt 12 to serwis powinien siê zacz¹Ì, a nie 2 minuty po czy nawert minutê przed. Rozumiem, ¿e czasem moze pojawiÌ sie jakis k³opot techniczny któy powoduje opóŸnienie, ale TVN24 to ju¿ kana³ informacyjny z doœwiadczeniem..
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A miszczak mĂłwiÂł, Âże zamiast faktĂłw wieczornych bĂŞdzie moÂżna o tej porze dowiedzieĂŚ siĂŞ informacji z tvn24-KÂŁAMCA

Na tvn24 majÂą ostatnio bardzo duÂżo wpadek technicznych i czesto nie wyrabiajÂą siĂŞ z czasem. Panuje tam chaos i nie ma tam Âżadnej logiki w ich programie.

I jeszcze mam jedno pytanie. Dlaczego mówi¹, ¿e poranek trwa do godz 11.00 jak konczy siê o 9.00 a póŸniej s¹ tylko serwisy.(mo¿e aby usprawiedliwic jakoœ skrócenie dy¿urów osobom prowadz¹cym pasmo poranne-Anitce i Poradzie) :?:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Co do Porady to siĂŞ nie zgadzam. On chyba ze wszystkich prowadzÂących najwiĂŞcej pracuje. Nieraz bywaÂło w Wakacje!, Âże byÂł od pon-sob czy od wt-nie. Natomiast taka Kondratowicz czy Kuligowska bywa, Âże sÂą raz albo w ogĂłle nie oddajÂąc miejsce Jedrzejowskiej i KalczyĂąskiej.

Co do wpadek to FAKT, ale bywajÂą one zabawne.

CZy k³amca-nie wiem. Ja tam lubie zasi¹œÌ przed TVN24 gdy informuje Pitrek Marciniak czy wspomniane wy¿ej osoby.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości