[TVN] BrzydUla

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: BrzydUla

Post autor: Pemol »

Lubię serial bardzo, ale wczorajszy odcinek nie porwał mnie zbytnio. Za mało się działo, za dużo scen a'la komedia romantyczna. Mam nadzieję, że nie wszystkie odcinki takie będą, przecież teraz Ula będzie startować na posadę dyrektora, więc mam nadzieję na ciekawsze rozwinięcie.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Odcinek jak odcinek, został nakręcony wiosną, być może nawet bez żadnego planowania, że właśnie ten epizod zobaczą widzowie jako pierwszy jesienią. Również cieszę się z powrotu BrzydUli na antenę, gdyż jest jedna z lepszych produkcji TVN, której chyba jak na razie nie dosięgnęło TVNowskie piętno - gwiazdy jakoś nie tańczą z gwiazdami, nie odkrywają całego swojego "ja" na łamach TVN i innych mediów tej Grupy (czyt. Onet, Plejada). Jakoś na szczęście nie widać w tym serialu (przynajmniej ja nie zauważyłem) nalotu TVNu, czyli bohaterów, którzy: oglądają produkcje TVN, odwiedzają serwisy internetowe grupy TVN, występują w programach TVN (Włodek w RWT, Marta w DDTVN itd itp) i promują produkty TVNowskie bądź jakiś innych firm związanych z TVN, jak np. promowanie Orange w 39 i pół...

Serial trzyma klasę, czy będzie tak do ostatniego odcinka? Mam nadzieję, że tak!
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

No a dzisiaj rozpocżał się moment wyjazdu Uli i Marka do Spa. Poza tym Ula jest już dyr. finansowym F&D :D Serial niesamowicie wciągający. Niekiedy ubawi do łez, a czasami wzruszy - też do łez. Ogólnie - super.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Ostatni odcinek (235) BrzydUli zobaczymy prawdopodobnie 22 grudnia 2009 :) Czyli pewnie od stycznia będziemy oglądać Majkę, bądź dopiero na wiosnę (?).
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: BrzydUla

Post autor: r_r16 »

W ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami przy okazji rozmowy z Weroniką Rosati Katarzyna Skrzynecka powiedziała, że serial "Majka" od stycznia w TVN.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: BrzydUla

Post autor: Pemol »

Ufff, w gazecie z programem tv było napisane, że BrzydUla ma 180 odcinków i pomyślałem, że niedługo koniec, a tu niespodzianka :) 55 odcinków więcej.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

Dokłądnie. Podczas TzG był nawet pokazany plan kręcenia Majki. Duża powierzchnia, myślę że będzie ciekawie :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: Łukasz »

A widzieliście to wczorajsze smutne zakończenie, jak Ula znalazła kartkę w biurku Marka? ;(
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: BrzydUla

Post autor: bartek09 »

kamilkomentuje pisze:Dokłądnie. Podczas TzG był nawet pokazany plan kręcenia Majki. Duża powierzchnia, myślę że będzie ciekawie :)
W "co za tydzien" tez pokazywali tą halę. Zapowiada się niezle.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

Łukasz pisze:A widzieliście to wczorajsze smutne zakończenie, jak Ula znalazła kartkę w biurku Marka? ;(
Tak widziałem :( Bardzo smutne. powiem szczerze że nie,iedy to odcinki są tak wzruszajace że po prostu się popłacze. Co u męzczyzn rzadko się zdarzan. Na prawdę super serial, bardzo wciągający. Dzisiaj będzie super odcinek. Polecam taką stronkę na której pojawiają się premierowo odcinki dzien przed emisją. Podam jej adres wkrótce :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Rozwaliłeś mnie tym postem. Naprawdę płakałeś? To ty baba jesteś :D Nawet gorzej jak baba, bo nawet baby na tym pewnie by nie płakały bo nie było w tym nic wzruszającego :D Rozwaliłeś mnie! Jesteś gość! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: BrzydUla

Post autor: Pemol »

Jak ktoś chce płakać, to niech płacze, ale nie rozumiem dlaczego akurat na tej scenie. Nic w niej wzruszającego nie było. Nawet Ula jakoś zbytnio się nie przejęła. Powinna bardziej rozpaczać.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Nie chciałem nikogo obrazić. Jednak ten serial mnie nie wzrusza. Odbieram go jako komedię chyba ze względu na 2-3 postacie grające w nim: Pshemko, Violę i tą panią sąsiadkę Cieplaków :D :hyh: Obejrzałem również kilka odcinków B JAK BRZYDULI i uważam, że nasza wersja jest minimalnie lepsza :)
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

Pemol pisze:Jak ktoś chce płakać, to niech płacze, ale nie rozumiem dlaczego akurat na tej scenie. Nic w niej wzruszającego nie było. Nawet Ula jakoś zbytnio się nie przejęła. Powinna bardziej rozpaczać.
Nie mówię że w tej scenie. Broń Boże. Akurat teraz nie powiem która i jaka to była, ale raz mi sie zdarzyło. Co pamietam to tylko to, że zdarzyło mi się to w I serii. O wiele bardziej melodramatyczny był serial produkcji kolumbijskiej. Ten również postrzegam jako komediowy, chociaż zdarza się im czasem powiedzieć coś wzruszającego. Ogólnie to tez się popłacze, ale ze śmiechu a szczególnie z Violetty Kubaśińskiej przez V i dwa "t" e xD i pana Przemysława.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

Co do wersji niemickiej powiem tyle - jest do bani. Naprawdę sam wyglad firmy, głwoni bohaterzy, sposób realizacji, i wogóle wygląda fatalnie. Obejrzałem 1 odcinek i więcej oglądał go nie będę.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość