Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

To byÂły "Kacze opowieÂści", ale one leciaÂły ok. godz 13-14 w sobotĂŞ. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Masz racje ale przez pewien czas puszczali to rĂłwnieÂż w niedzielĂŞ o 19.00. PamiĂŞtam bo wczeÂśniej mĂłj ojciec oglÂądaÂł zawsze taki program na TVP2 BLIÂŻEJ ÂŚWIATA prowadzony przez GraÂżyne BukowskÂą.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Zgadza siĂŞ. ZapytaÂłem kogoÂś i potwierdziÂł. "Gumisie" sÂą jednak zawsze na topie. Tak jak widaĂŚ w wynikach oglÂądalnoÂści. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Ciekawostki telemetryczne

Post autor: szym »

Nazwa³em tak ten temat, poniewa¿ przedstawiê w nim ró¿ne ciekawostki z badaù telemetrycznych TVN. Chodzi g³ównie o programy, które nie znalaz³y siê w pierwszej dzisi¹tce, wiêc niektórzy mog¹ ma³o wiedziec o ich ogl¹dalnoœci.

"Tajemince Smallville"
Wiele osób ciekawych by³o jaka jest ogl¹dalnoœÌ serialu "Tajemince Smallville". Pierwszy sezon mia³ doœÌ dobra ogl¹dalnoœÌ jak na porê nadawnia (chyba po 22:30) - ponad 1,6 mln widzów. Teraz te¿ jest 'dobrze'. Œrednio kazdy odcinek ogl¹da 1,4 mln, ale np. odcinek w przedostatnim tygodniu przyci¹gn¹³ prawie 1,9 mln telewidzów.

"Kasia i Tomek"
Przez wielu oznany za serial 'kultowy' nie ma 'kultowej' ogladalnoÂści. CzwartÂą serie sitcomu oglÂąda zaldwie 1 - 1,5 mln widzĂłw. A szkoda.

"Camera Cafe"
14 czerca serial przyci¹gn¹³ przed ekrany ponad 1,4 mln. widzów. To du¿o zw³aszcza, ¿e nadawny jest po godzinie 23:00.

"Fakty Wieczorne i Flesz"
Ciekawy jest Fakt, ¿e 6 maja "Fakty Flesz" (chyba jedno wydanie jak do tej pory) obejrza³o ponad 2,3 mln widzów. "Fakty wieczorne" te¿ gromadz¹ du¿o widzów ok. 2 mln (np 13 czerwca by³o to: 2 160 671 widzów). Kiedyœ w badaniach AGB Fakty Wieczorne zajê³y pozycjê zaraz za wydaniem g³ównym - ponad 3 mln.

"PowtĂłrki"
Na koniec mogê dodaÌ, ¿e "Dzieciaki z klas¹" maj¹ doœc dobr¹ ogladalnoœÌ jak na seriê powtórkow¹ - 1,9 mln, a "Maraton Uœmiechu" - 2,2 mln.

(ÂźrĂłdÂła: AGB Polska, TVN, WirtualneMedia; txt by szymcio9; wszelkie prawa zastrzeÂżone :lol: )
Ostatnio zmieniony środa 23 cze 2004, 22:40 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ciekawe statystykie, ale, ¿e ci siê chce :) . Szczególnie w³aœnie zainetresowa³ mnie serial Kasia i Tomek. Jego ogl¹dalnoœÌ jest troszke chyba ni¿sza niz by³o to przewidywane. Fakt - szkoda.
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A jaka jest ogl¹dalnoœÌ ostatniej edycji "Dla Ciebie wszystko"? Wie ktoœ mo¿e, bo nigdzie nie mogê tego znaleŸÌ, a to te¿ program niestety zwykle nie z pierwszej dziesi¹tki... :(
Ma to ktoÂś? Z gĂłry dziĂŞkujĂŞ. 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Dobrze, Âże pojawiÂły siĂŞ na stronie tvn.pl te dane w koĂącu, po moich 3 interwencjach. DziĂŞki szymcio9 za te ciekawostki, od zawsze uwielbiam dane telemetryczne, szczegĂłlnie na temat TVN :mrgreen:
Anita Werner jest the best!!!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Robin pisze:Dobrze, Âże pojawiÂły siĂŞ na stronie tvn.pl te dane w koĂącu, po moich 3 interwencjach.
Nareszcie! Sam teÂż pisaÂłem do nich ze dwa razy w tej sprawie. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

KtoÂś dwa, ktoÂś trzy... Ja napisaÂłem w tej sprawie tylko raz :)
Mam jeszcze kilka zarzutĂłw: zrobione byÂło to na szybko i niedokÂładnie:
zauw¹zy³êm du¿o b³êdów: np: Smallville jest napisane Smollville, a skaut -ska³t. Tyle zauwa¿y³em bo przeglada³em to bardzo szybko.. Zauwazy³em tez B³¹d: zamiast Kasi i Tomka, jest Tomek i Kasia. Czy¿by jakiœ nowy serial? :P (¿art) Pozdrawiam.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

KtoÂś kto to pisaÂł nie za bardzo orientowaÂł siĂŞ w angielskim. SÂłyszaÂł pewnie jak ktoÂś wymawia "smolville" i tak napisaÂł. :D
Pozdrawiam, Filip
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

Nie wiem czy zauwa¿yliœcie, ale ju¿ drugi tydzieù z rzêdu TVN ma lepsz¹ ogl¹dalnoœÌ niz POLSAT(dane AGB): tydzieù 21-27.06; TVN-14.21%, POLSAT-13.77%, tydzieù 28.06-04.07; TVN 15.50%, POLSAT 14.93% !
Jest to doœÌ nietypowa sytuacja bior¹Ì pod uwage to, i¿ jest sezon wakacyjny(czas powtórek) a tvn notuje dobre wyniki ogl¹dalnoœÌ- a w dodoatku lepsze od POLSATU ! ciekawe na jak d³ugo ta tendencja siê utrzyma....
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

KaMil - hehe... wÂłasnie miaÂłem to napisaĂŚ, ale mnie wyprzedziÂłes :)
TVN - oby tak dalej :!:
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mnie natomisat bawi to, i¿ ju¿ po raz kolejny Gumisie maj¹ wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ ni¿ FAKTY. Hmm mo¿e to gumisiowe czary albo efekt dzia³ania jakiegoœ eliksiru? :lol: :lol: :lol:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Chyba magia dzeciĂŞca. Wiesz, jak dzieci "czarujÂą" rodzicĂłw...
Pozdrawiam, Filip
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

:D ciekawe jaki bĂŞdzie dla tvn kolejny tydzieĂą juÂż "w caÂłoÂści" po zakodowaniu, bo wyniki z niedzieli nie sÂą zbyt zadowalajÂące tvn-12.3%, a zwÂłaszcza dla tvn7 tylko 1.16% !!!!!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości