1 września rusza nowe studio TVN24

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

Mi siĂŞ podoba zarĂłwno muzyka, jak i grafika (choĂŚ moÂże ta ostatnia trochĂŞ mniej), ale uwaÂżam, Âże jak zmieniaĂŚ, to zmieniaĂŚ wszystko. A przeprowadzka do nowego studia jest ku temu okazjÂą.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak, zapewne, ale zmiana ca³ego "wizerunku" tvn, jest te¿ zwi¹zane z kosztami i prac¹, któr¹ w takim wypadku napewno nie by³oby ma³o. Gdyby zaj¹Ì siê wszystkim na raz, mog³o by to wprowadziÌ ma³e zamieszanie...
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Szefowie TVN24 juz od d³u¿szego czasu zapowiadali zmianê - nowe studio, scenografia etc. Wiêc od wrzeœnia wszytko bêdzie nowe. Jednak byÌ mo¿e aby nie wystraszyÌ t¹ nowoœci¹ widzów niektóre zmiany zostan¹ przeprowadzone ju¿ w sierpniu - np muzyka czy czo³ówka. :( Chocia¿ star¹ oprawê muzyczn¹ TVN24 po¿egnam z ¿alem - jest naprawdê dobra.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja rĂłwnieÂż poÂżegnam z przykroÂściÂą oktualnÂą,oprawĂŞ TVM, ale nie wiemy w koĂącu jaka bĂŞdzie nowa...
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Zaraz, zaraz... ju¿ siê pogubi³em. Mówicie o zmianie oprawie graficznej TVN czy TVN24? Czy mo¿e obu kana³ów?
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

:lol: :lol: :lol: Ja mĂłwiĂŞ o zmianie oprawy TVN24 bo ta z TVN-u nie wiele mnie interesuje :lol:
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Podoba, ale patrzenie 3 lata na to samo zaczyna byĂŚ nudne :?
Pozdrawiam - KRASU 8)
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Niee !! :( Oprawa d¿wiêkowa jest œwietna i nie powinni jej zmieniaÌ. Szczególnie czo³ówka serwisu informacyjnego i bardzo rzadko ukazuj¹cy siê dzingiel podczas którego pojawia sie tylko logo TVN 24 (najczêciej jest emitowane gdy TVN 24 "czeka" na TVN które ma rozpocz¹Ì nadawanie Faktów :) ) Co innego z opraw¹ graficzn¹, która jest juz rzeczywiœcie nudna i brzydka.
Studio juz te¿ rzeczywiœcie ³¹dne nie jest. Szczególnie studio Bilansu i Sportu - tragedia.
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

arti pisze:Studio juz te¿ rzeczywiœcie ³¹dne nie jest. Szczególnie studio Bilansu i Sportu - tragedia.
Bez przesady. Tyle lat oglÂądam Bilans i nie zauwaÂżyÂłam, aby studio bylo tragiczne. Jest ciekawa oprawa i Sejm i dzwonek gieÂłdowy :wink: czyli to co siĂŞ kojarzy z ekonomiÂą. A studio sportu tragiczne nie jest, po prostu jest zwykle.

Zgadzam siê natomiast, ze nie powinni zmieniaÌ oprawy dŸwiêkowej i czo³ówek programów.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 05 lip 2004, 12:56 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Ale nie da siĂŞ zmieniĂŚ oprawy graficznej a dÂźwiĂŞkowÂą zostawiĂŚ, bo to graniczy z cudem. Animacje robi siĂŞ w rytm jakiegoÂś dÂźwiĂŞku i na odwrĂłt i trochĂŞ dziwnie bĂŞdzie wyglÂądaÂła nowa animacja ze starÂą muzykÂą. tvn juÂż wielokrotnie zmieniaÂł swoje intra i aktualne jest dosyĂŚ oryginalne i fajne. Nie wierzĂŞ, Âże tvn24 wpadnie na coÂś biednejszego niÂż jest teraz.
Pozdrawiam - KRASU 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

O oprawê dŸwiêkow¹ i graficzn¹ TVN24 obawiaÌ siê nie trzeba. Na pewno bêdzie dobra. Gorzej z Faktami - one lubia popadaÌ w banalnoœÌ i kicz. Natomisat studio, z którego nadawany jest serwis sportowy rzeczywiœcie wygl¹da tragicznie. Zw³aszcza te deski, z których wykonano stó³ ze sportowego podsumowania dnia. Ca³oœÌ kojarzy mi siê ze starymi mebloœciankami popularnymi za komuny - jedno i drugie wykonane z jakiejœ sklejki i beznadziejnie polakierowane.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

No i ten ekran ko³o prowadz¹cego Taki jakiœ "zwyk³y". Na drugim planie widac tylko te¿ te telewizory zakryte jakimœ pó³przezroczystym materia³em. Niestety w tym nowym studiu, z którego s¹ juz nadawane prognozy pogody te¿ jest du¿o zakrytych tym materia³em telewizorów :/
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Podczas jednej ze sprzeczek na temat scenografii Faktów £ukasz napisa³, ¿e studio Wiadomo¶ci TVP1 przypomina mu wielk± halê - ja siê oczywi¶cie z tym nie zgadzam, bo pojêcie hala bardziej pasuje do TVN METEO - jako¶ za du¿o tam wolnej przestrzeni. A wisz±ce na ¶cianach ekrany sprawiaj± wra¿enie jakby zawieszono je tam tylko po to aby ukryæ puste ¶ciany. W TVN24 wszytko jest po upychane, ale ca³o¶æ sprawia wra¿enie bardzo przyjemnego ba³aganu, miejsca, w którym ptraca wre. ¦cian tam wprawdzie nie widaæ, ale je¿eli juz to s± utrzymane w b³êkitnej kolorystyce plus kilka ¶witlnych refleksów. Jak bêdzie wygl±da³o nowe studio TVN24 i FAKTÓW przekonamy siê ju¿ za nieca³e dwa miesi±ce.Oj ten wrze¶ieñ bêdzie naprawde gor±cy.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kto szuka nie b³¹dzi - o to co znalaz³em na oficialnej stronie MBC:

http://www.mbc.pl/index.php?akcja=prasa&pr_id=5

Nie wiem, czy dobrze zrozumia³em zaprezentowany pomys³ i czy wci¹¿ jest on aktualny, ale jasno z niego wynika, i¿ koncepcaj nowego studia Faktów i TVN24 bêdzie czêœciowo przypomina³a scenografiê BBC World - podczas róznych wa¿nych wydarzeù dziennikarze na antenie BBC World nie maj¹ za swoimi plecami obrazu newesroom'a lecz pokazywani s¹ na tle ca³ego budynku BBC - w tyle widaÌ ogrone klatki schodowe, szklane konstrukcjê oraz piêtra, na których niczym mrówki ciêzko pracuj¹ dziennikarze jednej z najwiêkszych stacji informacyjnych na œwiecie. Nie wiem, byÌ mo¿e w³aœnie tak od wrzeœnia bêdzie wygl¹da³o nowe studio - efekt by³by piorunuj¹cy.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mistrzu007 powiedz mi gdzie ty tutaj widzisz plagiat? Czy autor konkurebcyjnej strony cytowaÂł moÂże te same ÂźrĂłdÂła co ja? A moÂże rĂłwnieÂż szukaÂł w necie informacji o MBC? ZastanĂł siĂŞ chÂłopie co chcesz napisaĂŚ a dopiero potem zabieraj gÂłos.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości