Maciej Woroch

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Lubiê go i jego materia³y. Mam awersjê do W. Batera który niedoœÌ ¿e relacjonuje z Rosji to jeszcze sam wygl¹da jak rusek - zawsze jakby wymêczony i raz jest chudszy a raz grubszy. Tak wiêc pojawienie siê w Faktach materia³u Macieja Worocha jest dla mnie zawsze mi³¹ odmian¹.
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dzisiaj w Faktach Maciej Woroch doœÌ ciekawie mówi³ o aresztowaniu ch³opaka, który zabi³ Belga. Wy³uska³ to co siê da³o chocia¿ nie za wiele tego by³o bo sprawa jest bardzo delikatna. Jednak komentarz to mia³ jakiœ takki nijaki. Rozumiem, ¿e to by³ specyficzny reporta¿, ale w takich wypadkach dziennikarze bardziej siê "anga¿uj¹". Zbrodnia to zbrodnia i nale¿y to nazwaÌ po imieniu. Przecie¿ istniej¹ sposoby by przekazaÌ to co siê ma do powiedzenia bez ³amania dziennikarskiej etyki. :evil:
Co do Batera to uwaÂżam , Âże nie jest taki zÂły i wcale nie wyglÂąda jak rusek. :evil:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

A wczoraj Maciek miaÂł moÂże dwa materiaÂły? Wiem Âże jeden na pewno a co do drugiego to sÂłyszaÂłem tylko jego gÂłos bo odszedÂłem od odbiornika wiĂŞc nie mam pewnoÂści (moÂże tylko tÂłumaczyÂł wypowiedÂź w czyimÂś materiale).
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

:: Kamil pisze:(moÂże tylko tÂłumaczyÂł wypowiedÂź w czyimÂś materiale).
MateriaÂł miaÂł tylko jeden, a potem tÂłumaczyÂł wypowiedÂź chyba w materiale Marcina Zwolskiego :roll:
mgiełka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mgiełka »

NiezwykÂła pasja, mnĂłstwo miÂłoÂści do wykonywanej pracy i poÂświĂŞcenie wszystkiego dla niej to musi rĂłwnaĂŚ sie sukces i peÂłne uznanie. Maciek Woroch to wedÂług mnie najlepszy korespondent wojenny (po Waldemarze Milewiczu) jakiego widziaÂłam. ÂŚwietne materiaÂły z najniebezpieczniejszych miejsc na ziemi. Oby tak dalej!!
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

W nowym numerze Tele Tygodnia jest ciekawy wywiad z Maciejem Worochem.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ZupeÂłnie o nim zapomniaÂłem.

Obrazek

JakoœÌ celowo pogorszona.
ania.s
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 23 kwie 2006, 21:41

Post autor: ania.s »

Wywiad z MaĂŚkiem Worochem jest takÂże w ostatnim wydaniu Gali.
mgiełka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mgiełka »

Obydwa wywiady przeczyta³am i jak zwykle bardziej urzek³ mnie ten z Gali. Jednak musze przyznaÌ, ze jeœli chodzi o mi³oœÌ to czasem mo¿na unieszczêœliwiÌ tê drug¹ osobê w³asnie przez to,¿e komuœ sie wydaje, ¿e takie wariackie ¿ycie jej nie interesuje. Bywa wtedy bardzo przykro...
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

ja teÂż tak mysle jak wy i mam propozycje ABY STWORZYĂŚ STRONKE O MAĂŚKU? co wy o tym mysliece piszcie na moje gg. pozdrawaim
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

DziÂś Maciej w swoim materiale mĂłwiÂł sprzed ekranu tylnoprojekcyjnego o Boeingu ktĂłry wg wÂładz amerykaĂąskich uderzyÂł 11 wrzeÂśnia 2001 r. w budynek Pentagonu. PomysÂł super tylko jakoÂś maÂło czytelne te obrazki byÂły...
ania.s
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 23 kwie 2006, 21:41

Post autor: ania.s »

Sam materiaÂł ataku na Pentagon byÂł bardzo ciekawy. Brawo dla MaĂŚka.
Co do ekranu z ilustracjÂą Boeinga przypomniaÂł mi siĂŞ Jacek PaÂłasiĂąski ze swoim programem. Jednak w materiaÂłach dziennikarskich nie jest to czĂŞsto wykorzystywane. I moÂże nie jesteÂśmy przyzwyczajeni, jednak Âżeby zapoznaĂŚ siĂŞ z tymi ilustracjami potrzeba wiĂŞcej czasu niÂż czas przeznaczony na materiaÂł. Taka prawda.
No i sam Maciek chyba schudÂł ostatnio, albo ja dawno nie oglÂądaÂłam go na wizji.
Awatar użytkownika
Marcela
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 05 lut 2005, 10:57
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Marcela »

raczej nie schod tylko w garniturze wyglada chudziej tak przynajmniej mi sie wydaje a co do materialu byl najlepszy w faktach od wielu tygodni zrobiona analiza przedstawiona informacja i dotego odpowiedni kometarz nie mowiac o zaje*** ** sposobie wykonani i jeszcze duza praca wlozona w ten material bylo super ma gosc talent
Marcela
Witam i pozdrawiam wszystkich :-) tvnbest.prv.pl, fm.igol.pl czyli iGol fm.
mgiełka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mgiełka »

Gdzie siê podziewa Maciej Woroch? Czy¿by pan Durczok stwierdzi³,¿e nale¿y go powoli eliminowaÌ?WierzyÌ mi siê w to nie chce, ale ró¿nie bywa, a MaÌka na wizji to ju¿ dosyÌ dawno nie by³o...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A moÂże - chyba napewno ma urlop i odpoczywa od latania z jednego koĂąca Âświata na drugi :?: :] Teraz nic takiego siĂŞ nie dzieje wiĂŞc wykorzystujĂŞ tÂą sytuacjĂŞ. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości