[TVP] Oficer

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

aveo pisze:JeÂżeli chodzi o mnie,to czytaÂłEM na razie z MaÂłaszyĂąskim.To najlepsze wg mnie txty!
czat pisze:Springer|Z|^: Czemu w filmie musiaÂłeÂś tak makabrycznie torturowaĂŚ goÂścia w rĂŞkĂŞ deskÂą z gwoÂździami ? PaweÂł MaÂłaszyĂąski: A co preferujesz? :)

zachar: ALE CIE TA TWOJA RITA ZAÂŁATWIÂŁA W OSTATNIM ODCINKU PaweÂł MaÂłaszyĂąski: Bo to zÂła kobieta byÂła... :)

Luna: CzeœÌ.Sk¹d u Ciebie tak wiarygodnie odgrywane z³o? Pawe³ Ma³aszyùski: Sam Lord Vader udzieli³ mi wskazówek. :)

Ogladacze: Swetnie zrobiony film, a Grant jestes swietny jako aktor, ale jako postac jestes koszmarem - moglibysmy cie przypiekac...grtulacje Pawe³ Ma³aszyùski: Na chwa³ê p³omieni!!! :)
Martinez: ZagraÂłbyÂś rolĂŞ "Kruszona" ? PaweÂł MaÂłaszyĂąski: ByÂłem blisko :)
Czy Szyc byÂłby tak samo wiarygodny jako Grand?MyÂślĂŞ,Âże tak,choĂŚ teraz sobie tego nie wyobraÂżam..

Te pytania byÂły najlepsze :hahaha:
Aneta: Jak mogÂłeÂś zabiĂŚ MalwinĂŞ? PaweÂł MaÂłaszyĂąski: To scenarzysta jÂą zabiÂł, mnie w to nie wplÂątujcie. :)

anioÂł: jaaa zabiÂłeÂś GruszkĂŞ.. juz Cie nie lubiĂŞ;) W jakim filmie bĂŞdzie Cie moÂżna niedlugo zobaczyĂŚ? PaweÂł MaÂłaszyĂąski: No co Ty, nie zabiÂłem jej, w niedziele widziaÂłem jÂą w pilotaÂżowym odcinku "BoÂżej podszewki II" :)
iiii...
lilypie: co robi Jaroszy w Oficerze :) PaweÂł MaÂłaszyĂąski: Chce otworzyĂŚ z Grandem przetwĂłrniĂŞ. :)

Pablo44: Kiedy zagrasz w klanie albo zÂłotopolskich? :))) PaweÂł MaÂłaszyĂąski: Jutro, w obu na raz :)
Niez³y ¿artowniœ z tego Ma³aszyùskiego , a zdawa³ siê byÌ taki bardziej sztywny w co,niektórych wywiadach. Pamiêtam, ¿e najgorszy wywiad jaki z nim widzia³am to z pó³ roku temu w tvn style, prowadzi³a go Beata Sadowska- zadawa³a tak infantylne pytania i w tak prymitywny sposób je formu³owa³a, ¿e a¿ nie sz³o tego s³uchaÌ. Dobrze, ¿e przesz³a do publicznej tv.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Zapis czata z Borysem Szycem - Michalakiem teÂż jest dobry.NiektĂłre pytania sÂą tak gÂłupie i pÂłytkie,Âże dziwiĂŞ siĂŞ,Âże Szyc na nie odpowiedziaÂł.W ogĂłle Szyc pow.,Âże Borys to imiĂŞ buÂłgarskie,a nie rosyjskie.Borys Godunow,Borys Jelcyn,Stan Borys :lol2: kto by pomyslaÂł :D
Borys Szyc pisze:So³ek: Czy w "Oficerze" bedziesz w cie¿kim stanie zdrowia? moze jakas reka lub noga zlamana, postrzelenie itp. ? Borys Szyc: Bêdê postrzelony,ze spalon¹ nog¹ i ró¿ne takie...Ogl¹dajcie!

FRYZJER Z WAWY: CZEMU NIE FARBUJESZ WLOSOW SA TAKIE RYZAWE Borys Szyc: Bo nie lubie fryzjerĂłw z Warszawy

Goldi: czy wie pan Âże staÂł siĂŞ pan boÂżyszczem kobiet? Borys Szyc: Nie wiedziaÂłem, niech piszÂą do mnie !!!!

michaÂłek: czy wiesz Âże jesteÂś podobny do mojego pana ze szkoÂły muzycznej Borys Szyc: A czy ten pan CiĂŞ lubi MichaÂłku :)))


kaiser: Hej Albert, jesteÂś sentymenalny ?? ;p Borys Szyc: Sentymentalny, ĂŚwoku (chyba znasz ten cytat :))

dorota: jestem twojÂą fankÂą!:) Borys Szyc: Dorota, ja TwojÂą teÂż!
MusiaÂło pojawiĂŚ siĂŞ pytanie w stylu:
Borys Szyc pisze:Stefan: jesteœ super w filmie, ale tak na prawde to ty jesteœ dobry w strzelaniu, a tak pozatym to niez³a laska z tej Ró¿yczki, podoba ci sie? Borys Szyc: Pewnie, ¿e mi siê podoba. Bêdziemy razem prowadziÌ koncert Superjedynek w Opolu. Niestety oboje jesteœmy zajêci, wiêc nie mo¿emy wejœÌ w g³êbsze konszachty :)
No i a propos 'kryminalnych' oczywiÂście ;)
Borys Szyc pisze: Magda: Czy lubisz WaszÂą "konkurencjĂŞ" - Kryminalnych??? Borys Szyc: Szczerze mĂłwiÂąc nie widziaÂłem ani jednego odcinka w caÂłoÂści. Ale lubiĂŞ walczyĂŚ, wiĂŞc ceniĂŞ kaÂżdÂą konkurencjĂŞ. Bez niej byÂłoby nudno
'Oficer' jest wg mnie ciekawiej zrobiony,jakby siê ogl¹da³o film dokumentalny.'Kryminalni' to takie W11 z Zakoœcielnym.muszê pogratulowaÌ genialnego pomys³u co do 'czo³ówki' i muzyki w tej czo³ówce,w trakcie szczególnie napisów koùcowych.Gdybym móg³,to bym sobie jej s³ucha³ codziennie w pracy :roll:

A jeÂżeli Szyc,to nie moÂżna nie pamiĂŞtaĂŚ 'Symetrii' :
Borys Szyc pisze: kropkacompl: Mam pytano co do "Symetri" .Nagrywaliscie to w prawdziwym wiezieniu.Jaka by³a reakcja "lokatorów"czy rozmawialiscie z nimi jak grac itp..? Borys Szyc: Nagrywaliœmy w prawdziwym wiêzieniu a w³asciewie w areszcie œledczym na Bia³o³êce. Myœlê, ¿e by³ to jeden z lepszych okresów dla osadzonych. IloœÌ przekazanych grypsów mocno przekroczy³a œredni¹, ³¹cznie z zakopywanymi telefonami komórkowymi na spacerniakach :)))Pozdrawiam ch³opaków!
Szyc Âświetnie zagraÂł w 'symetrii',z resztÂą 'symetria' to mocny film....
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Fajny serial. Klimatem przypomina zagraniczne produkcje sensacyjne. OsobiÂście uwielbiam wÂątki miÂłosno-kryminalne. W dodatku portrety psychologiczne bohaterĂłw sÂą dobrze rozbudowane a aktorzy srrawdzajÂą siĂŞ w swoich rolach np Cezary Pazura, ktĂłry potrafi siĂŞ wyrwaĂŚ z krĂŞgu komedii.

[ Dodano: Pon Gru 11, 2006 1:40 am ]
Dzisiejszy odcinek by³ zbyt brutalny jak na moje nerwy, chocia¿ obejrzalam ca³oœÌ. ;( Odnoszê wra¿enie, ¿e Ma³aszyùski gra³ Granda zbyt miekko tzn jego postaÌ nie mia³a w sobie takiego pazura, nie okaza³a sie zepsuta do szpiku koœci jak to powinno byÌ w przypadku gangstera. Nie wiem czy to specjalnie, aby pokazaÌ ludzk¹ twarz 'bestii" czy aktorowi po prostu pomiesza³y sie role - z jjednej strony s³odki prawnik a z drugiej bezwzgledny gangster (mnie by sie pomiesza³y :lol: )? Szkoda, ¿e to tak wysz³o. Poza tym g³upio, i¿ ostatni odcinek jest dostepny tylko w internecie. Nie kazdemu sie chce wydawaÌ pieni¹dze po to by sobie pogdybaÌ. :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość