Nowa telewizja: TVP Reality show?

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie ja po prostu nie przepadama za P. Redo ( delikatnie powiedziane :lol: ) Przypomina mi lalkê Barbie, która chcia³aby dobrze ale jakoœ jej nie wychodzi. Ju¿ we wrzeœniu 2003 roku po³¹czono redakcjê Faktów z redakcj¹ TVN24 - wiêkszoœÌ dziennikarzy Faktów doskonalê wtopi³a siê w zespó³ TVN24, Kajdanowicz (zreszt¹ nie tylko on) zosta³ nawet prezenterem, a Patrycja Redo po raz kolejny (tym razem na antenie TVN24) udowodni³a swój brak profesionalizmu. Jedyne co potrafi zrobiÌ to nadêt¹ minê i oczy jak u skrzywdzonego dziecka. Nota bene chyba nawet szefowie TVn24 zorientowali siê w jej "profesjonalizmie" i praktycznie nie daj¹ jej do prowadzenia ¿adnych serwisów. O wiele lepsz¹ prezenterk¹ by³a Iwona Radziszewska - ³adniejsza, lepsza....
Ostatnio zmieniony czwartek 29 lip 2004, 11:22 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

no w³asnie dawno nie by³o Patrycji Redo niestety ostatnio z miesiac temu prowadzi³a magazyn 24 h :) ale mo¿e ma urlop.Mam nadzieje ze wrócijesieni¹ wraz z faktami popo³ódniowymi :) A co do Radziszewskiej fakt by³a dobra ale wolê Patrycjê Redo ;)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A ja jej nie trawiĂŞ :P
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

A ja tam trawie wszystkich prĂłcz biednego Rymana, ktĂłrego lubiaÂłem za magazyn 24, ale teraz zygac mi sie chce jak go widze w faktach :? :wink: .
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mo¿e wraz ze zmian¹ studia Faktów we wrzeœniu zmieni¹ siê tak¿e prowadz¹cy? Np prawicwy b. Rymanowski l¹duje tylko w Magazynie 24 godziny, a g³ówne wydania Faków prowadz¹ M. Paw³owski i A. Werner? Mam nadziejê, ¿e je¿eli Paw³owski pojawi siê na ekranie to juz na znacznie d³u¿ej, tego mu zreszt¹ ¿yczê :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

RozwiÂązanie, ktĂłre zaproponowaÂłeÂś wydaje mi siĂŞ najlepszym z moÂżliwych. PAwÂłowski w Werner w Faktacha Ryman do Magazynu - "Dla mnie bomba". :D
Pozdrawiam, Filip
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a ja lubiĂŞ rymana ;)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ogólnie mówiaÌ Rymanowski mo¿e byÌ - bardzo dobrze prowadzi³ Magazyn 24 godziny - wprawdzie wiêkszoœÌ rozmów by³a bardzo tenedencyjna, wrêcz czuÌ by³o jego sympatiê polityczne, to jednak chcia³o siê wówczas ogl¹daÌ ten program. W Faktach idzie mu znacznie lepiej ni¿ np w lutym, ale wci¹z nie wypracowa³ w³asnego, orgynalnego stylu i chyba daleka droga przed nim .....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Z tym dawaniem sobie lepiej to lekka przesada.
Ja go w faktach nigdy nie trawiÂłem i mam podobnie jak Filip odruchy wymiotne. WolaÂłem go w 24 godzinach choĂŚ mĂłwiÂąc szczerze ogĂłlnie go nie lubiĂŞ tak jak Pochanke. :!: :!: :evil: :twisted: :x :x
Anitka i Marcin powinni prowadziĂŚ Fakty, przy czym chciaÂłbym aby marcin przygotowywaÂł materiaÂły reporterskie i prowadziÂł rĂłwnieÂż fakty wieczorne.
Po prostu chcem aby Anitki w Faktach byÂło jak najwiĂŞcej. Ostatnio Anitka prowadzi Fakty rĂłwnieÂż w piÂątki co mnie bardzo cieszy. Anitka juÂż dawno na to zasÂługiwaÂła i liczĂŞ, Âże Anitka bĂŞdzie prowadziÂła fakty jak najczĂŞÂściej bo naprawdĂŞ robi to cudownie o czym mogliÂśmy siĂŞ przekonaĂŚ rĂłwnieÂż dzisiaj. :lol: :lol: :lol:
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

A ja zbaczaj¹c z tematu powiem, ¿e je¿eli TVP nie poka¿e meczow Wisly z Realem to wykasuje ich wszyskie programy z telewizora. Juz jak nie poka¿¹ rewa¿u Wisly z WIT Georgia Tblisi to siê zdenerwuje.
JAZDA JAZDA BIAÂŁA GWIAZDA!! :D , trzeba pokonaĂŚ KrĂłlewskich.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No to masz to Sylwio prawie pewne zwyciĂŞstwo WisÂły. Obstawiam 7:0, a Ty? :D :D :D

P.S NIE ZNOSZÊ REALU :idea: 8) 1
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

LiczĂŞ, Âże WisÂła wysoko pokona WITa, Franek spobie postrzela z ÂŻurawiem. A z Realem wierze, ze WisÂła awansuje i Franek z resztÂą WiÂślakĂłw sprowadzi te gwiazdki na ziemiĂŞ.
TeÂż nie znoszĂŞ Realu :evil: , jaki piĂŞkny byÂł mecz LM w 2003 pomiĂŞdzy Juve i Realem w Turynie :twisted: ; najlepsze bylo jak Figo karniaka nie wykorzystal :lol: :twisted: Dzis Wisla gra z ÂŁĂŞcznÂą i pokaÂże Pasom kto rzadzi w Polsce.

Siatkarze grajÂą w Memoriale H. Wagnera z RosjÂą o 18.30 teÂż warto zobaczyĂŚ; szkoda, ze wczoraj w glupi sposĂłb przegrali z HolandiÂą.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No, widzê, ¿e temat pi³ki no¿nej siê rozwija i mysle, ¿e oprócz nas, ktoœ jeszcze przy³¹czy siê do rozmowy: Zapraszam

TUTAJ
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Filip pisze:(...) PAwÂłowski w Werner w Faktacha (...)
To in sÂą razem :?: :shock: :D :wink:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

:roll: Jak to smiesznie wyszÂło :wink: :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości