Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Jej poczucie humoru to tzw. "Inteligentny humor". Jednak czasem wyskoczy z "maÂłpowaniem" a'la przedszkolko.
Pozdrawiam, Filip
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Fan Klub Kazi Szczuki

Post autor: justa'60 »

A wiĂŞc, kiedy bĂŞdzie " to wkrĂłtce" ??? . Dobry pomysÂł . Kazimiera ma sporo fanĂłw, niech wiec ma i SwĂłj Fan Klub. Pani Kaziu - dzieki za " N. O". Niech je Pani dalej prowadzi!!
nowicjusz
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nasza koleÂżanka zniknĂŞÂła, dawno jej nie byÂło i nie odpowaida na moje maile. Tego wkrĂłtce, moÂże juz nie byĂŚ :P .
Pozdrawiam, Filip
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Niech sobie jeszcze oficjalnÂą stronĂŞ Szczuka zaÂłoÂży. ByÂłaby pewnie hackowana po piĂŞĂŚ razy w tygodniu :], a poÂłowĂŞ wpisĂłw z ksiĂŞgi goÂści admin skrupulatnie zmuszony byÂłby kasowaĂŚ. :D :lol: ;)
Karo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2004, 04:08
Lokalizacja: warszawa

!!!!!!!!!!

Post autor: Karo »

:wink: super! ja to kupuje! nie umiem robic stron ale wpisuje sie na liste fanklubu!
Jest naprawde super!!!! YOOO KAZIA!!
Ostatnio zmieniony czwartek 07 kwie 2005, 13:47 przez Karo, łącznie zmieniany 2 razy.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Jak ta kobieta moÂże w ogĂłle pracowac w telewizji, nie nadaje siĂŞ w ogĂłle do prowadzenia tego programu, sepleni itp :oops:
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Nadaje siĂŞ, nadaje :wink:
A to, Âże caÂły czas ktoÂś jej wypomina te jej wadĂŞ wymowy i wyglÂąd, Âświadczy tylko o braku tolerancyjnoÂści.
Ostatnio przeczyta³em, ¿e program mia³ byÌ zakupiony przez Telewizjê Polsk¹. Emisji mia³a podj¹Ì siê "Dwójka", która z zakupu zrezygnowa³a, gdy¿ nie znajdowa³a osoby, która wypomina³a by uczestnikom b³edy...
TVN -owi uda³o siê znaleŸÌ tak¹ osobê i wybór Kazimiery Szczuki by³ strza³em w 10. Niech jej wszyscy przeciwnicy zauwa¿¹, ¿e rozkrêci³a siê i program z odcinka na odcinek by³ ciekawszy. Z czasme k³opotem nie okaza³o siê dale niej ju¿ szybkie czytanie pytaù. Owszem, poczatkowo by³a strasznie, podkreslam s³owo: strasznie wolna ale wszystko siê zmieni³o.
TVN stawia na program jesieniÂą :D ÂŚwiadczy o tym, emisja w prime -time.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ale wedÂług mnie nie powinni takich osĂłb przyjmowaĂŚ
nie chodzi mi o wyÂśmiewanie siĂŞ z kogoÂś
prezenter telewizyjny to osoba, ktĂłra siĂŞ do tego nadaje, umie siĂŞ wysÂłowiĂŚ, zadawaĂŚ dobre pytania, dobrze prowadziĂŚ program
nied³ugo dojdzie, ¿e w gazetach bêd¹ pracowaÌ dzienniakrze z dyslekcj¹ i bêd¹ pisac same b³êdy - wstyd dla Polski
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

W tvn teraz panuje moda na takich prezenterĂłw(patrz kajdanowicz i szczuka) :twisted: :twisted: :twisted:
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Anonymus pisze: prezenter telewizyjny to osoba, ktĂłra siĂŞ do tego nadaje, umie siĂŞ wysÂłowiĂŚ, zadawaĂŚ dobre pytania, dobrze prowadziĂŚ program
A czy Kazimiera Szczuka Âźle wywiÂązuje siĂŞ z prowadzenia programu? WedÂług mnie dobrze wcieliÂła siĂŞ w rolĂŞ wrednej i czasem zimnej prowadzÂącej. Pozatym ja tam zawsze rozumiem co mĂłwi prowadzÂąca. Nigdy siĂŞ nie zdarzyÂło abym czegoÂś nie zrozumiaÂł... :roll:

P.S Oczywiœcie nie chcê siê z nikim k³óciÌ. Ka¿dy ma prawo do swojego zdania. Szanuje czyjeœ opnie (Twoje Anonymusie te¿), ale zawsze mo¿emy dyskutowaÌ :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Podobno w zagranicznych wersjach NajsÂłabszego Ogniwa prowadzÂący sÂą jeszcze bardziej ostrzy, i dobrze! MyÂślĂŞ, Âże Kazimiera Szczuka jest w tym programie nad wyraz Âłagodna.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Zgadzam siê. I nie jest to podobne tylko pewne. W Wielkiej Brytanii to prowadz¹ca dos³ownie obra¿a zawodników. Szczuka mo¿e i wytyka im b³êdy ale zawsze z jak¹œ dawk¹ humoru, z czego mo¿na siê poœmiaÌ.

KtoÂś pisze, ze nie powinna siĂŞ z kogoÂś wyÂśmiewaĂŚ. No, ale taka jest formuÂła programu, i Kazia robi to za co jej pÂłacÂą. I to w Âłagodniejszy sposĂłb. A to,Âże wiele osĂłb program krytykuje oznacza tylko jedno: nie jesteÂśmy przyzwyczajeni do tego typu programĂłw. TVN wprowadza przecieÂż na rynek nowe trendy...
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie wiem, czy widzieliscie odcinek w ktĂłrym jeden z uczestnikĂłw, ktĂłry wypowiadaÂł sie wyeliminowaniu, stwierdziÂł coÂś w rodzaju: "W telewizji Pani Szczuka wyglÂąda bardzo groÂźnie, jednak teraz zrozumialem jej poczucie humory i darze ja wieksza sympatiÂą." Nie wiem, czy odzworowaÂłem dokÂładnie treÂśc jego wypowiedzi, ale sens napewno tak. :) . Zgodze sie z tym panem nawet bez brania udziaÂłu w programie. Choc sÂą i tacy, ktĂłrzy uwazali jej zarty za zabewne, dopĂłki nie poczuli ich na wÂłasnej skĂłrze, ale to juz nna historia :lol:
Pozdrawiam, Filip
Karo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2004, 04:08
Lokalizacja: warszawa

ee tam

Post autor: Karo »

8) Kazia jest fajna i ci ktorzy twierdza inaczej nie poznawszy jej osobiscie nie maja racji. potrafi przysolic ale zazwyczaj ma racje.
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

na poczÂątku jej nie lubiÂłam ale zmieniÂłam zdanie i teraz jestem jej fankÂą :) to urocza kobieta :wink:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości