Polsat Zdrowie i Uroda

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

doktorfaustus1 pisze:Nie wiem, czy bĂŞdzie to dobry kanaÂł, czy tez jakaÂś kompletna bzdura w stylu Polsat 2, TMT, Club, Trwam czy TV PULS, ale wÂłaÂśnie takimi rarytasami czĂŞstuje nas UPC, na dodatek bierze za to grube pieniÂądzĂŞ.
Ja powiem ¿e te¿ lubie Club ale jeszcze bardziej wole TMT i przykro mi jest ¿e w Vectrze wy³¹czyli i dali Fox Kids Play
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ka¿dy ma swoje gusta. A o nich podobno siê nie dyskutujê. Owszem, rozumiem, i¿ wymienione przeze mnie powy¿ej stacje nadaj¹ wa¿ne dla Was programy. Ja natomisat nie mogê znaleŸÌ tam niczego interesuj¹cego, dlatego wyg³oœi³em powy¿sz¹ opiniê - racja - niepotrzebnie. Chodzi mi jednak o to, ¿e czasmi naprawdê wartoœciowe programy maj¹ k³opot z zaistnieniem na rynku. Powód - operator telewizji kablowej, który w rzeczywistoœci niczym jakiœ Wielki Brat decyduje o tym co bêdê ogl¹da³ w telewizji, lub który z programów bêdzie mia³ wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ. Wszak wytsarczy nie wprowadziÌ go do swojej ofert. Np przez ponad rok czeka³em w UPC na TVN24. Oczywiœcie mogê kupiÌ sobiê atenê satelitarn¹, ale narazie za kablówkê p³acê mniej ni¿ za najtaùszy abonament Cyfry +. O odbiorniku FTA nie wspominam, bo wiêkszoœÌ interesuj¹cych kana³ów jest po prostu zakodowana.
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

doktorfaustus1 pisze:Nie wiem, czy bĂŞdzie to dobry kanaÂł, czy tez jakaÂś kompletna bzdura w stylu Polsat 2, TMT, Club, Trwam czy TV PULS, ale wÂłaÂśnie takimi rarytasami czĂŞstuje nas UPC, na dodatek bierze za to grube pieniÂądzĂŞ.
Po pierwsze ¿adnego z wymienionych tu kana³ów nie uzna³bym za kompletn¹ bzdurê, a ju¿ tym bardziej TMT. Widzisz - Ty narzekasz, a ja bardzo chêtnie zobaczy³bym TMT w swojej kablówce.

Poza tym zdumiony jestem, ¿e jako abonent UPC narzekasz na tego typu stacje. Z tego, co zauwa¿y³em, to UPC jest w³aœnie wœród wszystkich kablówek najbardziej zdecydowanym wrogiem bezp³atnych programów, czego nie potrafiê zreszt¹ zrozumieÌ. W Gdaùsku na przyk³ad wykaz kana³ów wygl¹da jak szachownica - co druga czêstotliwoœÌ wolna. Mimo to wiêkszosci z programów, które poda³eœ, pró¿no szukaÌ. Od lat nie ma tu TMT, Polonii 1, Polsatu 2, ¿e nie wspomnê o innych. Dziwne to, bo w³¹czenie tego typu stacji do sieci, to kwestia podpisania bezp³atnej umowy i poœwiecenia jednego wolnego kana³u (których UPC ma od groma). Na szczêœcie ja korzystam z us³ug multiMedia Polska ;) i jestem zadowolony. :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hmm to dziwne, w UPC na po³udniu Polski ( nie wiem jednak jaki to okrêg UPC - Kraków, czy Katowice) mam Poloniê 1, Polsat 2, TMT, TV Trwam, TV Puls, Mango 24, oraz jedn¹ lokaln¹ stacjê telewizyjna (by³y dwie, ale postanowi³y po³¹czyÌ swoje si³y).Nie mam natomiast mo¿liwoœci odbioru takich kana³ów jak Polsat Sport (zreszt¹ ma³a to strata :lol: ) Kino Polska, Ale Kino, AXN. Zale¿y mi zw³aszcza na Kino Polska oraz Ale Kino - niestety w najbli¿szym czsie raczej siê nie pojawi¹. W moim mieœcie dzia³a tylko jeden operator -UPC, pojawili siê jakieœ 8 lat temu, wykupili wszytkie lokalne kablówki w okolicy oraz zbudowali ca³kowicie now¹ sieÌ.
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Jak chcesz mieÌ Kino Polska lub Ale kino najlepiej przeprowadŸ siê na pó³noc kraju, a monopol to najgorsze co moze byÌ. Tutaj MultiMedia walczy i jest lepsza od UPC.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak jasne rzucam studia, znajomych i jadê na pó³noc - ok za dwa lata :lol:
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

No to juz lepiej kupiÌ sobie Cyfre+. ¯eby ja mieÌ nie trzeba jechac na pó³noc :lol: :lol: :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Dni mijaj¹ a ja wci¹¿ nie mam dostêpu do ¿adnego z nowych kana³ów. Mój Wielki Brat z UPC nie w³¹czy³ do swojej ofert ani TVN STYLE ani Polsat Zdrowie i Uroda. W³aœciwie to po co! Ludziom wystarczy Mango24 i inne tego rodzaju bzdury.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Widzê, ¿e naiwnoœÌ siêga zenitu. Wybacz, ale z tego co siê orientujê to na takie przy³¹czenie mo¿esz poczekaÌ nawet ponad 6 miesiêcy, wiêc nie zaczynaj panikowaÌ po tygodniu :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Na cyfrze teÂż dalej nie ma a na polsacie cyfrowym jest.
TrochĂŞ to dziwne zwaÂżywszy na to, Âże tvn-y sÂą na polsacie od niedawna a cyfra jako jedna z pierwszych miaÂła np.tvn24 czy inne.
Mango24 to czasami leci na 3 kanaÂłach(mango24, tvn7, tvn) przecieÂż to po prostu moÂżna zgÂłupieĂŚ. :twisted: :twisted: :twisted:

Nam takim fanom tvn to powinni wogóle za darmo pod³¹czyÌ te kana³y i to oczywiœcie sam tvn. :lol: :lol: :lol:
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Najlepiej, Âżeby Walter z kilomtrami kabli na plecach chodziÂł od domu do domu :wink:
Pozdrawiam - KRASU 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie panikujê , na TVN24 czeka³em prawie dwa lata, ale np taki TVN Turbo pojawi³ sie od razu. Wiêc czemu nie ma kolejnych nowych kana³ów? Chyba ³atwiej podpisaÌ umowê z jednym z najwiêkszych operatorów kablowych w Polsce ni¿ z jak¹œ ma³¹ sieci¹ osiedlow¹.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Na pĂłlnocy Pl walcza MultiMedia z Vectra. Ja korzystam z tej drugiej i TVN24 pojawiÂł sie po2latach z Meteo. Ale mamy i Kino Polska(od m-ca) i Ale Kino(od roku).
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Heh - i na poÂłudniu nie cichnÂą obelgi pod kierunkiem Vectry :P TeÂż mam i nie mogĂŞ pwoiedzieĂŚ, Âże w 100% polecam :P
Pozdrawiam - KRASU 8)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

I do czego to doszÂło, Âże jako pierwszy TVN ma polsat. :twisted: :twisted:
To niedorzeczne i niezrozumiaÂłe. :twisted: :twisted: :twisted:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości