Czy strona jest obiektywna?

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Czy wg Ciebie tvn.tivi.pl faworyzuje:

Anitę Werner
11
46%
Justynę Pochanke
6
25%
Nikogo, strona jest obiektywna
7
29%
 
Liczba głosów: 24

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

michos pisze:MoÂże sam admin siĂŞ tym zajmie :?:
Gdy ju¿ wzywacie na pomoc samego wielkiego admnia, wypada siê tym zaj¹Ì. :D

A wiĂŞc admin mĂłwi w ten sposĂłb:
- nie róbcie problemu z g³upiej i dziecinnej k³ótni o to, która prowadz¹ca jest lepsza;
- jak ktoÂś kogoÂś wyraÂźnie obrazi to nie odpisujcie mu tym samym tylko wysyÂłajcie mi (albo odpowiedzialnemu za dany dziaÂł moderatorowi) link do posta, a ja usunĂŞ;
- pamiêtajcie o tym, ¿e bez takich k³ótni forum by w ogóle nie istnia³o, wygl¹da³oby jak to konkurencyjne, pamiêtajcie te¿ o tym, ¿e to nie jest sprawa ¿ycia i œmierci, ¿e nie warto braÌ wszystkiego na powaznie;
- ostatnia sprawa, dla mnie najwaÂżniejsza: nie straszcie mnie, Âże jeÂśli nie stanĂŞ po Waszej stronie to odejdziecie z forum. ja naprawdĂŞ nikogo nie wyrzucam, wÂątki ÂżyjÂą wÂłasnym Âżyciem i ja na nie nie wpÂływam, nie mogĂŞ teÂż zadowoliĂŚ kaÂżdego uÂżytkownika ani dbaĂŚ o kaÂżdego. Wszyscy majÂą rĂłwne prawa.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Lubie nagonki na siebie 8) Kubs- potwĂłr obraÂżajÂący AnitĂŞ. NO tak, niektĂłre osoby juÂż tak na mnie siĂŞ wyczuliÂły, ze gdy pisze, Âże Anita miaÂła krzywo przypiĂŞty mikroport albo wypadÂł jej odsÂłuch z ucha to trio: michos, kamuii i black od razu wytaczajÂą swojÂą starĂŞ armatĂŞ: Kubs wylewa pomyje na AnitĂŞ a ona siedzi przed komputerem i rombiem swojego rocznego taniego (sÂłowa w/w o stanie garderoby Anity- nie moje, tylko cytuje) Âżakieciku ociera sÂłone Âłzy.

Ale skoro faktycznie tak j¹ obra¿am to podajcie przyk³ady- czekam :idea: Bo skoro nie odró¿niacie w³asnych odczuÌ/opinii/oceny zachowania od obra¿ania i topienia w szambie to przykro mi, ale dalej bêdzie jak by³o.

ÂŁukasz, ta dyskusja staje siĂŞ dziecinna w momencie, gdy AW nie pojawia siĂŞ w poranku a uÂżytkownik ktĂłrego nick zaczyna siĂŞ od litery M wylewa Âłzy, Âże to koniec/Anita spĂŞdzi ÂświĂŞta w studiu/dyskryminacja/koteria i nepotyzm. A to Âże mam szydercze poczucie humoru i poprostu bawiÂą mnie niesamowicie.

Michos, piszesz, Âże twoje posty sÂą delikatne w stosunku do moich- tak, racja, sÂą wrĂŞcz delikatniusie i bezsensu- atak bez argumentĂłw to twoja broĂą :idea:

Czemu wy podchodzicie do tego tak œmiertelnie powa¿nie jakby Anita by³a wasz¹ matk¹ i mia³o wam przez Pochanke zabrakn¹Ì na czyns :?: Dlaczego z Pochanke zrobiliœcie ch³opca do bicia, a Anitê kanonizujecie za ¿ywota, amen :?:

Historycznie zosta³o udowodnione, ¿e narzucanie opinii ogó³owi nie przynosi nic dobrego :arrow: rodz¹ siê wówczas systemy autorytarne i totalitarne. To forum jest demokratyczne, obowi¹zuje wolnoœÌ wypowiedzi. Ale niektórzy chyba nie s³yszeli o czymœ takim jak pluralizm:)

Jeszcze jedno- Miszczak powiedziaÂł coÂś takiego: miarÂą sukcesu i popularnoÂści prezentera programu informacyjnego jest sytuacja, gdy w badaniach sondaÂżowych na temat tych osĂłb odsetek opinii pozytywnych i negatywnych jest rĂłwny. PrzemyÂślcie to :idea:
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

KRYTYKA...
Poza tym jest cos takiego jak doÂświadczenie i pozycja. UmĂłwmy siĂŞ Âże Justyna jako osoba ktĂłra zjadÂła zĂŞby na dziennikarstwie moÂże troche wiecej niz Porada czy Anita- ot, brutalna prawda...
Nie bĂŞdĂŞ Ci udawadniaÂł wyÂższoÂści Justyny nad AnitÂą, bo o sprawach oczywistych siĂŞ nie rozmawia. MOÂże i Anita prowadziÂła pierwsze wydanie serwisu w tvn24, ale tylko dlatego Âże potrzebowali Âładnej buÂźki,
Justyna przynajmniej przychodzi³a do tvn24 jako uznany dziennikarz radiowy, a Anita- no có¿, pojawi³a siê tam jako gwiazdka filmowa...
Tu kompletnie siĂŞ nie zgadzam... W czym niby przejawia siĂŞ jej profesjonalizm?? Bo szczerze mĂłwiÂąc zrobienie przeglÂądu prasy lu poprowadzenie poranka to jednak niÂższa liga niÂż wieczorny Magazyn albo Fakty
To niezbĂŞdne minimum. StarajÂąc siĂŞ teraz o pracĂŞ nie wystarczy Âże znasz angielski i umiesz obsÂługiwaĂŚ komputer. Anita nie byÂła reporterkÂą/ korespondentkÂą...
Ti dodatkowo wykazaÂłes siĂŞ swoja niewiedza...
1. jej facet jest producentem w tvn turbo
2. moÂże warto zmieniĂŚ miejsce pracy
3. jeœli s¹ przyjació³kami bêd¹ razem popijaÌ kawke
. A Anita co robiÂła przed tvn24 Film, jakiÂś program nagrywany do "puszki". Bez komentarza...
WiĂŞcej nie mam czasu szukaĂŚ ale wÂątku o Anitce jeszcze siĂŞ pare znajdzie... Btw... zdaje siĂŞ Âże Marcin chciaÂł chocby slady krytyki a wiĂŞc powyÂżej je przytoczyÂłam... niektĂłre sÂą chamskie inne poprostu krytyczne...

Jeszcze jedno... miarÂą sukcesu prezentera jest to jak czĂŞsto siĂŞ go pokazuje... a to sprowadza siĂŞ do tego jakie ma ukÂłady w stacji i czy ktoÂś nie ma lepszych... przemyÂśl to...
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tak Kamuii, ukÂłady obecne niestety nie tylko w tvn :!:

1. ÂŁukasz, odpowiedz sobie na pytanie: dla kogo umieszczaÂłeÂś materiaÂły o Anicie:
dla nas, dla niej, czy dla siebie.
Jeœli uda ci siê odpowiedzieÌ na to pytanie, problem stronniczoœci sam siê rozwi¹¿e :!:


2. To porĂłwnanie do sekty ja wymyÂśliÂłem w odpowiedzi na porĂłwnanie przez Kubsa WÂątku o Anicie do sekty :!:

3.
pamiêtajcie o tym, ¿e bez takich k³ótni forum by w ogóle nie istnia³o, wygl¹da³oby jak to konkurencyjne, pamiêtajcie te¿ o tym, ¿e to nie jest sprawa ¿ycia i œmierci, ¿e nie warto braÌ wszystkiego na powaznie
to ostatnie zdanie brzmi conajmniej jakbyÂś chciaÂł powiedzieĂŚ, Âże Kubs piszÂąc o Anicie, Âże nie jest ,,ÂżadnÂą dziennikarkÂą'' ÂżartowaÂł :wink:
A wiĂŞc chodzi wam o nakrĂŞcanie forum :?: Brutalna forma nakrĂŞcania :!:
Albo twoje sÂłowa ÂŁukasz, Âże Anita nic szegĂłlnego nie pokazaÂła w faktach - to nie sÂą waszym zdaniem sÂłowa obraÂźliwe :?:

Kamuii - dziĂŞki, Âże wyszukaÂłaÂś te fragmenty z wypowiedzi Kubsa, o ktĂłre tak bardzo prosiÂł marcin. OczywiÂście oni nie uznajÂą tego za obrazĂŞ, bo jak twierdzi Kubs, to: my nie rozumiemy tego, co czytamy'' - a oni rozumiejÂą wszystko (tylko, Âże tak, jak im to odpowiada, wszystko pod dyktando propagandy tvn-u).

Cholera, a¿ mi siebie ¿al. Nie wiem, co siê ze mn¹ sta³o :sad: W przedszkolu by³em najlepszy z czytania ze zrozumieniem, có¿ zaniedba³em trochê rozwój intelektu. Ostatni¹ ksi¹¿kê przeczyta³em 13 lat temu :cry: :twisted: :twisted: :twisted:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kamuii - dziĂŞki, Âże wyszukaÂłaÂś te fragmenty z wypowiedzi Kubsa, o ktĂłre tak bardzo prosiÂł marcin. OczywiÂście oni nie uznajÂą tego za obrazĂŞ, bo jak twierdzi Kubs, to: my nie rozumiemy tego, co czytamy'' - a oni rozumiejÂą wszystko (tylko, Âże tak, jak im to odpowiada, wszystko pod dyktando propagandy tvn-u).
nie ma za co :)
DokÂładnie to oczywiscie jest dla niektĂłrych obiektywne stwierdzaie faktĂłw...
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

kamuii pisze:KRYTYKA...
Poza tym jest cos takiego jak doÂświadczenie i pozycja. UmĂłwmy siĂŞ Âże Justyna jako osoba ktĂłra zjadÂła zĂŞby na dziennikarstwie moÂże troche wiecej niz Porada czy Anita- ot, brutalna prawda...
Nie bĂŞdĂŞ Ci udawadniaÂł wyÂższoÂści Justyny nad AnitÂą, bo o sprawach oczywistych siĂŞ nie rozmawia. MOÂże i Anita prowadziÂła pierwsze wydanie serwisu w tvn24, ale tylko dlatego Âże potrzebowali Âładnej buÂźki,
Justyna przynajmniej przychodzi³a do tvn24 jako uznany dziennikarz radiowy, a Anita- no có¿, pojawi³a siê tam jako gwiazdka filmowa...
Tu kompletnie siĂŞ nie zgadzam... W czym niby przejawia siĂŞ jej profesjonalizm?? Bo szczerze mĂłwiÂąc zrobienie przeglÂądu prasy lu poprowadzenie poranka to jednak niÂższa liga niÂż wieczorny Magazyn albo Fakty
To niezbĂŞdne minimum. StarajÂąc siĂŞ teraz o pracĂŞ nie wystarczy Âże znasz angielski i umiesz obsÂługiwaĂŚ komputer. Anita nie byÂła reporterkÂą/ korespondentkÂą...
Ti dodatkowo wykazaÂłes siĂŞ swoja niewiedza...
1. jej facet jest producentem w tvn turbo
2. moÂże warto zmieniĂŚ miejsce pracy
3. jeœli s¹ przyjació³kami bêd¹ razem popijaÌ kawke
. A Anita co robiÂła przed tvn24 Film, jakiÂś program nagrywany do "puszki". Bez komentarza...
WiĂŞcej nie mam czasu szukaĂŚ ale wÂątku o Anitce jeszcze siĂŞ pare znajdzie... Btw... zdaje siĂŞ Âże Marcin chciaÂł chocby slady krytyki a wiĂŞc powyÂżej je przytoczyÂłam... niektĂłre sÂą chamskie inne poprostu krytyczne...

Jeszcze jedno... miarÂą sukcesu prezentera jest to jak czĂŞsto siĂŞ go pokazuje... a to sprowadza siĂŞ do tego jakie ma ukÂłady w stacji i czy ktoÂś nie ma lepszych... przemyÂśl to...

I co to ma byĂŚ :?: :?: W ktĂłrym miejscu napisaÂłem nie prawdĂŞ :?: :?: Facet Anity W. jest prodcentem w TVN Turbo :arrow: Reszta to moje opinie wybrane bardzo wybiĂłrczo i momentami tracÂące sens, bo nie zacytowane caÂłe. Jeszzce raz siĂŞ pytam: czy zwrĂłcenie uwagi na czyjeÂś braki/niedostatki to chamstwo :?: Ciekawe, nigdy tak nie myÂślaÂłem...
CzêstotliwoœÌ pojawiania sie na wizji to raczej nie wyznaczik sukcesu... Dla zainteresowanych- jaki mia³bym interes w robieniu PR dla tvnu :?: :?: Moje konto nie odczu³o ¿adnego wp³ywu z tego tytu³u... Taka dygresja: nie chcia³bym ¿yÌ w œwiecie w którym wszyscy zgadzaj¹ siê ze sob¹, wszyscy nawzajem chwal¹ swojego faworyta itp. ALe skoro dla was obraŸliwa jest krytyka to wspó³czuje- musi chyba byÌ wam ciê¿ko w ¿yciu...
MAKEPOVERTYHISTORY
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To tylko krytyka. KaÂżdy ma prawo krytykowaĂŚ. Jedyni krytykujÂą JustynĂŞ PochankĂŞ, drudzy AnitĂŞ Werner. Jedni krytykujÂą Andrzeja Leppera, drudzy Jana RokitĂŞ. To normalne. W podanych przez Ciebie kamuii postach Kubsa nie dopatrzyÂłem siĂŞ obrazy A. Werner. DopatrzyÂłem siĂŞ jedynie krytyki i wÂłasnego zdania Kubsa. I take jest moje zdanie. KrytykowaĂŚ moÂże kaÂżdy. A jeÂśli michos pisze, Âże jego posty w porĂłwnaniu do postĂłw Kubsa sÂą Âłagodny, to chyba mu siĂŞ coÂś w gÂłowie poprzewracaÂło :twisted:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja te¿. Z t¹ Anit¹ to taka sama dyskusja jak miêdzy mn¹ a Faustuchem o to, czy lepsze s¹ Fakty, czy Wiadomoœci. Dla mnie równie dziwne jest to, ¿e Faustus woli Fakty, jak dla Michosa to, ¿e Kubs woli Pochankê. Tylko Michos nie chce przyj¹Ì do wiadomoœci, ¿e ktoœ mo¿e mieÌ inne zdanie...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ÂŁukasz pisze:Faustus woli Fakty
£a³... Nie widedzia³em :) Dobrze wiedzieÌ, ¿e Faustus lubi Fakty :wink: Có¿ za dobra nowina :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No pomyliÂłem siĂŞ. Wiadomo co chciaÂłem powiedzieĂŚ. :D Echhh, za duÂżo tych awantur tutaj, juÂż sam nie wiem, co piszĂŞ. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale macie temat do dyskusji. RĂŞce opadajÂą z szelestem.
A ja ceniê obie panie - tj Justynê Pochankê (na pewno dostanie Wiktora) oraz Anitê Werner. I trochê œmiesz¹ mnie Wasze k³ótnie. Owszem Anita bezpodstawnie wylecia³a z Faktów, ale cóz widaÌ nie mia³a tam pleców, jak np pewien A__utomat.

PS ÂŁukaszu, cieszĂŞ siĂŞ, Âże wolisz WiadomoÂści - brawo, tak trzymaĂŚ!
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

co do tego tematu to wypowiem siĂŞ tak:
na forum wiĂŞcej uwagi i opinii jest chyba na temat Anity Werner
Âświadczy choĂŚby to, Âże kilku forumowiczĂłw jest wiernymi fanami Anitki :wink: - i caÂły czas jÂą wywyÂższajÂą, ale nie wiem czy moÂżna to nazwaĂŚ jakimkolwiek faworyzowaniem :?: przecieÂż to ich opinie, kaÂżdy moÂże lubiĂŚ kogo chce
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

NiezrozumiaÂłeÂś tego tematu, ani jego sensu.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

no wiesz nie chciaÂło mi siĂŞ czytaĂŚ kilkudziesiĂŞciu obszernych postĂłw :?
ja napisaÂłem to w odniesieniu do forum... czy na forum faworyzujemy JustynĂŞ czy AnitĂŞ
:o
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale nawet nie mo¿na na forum kogoœ faworyzowaÌ. Przecie¿ na forum jest tyle opini ile u¿ytkowników. O faworyzowaniu i promowaniu mo¿e byÌ mowa tylko w odniesieniu do strony, newsów, artyku³ów etc. I o to w tym temacie chodzi. Opinie na temat tego, czy ktoœ jest faworyzowany na forum jest bez sensu, bo na forum nawet nie da siê faworyzowaÌ i manipulowaÌ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości