[TVN] Kuba Wojewódzki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

anty-moher pisze:Ale normalnie zaczyna mnie wkurzaĂŚ ,ze u KW ciÂągle pojawiajÂą siĂŞ celebrities z tzg, nie moÂżna juÂż patrzec na to i dlatego wpadÂł mi na myÂśl ten pomysÂł z SAMW.
No, ale w koĂącu w Polsce sÂą jeszcze ludzie tak samo ciekawi jak AMW, moÂże troche mniej ale na pewno nie tak puÂści jak ci z tzg!
ja te¿ uwa¿am,¿e Kuba powinien na jakiœ czas odpocz¹Ì z zapraszaniem goœci z TzG.choÌ on stara siê przeplataÌ osobowoœci z ró¿nych klimatów.

puÂści jak z TzG.tzn moÂżesz zdefiniowaĂŚ,na czym polega ich puÂścizna?pakowanie ludzi do jednej kategorii,nie znajÂąc ich jest niebezpieczne.to,Âże program nie jest dla ciebie ciekawy i kreatywny ok.wszyscy to wiemy.ale na tej podstawie ocenianie ludzi,ktĂłrzy w nim wystĂŞpujÂą jest -bardzo baaardzo eufemistycznie mĂłwiÂąc-nieÂładne.
równie¿ ty mo¿esz zostaÌ zaszufladkowana,czego napewno byœ nie chcia³a,na podstawie tego,¿e np skoro lubisz jeœÌ spaghetti to jesteœ sadystk¹.ma³a paranoja.
zastanĂłw siĂŞ anty-moher zanim ocenisz kogoÂś........
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

na takie nie lubienie kogokolwiek lub czegokolwiek w tv, zamiast umartwiac siĂŞ i biadoliĂŚ jest zawsze jedna i skuteczna rada: pilocik w rÂączke i zmieniamy kanaÂł :)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

A jutro u Kuby, Jan Maria Rokita i jakaÂś aktorka. Nie wiem jak ona ma na imiĂŞ, ale to chyba ta co kiedyÂś byÂła siostrÂą Cezarego Pazury w 13 posterunku.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Agnieszka WÂłodarczyk? :> JeÂśli tak, to bĂŞdzie OK, nawet lepiej ...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Chyba to w³aœnie by³a Agnieszka W³odarczyk. Tak na 85%. Nie zd¹¿y³em siê przyjrzeÌ bo koùcówke reklamy tylko widzia³em.
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

No to jutro u Kuby 1/3 mĂŞÂżczyzny, 1/3 kobiety i 1/3 diabÂła. :devil:
TVN-programowo najlepszy:D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Widze, ¿e podobnie jak z Senyszyn, tak i z Rokit¹ Kuba przeszed³ na "Ty" jak tak dalej pojdzie to Wojewódzki chodz¹c po sejmie bedzie tylko mówi³ czeœÌ Janek, siemasz Donalduk , Dzieù doberek Jaruœ , witaj Edgadku ( bo Pszemku brzmi zbyt pospolito :devil: ) :P
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Maciejj pisze:No to jutro u Kuby 1/3 mĂŞÂżczyzny, 1/3 kobiety i 1/3 diabÂła. :devil:
Zapowiada siĂŞ ciekawie ..to jeden z niewielu politykĂłw, ktĂłrego podziwiam :twisted: emotikon nie przypadkowy :)
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Jan Maria Rokita juz goscil w programie Kuby kiedy jeszcze byl emitowany na Polsacie. Mnie osobiscie ten program jednak zawiodl. Sadzilam ze Kuba wysili sie na cos lepszego i ciekawszego. Zero inwencji! Mogl zostac w tym Polsace jednak :/
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

lepszego,tzn,czego wÂłaÂściwie oczekiwaÂłeÂś :>
Kuba powinien wreszcie kogoœ z PiSu zaprosiÌ,dj Adamus napewno znalaz³by jak¹œ ciekaw¹ zajawkê z g³osem mr prezidenta. :devil: kto wie Sun,mo¿e wtedy by³oby to - coœ lepszego :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Hej! Jak Wam siê podoba³ wczorajszy odcinek Kuby? Bo ja muszê przyznaÌ, ¿e mi baardzoo! Najlepszy odcinek jak dla mnie, a na drugim miejscu stawiam ten poprzedni z Mari¹ Wiktori¹- w³aœnie a propos , uda³o im siê nadaÌ przystankowi na lotnisku w Gdaùsku imiê M.W. Wa³êsy :D no i kibelek tez dosta³ dumne imiê Kuby Wojewódzkiego, mini reporta¿yk przedstawi³ jak zwykle Misiek Koterski, i wyj¹tkowo mnie nie dra¿ni³ wczoraj, nawet œmieszna scenka by³a jak te dzieciaki z autobusu wysiad³y, ¿eby pomóc przeci¹Ì mu wstêgê na przystanku. Wracaj¹c do goœci Kuby, to najlepsze wra¿enie zrobi³ na mnie Rokita (mo¿liwe, ¿e jestem nieobiektywna-w koùcu to mój ulubiony polityk :) ) by³ wyluzowany i przede wszystkim z jego wypowiedzi nie wia³o nud¹, wykaza³ siê tez du¿ym poczuciem humoru. Z Agnieszk¹ W³odarczyk tez ciekawa rozmowa chociaz szkoda, ¿e tak krótko i myœlê, ¿e Kuba móg³ tutaj poci¹gn¹c j¹ do bardziej interesuj¹cych zwierzeù, ale i tak by³o nie¿le. Acha, zaskoczyli mnie tym teledyskiem Kasy, w którym Agnieszka wystepowa³a maj¹c 14 lat :D Ona sama by³a zaskoczona, chyba siê zrobi³a lekko czerwona ze wstydu ..hihih
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Mi teÂż siĂŞ podobaÂł, szczegĂłlnie uÂśmieszek Rokity. :lol:
TVN-programowo najlepszy:D
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Poza kanapa w programie nic sie nie zmienilo w porownaniu z odcinkami w Polsacie...Coz,a wiec nadal najwieksza gwiazda TVN w rozrywce bedzie Majewski! I bardzo dobrze
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wczorajszy odcinek by³ bardzo dobry. Zawsze goœÌ kto wchodzi do studia jako pierwszy d³u¿ej rozmawia z Kub¹ i póŸniej jak wejdzie drugi goœÌ to ten pierwszy te¿ czêsto siê wcina w rozmowe. Dlatego zawsze ten kto wejdzie drugi bêdzie mia³ ma³o czasu aby powiedzieÌ coœ ciekawego :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Sun pisze:Poza kanapa w programie nic sie nie zmienilo w porownaniu z odcinkami w Polsacie...Coz,a wiec nadal najwieksza gwiazda TVN w rozrywce bedzie Majewski! I bardzo dobrze
Taki by³ zamys³, ¿eby siê nic nie zmieni³o- i bardzo dobrze, w takiej formule "Kuba Wojewódzki" by³ wówczas bardzo lubianym i najczêsciej ogl¹danym programem Polsatu - po co zmieniac coœ, co siê sprawdzi³o?! Mo¿na to jedynie ulepszaÌ - wystrój studia, czo³ówka programu i mini reporta¿e Koterskiego (chocia¿ jak dla mnie mog³oby siê bez nich obejœÌ) A Szymon Majewski jest niew¹tpliwe wielk¹ gwiazd¹ TVN, ale nie s¹dze by mo¿na by³o porównywac obu tych panów, show Kuby i show Szymona to dwie ró¿ne bajki tak samo lubiane przez publicznoœÌ :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości