Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Na spotkanie z rekinem niestety nie zaÂłapaÂłam siĂŞ, ale widziaÂłam za to wspinaczkĂŞ PawÂła na Harbour Bridge w Sydney, zresztÂą Âładnie ocapsowanÂą przez notkĂŞ. Brawa dla PawÂła, Âże bez cienia strachu (przynajmniej takie luzackie sprawiaÂł wraÂżenie) wdrapaÂł siĂŞ na sÂłynny "wieszak" jak go przezywajÂą Australijczycy, sama chĂŞtnie teÂż bym siĂŞ po nim przespacerowaÂła. :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Ech, fanki PawÂła to majÂą dobrze.... :>
Redaktor ÂŁukasik wÂłaÂśnie udaje siĂŞ posurfowaĂŚ na desce i przed kamerÂą przebiera siĂŞ w kombinezon "piankowy" odsÂłaniajÂąc nagi gors. :shock: . My, panowie, o takich ujĂŞciach naszych dziennikarskich idolek moÂżemy tylko ÂśniĂŚ :<
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

epsztajnek pisze:Ech, fanki PawÂła to majÂą dobrze.... :>
Redaktor ÂŁukasik wÂłaÂśnie udaje siĂŞ posurfowaĂŚ na desce i przed kamerÂą przebiera siĂŞ w kombinezon "piankowy" odsÂłaniajÂąc nagi gors. :shock: . My, panowie, o takich ujĂŞciach naszych dziennikarskich idolek moÂżemy tylko ÂśniĂŚ :<
:hahaha: Ne wiem, jak prezentowaÂłyby siĂŞ Wasze idolki, ale PaweÂł zbyt "okazale" w samej bieliÂźnie nie wyglÂąda :devil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Co nie zmienia faktu, Âże odwaÂżny z niego facet 8) A relacji z Australii nie powstydziÂłoby siĂŞ samo Discovery Channel :D
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Nika pisze: Brawa dla PawÂła, Âże bez cienia strachu (przynajmniej takie luzackie sprawiaÂł wraÂżenie) wdrapaÂł siĂŞ na sÂłynny "wieszak" jak go przezywajÂą Australijczycy, sama chĂŞtnie teÂż bym siĂŞ po nim przespacerowaÂła. :D
Ja teÂż :lol2: I mam juÂż upatrzonego przewodnika :lol2: W tak przystojnym towarzystwie zpewnoÂściÂą zapomniaÂłbym o lĂŞku wysokoÂści :lol2:
epsztajnek pisze:Ech, fanki PawÂła to majÂą dobrze.... :>
Tyle tego dobra nas spotkaÂło w ostatnim czasie, Âże chĂŞtnie z fanami innych dziennikarzy siĂŞ podzielimy :lol2: Jednak Âśmiem podejrzewaĂŚ, Âże PanĂłw widok PawÂła zanurzonego w oceanie i skÂąpanego w australijskim sÂłoĂącu ( :lol2: ) krĂŞiÂł nie bĂŞdzie :rozglada:
epsztajnek pisze:Redaktor ÂŁukasik wÂłaÂśnie udaje siĂŞ posurfowaĂŚ na desce i przed kamerÂą przebiera siĂŞ w kombinezon "piankowy" odsÂłaniajÂąc nagi gors. :shock: .
AÂż mi wstyd byÂło na to patrzeĂŚ :red: Mama to ze mnÂą oglÂądaÂła :red:
epsztajnek pisze:My, panowie, o takich ujĂŞciach naszych dziennikarskich idolek moÂżemy tylko ÂśniĂŚ :<
Có¿ mogê Wam poradziÌ :mhm: Musicie byÌ bardzo cierpliwi i jednoczeœnie bardzo subtelnie naciskaÌ swoich idoli :rozglada: My - fanki Paw³a ( nie na tym forum :cicho: ale u konkurencji :cicho: ) w taki w³aœnie sposób dosta³yœmy to, na czym tak bardzo nam zale¿a³o :lol2:
not that kind pisze: :hahaha: Ne wiem, jak prezentowaÂłyby siĂŞ Wasze idolki, ale PaweÂł zbyt "okazale" w samej bieliÂźnie nie wyglÂąda :devil:
To zaleÂży od tego, co siĂŞ komu podoba :rozglada: Mi np. PaweÂł przebierajÂący siĂŞ w strĂłj surfera - jak i w samym stroju, podoba siĂŞ bardzo :lol2: Jedyne do czego moÂżna siĂŞ przyczepiĂŚ to - jak na tak dÂługi pobyt w sÂłonecznej Australi, brak opalenizny na ciele Pana redaktora :rozglada:
not that kind pisze:Co nie zmienia faktu, Âże odwaÂżny z niego facet 8)
Na capsach nie widaÌ jak nieudolnie to eksperymentowanie Paw³owi wysz³o :rozglada: Ale na filmiku , który zrobi³a notka, niczego nie da siê ukryÌ :rozglada: D³ugi ten filmik, ale gor¹co polecam :lol2: Pawe³, jak to Pawe³ uroczo wybrn¹³ z tej swojej nieporadnoœci surfingowej: Od pocz¹tku wiedzia³em, ¿e coœ jest nie tak - powiedzia³, kiedy okaza³o siê, ¿e zamkniêto pla¿ê z powodu zbyt wysokich fal :rozglada: Na koniec relacji przes³a³ do Polski pozdrowienia, ciep³o, s³oùce i piêkne widoki :D Jest tak daleko a myœli o nas ( jak m³o z jego strony :* ).
Po tych wariackich relacjach nie wyobra¿am go sobie w sejmie :rozglada: Ale jak bêdzie mus, to sobie wyobra¿ê :rozglada: Siê zastanawiam czy po powrocie do kraju spieszno mu bêdzie do spotkania z nami? :roll: W po³udnie, jeszcze z Australii opowiada³ - w relacji telefonicznej o tym, czego ¿yczyli sobie u progu Nowego Roku Australijczycy :)
Nie ³atwo bêdzie Paw³owi siê odnaleŸÌ w tej polskiej zimnej rzeczywistoœci :rozglada:

not that kind pisze:A relacji z Australii nie powstydziÂłoby siĂŞ samo Discovery Channel :D
KaÂżda telawizja chciaÂłaby mieĂŚ takiego zdolnego i bÂłyskotliwego pracownika :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

jak dla mnie po prostu rewelacja :) staraÂł siĂŞ Âładnie i trzeba to doceniĂŚ bez dwĂłch zdaĂą :):) PaweÂłek to potrafi zawsze humorek poprawiĂŚ :):)
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Po cichutku liczyÂłam na cykl: ÂŚwiat po ÂświĂŞtach, ale siĂŞ przeliczyÂłam :uhh:
Do PawÂła umiejĂŞtnoÂści surferskich wracajÂąc :rozglada: Za rok, jeÂśli teÂż go tam poÂślÂą, to na bardziej widowiskowe popisy moÂżemy liczyĂŚ :tanczy: We wczorajszej rozmowie telefonicznej, Kacper Kaliszewski pytaÂł PawÂła, czy bĂŞdzie jeszcze prĂłbowaÂł nauczyĂŚ siĂŞ surfowaĂŚ :) PaweÂł odparÂł, Âże jeÂśl na BaÂłtyku bĂŞdÂą warunki do tego, to owszem :) Zatem c.d. przygĂłd Redaktora-Surfera nastÂąpi :tanczy:
Dorotka969 pisze:PaweÂłek to potrafi zawsze humorek poprawiĂŚ :):)
PrawdĂŞ piszesz :tanczy: To byÂł wspaniaÂły ÂświÂąteczno-noworoczny czas :lol2: AÂż Âżal, Âże siĂŞ juÂż skoĂączyÂł :uhh: Ale tego, co zobaczylliÂśmy juÂż nikt nam nie odbierze :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..dziewczyny :o

..wlaÂśnie w Poranku Jarek powiedziaÂł Âże PaweÂł bĂŞdzie goÂściem w Poranku wÂłaÂśnie :o
..i inni reporterzy ktĂłrzy byli w Âświeta na wyjeÂździe :D

..bĂŞdÂą opowiadaĂŚ jak to robiÂło te ÂświÂąteczne relacje :lol2:

[ Dodano: Nie Sty 06, 2008 8:39 am ]
..i jest :lol2:

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

... i do tego z bumerangiem... :lol:
Obrazek
... zasÂłuchany... :rozglada:
Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Australia wpÂłynĂŞÂła na PawÂła wprost odmÂładzajÂąco. Nie wiem czy to kwestia oÂświetlenia w studio, ale jego buÂźka wyglÂądaÂła jakby miaÂł gĂłra 20 lat na karku.
Z rozmowy wynika, Âże raczej rodzina z nim nie byÂła w Australii, jak to Jarek KuÂźniar powiedziaÂł, syn PawÂła dopytywaÂł co zrobiÂł tata, Âże misiu koala taki senny nagle sie zrobiÂł.
PaweÂł twierdzi, Âże to liÂście eukaliptusa majÂą taki wpÂływ na organizm misiĂłw, ale jakaÂś pani ze zoo mu powiedziaÂła, Âże to pewnie teÂż przez to, Âże jak one tych liÂści duÂżo zjedzÂą to potem pĂŞczniejÂą im w brzuszku i wtedy przychodzi nieodparta ochota na sen. Szkoda, Âże tak krĂłko rozmawiali z PawÂłem. Na zakoĂączenie, Jarek zapowiedziaÂł powtĂłrkowÂą relacjĂŞ, specjalnie na proÂśbĂŞ widzĂłw, szczegĂłlnie paĂą :D i pokazali relacjĂŞ jak PaweÂł walczyÂł na desce z falami.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Dzisiejszy PaweÂł w mojej wersji :D
:arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..dziewczyny :o

..wlaÂśnie w Poranku Jarek powiedziaÂł Âże PaweÂł bĂŞdzie goÂściem w Poranku wÂłaÂśnie :o
..i inni reporterzy ktĂłrzy byli w Âświeta na wyjeÂździe :D
Nie mogÂłam uwierzyĂŚ, kiedy JarosÂław KuÂźniar tuÂż po Ăłsmej zapowiedziaÂł m.in. PawÂła, jako dzisiejszego goÂścia tvn24 :lol2: Jednak pewna jestem tego, iÂż sÂłyszaÂłam, Âże PaweÂł z synami ma siĂŞ pojawiĂŚ :mhm: Raczej sam byÂł, ale mogÂłam coÂś przeoczyĂŚ gdyÂż mam lekko kontuzjowane prawe oko. Redaktorowi KuÂźniarowi coÂś siĂŞ chyba pomyliÂło :> Poza tym takie parcie na kamerĂŞ z prywatÂą to nie w PawÂła stylu jest :nie:
obieÂżyÂświat pisze:..i jest :lol2:
Wspaniale byÂło zobaczyĂŚ na wÂłasne oczy, Âże wrĂłciÂł caÂły i zdrowy z tej wyprawy :lol2:
epsztajnek pisze:... i do tego z bumerangiem... :lol:
KtĂłry, po rzuceniu nie chce do niego wrĂłciĂŚ :lol: Chyba, Âże w zestawieniu: rzucajÂący, bumerang, pies :lol:
epsztajnek pisze:... zasÂłuchany... :rozglada:
Bardzo przystojnie zasÂłuchany :P
Nika pisze:Australia wpÂłynĂŞÂła na PawÂła wprost odmÂładzajÂąco. Nie wiem czy to kwestia oÂświetlenia w studio, ale jego buÂźka wyglÂądaÂła jakby miaÂł gĂłra 20 lat na karku.
Kto by pomyÂślaÂł, Âże lada dzieĂą 35 mu stuknie :lol2: Ta dziennikarska twarz jest bardzo wypoczĂŞta i zadowolona z Âżycia :tanczy: W tej czĂŞÂści studio nie kaÂżdy wyglÂąda korzystnie :rozglada: MoÂże to teÂż efekt tej opalenizny, krĂłrej - szczerze powiedziawszy ja jej nie dostrzegam :rozglada: Ale, skoro synowie twierdzÂą, Âże tatuÂś "ÂściemniaÂł" (czyt. opaliÂł siĂŞ :lol2: ) oni widzieli go w realu, wiĂŞc trzeba im wierzyĂŚ na sÂłowo :lol2:
Nika pisze:Z rozmowy wynika, Âże raczej rodzina z nim nie byÂła w Australii, jak to Jarek KuÂźniar powiedziaÂł, syn PawÂła dopytywaÂł co zrobiÂł tata, Âże misiu koala taki senny nagle sie zrobiÂł.
SiĂŞ zastanawiam dlaczego, co niektĂłrzy (red. KuÂźniar chociaÂżby :mhm: ) upierajÂą siĂŞ przy tym, Âże spotkanie PawÂła z misiÂą koalÂą byÂło - dla misi, traumatycznym przeÂżyciem? :rozglada: PrzecieÂż w materiale wyraÂźnie byÂło widaĂŚ to, Âże oboje bardzo dobrze czuli siĂŞ w swoim towarzystwie :tanczy:
OkazaÂło siĂŞ teÂż, Âże bardzo prosto zorganizowaĂŚ taki wyjazd: Wystarczy chcieĂŚ - powiedziaÂł Pan Redaktor ÂŁukasik :lol2:
Nika pisze:Na zakoĂączenie, Jarek zapowiedziaÂł powtĂłrkowÂą relacjĂŞ, specjalnie na proÂśbĂŞ widzĂłw, szczegĂłlnie paĂą :D i pokazali relacjĂŞ jak PaweÂł walczyÂł na desce z falami.
Red. KuÂźniar wspomniaÂł teÂż o tym, Âże widzki dopytywaÂł siĂŞ o to, kiedy PaweÂł w koĂącu siĂŞ pojawi :rozglada: Red. ÂŁukasik na niezadowolonego tym zainteresowaniem jego osobÂą nie wyglÂądaÂł :rozglada: Chyba cieszy go fakt posiadania fanek :rozglada: Od razu oznajmiam, Âże to nie ja pisaÂłam do Poranka :rozglada: Kiedy usÂłyszaÂłam, Âże PaweÂł bĂŞdzie goÂściem ani na chwilĂŞ nie odeszÂłam od telewizora, coby niczego nie przegapiĂŚ :rozglada:
not that kind pisze:Dzisiejszy PaweÂł w mojej wersji :D
:arrow:
Jaka fajna fryzurka ukazywaÂła siĂŞ naszym oczom, zanim PaweÂł kapelusz na gÂłowĂŞ zaÂłoÂżyÂł :lol2: Szkoda, Âże nie robi sobie takiej na live' y :lol2:
A skoro juÂż o live' ach wspomniaÂłam :mhm: Obawiam siĂŞ, Âże jeszcze na PawÂła w tej wersji poczekamy :uhh: ZmartwiÂło mnie to, co KuÂźniar powiedziaÂł na koniec - odpoczynku im ÂżyczyÂł :uhh: Dlaczego? :> PrzecieÂż na wypoczĂŞtych wyglÂądali :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

DÂżastina pisze: Nie mogÂłam uwierzyĂŚ, kiedy JarosÂław KuÂźniar tuÂż po Ăłsmej zapowiedziaÂł m.in. PawÂła, jako dzisiejszego goÂścia tvn24 :lol2:
Zapowiedzi nie s³ysza³am, ale jak zobaczy³am Agatê Adamek w studio i ³¹czenie z Ann¹ Seremak to pomyœla³am gdzie Pawe³ i za chwilê siê zjawi³! :D
Jednak pewna jestem tego, iÂż sÂłyszaÂłam, Âże PaweÂł z synami ma siĂŞ pojawiĂŚ :mhm:
MoÂże taki byÂł pierwotny plan, albo chodziÂło o to, Âże czekali gdzieÂś w studio. :mhm:
Kto by pomyÂślaÂł, Âże lada dzieĂą 35 mu stuknie :lol2:
Wow, a wiesz Âże nie wiedziaÂłam, to naprawdĂŞ caÂłkiem nieÂźle siĂŞ trzyma, niektĂłrzy maja taki teÂż typ urody, Âże dÂłuuugo mÂłodo wyglÂądajÂą. W kaÂżdym bÂądÂź razie to dzisiaj dwudziestke miaÂł!
OkazaÂło siĂŞ teÂż, Âże bardzo prosto zorganizowaĂŚ taki wyjazd: Wystarczy chcieĂŚ - powiedziaÂł Pan Redaktor ÂŁukasik :lol2:
I KuŸniar doda³, ¿e bêda to musieli chyba odpracowywaÌ z pó³ roku. Co chyba dobrze wró¿y D¿asti prawda? :>
Red. KuÂźniar wspomniaÂł teÂż o tym, Âże widzki dopytywaÂł siĂŞ o to, kiedy PaweÂł w koĂącu siĂŞ pojawi :rozglada: Red. ÂŁukasik na niezadowolonego tym zainteresowaniem jego osobÂą nie wyglÂądaÂł :rozglada: Chyba cieszy go fakt posiadania fanek :rozglada: Od razu oznajmiam, Âże to nie ja pisaÂłam do Poranka :rozglada:
Przez chwile to Ty z Funcky mi przyszÂłyÂście do gÂłowy. :D Ale jak widaĂŚ konkurencja ma o wiele szerszy zakres!
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

DÂżastina pisze:Nie mogÂłam uwierzyĂŚ, kiedy JarosÂław KuÂźniar tuÂż po Ăłsmej zapowiedziaÂł m.in. PawÂła, jako dzisiejszego goÂścia tvn24 Jednak pewna jestem tego, iÂż sÂłyszaÂłam, Âże PaweÂł z synami ma siĂŞ pojawiĂŚ
Sorry,Âże siĂŞ wtrÂącam ale pewnie zapowiadaÂł Marte KuligowskÂą z synem i cĂłrkÂą-mĂłwiÂł o Niej po 8 :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

CiĂŞÂżko chyba z australijskich temperatur przestawiĂŚ siĂŞ na polskie :devil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Pon Sty 07, 2008 3:04 pm ]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Nika pisze:
Jednak pewna jestem tego, iÂż sÂłyszaÂłam, Âże PaweÂł z synami ma siĂŞ pojawiĂŚ :mhm:
MoÂże taki byÂł pierwotny plan, albo chodziÂło o to, Âże czekali gdzieÂś w studio. :mhm:
A moÂże tatuÂś przestraszyÂł siĂŞ tego, Âże syneczkowie powiedzÂą za duÂżo? :rozglada:
Nika pisze:
Kto by pomyÂślaÂł, Âże lada dzieĂą 35 mu stuknie :lol2:
Wow, a wiesz Âże nie wiedziaÂłam
23 stycznia Âżyczenia moÂżna mu sÂłaĂŚ :lol2:
Nika pisze:I KuŸniar doda³, ¿e bêda to musieli chyba odpracowywaÌ z pó³ roku.
Do tego za darmo :lol:
Nika pisze: Co chyba dobrze wró¿y D¿asti prawda? :>
DÂżasti to by chciaÂła non stop, bez przerwy widzieĂŚ PawÂła na wizji :rozglada: WidziaÂła juÂż wiĂŞcej niÂż siĂŞ spodziewaÂła zobaczyĂŚ, ale to ciÂągle maÂło :lol2:
Nika pisze:Przez chwile to Ty z Funcky mi przyszÂłyÂście do gÂłowy. :D
PrzyznaĂŚ siĂŞ muszĂŞ, Âże mnie strasznie targaÂło, aby coÂś napisaĂŚ :red: Wszak to byÂła niebywaÂła okazja do bliÂższego z PawÂłem kontaktu :rozglada: Na szczĂŞÂście - moje i PawÂła ( :rozglada: ) notka okupowaÂła w czasie trwania tej rozmowy komputer :lol:
Nika pisze:Ale jak widaĂŚ konkurencja ma o wiele szerszy zakres!
Zapraszamy wszystkie panie do dyskusji :tanczy:
maxxx pisze: Sorry,Âże siĂŞ wtrÂącam ale pewnie zapowiadaÂł Marte KuligowskÂą z synem i cĂłrkÂą-mĂłwiÂł o Niej po 8 :aniol:
Nie, nie :nie: Marta z bliÂźniakami byÂła zapowiadana i owszem, ale PaweÂł z gadÂżetami i synami takÂże :]
not that kind pisze:CiĂŞÂżko chyba z australijskich temperatur przestawiĂŚ siĂŞ na polskie :devil:
Nie by³o, a¿ tak Ÿle :tanczy: Zw³aszcza, ¿e te siarczyste mrozy odpuœci³y na czas :tanczy: A i Pan Redaktor zadba³ o swoj¹ garderobê. Ciep³y sweterek - zapiêty pod sam¹ szyjê pod p³aszczyk za³o¿y³ :tanczy: Trzeba przyznaÌ, ¿e wziê³i naszych podró¿ników do galopu :tanczy: A panu KuŸniarowi nie wybaczê tego ci¹g³ego wprowadzania mnie w b³¹d :> Ale do rzeczy. Pawe³ dzisiaj, pocz¹tkowo sprzed Ratusza o konflikcie miêdzy obecnymi a starymi w³adzami Warszawy - opowiada³. Dwie relacje nada³ o Poranku - Anitka go dla nas odpyta³a :tanczy: Na pocz¹tku dn¿ znalaz³ sobie towarzystwo :D Z cz³owiekiem HGW pogawêdkê sobie uci¹³. Nie straci³ nic ze swojej dociekliwoœci :brawa: Trzeba przyznaÌ, ¿e w rozmowie z australijsk¹ miœk¹ by³ bardziej milusi :lol: Ca³kiem sporo by³o tych relacji. Raz Beatka, a raz Piotruœ mieli do Pawe³ka pytania. Po po³udniu nada³ relacjê, podczas której za jego plecami wy³oni³a siê pani El¿bieta Jakubiak :D Zwo³a³a konferencjê po to, aby przedstawiÌ stanowisko by³ych w³adz Warszawy. Pawe³ zgrabnie przeszed³ od relacjonowania do zadawania pytaù :brawa: W ostatnim serwisie dn¿ jeszcze raz - szczegó³owo opowiedzia³ o tym, czego siê dla nas dziœ dowiedzia³ :D Œciemni³ siê z relacjami Pan Redaktor troszeczkê :rozglada: A skoro ju¿ o œciemnianiu wspomnia³am :rozglada: Dziœ ju¿ dojrza³am Paw³ow¹ opaleniznê :P Jest delikatna, bardzo subtelna :P

Ach!!! PrzypomniaÂło mi siĂŞ coÂś :rozglada: Jak mogÂłam w ogĂłle o tym zapomnieĂŚ :hmm: KuÂźniar zdradziÂł nam wczoraj to, gdzie PaweÂł mieszka :rozglada: To byÂło podczas rozmowy o surfowaniu. Jarek ubolewaÂł nad tym, Âże PaweÂł mieszkajÂąc przy GĂłrce SzczĂŞÂśliwickiej nie bĂŞdzie mĂłgÂł sobie posurfowaĂŚ :lol: PaweÂł odparÂł mu, Âże jest tam teÂż staw - nawet dwa, co prawda fale nieduÂże, ale sprĂłbowaĂŚ moÂżna :lol:
Ja - w swojej dociekliwoÂści ( :lol2: ) przeprowadziÂłam maÂłe dochodzenie i oto jego efekty :arrow:
Góra Szczêœliwicka le¿y w Parku Szczêœliwickim w warszawskiej dzielnicy Ochota. Z centrum najwygodniej tam dojechaÌ tramwajem 7, 9, 25. Nale¿y wysi¹œÌ na przystanku Korotyùskiego i zapytaÌ o drogê do parku
MoÂże Warszawiacy coÂś wiĂŞcej napiszÂą o tej dzielnicy? :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Klaus, rex88 i 35 gości