[Polsat] Jak oni śpiewają

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Marcin »

''Fort Boyard'' to akurat żadna konkurencja - coś czuje, że to będzie kit.
Też sądzę, że "JoŚ" będzie się cieszył większą popularnością. Ale jeśli do "FB" dodamy "Mam talent" i filmy w Jedynce, to łatwo nie będzie - tym bardziej, że to już czwarta edycja.
jak Oni Śpiewają będzie na drugie pozycji za TVN-em, ponieważ ten program ''zadomowił się'' w ramówce na sobotę.
Zgadza się.
co do TVN-u - tak każdy psioczy na Polsat a pamięta ktoś ''Dwururkę''? Miało to być niezwykłe widowisko - (wedlug zapowiedzi dyrektorow i mocno reklamowane przez TVN) a co wyszło? Klapa
Ale chwila... Co to ma do dyskusji? I hasła "8 milionów"? Polsat mocno się wygłupił.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: DJ Ice »

Marcin.

Chciałem tylko pokazać, że stacja Waltera nie jest idealna pod każdym względem. Bez przesady. TVN jest bardzo profesjonalną stacją telewizyjną na równi z Polsatem, ale pomyślmy sobie co by było gdyby nie było Polsatu czyli 0 co tu się oszukiwać - konkurenta TVN - stacja z Wiertniczej osiadłaby na laurach, po czym bylibyśmy mocno zacofani pod względem oferty programowej w TV - przynajmniej tak przypuszczam. Konkurencja dobrze wpływa na...konkurencję. To dzięki tym stacjom wprowadzono światowe formaty do polskiej telewizji - te telewizje potrzebują siebie nawzajem. Sam Miszczak a nawet Terentiew mówią, że trzeba walczyć w pasmach największych telewizyjnych hitów i pozwolić widzom wybierać, ktora stacje chce obejrzeć. Chociaż to nie na temat. Jeszcze zadam takie pytanie retoryczne: Czy TVN nie wydurnił się kiedyś przed widzami, albo nie strzelił ostrej gafy? Nie mówmy, że Polsat ma słaby PR - wręcz przeciwnie - ma bardzo dobry. Fakt wydurnił się, ale to chyba pierwsza taka sytuacja. Kto oprócz fanów mediów o rzeczywiście wie, że JOŚ Polsatu ma mniejszą oglądalność niż 8 mln? Nikt.

Ale po o tym piszę? Każdy wie co mam na myśli i o czym mówię.

Cieszę się, że mogłem wyjaśnić kilka kwestii i wpisać tutaj swoje przypuszczenia.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 01 wrz 2008, 14:51 przez DJ Ice, łącznie zmieniany 3 razy.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Greg Haus pisze:mające na celu zmylić i zachęcić 'ciemny lud' do ogolądania JOŚ'a
Nie każdy interesuje się mediami. Nie każdy musi być na bieżąco ze słupkami oglądalności. Osoby, których to zwyczajnie nie interesuje, są ciemnym ludem? Oglądałem 3 edycje ''Jak oni śpiewają'' i wszystko wskazuje na to, że obejrzę czwartą. Chętnie natomiast obejrzę powtórki ''Mam talent''.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: r_r16 »

DJ Ice pisze:Czy TVN nie wydurnił się kiedyś przed widzami, albo nie strzelił ostrej gafy?
Jakiś przykład (mówimy oczywiście o reklamach)? Czy TVN kiedykolwiek walczył o widza podając fałszywe dane/informacje?
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: DJ Ice »

r_r16 pisze:
DJ Ice pisze:Czy TVN nie wydurnił się kiedyś przed widzami, albo nie strzelił ostrej gafy?
Jakiś przykład (mówimy oczywiście o reklamach)? Czy TVN kiedykolwiek walczył o widza podając fałszywe dane/informacje?
Nie miałem akurat na myśli fałszywych danych oglądalności... Widocznie nie zrozumiałeś mojego postu. A tych gaf było sporo - jak w każdej telewizji...

Robimy off-topic chyba... :roll:
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re:

Post autor: Greg Haus »

Camilo pisze:
Greg Haus pisze:mające na celu zmylić i zachęcić 'ciemny lud' do ogolądania JOŚ'a
Nie każdy interesuje się mediami. Nie każdy musi być na bieżąco ze słupkami oglądalności. Osoby, których to zwyczajnie nie interesuje, są ciemnym ludem? Oglądałem 3 edycje ''Jak oni śpiewają'' i wszystko wskazuje na to, że obejrzę czwartą. Chętnie natomiast obejrzę powtórki ''Mam talent''.
Ten "ciemny lud"" to nawiązanie do posła Kurskiego. A co do reszty to własnie się z Tobą zgadzam. Jasne, że nie każdy interesuje się mediami i nie śledzi słupków oglądalności i dlatego ludzie uwierzą, że JOŚ ma po 8 milionów oglądalności. I to jest własnie marny chwyt marketingowy, oparty na fałszywych danych.

No może nie ze wszystkim się zgodzę, bo ja nie oglądałem ani I, ani II, ani III edycji i nie będę oglądał IV. A chętnie obejrzę w soboty Mam talent o ile mi J ak OŚ czasu starczy.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Marcin »

Chciałem tylko pokazać, że stacja Waltera nie jest idealna pod każdym względem
Przecież wiem, że nie jest. Nie ma rzeczy idealnych. W ten sposób można prowadzić każdą dyskusję na każdy temat i nic z tego nie będzie wynikać.
ale pomyślmy sobie co by było gdyby nie było Polsatu czyli 0 co tu się oszukiwać - konkurenta TVN - stacja z Wiertniczej osiadłaby na laurach
Co za głupie argumenty. Pomyśl sobie co by było gdyby Lis "Faktów" nie stworzył <- tak samo głupi argument, który nijak ma się do kampanii marketingowej "Jak oni śpiewają".
Jeszcze zadam takie pytanie retoryczne: Czy TVN nie wydurnił się kiedyś przed widzami, albo nie strzelił ostrej gafy?
My (większość) usiłujemy tu zauważyć, że Polsat się wydurnił. A pytanie o to czy TVN jest idealny itd. nie ma sensu, bo wiadomo, że nie jest.
Kto oprócz fanów mediów o rzeczywiście wie, że JOŚ Polsatu ma mniejszą oglądalność niż 8 mln? Nikt.
Ciemny lud Polsatu to kupi - chyba tak PR-owcy stwierdzili. Widać jak szanują swoich widzów.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: podmark »

O ile dobrze pamiętam to 8 milionów sięgała minutowa oglądalność podczas ogłoszenia wyników pierwszej edycji, ale żeby reklamować się, że każdy odcinek ogląda tyle ludzi to przesada. Mogli to ująć w taki sposób "Nasz program ogląda do 8 milionów widzów" - i to byłoby prawdą. A tak to kit :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Adrian ;P pisze:Wirtualnemedia: Program czekają drobne zmiany. W czwartym fotelu jurora nie będzie zasiadał wyeliminowany uczestnik, a gość specjalny. W pierwszym odcinku ma nim zostać Adam Sztaba.
W kolejnych odcinkach zobaczymy m.in. Roberta Leszczyńskiego, Roberta Jansona i Michała Wiśniewskiego.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Adrian ;P »

Greg Haus pisze:To takie małe dane:

:arrow: Najwyższa oglądalność w historii JOŚ : 5 689 616* } pierwszy odcinek I edycji

:arrow: Najniższa oglądalność w historii JOŚ: 3 284 740* } finał III edycji

:arrow: Średnia oglądalność I edycji: 4 507 262*

:arrow: Średnia oglądalność II edycji: 4 109 762*

:arrow: Średnia oglądalność III edycji: 3 583 305*

:arrow: Oglądalność każdego odcinka według reklamy polsatu: 8 000 000**


____________________________________________________

* dane z AGB Nielsen Media Research

** dane wymyślone, zmyślone przez polsat w celach marketingowych, mające na celu zmylić i zachęcić 'ciemny lud' do ogolądania JOŚ'a :P
Najniższa oglądalność w historii programu to 2 677 120 - Któryś z odcinków 3 serii...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re:

Post autor: Greg Haus »

Camilo pisze:
Adrian ;P pisze:Wirtualnemedia: Program czekają drobne zmiany. W czwartym fotelu jurora nie będzie zasiadał wyeliminowany uczestnik, a gość specjalny. W pierwszym odcinku ma nim zostać Adam Sztaba.
W kolejnych odcinkach zobaczymy m.in. Roberta Leszczyńskiego, Roberta Jansona i Michała Wiśniewskiego.
No to po tej rewolucji to już będą chyba mogli powiedzieć, że mają oglądalność na poziomie 14 milionów 8)
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: mks »

Adrianie, kolejny raz piszsz bzdurę. Najniższa oglądalnośc wyniosła nieco ponad 3,1mln.. na wikipedii piszą bzdury
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pudelek relacjonuje wczorajszy występ Anny Muchy. Wyjątkowo się z nimi zgadzam:
Prawdziwą bombę producenci zaplanowali na koniec. Jako ostatnia na scenę weszła Ania Mucha, która swoją piosenkę zadedykowała mamie. Jej śpiew trudno nawet opisać. Wyła jak Mandaryna. Ela Zapendowska stwierdziła, że Mucha "fałszuje jak pies". Edyta Górniak zaś, że nie ma nic do powiedzenia, doprowadzając tym aktorkę do wściekłości. Bez zastanowienia wypaliła:

Edyta, ja chcę powiedzieć jedno. Ja tu spełniam swoje marzenie. Jest tu moja rodzina, a ja tą piosenką otworzyłam serce przed wami wszystkimi, pokazałam najgłębsze uczucia, a ty mówiąc mi po tym, że nie masz mi nic do powiedzenia, mnie po prostu ranisz! - wykrzyczała.

Dziewczyno, opanuj się. Co nas obchodzą twoje marzenia? Mamy swoje marzenia! :) Taka dorosła babka, a nie wyuczyła się prostej życiowej prawdy.

Po tej tyradzie publiczność zaniemówiła, a jury było w szoku. Odegranie tej scenki chwilowo się opłaciło. Mucha zebrała aż trzy maksymalne oceny od Rubika, Górniak i Rudiego i kolejne "zero absolutne" od Eli Zapendowskiej.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: ~ »

Camilo pisze:Pudelek relacjonuje wczorajszy występ Anny Muchy. Wyjątkowo się z nimi zgadzam:
Coś trzeba było zrobić żeby zwiększyć oglądalność :P.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: DJ Ice »

Tak jest! To prawda! To ewidentna reżyserka POLSATU! :D :brawa:
Nie no przepraszam, ale trochę mnie rozśmieszyłeś - takich akcji było nawet dużo, nawet wtedy kiedy ''jak Oni Śpiewają'' miał wyniki z rzędu 4 mln. :D Nie sądzę, aby to było zaplanowane.
Słowa Kasi to chyba wyraz desperacji po zobaczeniu wyniku pierwszego odcinka sprzed tygodnia? :D Myślę, że widzowie mając do wyboru monotonny i już dość nudny program (jakim bez wątpienia jest "Jak oni śpiewają'), a zaskakujący, świeży "MAM TALENT!" w większości wybiorą ten drugi.
Hmmm. Mnie tam JOŚ nadal nie nudzi - za to znudził mi się ewidentnie ''Taniec z Gwiazdami''. :D W Show Polsatu zawsze się coś dzieje, zawsze są zmiany i odświeżenia w formule, dzięki czemu format się nie nudzi. Nie to co ''TzG''. Mogliby pomyśleć nad drobnymi zmianami.
TVN też robi sobie żarciki z programów konkurencji i zapraszają (zapraszali?) na swoje programy w ten sposób. :D Ale ciiii.... :cicho:
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość