[TVN] Kuba Wojewódzki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Wiecie co?! Jestem potrzaskana! :lol: Pierwszy raz ucieszy³am siê na zapowied¿ mini reporta¿u Miœka Koterskiego. Ten reporta¿ (pod tytu³em Pi³ka No¿na) by³ tak g³upi, ¿e a¿ œmieszny :lol: A co do goœci, a w³aœciwie to "goœciówek"-(bo dziœ same kobitki by³y) to by³o tak jak chcia³am, czyli Ania Guzik jako pierwszy goœÌ, a Rosatti by³a druga, nie patrzy³am na zegarek, ale jak na moje poczucie czasu to poprzednia regu³a, ¿e z pierwszym goœciem rozmowa trwa d³u¿ej,niestety tym razem zosta³a "z³amana", z Weronik¹ trwa³o TO zdecydowanie d³u¿ej, co nie znaczy, ¿e lepiej- Weronika nic ciekawego nie powiedzia³a, poza d¹saniem siê raz po raz na Kubê za zadawane przez niego zbyt prywatnych pytaù, momentami nie umia³a siê wpasowac w klimat, w abstrakcyjne poczucie humoru Kuby, chocia¿ muszê przyznaÌ, ¿e on sie gimnastykowa³ równo, ¿eby cokolwiek smiesznego ,ciekawego z niej wycisn¹Ì :) Ania Guzik za to opowiedzia³a fajn¹ anegdotkê z jej zycia, o je¿dzie poci¹giem i z³odziejach, którzy w nim grasowali i jak to ona i inni pasa¿erowie œcigali ich. A, no i tak jak mysla³am- z Ani Guzik to równa kobitka jest, Ci co nie ogl¹dali niech ¿a³uj¹ :P
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Odcinek bardzo dobry. Podczas rozmowy z Weronik¹ Rosati Kuba jakby oszala³. Chcia³ sprytnie wyci¹gn¹Ì coœ od niej z ¿ycia prywatnego, coœ œmiesznego. Wojewódzki jest poprostu super :D Œmiesznie by³o jak przedstawia³ rozmowê z Maxem Kolonko. Ania Guzik ciekawe ma historie z poci¹gu. Opowiadanie anegdoty zajê³o chyba z 5 minut :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Kuba roœnie w si³ê :aniol: Szczególnie podoba³o mi siê pytanie "czy masz parcie na szk³o?" Chyba z 20 razy o to pyta³ . A swoja droga to... Macie parcie na szk³o ? :devil:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

parcie i zaparcie :>

Rosati byÂła taka...----> :/ wyraÂźnie nie czuÂła klimatu,dziwiĂŞ siĂŞ,Âże Kuba zaprasza czasem takich ludzi nie-szalonych,moÂże tak to najlepiej okreÂśliĂŚ,Âżeby nie powiedzieĂŚ mrukĂłw.choĂŚ Rosati taka mruk 2000ce znowu nie jest :D

Guzik tak potraktowa³ z tymi miseczkami,ten facet jest opêtany seksem.no dobra mo¿e sobie i byÌ,ale sp³yca tym tylko treœÌ i obni¿a poziom programu.mo¿na sobie po¿artowaÌ,ale Kubaaa opanuj siê :>
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

A juÂż jutro w programie "Kuba WojewĂłdzki":
- Andrzej Niemczyk (byÂły trener polskich siatkarek)
- Katarzyna Cerekwicka (mÂłoda piosenkarka z Szansy na Sukces)
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

no wiĂŞc jak pisal Ptr15 oto goÂście 8)
Obrazek
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

O proszĂŞ, nawet jest i caps w wykonaniu PaÂłki :D Szkoda troche Âże na stronie programu zapomnieli podawaĂŚ kto bĂŞdzie w nastĂŞpnym odcinku. A na poczÂątku takie dobre tempo mieli :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

ooo Kasia Cerekwicka- zapowiada siĂŞ ciekawie. Kasia byÂła jakiÂś miesiÂąc temu goÂściem w MieÂście Kobiet u Marzeny Rogalskiej w tvnstyle i byÂło dosyc zabawnie, Kasia ma duÂże poczucie humoru i duzy dustans do samej siebie :D
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

programu nie widziaÂłam( powinni go emitowac o lepszej porze, np o 20:00 :twisted: :twisted: :twisted: bo 21:45 jest niedobra) ale za to sÂłyszalam wywiad z KubÂą w Zetce.

ByÂło bardzo inteligentnie i oryginalnie, szczegĂłlnie, gdy mĂłwiÂł o polskim show-biznesie.
Zapadly mi w pamiĂŞĂŚ dwa okreÂślenia: "Intelektualny kaszel anemika" :devil: :lol: ( o programie supertalent) i to, Âże pewien tygodnik jest dla "bardziej rozwiniĂŞtych gospodyĂą domowych".

Zgadzam siĂŞ w zupeÂłnoÂści
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

anty-moher pisze:programu nie widziaÂłam( powinni go emitowac o lepszej porze, np o 20:00 :twisted: :twisted: :twisted: bo 21:45 jest niedobra)
za tydzieĂą finaÂł TzG-wytrzymaj wytrzymaj!
20.00 to czas dla maÂłych dzieci,przed 22.00 dla duÂżych...Kuba bajek raczej nie opowiada ;)

Niemczyk skojarzyÂł mi siĂŞ od razu z ojcem chrzestnym.jest tak megawyluzowany,szczery-aÂż do bĂłlu!wiele rzeczy aÂłaaa zdradziÂł o sobie,ale rĂłwnieÂż o reprezentacji.prawda jest surowa:dobiera siĂŞ dziewczyny do reprezentacji patrzÂąc na urodĂŞ,bo umiejĂŞtnoÂści moÂżna nauczyĂŚ.facet po prostu ojciec chrzestny 2! 8)

Cerekwicka,mia³aœ racjê nika,luz na maxa,dystans do siebie,zero spiêcia w porównaniu do W³odarczyk czy Rosati.jest w porz¹dku.jej twórczoœÌ mnie nie zachwyca,bo nie taki typ muzyki preferujê,ale je¿eli teraz ktoœ mi powie,¿e to kolejna blond masówka na polskiej scenie,to zaprzeczê.blond w³osy napewno,ale masówka-never! 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

aveo pisze:
Cerekwicka,mia³aœ racjê nika,luz na maxa,dystans do siebie,zero spiêcia w porównaniu do W³odarczyk czy Rosati.jest w porz¹dku.jej twórczoœÌ mnie nie zachwyca,bo nie taki typ muzyki preferujê,ale je¿eli teraz ktoœ mi powie,¿e to kolejna blond masówka na polskiej scenie,to zaprzeczê.blond w³osy napewno,ale masówka-never! 8)
Mnie tez jej ostatnie hity nie zachwycaj¹, ale ma babeczka osobowoœÌ i mi³o siê s³ucha jej w wywiadach. Pomijaj¹Ì jej ostatnie piosenki, dobrze pamietam j¹ z przed paru laty jak wyst¹pi³a w Szansie na sukces- ona tam powali³a nie tylko jurorów na kolana, ale i widzów przed ekranami (wiem to z autopsji :D ), nie jestem pewna,ale ona chyba nawet wygra³a fina³ fina³ów Szansy..,a je¿eli nie wygra³a to na pewno zajê³a wówczas wysoka pozycjê, z tego wniosek, ¿e babeczka ma potencja³ :D
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

Yes, yes, yes, yes :P :P :P troche spokoju bedzie, ale wolaÂłabym obejrzec program Kuby o jakiejÂś dobrej godzinie, moÂże nie o 20:00 ( to byÂł taki Âżart, no :twisted:
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Wiedzia³em,¿e Koterski mi kogoœ przypomina,Kubicê!!! :brawa: pierwszy raz Koterski wpad³ na pomys³ z sensem i przebra³ siê za Kubicê!gwóŸdŸ programu :brawa: :brawa:
Karolak,hm...no wpoorzo goœÌ,pasuje do roli Szczepana w kryminalnych :xx:
PoÂłowĂŞ programu glĂŞdzenia o jakichÂś gÂłupotach,kurczakach,Kuba mĂłgÂłby ciekawiej wykreowac rozmowĂŞ.Monika Brodka przyszÂła i zrobiÂło siĂŞ monotematycznie.Kuba jak zwykle seksistowskie uwagi,naprawdĂŞ co za duÂżo to niezdrowo :/ A jak jej zadaÂł pytanie hardcorowe moim zdaniem:czy lubi starszych facetĂłw.(kontekst byÂł taki,Âże duuuÂżo starszych i zabrzmiaÂło to nieÂładnie)Chwila przerwy,lekka konsternacja i Âświetne odbicie piÂłeczki przez BrodkĂŞ.'jasne,dlatego jestem w tym programie'.brawo,super :brawa: nie daÂła siĂŞ mu 8)
poziom programu obniÂża siĂŞ,kropka.brodka :lol:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

A ja muszĂŞ powiedzieĂŚ, ze w porĂłwnaniu z polsatowskim KubÂą ten z TVN bardziej mi siĂŞ podoba. Pewnie, Âże sÂą goÂście ciekawi i nudni jak flaki z olejem ale w TVN Kubusiowi W. chyba na wiĂŞcej pozwalajÂą :devil: Moje skromne zdanie :D
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

aveo pisze:A jak jej zadaÂł pytanie hardcorowe moim zdaniem
Hardcorowe byÂło stwierdzenie, Âże Karolak miaÂł "wiĂŞcej aut, niÂż Brodka orgazmĂłw". Gdybym byÂła cenzorem, to bym to wyciĂŞÂła, a gdybym byÂła paniÂą Kruk, to daÂłabym karĂŞ 500 tys. :devil:
Ale puÂścili - przecieÂż juÂż "koniec grzecznej telewizji" :devil:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości