[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

marek01110 pisze:Myœlê i mam tak¹ nadziejê, ¿e w tej serii "Milionerów" padnie g³ówna wygrana.
Ja równie¿. Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawê, ale Polska jest jedynym krajem, w którym emitowani s¹ "Milionerzy", i gdzie nie pad³a g³ówna wygrana. :devil: :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Szlachcic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 30 maja 2005, 15:27
Lokalizacja: Winny Gród
Kontakt:

Zmiana muzyki

Post autor: Szlachcic »

W tym >>> fragmencie pada pytanie za gwarantowane 50 tys. funtĂłw i da siĂŞ sÂłyszeĂŚ zupeÂłnie inny podkÂład muzyczny.

Ciekaw jestem innych zmian w doskonaÂłej muzyce lub zupeÂłnie nowych kopozycji skomponowanych przez genialnych twĂłrcĂłw - Keith Strachan i Matthew Strachan.

MoÂże ktoÂś z was zna odnoÂśniki do fragmentĂłw brytyjskiej wersji, gdzie moÂżna usÂłyszeĂŚ nowe motywy muzyczne?
Ostatnio zmieniony poniedziałek 26 lis 2007, 20:14 przez Szlachcic, łącznie zmieniany 1 raz.
Zaczynamy gr? o milion z?otych...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Co do zmiany oprawy muzycznej to bĂŞdzie pewnie taka jak w Wielkie Brytani - czyli mocniejsza prskusja - i tylko tyle. Nikt nie bĂŞdzie tworzyÂł nowej muzyki :P

[ Dodano: Pon Lis 26, 2007 9:14 pm ]
Szlachcic pisze:
MoÂże ktoÂś z was zna odnoÂśniki do fragmentĂłw brytyjskiej wersji, gdzie moÂżna usÂłyszeĂŚ nowe motywy muzyczne?
>>> Tu sÂłychaĂŚ tÂą perkusjĂŞ mocniejszÂą jak prowadzÂący wchodzi do studia.
Szlachcic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 30 maja 2005, 15:27
Lokalizacja: Winny Gród
Kontakt:

Post autor: Szlachcic »

Greg Haus pisze:Co do zmiany oprawy muzycznej to bĂŞdzie pewnie taka jak w Wielkie Brytani - czyli mocniejsza prskusja - i tylko tyle. Nikt nie bĂŞdzie tworzyÂł nowej muzyki :P

[ Dodano: Pon Lis 26, 2007 9:14 pm ]
Szlachcic pisze:
MoÂże ktoÂś z was zna odnoÂśniki do fragmentĂłw brytyjskiej wersji, gdzie moÂżna usÂłyszeĂŚ nowe motywy muzyczne?
>>> Tu sÂłychaĂŚ tÂą perkusjĂŞ mocniejszÂą jak prowadzÂący wchodzi do studia.
ProponujĂŞ zapoznaĂŚ siĂŞ z wyÂżej wymienionym przeze mnie fragmentem, gdzie wyraÂźnie sÂłychaĂŚ nowy motyw muzyczny przy pytaniu za gwarantowane 50 tys. funtĂłw a co do faktu komponowania to polecam motywy z Super Millionaire - amerykaĂąskiej specjalnej edycji "Who Wants To Be a Millionaire", gdzie nie brakuje nowych, odÂświeÂżonych wÂątkĂłw muzycznych.
Zaczynamy gr? o milion z?otych...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Wiem, œci¹gn¹lem kiedyœ t¹ muzykê z HWTBASM i powiem, ¿e jest œwietna, i na koùcu wystêpuje zupe³nie nowy motyw. No ale to zupe³nie odrêbna wersja milionerów. Czo³ówka tez jest tam inna - na tle Nowego Jorku. No ale nie ma szans na t¹ oprawê.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

Z tego co sÂłychaĂŚ w reklamie, to bĂŞdziemy mieli takÂą samÂą muzykĂŞ, jak w odÂświeÂżonej brytyjskiej wersji. WiĂŞc nie panikowaĂŚ, bo muzyka jest git. :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Jeszcze niedawno na tvn.pl byÂło stare logo MilionerĂłw, a teraz juÂż jest odÂświeÂżone w wersji polskiej.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
szynek27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 15 lip 2007, 12:23

Post autor: szynek27 »

O! No proszĂŞ... Logo fajne. Ciekawe czy spodoba mi siĂŞ z czasem muzyka ;)
Asef
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 15:49

Post autor: Asef »

Czyli jednak bĂŞdzie zmieniona ten podkÂład muzyczny w pytaniach ? a ktoÂś jakiÂś link, gdzie taki nowy podkÂład leci po tym 8 pytaniu ?
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Jak podaje Onet.pl Milionerom bĂŞdzie towarzyszyÂł nowy talk-show "Hubert i milionerzy", ktĂłry jak sama nazwa wskazuje poprowadzi rĂłwnieÂż Hubert UrbaĂąski.
Hubert UrbaĂąski i firma producencka Intergalactic pracujÂą nad programem ”Hubert i milionerzy”. PowstaÂł juÂż pilot nowej serii.
Hubert UrbaĂąski, ktĂłry od stycznia 2008 roku poprowadzi w TVN-ie teleturniej ”Milionerzy” (producentem jest Intergalactic), jest takÂże prowadzÂącym powstajÂącego w tej firmie producenckiej programu typu road talk-show, w ktĂłrym rozmawia z milionerami.

TVN nie podj¹³ jeszcze decyzji o jego emisji. Prawdopodobnie mogÂłaby ona siĂŞ rozpocz¹Ì po kolejnej serii ”MilionerĂłw”.
ÂŹrĂłdÂło: Onet.pl
marek01110
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 17:07
Lokalizacja: Katowice

Post autor: marek01110 »

Obrazek
NOWE LOGO MILIONERÓW (wg mnie nawet lepsze ni¿ poprzednie)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

WkleiÂłem je kilka postĂłw wyÂżej. :] :?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Racja, wkleiÂłeÂś, ale u mnie (nie wiem jak u innych) nie wyÂświetla siĂŞ.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

U mnie wyÂświetla siĂŞ normalnie, podaÂłem ten sam link co Marek...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości