TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Szymon Niemiec do Sejmu... To ja juÂż wolĂŞ SamoobronĂŞ :? :arrow:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Owszem. Nie reprezentuje on swojÂą osobÂą zbyt wiele, mam tu na myÂśli sposĂłb wypowiedzi, elokwencje i piĂŞkny nie jest. WolaÂłem jak przypominaÂł Jezusa :lol: Zmanierowanie teÂż jest powszechnie u niego widoczne wiĂŞc pokazauje geja z tej moim zdaniem-gorszej strony. Ale lepszy jeden taki niÂż Âżaden. O ile dostane siĂŞ do Sejmu :roll:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

£ukaszu nie udawaj, ¿e nie wiesz o co mi chodzi. Wybacz, byÌ mo¿e w ostatnim poœcie nie wypowiedzia³em siê doœÌ precyzyjnie. Kamer mogli mieÌ i 50 plus kran kamerowy i dŸwig, aby pokazaÌ plac marsza³ka Pi³sudskiego z góry. Ale co z tego, je¿eli ograniczyli siê do pokazania samego obrazu. Owszem, jeszcze rok temu nawet kranu kamerowego tam nie wstawili, wiêc teraz mo¿emy mówiÌ o du¿ym postêpie. Ale na Boga, piszê o tym ju¿ w iluœ tam postach tego tematu.
Aby zrobiĂŚ dobrÂą relacjĂŞ nie wystarczy postawiĂŚ ekipy z kamerami, warto zaprosiĂŚ goÂści do rozmowy (choĂŚby i w studiu, jak zrobili to podczas 60 rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz - Birkenau - Monowitz) i przygotowaĂŚ wÂłasne materiaÂły (tych akurat wĂłwczas nie mieli). Inaczej mamy do czynienia z nudnÂą transmisjÂą, przypominajÂącÂą transmisje z PRLu. Wybaczcie, ale tego co robi TVN24 naprawdĂŞ nie da siĂŞ nazwaĂŚ ciekawÂą lekcjÂą historii. Doskonale wiesz o co mi chodzi! Tak wiĂŞc nie zarzucaj mi kÂłamstwa!!!!! Nie udawaj przy okazji gÂłupiego.

Marcinie widzê, ¿e wci¹¿ nie rozumiesz jakie uroczystoœci odby³y siê wczoraj we Wroc³awiu. Szkoda, ¿e nie widzia³eœ tej transmisji, bo teraz same bzdury wypisujesz.

Pawle oczekujê przeprosin. Nie pozwolê aby ktokolwiek zarzuca³ mi k³amstwo. Widzê ch³opcze, ¿e masz problemy z samodzielnym myœleniem. ¯¹dam natychmiastowych przeprosin! Równoczeœnie domagam siê aby administrator tego forum oraz moderator dzia³u zaj¹³ siê t¹ spraw¹. Mam doœÌ obra¿ania mnie przez niektóre osoby z tego forum.

PS oczywiÂście to nie byÂły centralne obchody zakoĂączenia wojny - te byÂły wczoraj we WrocÂławiu, a samo miasto zostaÂło wybrane ze wzglĂŞdu na swojÂą histroriĂŞ.


PPS ÂŁukaszu a czemu nie napisaÂłeÂś, Âże Ăłw pan z TVN24 stojÂący na Placu PiÂłsudskiego relacje nadawaÂł po uroczystoÂściach? Wystarczy spojrzeĂŚ na godzinĂŞ - przemĂłwienie Belki kilka minut po 12, potem kwiaty i parada na pÂłycie. Oj dokonaÂłeÂś podÂłej manipulacji!!!!
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:£ukaszu nie udawaj, ¿e nie wiesz o co mi chodzi. Wybacz, byÌ mo¿e w ostatnim poœcie nie wypowiedzia³em siê doœÌ precyzyjnie. Kamer mogli mieÌ i 50 plus kran kamerowy i dŸwig, aby pokazaÌ plac marsza³ka Pi³sudskiego z góry. Ale co z tego, je¿eli ograniczyli siê do pokazania samego obrazu. Owszem, jeszcze rok temu nawet kranu kamerowego tam nie wstawili, wiêc teraz mo¿emy mówiÌ o du¿ym postêpie. Ale na Boga, piszê o tym ju¿ w iluœ tam postach tego tematu.
Aby zrobiĂŚ dobrÂą relacjĂŞ nie wystarczy postawiĂŚ ekipy z kamerami, warto zaprosiĂŚ goÂści do rozmowy (choĂŚby i w studiu, jak zrobili to podczas 60 rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz - Birkenau - Monowitz) i przygotowaĂŚ wÂłasne materiaÂły (tych akurat wĂłwczas nie mieli). Inaczej mamy do czynienia z nudnÂą transmisjÂą, przypominajÂącÂą transmisje z PRLu. Wybaczcie, ale tego co robi TVN24 naprawdĂŞ nie da siĂŞ nazwaĂŚ ciekawÂą lekcjÂą historii. Doskonale wiesz o co mi chodzi! Tak wiĂŞc nie zarzucaj mi kÂłamstwa!!!!! Nie udawaj przy okazji gÂłupiego.
TVP takiej relacji nie miaÂło wcale!

Marcinie widzê, ¿e wci¹¿ nie rozumiesz jakie uroczystoœci odby³y siê wczoraj we Wroc³awiu. Szkoda, ¿e nie widzia³eœ tej transmisji, bo teraz same bzdury wypisujesz.
OglÂądaÂłem je. Owszem byÂły waÂżniejsze od dzisiejszych, jednak to nie powĂłd, by TVP dzisiejszych nie transmitowaÂła.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak - dzisiaj relacji nie byÂło, ale wczoraj taka jak opisaÂłem byÂła na TVP1, 3 maja tez taka byÂła, 7 stycznia (Auschwitz - Birkenau - Monowitz) a i jeszcze 11 listopad 2004r. WymienicaĂŚ dalej?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Sonda TVN24

Post autor: arti »

Zapewne stwierdzicie Âże to maÂło istotna kwestia i zamkniecie temat, jednak moze uda mi sie poznaĂŚ Wasza opiniĂŞ :)

Czy nie irytuje Was tak jak mnie plansza-sonda przezentujÂąca pytanie dot. aktualnych wydarzeĂą i nakÂłaniajÂąca do zagÂłosowania SMSem?
Nie krytykuje samej sondy, ale sposobu jej prezentacji - przede wszystkim jest zbyt dÂługo wyÂświetlana, zbyt czesto i ma okropnÂą melodiĂŞ. Jest tyle Âładnych podkÂładĂłw dÂźwiĂŞkowych (chociaÂżby na TVNmeteo) a ta jest taka brzydka :D
WedÂług mnie bardzo ciekawie wyglÂądaÂłoby, gdyby pytanie codziennej sondy byÂło przedstawiane na koniec kazdego serwisu przez prezetera, a w magazynie 24Godziny podano by wynik i ewentualnie skomentowano by go.
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

muza Âładna i wpadajaca w ucho i pasujÂąca
sonda czĂŞsto komentowane po 22 w SZKLE KONTAKTOWYM P O L E C A M
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Sonda TVN24

Post autor: :: Kamil »

arti pisze:WedÂług mnie bardzo ciekawie wyglÂądaÂłoby, gdyby pytanie codziennej sondy byÂło przedstawiane na koniec kazdego serwisu przez prezetera, a w magazynie 24Godziny podano by wynik i ewentualnie skomentowano by go.
ee tam.. to juÂż podlatuje pod interaktywnÂą tv a takÂą TVN24 wbrew pozorom nie moÂże byĂŚ.. i jeszcze pewnie belka u doÂłu ??
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Re: Sonda TVN24

Post autor: arti »

tobi pisze:muza Âładna i wpadajaca w ucho i pasujÂąca
sonda czĂŞsto komentowane po 22 w SZKLE KONTAKTOWYM P O L E C A M
Nie oglÂądam SzkÂła, wiĂŞc nie zauwaÂżyÂłem 8)
Ale muzyczka fatalna :D

:: Kamil pisze: ee tam.. to juÂż podlatuje pod interaktywnÂą tv a takÂą TVN24 wbrew pozorom nie moÂże byĂŚ.. i jeszcze pewnie belka u doÂłu ??
E tam, zaraz interaktywnoœÌ :D
Na Fox News chyba teÂż cos takiego byÂło...
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Mi sie tam i podoba muzyczka i sam pomysÂł sondy. No i wcale nie jest zbyt czĂŞsto. Jedyne zastrzezenie to czasami gÂłupie pytania.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Muzyczka OK. Gorzej z wynikami...
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Nie interesowaÂłem siĂŞ ta sprawÂą i moÂże rzeczywiÂście TVN24 coÂś przespaÂł.
Mnie osobiÂście Michael Jackson nie interesuje. Informacja o wyroku rĂłwnie dobrze mogÂła pojawiĂŚ sie tylko na pasku tekstowym, bo co tu duÂżo gadaĂŚ ??
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

oj sorry, nie zgadzam siê, relacja by³a bardzo udana, po³¹czenie ze S³awiùska by³o, do tego z Milewskim i sporo komentarzy specjalistów prawa, socjologów i muzyków, widaÌ nie doœÌ dok³adnie ogl¹da³eœ, poza tym CNN by³ t¹ spraw¹ nieco bardziej zainteresowany, gdy¿ wszystko dzia³o sie w USA a po co polscy widzowie mieli ogl¹daÌ oczekiwanie na wyrok? kogoœ to interesowa³o? i nie s¹dzê ¿eby Marciniaka zawrócili z drogi do domu, bo wiadmo by³o nieco wczeœniej, ¿e wyrok prawdopodobnie tego wieczora zostanie og³oszony, wiec po prostu zostawili dziennikarzy na dy¿urze, nie po raz pierwszy, kilkukrotnie wczeœniej siê juz zda¿a³o, ze po 23:30 by³a jakaœ specjalna relacja, nie przewidziana i zawsze wtedy ktoœ by³ w studio -->
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Dawno tak merytorycznie sÂłabej wypowiedzi, jak wypowiedÂź Fusiaka nie czytaÂłem.
1. Marciniak wcale nie zostaÂł zawrĂłcony z drogi do domu, sam Miecugow w Szkle...powiedziaÂł, Âże Piotrek czeka w gotowoÂści i jak tylko odczytywanie wyroku siĂŞ zacznie to zacznÂą nadawaĂŚ specjalny program
2. ÂŁÂączenia z SÂławiĂąskÂą byÂło i to nie jedno, fakt tylko telefoniczne ale jednak...
3. W Santa Maria w czasie og³aszania wyniku by³a dopiero godzina 14 wiêc CNN, Fox News itp. mia³y ca³e popo³udnie na informowanie o Jacksonie, swoim s³awnym obywatelu. W Polsce wtedy by³o ju¿ po 23, jak werdykt zacz¹³ byÌ og³aszany, o tej porze nie by³o sensu siê 'niezdrowo podniecaÌ' t¹ spraw¹, afera Jacksona by³a zbyt ma³ej wagi, aby nad wis³¹ j¹ nie wiadomo po co godzinami komentowaÌ...
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ty tylko udajesz, czy faktycznie nie rozumiesz o co chodzi?
Aha, i z pewnoÂściÂą stacje takie jak BBC World, SKY NEWS teÂż miaÂły caÂłe przedpoÂłudnie, bo jak wiadomo na wyspach Brytyjskich, kiedy w Polsce mamy 23:00, jest 14:00
To sÂą stacje anglojĂŞzyczne nadawane nie tylko dla AnglikĂłw ale i rĂłwnieÂż dla AmerykanĂłw, wiĂŞc to zrozumiaÂłe, Âże duÂżo czasu poÂświĂŞcili tej sprawie.
Oj biedaczysko Bedak musiaÂł w Âśrodku nocy siedzieĂŚ w studiu, Âżeby informowac o jakimÂś szaelĂącu i jego procesie. NieszczeÂśnik nie mĂłgÂł opuÂściĂŚ studia o 22, tylko musiaÂł w nocy siedzieĂŚ... Straszen...
O ile mi wiadomo, to 23 nie jest jeszcze Âśrodkiem nocy, co nie zmienia faktu, Âże Marciniak miaÂł nieoczekiwanie przedÂłuÂżony dyÂżur o 2 godziny.
No pewnie, sprawa byÂła tak niewaÂżna. Co tam, jakiÂś nikomu nieznany piosenkarz mĂłgÂł trafiĂŚ na resztĂŞ Âżycia do wiĂŞzienia. No przecieÂż codziennie jacyÂś pieÂśniarze trafiajÂą do paki, wiĂŞc faktycznie nie byÂło siĂŞ tu czym podniecac!
Jak ja nie lubiê ironii :mad: W Polsce rzeczywiœcie ma³o kogo obchodz¹ takie wydarzenia, Jackson na szczycie popularnoœci, tak¿e w Polsce, owszem by³ ale blisko 20 lat temu! I czym tu siê zachwycaÌ, ¿e jakiœ piosenkarz móg³ pójœÌ do wiêzienia, skoro w Polsce to nawet politycy trafiaj¹ za kratki?
My wolimy oglÂądaĂŚ transmisje komisji Âśledzczej i inne magazyny i poradniki, ktĂłrymi w wiĂŞkszej czĂŞsci wypeÂłniony jest program dawnej telewizji informacyjnej. Pewnie, co tam kogoÂś jakieÂś pierdoÂły interesujÂą! My mamy tyle ciekawych spraw w polsce, wiĂŞc sÂłusznie, Âże nie transmitowali wydarzeĂą w Santa Barbara!
Komisje Âśledcze wcale nie majÂą jakieÂś gigantycznej oglÂądalnoÂści [ wyjÂątkiem byÂła komisja ds. Rywina ] jednak to nie oznacza, Âże pokazywanie ich obrad nie ma sensu, poniewaÂż komisje na staÂłe wdarÂły siĂŞ do Polskiej polityki.
Ty zauwa¿asz tylko poradniki na TVN24? a forum dyskusyjnego o polskiej polityce zagranicznej to oczywiœcie nie widzia³eœ? a mo¿e jak na ni¹ natrafi³eœ to prze³¹czy³eœ szybko program bo to strawa ciut bardziej wymagaj¹ca ni¿ afera z Jacksonem by³a? przyznaj siê!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości