TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

A ja uwa¿am, ¿e sprawa Jacksona dobrze im posz³a. Ogl¹da³am wszystko na ¿ywo i podoba³o mi siê: zdjêcia, komenty Marciniaka, dobre zdjêcia i ³¹czenia ze S³awiùsk¹.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Nie chcĂŞ siĂŞ zbytnio rozpisywaĂŚ bo doszedÂłem do wniosku, Âże polemika z TobÂą do niczego nas nie doprowadzi, wiĂŞc napiszĂŞ tylko tyle:

Powiedz proszê ile CNN informuje o Polsce w swoich serwisach? No w³aœnie...to dlaczego Polska ma robiÌ show z powodu werdyktu s¹dowego na by³ej gwieŸdzie pop, który ma taki zwi¹zek na ¿ycie polaków i obecnoœÌ Polski na arenie miêdzynarodowej jak wzrost konsumpcji lodów na grenlandii?

I jeszcze jedno, nie wiem jak wygl¹da newsroom TVN24 po 23 ale z pewnoœci¹ ca³¹ noc nie panuje tam grobowa ciemnoœÌ, przecie¿ poranek zaczyna siê ju¿ o 6:00 co oznacza, ¿e prace nad programem zaczynaj¹ siê ok. 4 rano...
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Fakt, przepraszam pomyli³em siê....ale co z moim pytaniem? WytykaÌ b³êdy to ka¿dy potrafi...
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Fusiak pisze:Myslisz siĂŞ! 23 to juÂż Âśrodek nocy w studiu tvn24, zapewne na co dzieĂą o tej porze nie ma tam juÂż nikogo

Nie zgodzi³bym siê...kiedyœ przechodzi³em baaardzo pó¿n¹ noc¹ i widzia³em fragmenty poziomu 1szego na którym znajduje siê newsroom i by³ on rozjaœniony, wiêc te foty s¹ zmanipulowane :wink:
Zreszto. kto jest teraz w Wawie to niech przejdzie siĂŞ...spacer na WiertniczÂą.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Fusiak pisze: Nawet biednemu Piotrusiowi kazali siedzieÌ do póŸna w pracy, a nawet pewnie musieli mu zap³aciÌ za nadgodziny (no bo przecie¿ tvn24 to nie Biedronka :evil2:)
24 to nie jest pó¿no raczej

Fusiak pisze: Tvp3 wybra³a to pierwsze i fajnie. Ale tvn24 zdecydowa³a siê na to drugie i w tej sytuacji jej relacje z Santa Barbara wypad³y bardzo s³abo na tle relacji prawdziwych kana³ów informacyjnych.
widziaÂłem tylko kilkanaÂście minut przed 24 i nie widziaÂłem jej relacji. Ale bez prĂłb nikt siĂŞ nieczego jeszcze nie nauczyÂł.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

troche lekko to smieszne. bo tak samo moznaby bylo postapic z tvn meteo, tvn tubgo i innymi kanalami - polska nadgorliwoœÌ.

a no i jeszcze pamietajmy o TV Biznes - czy to nie jedyny taki kanal w polsce?
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

MaÂło informacji w TVN24

Post autor: regoat »

Witam.

Jak wszyscy wiedza stacja tvn24 pozazuje przede wszystkim informacje (serwisy co godzine i sktóty co pó³) ale tak sobie patrze i zazwyczaj serwis informacyjnym na kanale informacyjnym jakim jest tvn24 trwa 4,6,7 min, a np. 15 min to jest od œwieta.

Wydaje mi sie ze to jest naprawde Âśmieszne, ze wiekszosc czasu antenowego wypelniaja jakies przewywniki, filmiki i cala reszta pierdol. Jak przeÂłanczam na cnn lub BBC World lub Euronews to tam dopiero wiadc jak powinien wygladac kanal dostarczajacy informacje.

I chociasz bardzo lubie ogladac tvn24 to patrzac przez pryzmat innych stacji tak naprawde tvn24 to syf.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

regoat pisze:a no i jeszcze pamietajmy o TV Biznes - czy to nie jedyny taki kanal w polsce?
jedynym jest teÂż Mango24 czy Polonia1
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

OdbiĂłr TVN24

Post autor: :: Kamil »

Witam.

Czy istnieje mo¿liwoœÌ odbierania TVN24 z jakiejœ anteny? Chodzi o odbiór tylko i wy³¹cznie tego kana³u.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

no nie o to mi chodziÂło.. le coÂż, chyba nic z tego.. :evil: :evil: juÂż mnie szlag trafia..
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Nie sÂłyszaÂłem o ograniczeniu iloÂści czasu przeznaczonego na informacje. JeÂżeli takie coÂś istnieje naprawde i dotyczy rĂłwnieÂż TVN24 to nie wiem czy siĂŞ ÂśmiaĂŚ czy pÂłakaĂŚ...

Równie¿ uwa¿am ¿e serwisy informacyjne s¹ za krótkie. Nie twierdzê, ze maj¹ one trwaÌ po 25 minut tak jak na BBC czy CNN, jednak denerwuj¹ce jest gdy przedstawiane s¹ ledwo 3 informacje. TVN24 mog³oby ca³kowicie zrezygnowac z serisów o "wpó³ do" ale rozszerzyÌ nieco te z pe³nej godziny - tak jak jest to na w/w zachodnich stacjach informacyjnych. Wtedy takie duperele jak "Sport" itp mo¿naby nadawaÌ w drugiej czêsci godziny.

Nie mam te¿ nic przeciwko do magazynów - s¹ czasem ciekawe, jednak pora ich emisji i c¿estotliwoœÌ powtarzania jest nieodpowiednia.

Nie do koùca zgodzê sie te¿ z opini¹ Fusiaka o nowym studiu - ono jest ³adne, tylko wydaje mi siê nie wykorzystane w pe³ni. Niektóre ujecia kamery na prowadz¹cego i studio s¹ po prostu nie³adne. W pierwszych dniach po uruchomieniu studia by³y znacznie ciekawsze i staranniej dobrane. Obecnie widzimy tylko ujêcia na plazmy, na re¿yserkê (chyba -chodzi o widok skoœnie u³o¿onych telewizorów :D - ujêcie studia g³ównie w serwisach o wpó³ do) i podczas magazynu 24 Godziny.
Moje pogorszenie opinii o prezencji studia jest te¿ spowodowane obni¿eniem jakoœci obrazu TVN24. Niedawno TVN obni¿y³ chyba rozdzielczoœc na swoich kana³ach. Ogl¹dam TVN24 za poœrednictwem Cyfry+ i widzê ró¿nice. Kiedys by³o znacznie lepiej. Obecnie wszystko jest takie lekko zamazane...


TrochĂŞ sie rozpisalem, a w zasadzie powĂłd tego spadku jakoÂści jest jeden - nasza informacyjna telewizja nie ma porzadnego konkurenta :)
MĂłgÂłby chociaÂż Euronews stworzyĂŚ polska foniĂŞ - wtedy moze cos by drgnĂŞÂło :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Fusiak pisze:
ale kadra prowadzÂących wtedy programy (JĂŞdrzejowska & Grass) skutecznie odpycha widzĂłw od ekranĂłw



:tak: dokÂładnie tak



Fusiak pisze:
I jest wreszcie coraz krótszy magazyn 24 godziny o 21:00. Kiedyœ trwa³ równo 1 godzinê i to bez przerwy na reklamê, a teraz 1. czêœÌ trwa czêsto nieca³e 20 minut, a druga jeszcze mniej


s³uszne spostrze¿enie które ju¿ gdzieœ na tym foorum zazanczy³êm kilka m-cy temu



Fusiak pisze:
a tak¿e lansue takie gwiazdy, jak Anna Jêdrzejowska, £ukasz Grass, Anita Werner, czy Grzegorz Kajdanowicz (który te¿ zaczyna³ w tvn24), zamiast zainwestowaÌ w zatrudnienie (lub wyszkolenie) nowych, prawdziwych, mi³ych i ciekawych prezenterów. Tak¿ee przesuniêcie do tvn prezenterów programów kana³u informacyjnego (Pochanke, Rymanowski) by³o du¿ym b³êdem, jak i pozwolenie na odejœcie znanych i lubianych prezenterów (Kutyna, Ziemiec)


podobnie uwaÂżam. Pozwolenie na odejÂście Kutyny Ziemca i Borockiej. Oni sÂą stokroĂŚ lepsi od JĂŞdrzjowskiej czy Grassa. Borocka to takÂże gÂłos nietypowy, przykuwajacy uwagĂŞ. JedynkaPR korzysta z tego i docenia, a nawet swego czsu prowadziÂła Panorame o 18.30.
Kutyna- widaĂŚ jak siĂŞ rozwija i gdzie zaszÂła w Polsacie
Ziemiec-19.30, w Polsce kaÂżdy wie co to znaczy
WSTYD TVN24 :!: WSTYD :!: :!: :!:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Zgadzam siê, ¿e informacji, jak na stacje informacyjn¹, w TVN24 jest ma³o, zdecydowanie za ma³o. Szczególnie wkurza mnie to wtedy, gdy w³¹czam TVN24 i chcê dowiedzieÌ siê, co siê dzieje na œwiecie, a tu... reklamy i magazyny. Z pewnoœci¹ tak nie powinna wygl¹daÌ stacja informacyjna. Co chwilê powinnien byÌ jakiœ serwis + pogoda (wiem, ¿e jest TVNmeteo, ale tam te¿ trudno trafiÌ na pogodê dla Polski).
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wnoszê o przeniesienie tego tematu do kana³ów grupy TVN.
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

Jest ograniczenie w ilosci wiadomosci w kanale informacyjnym buhahahahahahhhha no nie moge. Niech rada nalozy ograniczeniw w ilosci filmow i na HBO bedo tylko 4 filmy w ciagu dnia a reszte niech puszczaja teledyski i niech to sie nazywa kanal filmowy premium.

Bosze dla czego to jest takie nidorzeczne i czy oni tego nie widza. To moglo sie stac chyba tylko w polsce.

Zeby na kanale informacyjnym nie mozna bylo obejrzec wiadomosci, a na kanale o pogodzie - pogody :lol:

WÂłasnie sie dziwilem dlaczego nie ma Beaty Borockiej w tvn24 faktycznie ma wypasiony glos ale i dobrze sie ogladalo z nia programy. Pamietam relacjonowala programy informacyjne w czsie ataku na WTC razem z Pochanke, a teraz skonczyla w Panoramie o 18 co oglada ja chyba z 5 osob.

Tak wydanie Euronews z poslka wersja to by bylo wydazenie. Ciekawe czy to nastapi.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość