RealityDrama "Królestwo" w TVN!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Kowal pisze:No Polski zamek jest jednym znajsÂławniejszych na Âświecie, tylko niewiele osĂłb wie, Âże on jest w Polsce.
Ja dodaÂł bym Âże niewiele polakĂłw wie Âże taki osÂławiony zamek jest w ich ojczystym kraju... ale mam nadziejĂŞ Âże za sprawÂą polskiej edycji tego reality "przebudzÂą siĂŞ" ;)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Zgadzam siĂŞ, wiedza o tym zamku w naszym kraju jest nikÂła...ale bĂŞdzie lepiej zobaczycie:):)
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Media Link pisze: MalejÂą szanse na realizacjĂŞ polskiej wersji reality drama "Riket" (KrĂłlestwo"). Zamek w GrodÂźcu nie zagoÂści w najbliÂższym czasie w naszej telewizji. Stacja TVN wbrew prasowym zapowiedziom prawdopodobnie nie wyemituje programu jesieniÂą.

Komercyjny nadawca byÂł zainteresowany projektem, odbyÂły siĂŞ pierwsze wstĂŞpne rozmowy. Na przeÂłomie stycznia i lutego ekipa kanaÂłu miaÂła wizytowaĂŚ obiekt. WspĂłlne ustalenia jednak wstrzymano. -ByĂŚ moÂże wrĂłcimy do nich w sierpniu- poinformowaÂł nas kasztelan zamku Zenon Bernacki.

Mniej optymizmu znajduje w sobie Edward Miszczak, dyr. programowy TVN, który w rozmowie z nami zaprzeczy³ opisywanym przez ró¿ne media planom emisji "Królestwa".
Uuu szkoda miaÂłem nadziejĂŞ ze bedzie ten program w naszej tv. :roll: No ale nie dziwiĂŞ sie tym telewizjÂą kaÂżda pewnie boi sie Âże to moÂże byĂŚ maÂło popularne w naszym kraju. :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Medialink jak zwykle œciemnia, a ten artykulik dali tylko po to, by poinformowaÌ czytelników, ¿e startuje francuska edycja "Le Royaume" (o czym mo¿na by³o przeczytaÌ ju¿ tydzieù temu na kilku stronach...), a ¿e nie mieli za bardzo dodaÌ fascynuj¹cej fabu³y to sobie wymyœlili, ¿e nie bêdzie polskiej edycji. Otó¿ ludzie z TVNu byli na zamku w czerwcu ubieg³ego roku, kiedy to realizowali swojego "Oberona" Belgowie z Holendrami. W tym roku jeszcze siê z zamkiem nie kontaktowali, gdy¿ wszystko jest za³atwiane (wynajêcie obiektu itp) przez w³aœciciela licencji - firmê Jarowskij.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kolejna wierutna bzdura. Riket bĂŞdzie. Nawet na oficjalnej stronie programu o tym informowali, Âże odbĂŞdzie siĂŞ polska edycja na zlecenie TVN. Po prostu Medialink staje siĂŞ Faktem. :?
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Marcin pisze:Kolejna wierutna bzdura. Riket bĂŞdzie. Nawet na oficjalnej stronie programu o tym informowali, Âże odbĂŞdzie siĂŞ polska edycja na zlecenie TVN. Po prostu Medialink staje siĂŞ Faktem. :?
Na oficjalnej stronie rpogramu ?? Masz na myÂśli stronĂŞ zamku , czy ktĂłrÂą ??
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, tak, zamku. Przepraszam za pomyÂłkĂŞ.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Obrazek "Le Royaume" obni¿y³o ogl¹dalnoœÌ TF1

W sobotê 18 lutego wyemitowano we Francji pierwszy odcinek reality drama "Le Royaume". Program, w którym pok³adano olbrzymie nadzieje obni¿y³ ogl¹dalnoœÌ sobotniego prime-time TF1, która z pozycji lidera stoczy³a siê na 3 miejsce. "Królestwo" obejrza³o 4,4 mln widzów, a audycje w konkurencyjnych stacjach France 2 i 3, 4,8 i 5 mln osób.

[www.riket.republika.pl]

Kolejny kraj, który zamiast notowaÌ fenomenalnych wyników, zalicza upadki - podobnie by³o z holendersk¹ telewizj¹ TROS... Czy tylko dobrze wró¿y to TVN-owi ??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja bym chciaÂł zeby byÂła taka oglÂądalnosĂŚ polskiej edycji (jak bĂŞdzie). :p A wiesz podmark jaka byÂła ogladalnosĂŚ tego pasma jak jeszcze tego programu tam nie dali ?? Wtedy bĂŞdĂŞ mĂłgÂł porĂłwnac te wyniki. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

pawell pisze:Ja bym chciaÂł zeby byÂła taka oglÂądalnosĂŚ polskiej edycji (jak bĂŞdzie). :p A wiesz podmark jaka byÂła ogladalnosĂŚ tego pasma jak jeszcze tego programu tam nie dali ?? Wtedy bĂŞdĂŞ mĂłgÂł porĂłwnac te wyniki. :)
DokÂładnie nie wiem - napisane byÂło, Âże sporo TF1 sporo straciÂła w porĂłwnaniu z tym samym okresem w lutym 2004 roku. Wtedy emitowano "Star Academy", a to przyciÂągaÂło ok. 6 mln.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pawell pisze:jaka byÂła ogladalnosĂŚ tego pasma jak jeszcze tego programu tam nie dali ?? Wtedy bĂŞdĂŞ mĂłgÂł porĂłwnac te wyniki. :)
Niedziele wieczĂłr
28.01.06 "Duos de impossible" 5.834.240 (udziaÂł w rynku 28%)
04.02.06 "Podium" 6.604.800 (udziaÂł 32%)
11.02.06 "Plus grands perles de tele realite" 6.329.600 (udziaÂł 30.8%)
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ooo no to rzeczywiÂście duÂżo ta telewizja widzĂłw w tym czasie straciÂła. :? Chyba nie interesujÂą ich takie programy jak ten... :roll: TVN napewno teraz bĂŞdzie siĂŞ po tych wiadomoÂściach wachaÂł... :roll: I teÂż po kiepskich wynikach "Wyprawy Robinson", ktĂłra miaÂła byĂŚ hitem. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

pawell pisze:Ooo no to rzeczywiÂście duÂżo ta telewizja widzĂłw w tym czasie straciÂła. :? Chyba nie interesujÂą ich takie programy jak ten... :roll: TVN napewno teraz bĂŞdzie siĂŞ po tych wiadomoÂściach wachaÂł... :roll:
Oj - napewno siĂŞ zawacha...
TF1 zawiesiÂła emisjĂŞ "Le Royaume"
- ByÂły szeroko idÂące plany, chĂŞĂŚ nakrĂŞcenia drugiej edycji... Jednak wszystko byÂło tylko w gÂłowach szefĂłw TF1 - najwiĂŞkszej francuskiej stacji telewizyjnej. To wÂłaÂśnie na tym kanale
wyemitowano 2 pierwsze epizody reality drama "Le Royaume". Zrealizowane w Polsce widowisko nie przypadÂło jednak do gustu widzom i z lidera sobotniego wieczoru zdetronizowaÂł TF1 na 3 lokatĂŞ. Niskie udziaÂły w rynku i niezbyt dobra opinia telewidzĂłw o programie skÂłoniÂła zarzÂąd stacji do wstrzymania emisji. ZniknĂŞÂła rĂłwnieÂż internetowa witryna programu.

http://www.riket.republika.pl
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Czy wiadomo co TVN postanowiÂł w sprawie tego programu?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kubasz pisze:Czy wiadomo co TVN postanowiÂł w sprawie tego programu?
Narazie nie... :roll: gdyby byÂło coÂś wiadomo to by pewnie tu juÂż ktoÂś by napisaÂł i teÂż by byÂło na jakiÂś serwisach o mediach. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości