Największe porażki TVN?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Tak siê sk³ada, ¿ê by³em jedynym z nich, który nie potrzebowa³ dwóch prób i nie czyta³ z kartki. Nie piszê tego po raz pierwszy i nie blefujê. SprawdŸ sobie temat "Forumowicze ile mamy lat", a siê przekonasz.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No bo raz na 100 dzieciakĂł trafiÂł siĂŞ jakiÂś, ktĂłry siĂŞ umiaÂł przedsatwiĂŚ. Nigdzie nie napisaÂłem, Âże nikt nie wiezdiaÂł jak siĂŞ nazywa i gdzie mieszka.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wszyscy sie umieli przedstawiĂŚ ale nie wszystkim sie udaÂło powiedzieĂŚ coÂś o sobie bez zajÂąkniĂŞcia czy bez przerwy w niektĂłrych przypadkach byÂło naprawde Âśmiesznie Âże nie mogli siĂŞ wysÂłowiĂŚ :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Jak dla mnie to caÂły teraÂźniejszy TVN moÂżna by okreÂśliĂŚ jednÂą wielkÂą pomyÂłkÂą :? Jedynym jasniejszym punktem na TVN impreium jest TVN 24... tego mÂłody Walter jeszcze nie spierniczyÂł :D
ale konkretniej

1. Werner o 16.45 i wywalenie Lisa i Olejnik te 3 wydarzenia exequo zasÂługujÂą na to zaszczytne miejsce :(
2.Ciao Debil... bez komentarza, gÂłupie puste nic nie wnoszÂące do programu a przede wszystkim prostackie... szkoda tylko ze nasze spoÂłczeĂąstwo w tym gustuje
3. Kajdanowicz o 19.00 co sÂądze kaÂżdy wie wiĂŞc nie ma sesnu siĂŞ powtarzaĂŚ...
4. PowtĂłrki teleturniejĂłw... nagrode jobla dla kretyna KtĂłry to wymyÂśliÂł !!!
5. PowtĂłrki seriali i filmĂłw... wszystko co leci juÂż widziaÂłam
6. Szczuka... totalne nieporozumienie osoba ktĂłra nie ma pojĂŞcia o dykcji prowadzi teleturniej ... bardzo zabawne.
7. Nagrody w dzieciakach z klasÂą WÂłoch sorry ae nie zgodze siĂŞ z Toba z przedmĂłwcÂą Laptop to nie to samo co Nutella i 300 zÂł
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

laptopa dostali tylko dzieci ktĂłre wygraÂły w odcinku a reszta tez pewnie nutelle i 300 zÂł a co dostali dzieci ktĂłre wygraÂły odcinki w 1 edycji ?? ja tego nie wiem ale ciekawe :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Olejnik to zwyk³a dziennikarka, jak tysi¹ce innych. Pozatym TVN jej nie wywali³, sama odesz³a i teraz w TVP pó³ abonamentu idzie na jej pensjê. A Lis ?? Prawicowiec ze swoimi komenatarzami zawsze i wszêdzie, cz³owiek, który nikomu nie pozwoli³ prowadziÌ wydania g³ównego. By³ sterem, zeglarzem, okrêtem. Przy relacjach z Iraku pokazywa³ i cytowa³ najbardziej pro rz¹dow¹ telewizjê USA - Fox News. Nie Cnn, czyBBC, które by³y obiektywne tylko tv uznan¹ ogólnie za rz¹dowa prawie. I razem z grubym Majorem w Faktach cieszy³ siê z wojny, upadku godnoœci Polski i Polaków. Od czasów Boles³awa Chrobrego Polska nie zaatakowa³a nikogo. A teraz co ?? I lewica i prawica poszli jak szczury za panem - USA, a Fakty prowadzone przez Lisa to zachwala³y.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

tak siĂŞ skÂłada, Âże w pierwszej edycji laptopa dostaÂł tylko ostateczny zwyciĂŞzca pierwszej serii. ZwyciĂŞzcy poszczegĂłlnych odcinkĂłw dostaÂły to co reszta + ta dziwaczna szklana statuetka, mogliby taĂŚ jakiÂś normalny puchar, a nie takie niepraktyczne badziewie. I powtarzam jeszcze raz: Nie byÂło Âżadnej Nutelli. :evil: To Âże filma Ferrero byÂła sponsorem nie znaczy, Âże rozdawali NutellĂŞ. Dali jeszcze jakieÂś tam gadÂżety TVNu typu zegarek i kubek. Co do 300 zÂłotych. To dostaÂłem od telewizji, ale znajomi i rodzina dajÂą z reguÂły dodatkowe pieniÂądze (ja dostaÂłem 500 zÂł od caÂłej rodziny i znajomych [w dowodzie uznania]).

Co do poraÂżek TVNu:

Grzegorz Kajdanowicz w Faktach o 19.00 (sam on w roli prezentera to wielka pomyÂłka, znudziÂło mu siĂŞ bycie reporterem, czy co)

Ciao Darwin (miaÂł ÂłamaĂŚ stereotypy, ale co to za Âłamanie stereotypĂłw, jak tam tylko taĂączÂą, ÂśpiewajÂą debilne piosenki i topiÂą ludzi w wodzie)

Zwariowana Forsa (wyjÂątkowo obrzydliwy program, w ktĂłrym ludzie aby dostaĂŚ 100 zÂłotych jedzÂą robaki, oblewajÂą siĂŞ maziami i w ogĂłle bÂłe :!: )

Mini Playback Show (u mnie dzieci myÂślaÂły, Âże to dzieci majÂą taki gÂłos i pytaÂły siĂŞ mamy dlaczego dzieci z tego programu majÂą taki piĂŞkny gÂłos :!: :lol:

Zygmunt Chajzer (jak to dobrze, Âże ten sztuczny prowadzÂący wrĂłciÂł do Polsatu, on wedÂług mnie w ogĂłle nadaje siĂŞ tylko do bycia akwizytorem)

Hubert UrbaĂąski (za sposĂłb prowadzenia programĂłw, za bardzo znany slogan z MilionerĂłw "Czy jesteÂś pewny, czy aby na pewno, na pewno odpowiedÂź D, nie chce)
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Moim zdaniem mylisz siĂŞ. W kaÂżdym z tych programĂłw zachowywaÂł siĂŞ idiotycznie dlatego, Âże go nie lubiĂŞ. Dla mnie jest typem czÂłowieka, ktĂłry myÂśli Âże jest najwiĂŞkszÂą gwiazdÂą. ChociaÂż tak naprawdĂŞ wcale niÂą nie jest. Robi takie miny w tych programach i udaje przygÂłupa.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Poczekaj WÂłoch czyli
I edycja zwyciĂŞzca caÂłoÂści lap top zwyciezca odcinka badziewie i 300 zÂł a reszta teÂż ??? to gzie sprawiedliwosĂŚ ?
II edycja zwyciezca odcinka laptop :? dobrze myÂśle ?
Android <3
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Tak, dokÂładnie. ÂŻadnej Nutelli kamuii :lol: :lol: :lol: :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Skoro umiaÂłeÂś siĂŞ przedstawiĂŚ,a nawet dostaĂŚ do tego programu to czemu naleÂżysz do SMD. :D WidaĂŚ moc propagandy jest tak mocna, Âże wpada w umysÂły nawet takie zdolne i rozsÂądnie myÂślÂące jak twĂłj- nie zgadzam siĂŞ tylko w sprawie Lisa i Olejnik. :D
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Sympatykiem PO jestem nie z powodu tej propagandy, ale z powodu, ¿e ca³a moja rodzina j¹ popiera (no mo¿e mój dziadek woli Leppera). O nieobiektywizmie Lisa tak twierdzi wiêkszoœÌ mojego otoczenia (no widaÌ jaki z niego narodowy prawicowiec), a pani Olejnik jest lewicowa, nie dlatego ¿e przycina usta wszystkim (nie tylko Donaldowi Tuskowi), to wobec lewicy jest pob³a¿liwsza.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

No widzisz W³och. Rodzinka cie ubezw³asnowolni³a. Dziœ na onecie wyliczyli, ¿e zarabiaj¹cy mniej ni¿ 13.250 za rok, czyli mniej ni¿ 1.105 z³ miesiêcznie strac¹ a takich jest ponad 10 mln polaków. Czyli przynajmniej 1/4. Przypomnijmy, ¿e mamy te¿ nie zarabiaj¹cych nic 18% bezrobotnych. Oczywiœcie wœród nas mo¿e nie ma osób, których rodzice (ka¿dy osobno) zarabiaj¹ mniej niz 1.100 zeta, bo tak to by pewno nie mieli neta, ale takich biednych osób jewst mnóstwo, tymbardziej, ¿e te 13.250 nie liczy siê wspólnie- nie bêdzie wspólnych rozliczeù, tylko kazdemu z osobna. Pozatym jeœli tak zmienimy podatki to sk¹d niby weŸniemy kasê na zdrowie, edukacjê, drogi itp. skoro bogaci bêd¹ p³aciÌ 3 razy mniej. No có¿, ja dodam jeszcze, ¿e supermarkety i tak nie zap³ac¹ ani grosza podatku, bo wykombinuj¹ stratê. Trzeba wiêc obni¿yÌ koszty pracy, a nie podatki, które p³acimy ju¿ od zysku. Wiem jak to jest - pod koniec roku kupuje siê rzeczy na maksa i wykazuje siê stratê i nawet tych 15% nie trzeba bêdzie zap³aciÌ. W³och lepiej przemyœl raz jeszcze to wszystko, no chyba, ¿e macie duuu¿o, duuu¿o kasy. Jesteœ wnukiem Kulczyka, albo Waltera, to ci wtedy PO nie straszne. :D Ja tu nie chce dyskutowaÌ o polityce, ale dziwi mnie takie poparcie dla tych oszo³omów wœród m³odych, sam te¿ jestem m³ody ale patrze na politykê analizuj¹c programy, przesz³oœÌ i szanse, a nie rozgladam siê po rodzicach :P. Ja s¹dze, ¿e jeœli przez 4 lata 97-01 z³upi³ nas Buzek i jego banda jako AWS, to teraz w formie PO-PiS-LPR to powraca, i chce nas ³upiÌ znów. Dowody ? Ci sami ludzie - choÌby Buzek premier w tych okrutnych latach ³upienia, teraz eurodeputowany PO. Ja tam nie krytykuje SLD za wyniki bo sprawdzcie- maj¹ bardzo dobre, krytykujê za afery i wogóle styl sprawowania tej w³adzy, chocia¿ to by³y wyj¹tki. Ile tak wogóle masz lat Wloch?
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Hola! Hola! To nie jest wÂątek polityczny, tylko temat o najwiĂŞkszych poraÂżkach TVN. :)
erboj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 14 sie 2005, 22:34

Post autor: erboj »

WÂłoch, narodowym prawicowcem to byli Roman Dmowski i JĂŞdrzej Giertych, dzisiaj moÂżna tak zakwalifikowaĂŚ Macierewicza i jego RKN, ale - do cholery - Lis ze swoimi poglÂądami nie ma z narodowÂą prawicÂą nic wspĂłlnego. ChĂŞtnie bym usÂłyszaÂł, co niby za tym przemawia. Bo jakoÂś nigdy nie sÂłyszaÂłem, by Lis mĂłwiÂł np. o korowskim spisku, czy teÂż twierdziÂł, Âże narĂłd jest wartoÂściÂą nadrzĂŞdnÂą itd.
Wybacz moje emocje, ale trzeba uwaÂżaĂŚ, jakimi sformuÂłowaniami siĂŞ szafuje. SzczegĂłlnie Âże tego forum nie czytajÂą idioci.
Z serdecznym pozdrowiem. Erboj
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości