Magdalena Hykawy

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

adam pisze:Ciekawe dlaczego Magda nie zasiadÂła jeszcze za stoÂłem prezenterskim :mhm:
Mnie przychodzÂą do gÂłowy dwie odpowiedzi:
- Magda broni siĂŞ przed tym rĂŞkami i nogami, bo czuje siĂŞ zdecydowanie lepiej w relacjach terenowych (albo jest tam raczej lepiej widziana przez "gĂłrĂŞ", ktĂłra podejmuje decyzje)
- jej coraz czĂŞstsze pojawianie siĂŞ na wizji (jak zauwaÂżyÂł Reynevan, wczeÂśniej bywaÂła jedynie na drugiej linii frontu) ma nas, widzĂłw, przyzwyczaiĂŚ do jej widoku, Âżeby nie byÂło szoku, gdy z dnia na dzieĂą zasiÂądzie w studio :D

OsobiÂście bardziej do mnie przemawia pierwsze wytÂłumaczenie, ale to tylko takie moje gdybanie :xx:
Adam skÂłoniÂł mnie do refleksji, jakby to byÂło, gdyby jÂą za stoÂłem usadzili... Na razie jestem przyzwyczajony w jej wykonaniu do raportowania na gorÂąco z miejsca wydarzeĂą, tudzieÂż do felietonĂłw komentowanych jej miÂłym dla ucha gÂłosem, wiĂŞc mam mieszane uczucia - chyba byÂłoby dziwnie, co nie oznacza, Âże nie byÂłoby tak samo dobrze :tanczy: W kaÂżdym razie niech warsztat dziennikarski siĂŞ rozwija :D Nikt nie powinien spoczywaĂŚ na laurach, bo nawet najlepsi reporterzy czy komentatorzy zawsze znajdÂą nowe obszary zawodowe i moÂżliwoÂści rozwijania siĂŞ, a mÂłode wilki juÂż szczerzÂą zĂŞby ;) To dobre i mobilizujÂące podejÂście, ale pod warunkiem, Âże nie nabiera to formy wyÂścigu szczurĂłw :stop:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

PodjoÂłem ten temat gdyz na stronach tvn24 napisali Âże reporterzy zasiadajÂą za stoÂłem prezenterskim aby poznaĂŚ pracĂŞ innych.dziwi mnie fakt ze nie wszyscy reporterzy jednak zasiadali za stoÂłem prezenterskim-sprawa jest podejrzana ,delikatnie mĂłwiÂąc :mhm:
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

Jestem jak najbardziej za tym, by dziennikarzy wymiennie obsadzaÌ w ró¿nych rolach :brawa: , ale s³uszna uwaga, ¿e w takim razie TVN24 jest niekonsekwentne, skoro tak rzadko stosuje to zagranie, bo sam pomys³ dobry. G³êboka i œcis³a specjalizacja niby jest dobra, ale uwa¿am, ¿e dzisiejszy œwiat wymusza bycie elastycznym, by w razie zaistnia³ej potrzeby umieÌ odnaleŸÌ siê w ka¿dej sytuacji. No dobra, nie w ka¿dej, ale im wiêcej umiejêtnoœci i wiedzy posi¹dziemy, tym staniemy siê atrakcyjniejsi i w koùcu sami mo¿emy czerpaÌ z tego satysfakcjê, nieprawda¿? ¯yczê wiêc, by Magda, ale te¿ inne osoby kojarzone w TVN24 z innymi rolami, zasiad³y kiedyœ za pulpitem prezenterskim w studio - obym tego nie przegapi³ :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

PrzegapiĂŚ raczej nie przegapimy bo to by byÂło wielkie halo
Moze niektĂłrzy dziennikarze nie chcÂą zasiadaĂŚ za stoÂłem prezenterskim tylko wolÂą pracĂŞ w terenie. Jedno jest pewne Âże jak ktoÂś kto zna osobiÂście MagdĂŞ siĂŞ pojawi na forum to wtedy bedzie mĂłgÂł odpowiedzieĂŚ

[ Dodano: Wto Sty 02, 2007 10:40 am ]
Magda w pierwszej relacji w nowym roku

Obrazek

Obrazek
Obrazek

trochĂŞ dzisiaj wieje
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

Uff, kamieù spad³ mi z serca, bo ju¿ zacz¹³em siê obawiaÌ, ¿e Magda wybra³a siê na d³u¿szy urlop na prze³omie roku. Kurcze, egoista ze mnie, ale wolê j¹ widywaÌ na ekranie ;) Z drugiej strony mam nadziejê, ¿e w Œwiêta wypoczê³a, a Noc Sylwestrowa up³ynê³a jej w szampaùskim nastroju :tanczy: mmm, uwielbiam te musuj¹ce b¹belki :devil: .
Hihi, nieÂźle wiatr bawiÂł siĂŞ jej wÂłosami, urocze :D (te w wÂątku nt. min zaÂłogi teÂż widziaÂłem :lol: )
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

BaÂłem siĂŞ Âże wypadÂłeÂś z forum i bedĂŞ musiaÂł pisaĂŚ sam do siebie.

Magda zwykle jest uÂśmiechnieta i miÂło sie na niÂą patrzy ale tego dnia byÂła rozbawiona i zdobyÂła moje serce pieknym uÂśmiechem.
WidaĂŚ Âże w nowy rok weszÂła w znakomitym nastroju wiĂŞc powinno byĂŚ tak caÂły rok.
MiaÂła tego dnia duÂżo pracy .
Wiatr byÂł niemiÂłoÂśierny dla Madzi wiĂŞc capsy do zabawnych min siĂŞ udaÂły
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

By³em kilka dni poza domem i nie mia³em dostêpu do TVN24. W sumie trochê straci³em :mhm: - ostrzy³em sobie z¹bki na Lupê Roku, bo zapowiada³a siê znakomicie, no i obawia³em siê, czy aby nie przegapiê zbyt wielu wejœÌ Magdy. Z tego co piszesz, to wczoraj poczu³bym siê jak w raju ;) , ale có¿, takie wakacje od telewizora te¿ maj¹ swoje uroki :devil:
Co do uÂśmiechu Madzi, to ÂświĂŞta racja - dla mnie jest niezmiennie urzekajÂący, o czym zresztÂą dobitnie ÂświadczÂą wczorajsze posty ze zdjĂŞciami :tanczy: .
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Bardzo czĂŞsto Magda pojawia siĂŞ pod MEN -nie wiem czy to jest spowodowane.
wydaje mi siê ¿e jeszcze tylko ona nie podpad³a Giertychowi,albo jegomoœÌ ma do Madzi jakiœ szczególny sentyment.
MoÂże lubi jej uÂśmiech :mhm:
Reynevan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 12 gru 2006, 17:30

Post autor: Reynevan »

adam pisze:Bardzo czĂŞsto Magda pojawia siĂŞ pod MEN -nie wiem czy to jest spowodowane.
wydaje mi siê ¿e jeszcze tylko ona nie podpad³a Giertychowi,albo jegomoœÌ ma do Madzi jakiœ szczególny sentyment.
MoÂże lubi jej uÂśmiech :mhm:
JakoÂś nie chce mi sie w to wierzyc. Pewnie to zbieg okolicznosci.
A spod banku wygladala super - taka rozczochrana.
Zastanawialem sie ostatnio, czy ona lubi, jak sie na nia mowi "Madzia".
Jak myslicie?
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

JeÂśli znajomi tak siĂŞ do niej zwracajÂą-to pewnie nie ma nic przeciwko temu.

jeÂśli chodzi o nas to moÂże zwrĂłciĂŚ nam uwagĂŞ Âże tak nie lubi -oczywiÂście wchodzÂąc na forum

wszystkie Madaleny nazywa siĂŞ albo Magda albo Madzia
Nawet jeÂśli jej siĂŞ to nie podoba to napewno nam wybaczy gdyÂż bardzo jÂą lubimy i nie ma innych fanĂłw :spiewa:
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

No chÂłopaki, poszczĂŞÂściÂło mi siĂŞ dziÂś przy Raporcie Wieczornym - doczekaÂłem siĂŞ relacji Madzi :tanczy:. Oto porcja capsĂłw z tego wydarzenia :D:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Na tym ostatnim wyszÂła "ÂśpiewajÂąco"! :brawa:

A co do zdrabniania jej imienia, to chyba nie miaÂłaby nic przeciwko - zresztÂą zgadzam siĂŞ w peÂłni z adamem - jeÂśli jej nie pasuje, to niech tu wpadnie i nam o tym powie :rydzyk: . Mam nadziejĂŞ, Âże nie jest zÂła za tĂŞ MadziĂŞ - to chyba nie jest zbyt poufaÂłe, ba, raczej sympatyczne. MoÂżemy zresztÂą zrobiĂŚ referendum w kwestii jej imienia - czyli jak jÂą nazywaĂŚ - skoro Giertych moÂże, to my teÂż :devil:.

Ale z jednym siĂŞ nie zgadzam - na pewno ma wiĂŞcej fanĂłw, tylko jeszcze siĂŞ nie dowiedzieli o naszym fanklubie :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ÂŻe teÂż przegapiÂłem :nie: :nie: wstyd mi :hmm: :hmm:

to ¿e nie ma wiecej fanów jawnych to fakt .problem z tymi co nie chc¹ siê ujawniÌ i wnieœÌ do naszych rozmów.
Napewno wielu czyta ale wstydzi siê wejœÌ na forum-a tu przecie¿ nie ma siê czego wstydziÌ
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

PrzyglÂądaÂłem siĂŞ otoczeniu w niektĂłrych wejÂściach Magdy, porĂłwnywaÂłem je i - no Ameryki nie odkryÂłem - niektĂłre lokalizacje siĂŞ powtarzajÂą. Nie znam Warszawy, ani tym bardziej budynkĂłw rzÂądowych, ale wydaje mi siĂŞ, Âże na przykÂład bywa pod MEN czĂŞÂściej niÂż gdzie indziej (domniemywam, Âże to MEN: w tle budynek, a przed nim Âłagodny Âłuk zjazdu z alei). Tam zaczepia czĂŞsto Giertycha. Drugim miejscem, z ktĂłrego chĂŞtnie relacjonuje, jest taka aleja, widaĂŚ jÂą na wczorajszych wieczornych capsach lub na tych datowanych na 14.12 ub. roku. No maÂło precyzyjne dane, ale moÂże Ty adam, jako warszawiak, kojarzysz? KiedyÂś, gdybym byÂł w stolicy, to sprĂłbowaÂłbym szczĂŞÂścia - a nuÂż by akurat dopisaÂło i obdzieliÂłaby mnie chociaÂż swoim uÂśmiechem :D.

Dzisiaj nadawa³a chyba spod siedziby MSWiA, w ka¿dym razie konferencji tego ministerstwa dotyczy³y wszystkie wejœcia. Przytrzymali j¹ tam doœÌ d³ugo, bo od oko³o po³udnia i czêsto studio ³¹czy³o siê z ni¹ - przyjemnie siê s³ucha³o i ogl¹da³o :D. Mam nadziejê, ¿e nie zmarz³a i ¿adne przeziêbienie siê jej nie ima :stop: - bo zarazki szalej¹, o czym przekona³o siê wielu moich kolegów i znajomych.

A teraz to, co tygryski lubiÂą najbardziej ;):

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Uwielbiam tĂŞ kasztanowÂą grzywkĂŞ :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

te wczorajsze capsy jak i te z grudnia to sÂą z pod URM czyli z siedziby rzÂądy -po drugiej stronie sÂą ÂŁazienki
MEN jest trochĂŞ dalej
Te dzisiejsze capsy- przyznam siĂŞ Âże nie kojarzĂŞ :hmm:
Uspokojê Ciê ,jak reporterzy jad¹ pod jak¹œ siedzibê zabieraj¹ ze sob¹ wóz transmisyjny i zwykle tam siedz¹ ca³y dzieù a jak nie to w samochodzie osobowym .
wychodzÂą tylko jak majÂą zdawaĂŚ relacjĂŞ.

DosyĂŚ czĂŞsto tamtendy przejerzdzam to widzĂŞ.
NaprawdĂŞ trudno kogoÂś rozpoznaĂŚ bo zwykle siĂŞ kryjÂą,to Âże wypatrzyÂłem tam kiedyÂś KryĂąskÂą to prawie byÂł cud
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

Dziœ Madzia relacjonowa³a nam reakcje ludzi i niektórych biskupów na sprawê abp Wielgusa spod katedry. Wygl¹da na to, ¿e wiêkszoœÌ jej rozmówców stanowi³y osoby z du¿ym doœwiadczeniem, zw³aszcza w latach. Jak sama Madzia zauwa¿y³a, obecnoœÌ ekipy telewizyjnej (szczególnie ekipy TEJ telewizji ;)) wzbudza³a u co poniektórych niema³e emocje :devil:. Szkoda ¿e mnie tam nie by³o, bo te¿ mam wyrobione w³asne zdanie na temat tej sprawy, no ale zachowam je w takim razie dla siebie, bo to ani miejsce, ani ju¿ czas :cicho: - niech to lepiej oceni Bóg i historia.

Obrazek Obrazek

Zwróciliœcie uwagê na minê tego faceta w tle? Taka mro¿¹co-karz¹ca, ale to pewnie z³udzenie - jakbym sk¹dœ zna³ tê buziê :mhm: . Madziny uœmiech na koniec - bezcenne. Za wszystko inne zap³acisz kart¹... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości