Jesień 2012 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: adik1148 »

A pro po :

"Tele Tydzień"
W jutrzejszym wielkanocnym numerze "Tele Tygodnia" znajdziecie reportaż o planowanych zmianach w "Dzień Dobry TVN". Na razie to wielka tajemnica - jednak specjalnie dla Was uchylamy kulisy metamorfozy programu ;) Jak będziecie mogli przeczytać do grona prowadzących dołączą Zygmunt Chajzer i Magda Gessler. Tak! To nie prima aprilis! Przyznamy, że także byliśmy w szoku :))) Według producentów nie ma lepszej pary która pokazałaby jak dbać o gospodarstwo domowe w nowoczesnym stylu :) Będziecie oglądać specjalne odcinki z Zygmuntem i Magdą? :)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: ktos »

felek pisze:Już jesienią na antenie TVN zagości polska wersja reality show „Hell’s Kitchen”
http://www.reality-tv.pl/2012/04/01/bed ... do-polski/
Chyba, że to prima aprilis :)
oby to była prawda oglądałem kilka serii na TVN Style i program bardzo fajny 8)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: matik »

ktos pisze:
felek pisze:Już jesienią na antenie TVN zagości polska wersja reality show „Hell’s Kitchen”
http://www.reality-tv.pl/2012/04/01/bed ... do-polski/
Chyba, że to prima aprilis :)
oby to była prawda oglądałem kilka serii na TVN Style i program bardzo fajny 8)
Pod artykulem jest notka, że to był żart prima aprilisowy
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: ktos »

matik pisze:
ktos pisze:
felek pisze:Już jesienią na antenie TVN zagości polska wersja reality show „Hell’s Kitchen”
http://www.reality-tv.pl/2012/04/01/bed ... do-polski/
Chyba, że to prima aprilis :)
oby to była prawda oglądałem kilka serii na TVN Style i program bardzo fajny 8)
Pod artykulem jest notka, że to był żart prima aprilisowy
szkoda mogli by zrobić ten program, a tak po za tym to marny ten żart jak większość w polskim internecie przyjazd Adele itp :P
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: lukaszbialas »

:Jak ustalił portal wirtualnemedia.pl jesienią TVN emitować będzie trzy seriale cotygodniowe:
-Lekarze
-Przepis na życie
-Prawo Agaty
Któryś z nich będzie pewnie emitowany po Mam Talent!, albo w poniedziałek o 21:30 zamiast programu Szymona Majewskiego,
który jak pisze tygodnik Polityka już się wypalił.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: adik1148 »

I bardzo się z tego powodu cieszę ! :) Wydaje mi się , że zamiast Szymona będzie Agata , bo ta nie musi już nadawać swojej podwójnej premiery w jednym dniu , a Lekarze tak ,czyli zapewne pojawią się w niedzielę zamiast głupiego Tańca z Gwiazdami :)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:I bardzo się z tego powodu cieszę ! :) Wydaje mi się , że zamiast Szymona będzie Agata , bo ta nie musi już nadawać swojej podwójnej premiery w jednym dniu , a Lekarze tak ,czyli zapewne pojawią się w niedzielę zamiast głupiego Tańca z Gwiazdami :)
Proszę Szymona o powrót HDw3D w wersji bez mongoła który robi się żenujący, z długimi i parodiowanymi rozmowami w tłoku i skeczami czy innymi nagraniami. Z Mikiem Szymańskim (z jego większym niż poprzednio udziałem). W poniedziałek, o 22.30 (godzinę, do 23.30). Wtedy program mógłby być nadawany od +16 i być bardziej kontrowersyjny. Studio SNŻ może zostać, jest świetne, choć HDw #d tez było niczego sobie ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: Adrian ;P »

A czy ktoś powiedział, że Lekarze muszą zaczynać się podwójną emisją? Prawo Agaty miało podwójną emisję też z tego powodu, gdyż w czerwcu oglądalność byłaby bardzo mała. A takto emisa Prawa Agaty zakończy się w ten sam weekend co X Factor. Jesienią takiej konieczności nie ma.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Adrian ;P pisze:A czy ktoś powiedział, że Lekarze muszą zaczynać się podwójną emisją? Prawo Agaty miało podwójną emisję też z tego powodu, gdyż w czerwcu oglądalność byłaby bardzo mała. A takto emisa Prawa Agaty zakończy się w ten sam weekend co X Factor. Jesienią takiej konieczności nie ma.
Może w końcu stanie się tak jak w US, gdzie 1 sezon nie musi zamykać się w 13 czy 15 odcinkach, ale może trwać dłużej dzięki dogrywaniu odcinków specjalnych etc.
tvn - latem programowo najgorsza!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: Adrian ;P »

Aby Szymon był od +16 program nie musi się zaczynać o 22:30. Programy nadawane do 16+ mogą być już od 20:00. Mimo wszystko Szymon jesienią pewnie zmieni porę nadawania, a poniedziałek o 22:30 byłby odpowiedni - rok temu 3DwHD był liderem w swoim paśmie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: matik »

Albo wręcz zrezygnują z Szymona, co chyba zaskoczeniem by nie było...
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: lukaszbialas »

Ja bym chciał żeby zamiast Majewskiego swój program w TVN dostał Szymon Hołownia. To dobry dziennikarz i już jakiś czas temu jak zniknął program Teraz My! w TVN miał być nadawany talk-show Hołowni i Prokopa. Prokopa jest za dużo, ale Hołownia mógłby coś poprowadzić. Czekam na jesienną ramówkę, liczę na kilka fajnych nowości i mam nadzieję, że konferencja dotycząca ramówki będzie transmitowana na tvn.pl.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: Trzeciak »

Ale takiej publicystyki na razie nie będzie na antenie TVN-u - zresztą sam Miszczak już mówił na ten temat.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: felek »

Szymon juz się skończył, oglądalność jest bardzo zła. TVN powinien w poniedziałki emitować 2 sezon 'Prawa Agaty' - podobny zbaieg zrobiono z Przepisem na życie, po przeniesieniu na wtorek serial mocno poprawił wynik pasma i utrzymał dobra widownie. Ja mimo wszystko jestem za tym żeby powstał 14 sezon Tańca z Gwiazdami, bo w niedzielne wieczory żaden serial nie pokona Must be the music w Polsacie, a TzG zrobił to skutecznie jesienią. Z drugiej strony ramówka w prime time jest tak zapchana, że ciężko będzie umieścić 'Lekarzy'. w tej sytuacji zakończenie TzG bedzie zrozumiałe. Czy sobota 21.40 to dobra pora dla Lekarzy? Moim zdaniem nie. Filmy, które TVN emituje w sobotnim paśmie po X-factor czy Mam Talent mają dobra oglądalność, a widz o tej porze bardziej oczekuje rozrywki, która mogą mu zapewnić komedie.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Jesień 2012 w TVN!

Post autor: lukaszbialas »

Możliwe jest jeszcze, ze Lekarze pojawią się w piątek o 20 jako bezpośrednia konkurencja Na dobre i na złe. Wtedy Superkino zaczynałoby się o 21 tak jak jesienią ubiegłego roku gdy TVN emitował serial Wszyscy kochają Romana. Widzowie TVN go nie pokochali.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości