[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Ja też się cieszę z sukcesu Eweliny tym bardziej, że od początku na nią postawiłem, a SMS'y które na nią wysyłałem były jedynymi SMSami które wysyłałem, bo nie mam zwyczaju brać udziału w tego typu konkursach.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Włączę się do dyskusji na temat fanpage'y uczestników na Fb, która przyznam szczerze mnie zaintrygowała i już wczoraj po odpadnięciu Filipa miałam pewne przemyślenia na ten temat.
Zacznę od tego, że absolutnie nie wierzę w tak wielką ilość fanów małżeństwa Hyży (nie umiem odmienić). Porównam ich z uczestniczką tegorocznego Top Model, Zuzą Kołodziejczyk, która również na fb posiada olbrzymią liczbę fanów pozostawiając w tyle inne uczestniczki. Tylko że w jej przypadku wystarczy wpisać w wyszukiwarce fb "Zuza Kołodziejczyk" i pojawia się tych fanpage'y założonych przez fanów mnóstwo i każdy z nich posiada parę tysięcy wielbicieli. Zuza jest prawdziwą idolką nastolatek i młodych kobiet. Mówi i pisze się o niej prawie wszędzie. W przypadku Mai i Grzegorza czegoś takiego nie ma. Ewidentnie w ich fp było coś "kręcone". Absolutnym faworytem widowni był Filip Mettler, niestety nie producentów... Zauważyłam, że Filip, choć był faworytem, zawsze występował jako 3, 2 i wczoraj 1. Nie ukrywajmy, kolejność występów ma znaczenie i przez to wnioskuję, że producenci chcieli się Filipa jak najszybciej z programu pozbyć. Dałabym sobie uciąć głowę, że w uczciwy sposób Grzegorz Hyży nie zebrałby na fb więcej fanów od Filipa. Wiem co mówię. Mam nadzieję, że napisałam wszystko zrozumiale. Możemy już się chyba oswoić z finałową dwójką tej edycji - Mają i Grzegorzem, których "wielkiej miłości" raczej nie widać. Wystarczy obejrzeć zakulisowe nagrania tych dwojga, gdy wypowiadają się o sobie oschle, bez jakiegokolwiek uczucia. Naprawdę nie przesadzę ani trochę, jeżeli napiszę, że o dobrym koledze / dobrej koleżance każdy wypowiada się czulej niż oni o sobie. Może to wredne że o tym wspomnę, ale słyszałam że ich dzieci to wpadka i stąd ten cały ślub.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Tylko że na Facebooku kliknięcie lubię to nic nie kosztuje natomiast głos przez telefon niestety już tak. Dlatego uważam, że to prawie wcale w głosowaniu sms się nie odzwierciedla. Tak swoją drogą te smsy mogłyby kosztować 2,46 a nie 3,92.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Pytanie czysto teoretyczne.

Czy wszyscy zapomnieli o wspólnych występach uczestników?!?!!!!!!!!!
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Nie, wszyscy pamiętamy. Po prostu wiemy z góry że ich nie będzie; )
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Heh TVN mi odpowiedział na maila:
Witam, czy naprawdę nie da się czegoś zrobić z dźwiękiem w studio X Factora? Przecież większości uczestników w ogóle nie słychać, bo zagłusza ich podkład. Nie wiem czy ekipa tego nie słyszy, czy udaje że nie słyszy, no ale to jest program muzyczny i co jak co ale dźwięk powinien tu być na najwyższym poziomie, a już nawet w Mam Talent był lepszy.

Widz
TVN:
Witamy.
Dziękujemy za wiadomość, która została przesłana do osób realizujących program „X Factor”.
Pozdrawiamy,
Dział Współpracy z Widzami
Ciekawe czy napisali to żeby mnie zbyć, czy serio przekazali. Moglibyście też wysłać takie maile, wtedy może chociaż spróbują się tym zająć.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

SevenUP pisze:Ciekawe czy napisali to żeby mnie zbyć, czy serio przekazali.
Przekazać raczej przekazali, bo dział kontaktu z widzami raczej nic innego zrobić by nie mógł, a czy produkcja już coś z tym zrobi to się okaże, ale ja wątpię.

XF w sobotę obejrzało 2,41 mln widzów, a TVoP - 2,04 mln widzów.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

No ale jakby dostali kilkanaście takich zgłoszeń, to by pewnie uwierzyli ;)
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

Czy ktoś wie może dlaczego finał X FACTOR nie bedzie emitowany w sobotę 25 maja, tylko w niedzielę 26 maja?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Prawdopodobnie finał Ligi Mistrzów.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Oby to był znak przeniesienia X FACTOR'a na niedzielę znowu ;D
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

a teraz inny wątek - polecam posłuchać piosenek AICHY I ASTEYA. ta pierwsza ma na swoim koncie płytę solową, i przyznam, że kilka kawałków mnie baardzo zainteresowało. polecam to:
http://www.youtube.com/watch?v=Kyeb9oTpe8o
tvn - latem programowo najgorsza!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Uwaga! Nowy singiel Dawida Podaiadło /;Trójkąty i kwadraty (tekst: Karolina Kozak) piosenką dnia w RADIOWEJ TRÓJCE! TO co o płycie Comfort and Happiness powiedzieli komentatorzy:
“Dawid przypomina mi młodego Scotta Walkera - w jego głosie, w jego interpretacjach jest znacznie więcej niż on sam mógł przeżyć. I w dodatku ma repertuar! Lepszego debiutu w kategorii "wokalista" w Polsce w tym roku nie będzie. Dawno nie było.”
(Jarek Szubrycht, T-Mobile Music)

„Nie oglądałem go w telewizji, ale posłuchałem płyty. Polecam. Zaskoczenie roku.”
(Piotr Metz, dziennikarz i krytyk muzyczny)

Szykuje nam się wielki reprezentant polskiego XF. Lisowska z genialnym AEROPLAN, polecam bo słuchałem, reprezentatka rockowo-popowa, z wielkimi sukcesami na koncie i świetnym odbiorem w komercji, i Dawid - wielki przedstawiciel sceny alternatywnej XF. Oba utowry polskojęzyczne na płycie tj. "Nienzajomy" i "Trójkąty i kwadraty" - wielkie zaskoczenie. Czekam na więcej i do 28-go maja!

http://www.polskieradio.pl/9/210/Artyku ... i-kwadraty

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 1Jr0Fjm4aE#!

http://lp3.polskieradio.pl/nowosci/

okładka singla na FB:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
tvn - latem programowo najgorsza!
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Wysłuchałem... dla mnie gniot, ale jak każdemu młodemu wykonawcy życzę powodzenie, bo to ciężki kawałek chleba.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Szczerze mówiąc, to gdybym nieświadomy zobaczył w sklepie płytę Aeroplan, to bym szybko zapomniał nazwy itd. A jak zobaczyłbym płytę o nazwie Trójkąty i kwadraty to nawet z ciekawości w domu wpisałbym w Google i posłuchał.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości