[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Adrian ;P pisze:W reklamach promujących castingi są już pokazane polskie castingi z Zabrza i nasi jurorzy :D
No własnie też widziałem :) Świetne kadrowania ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

A w HD są ? :)
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Wygląda na to, że Edyta będzie pomagać Mai na etapie "domów jurorów".

Górniak pojawi się również w... X Factor. Występy gościnne w programie załatwiła jej oczywiście Sablewska - w TVN-ie pojawi się tej wiosny kilka razy. Kontrakt jest już podpisany i nie ma od tego odwrotu.
http://www.pudelek.pl/artykul/30070/z_k ... k_plakala/
adi8512ak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 29 sty 2011, 12:01

Re: X FACTOR

Post autor: adi8512ak »

Mam nadzieję że scenografia studia będzie tak jak w Anglii bo ta zastosowana w edycji Niemieckiej jest nie za ciekawa.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

adi8512ak pisze:Mam nadzieję że scenografia studia będzie tak jak w Anglii bo ta zastosowana w edycji Niemieckiej jest nie za ciekawa.
Ja wątpie aby była taka jak w niemczech. To scenografia małokosztowna a poza tym regionalna...
tvn - latem programowo najgorsza!
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: X FACTOR

Post autor: lukis »

Ja rozumiem, że 'X Factor' był ogromnym hitem w UK z oglądalnością sięgająca 20 mln. widzów. Ale jak Polsat może tak bezczelnie kłamać i mówić w swoim nowym spocie, który dziś widziałem, że 'Must be the music' okazał się hitem w UK, a uczestniczka która wygrała zrobiła karierę. To jest po prostu kłamstwo. Program, którego widownia wynosiła 0,5 mln. widzów i który okazał się totalną klapą. Brawo Polsat! Oby tak dalej.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

lukis pisze:Ja rozumiem, że 'X Factor' był ogromnym hitem w UK z oglądalnością sięgająca 20 mln. widzów. Ale jak Polsat może tak bezczelnie kłamać i mówić w swoim nowym spocie, który dziś widziałem, że 'Must be the music' okazał się hitem w UK, a uczestniczka która wygrała zrobiła karierę. To jest po prostu kłamstwo. Program, którego widownia wynosiła 0,5 mln. widzów i który okazał się totalną klapą. Brawo Polsat! Oby tak dalej.
Tez to miałem właśnie powiedzieć/skomentować :D
tvn - latem programowo najgorsza!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

Były plotki że Zapendowska będzie w X-Factor a dzis podano że bedzie w tym Must Be The Music :P

Program będzie miał trudno start w tym samym dniu Ranczo zacznie lecieć 8)
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

lukis pisze:Ja rozumiem, że 'X Factor' był ogromnym hitem w UK z oglądalnością sięgająca 20 mln. widzów. Ale jak Polsat może tak bezczelnie kłamać i mówić w swoim nowym spocie, który dziś widziałem, że 'Must be the music' okazał się hitem w UK, a uczestniczka która wygrała zrobiła karierę. To jest po prostu kłamstwo. Program, którego widownia wynosiła 0,5 mln. widzów i który okazał się totalną klapą. Brawo Polsat! Oby tak dalej.
Przyglądałem się trochę brytyjskiej telewizji i nawet nie słyszałem o takim czymś jak "Must be the music". Polsat jeszcze bezczelnie twierdził w swoich postach, że "wreszcie w Polsce", nawet gdy nikt o tym nie wiedział. O tej "gwieździe" już nie wspominając. Napisałem to zresztą tutaj - viewtopic.php?p=145506#p145506.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Na FB podano opis poszczególnych etapów programu. :arrow:http://www.facebook.com/notes/x-factor- ... 5552033901
Bootcamp będzie miał nazwę Eliminacje, a do domów jurorów pojedzie 5 uczestników z każdej kategorii.
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: X FACTOR

Post autor: peterq90 »

Jedyne co uważam za lepsze w show Polsatu to obecność Adama Sztaby który mógłby być jurorem X Factor 4 lub zamiast Czesława który mi nie przeszkadza.
A tak myślałem że Zapendowska bedzie 4 jurorem za rok.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

peterq90 pisze:Jedyne co uważam za lepsze w show Polsatu to obecność Adama Sztaby który mógłby być jurorem X Factor 4 lub zamiast Czesława który mi nie przeszkadza.
A tak myślałem że Zapendowska bedzie 4 jurorem za rok.
No i będzie, bo i tak hit który odniósł sukces za granicą ( :D )Must Be the Music w Polsce nie wypali :D Ja jednak wolałbym żeby jej nie było. Ona nie pasuje do tego formatu. Wolałbym jakąś dobrą wokalistkę (nie Edzię) która połaczyłaby doświadczenie ze znajomościa muzyki.
PS. Dzisiaj w DDTVN była relacja z castingu w Warszawie z jurorami :)
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Ciekawe , dlaczego w Warszawie zrezygnowali z 3 ekranów LED'owych i dali tylko 2 :/
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:Ciekawe , dlaczego w Warszawie zrezygnowali z 3 ekranów LED'owych i dali tylko 2 :/
Pewnie mało miejsca...
tvn - latem programowo najgorsza!
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

A więc istnieje chociaż cień szansy, że programy na żywo będą dwudniowe (filmy w soboty w prime-time).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość