[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Akurat z roku na rok - widownia programu nadal rośnie, a nie spada.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Wielkie promowanie Hyżych czas zacząć. Jestem trochę zniesmaczony spotem reklamowym nowego odcinka i budowanie atmosfery, czy któreś z nich teraz odpadnie...
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

I oczywiście na końcu zwiastunu "czy będzie to ich (hyżych) ostatni wspólny występ?". Jak to powiedział Kuba do pani Małgosi "Pani udaje że śpiewa, publiczność udaje że się bawi, a ja udaję się do psychiatry", idealnie pasuje.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Dokładnie, Panu Hyży daję jakąś szansę, wybitnym wokalistą to nie jest, ale na pewno ma większy talent niż jego żona. Maja powinna już dawno odpaść, poziom jaki reprezentuje nie jest godzien odcinków live. 3 występ live, tłumaczy się, że nie wyszło jak chciała bla bla bla... (innym stres nie przeszkadza i śpiewają godnie), wniosek? nie jest przygotowana do odcinków live/nie nadaje się

Fremantlemedia Polska = najgorsza Polska produkcja programów muzyczno/rozrywkowych (DNO!)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Trzeciak pisze:Dwa lata temu, to było dwa lata temu. Wtedy to była nowość, która była swego rodzaju pewniakiem, a na samo hasło "show twórców "Mam Talent"" - nic dziwnego, że sporo osób oglądało. Jednak pojawiła się dość mocna konkurencja i niektóre produkcje (m. in. "MBTM") wyrobiły sobie markę na rynku programów talent-show.
Nigdy nie reklamowano X Factor jako show twórców Mam Talent, a przeciętny widz nie ma pojęcia, że oba formaty robią ci sami ludzie (nie ta sama firma, a dokładnie ta sama ekipa).
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Ja bym się uczestników nie czepiał w tym przypadku. Poziom jest na prawdę bardzo wysoki, nie przesadzajmy i nie doszukujmy już jakiejś narodowej tragedii. A Maja Hyży? występ w liveshow1 był kapitalny, nie wiem czemu Kuba i sama zainteresowana nie idą nadal tą drogą.
MBTM notuje jak na niedzielne pasmo bardzo złe wyniki. Naprawdę. Sobota, wiosna, imprezy, i TVoP konkurencją. niedziela? Wszyscy przed telewizorami. MBTM o tej porze powinien mieć ponad 3,5-4 mln widzów - jeśli mowa o utrzymaniu widowni.
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

r_r16 pisze:
Trzeciak pisze:Dwa lata temu, to było dwa lata temu. Wtedy to była nowość, która była swego rodzaju pewniakiem, a na samo hasło "show twórców "Mam Talent"" - nic dziwnego, że sporo osób oglądało. Jednak pojawiła się dość mocna konkurencja i niektóre produkcje (m. in. "MBTM") wyrobiły sobie markę na rynku programów talent-show.
Nigdy nie reklamowano X Factor jako show twórców Mam Talent, a przeciętny widz nie ma pojęcia, że oba formaty robią ci sami ludzie (nie ta sama firma, a dokładnie ta sama ekipa).
Owszem. Ale jak przekazano informacje do mediów, że powstanie polska edycja "X Factor" - wtedy pokazało się szereg artykułów o tym programie, i tam takie hasło dokładnie padało (może nie tak dokładnie, tylko zdanie typu "program wyprodukuje FremantleMedia - znana z produkcji "Mam Talent").
Poza tym - kiedy już ogłoszono informacje o nowym muzycznym show - nowy program promowano już podczas finału 3 edycji "Mam Talent", a nie promowano go podczas "Tańca z gwiazdami", czy "Top Model". Zresztą zatrudnienie Wojewódzkiego do programu i sama jego stylistyka sugerowały już, że oba programy są realizowane podobnie (nawet na belkach pojawiła się ta słynna czcionka z "Mam Talent"), czy grzmot, przed identem producenta.
mojpierwszyraz pisze:MBTM notuje jak na niedzielne pasmo bardzo złe wyniki. Naprawdę. Sobota, wiosna, imprezy, i TVoP konkurencją. niedziela? Wszyscy przed telewizorami.
Wszyscy? Tak samo wiosną - w sobotę, jak i w niedzielę odbywa się szereg imprez plenerowych. A i nadal spora część osób robi np. grilla w niedzielę, bo w sobotę np. im nie za bardzo wyszło. Wyjątkowo tutaj tylko bronią się seriale, bo te są skierowane do nieco innego targetu.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Jeśli tematem jutrzejszego odcinka ma być Queen i Jackson to wisi mi tu w powietrzu Bohemian Rapsody jako wspólny występ. ;)
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Ach ta promocja kolejnego odcinka live. Reżyser Iwański chyba już sobie "totalnie" odpuścił zabieganie o nowego widza... Mówiąc krótko, Fremantlemedia Polska ma w :D16 realizację tego programu w naszym kraju.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

tomalapt pisze:Ach ta promocja kolejnego odcinka live. Reżyser Iwański chyba już sobie "totalnie" odpuścił zabieganie o nowego widza... Mówiąc krótko, Fremantlemedia Polska ma w :D16 realizację tego programu w naszym kraju.
Na każdy Twój post rzygać mi się chce, marudzisz tylko i marudzisz. Jeżeli Ci coś nie pasuje to nie oglądaj i koniec. Twoje argumenty nic nie dadzą, ciesz się z tego co jest, albo nie oglądaj wcale, bo tylko nam tu marudzisz, mi się tego czytać nie chcę, wiec od teraz będę dużym łukiem omijał Twoje "posty"! :D15
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Mogę się założyć, że Maja nie odpadnie dziś. W dogrywce będą dwa zespoły najprawdopodobniej ;(
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

http://xfactor.tvn.pl/wideo,2103,v/kto- ... 38237.html
Maja zaczyna bredzić. Sama nie pamięta kiedy tvn zaczął kupować w większej ilości fanów zarówno jej jak i jej mężowi. Po castingu na którym wyemitowano państwa Hyży mieli oni oboje ok. 2-2,5 tysiąca fanów.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Nayma pisze:http://xfactor.tvn.pl/wideo,2103,v/kto- ... 38237.html
Maja zaczyna bredzić. Sama nie pamięta kiedy tvn zaczął kupować w większej ilości fanów zarówno jej jak i jej mężowi. Po castingu na którym wyemitowano państwa Hyży mieli oni oboje ok. 2-2,5 tysiąca fanów.
Dokładnie, wszystko w tym programie jest sztuczne. No cóż TVN musi jakoś nadgonić konkurencję. Ciekawe czym nas zaskoczą w dzisiejszym odcinku live producenci. Niczym? :brawa:
Ostatnio zmieniony sobota 04 maja 2013, 19:29 przez tomalapt, łącznie zmieniany 1 raz.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

musicomaniakk pisze: Na każdy Twój post rzygać mi się chce, marudzisz tylko i marudzisz. Jeżeli Ci coś nie pasuje to nie oglądaj i koniec. Twoje argumenty nic nie dadzą, ciesz się z tego co jest, albo nie oglądaj wcale, bo tylko nam tu marudzisz, mi się tego czytać nie chcę, wiec od teraz będę dużym łukiem omijał Twoje "posty"! :D15
Pisałem wcześniej, ten format jest mi zbyt bliski, aby patrzeć jak Fremantlemedia Polska go niszczy. Prześledź wcześniejsze posty.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

musicomaniakk pisze: Na każdy Twój post rzygać mi się chce, marudzisz tylko i marudzisz. Jeżeli Ci coś nie pasuje to nie oglądaj i koniec.
No ale jeśli ogląda to chyba ma prawo wyrazić swoją ocenę, nawet jeśli jest negatywna, prawda?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości