[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Żenada...jęki, skowyty.
Maja Hyży po raz wtóry udowadnia, że nie umie śpiewać, a jurorzy mówią, że to najlepszy występ.
Tragedia... bo TVNowski X-Factor przypomina już tylko wiejski konkurs w remizie.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Jakub Władysław Wojewódzki przesadza dziś maksymalnie ...
Maja jest fenomenem, natomiast Michael Jackson i Freddie Mercury nie byli wielkimi artystami. Co ten człowiek tam robi? Litości.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

A wy to oczekujecie, że Kuba powie "mogłem wybrać kogoś innego" albo "producenci kazali mi ciebie wybrać do pakietu z mężem"?
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

"I'll Be There" - 1970 Michael Jackson > 1992 Mariah Carey > 2013 Klaudia Gawor
Wypowiedział to nie kto inny jak Kuba Wojewódzki. Doceńcie jaki mamy skarb narodowy! :D (Dziewczynę pozbawioną emocji, umiejętności technicznych, z nijaką barwą i brakiem osobowości)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Panowie z TVNu. Wasz X-Factor staje się zwykłym GNIOTEM!
Proponuje poterminować trochę w TVP i zobaczyć jak tam robi się konkursy, jak produkuje się dobry dźwięk i jak łowi się prawdziwe talenty.
Na początek proponuje Szanse na Sukces.
http://www.youtube.com/watch?v=kI0Bj_mOeCY
Proszę zwrócić uwagę jak tak robi się dźwięk jak pięknie słychać tam wokal.
Inżynierowie dźwięku z X-Factor. Jesteście do DUPY!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Trochę dziwna polityka tvnu - jak nie było występów gwiazd tak w 1 odcinku były 2, jak nie było wspólnych tak teraz są 2. Jakby nie mogły być w każdym...
Co nie zmienia faktu, że te wspólne występy jakoś też nie były powalające jak i cały odcinek. Najsłabsze chyba rzeczywiście dzisiaj były zespoły, dla mnie trochę karykaturalne. Maja lepiej niż w ostatnich 2 odcinkach, ale stanowczo powinna już odpaść - oby to ona stanęła za tydzień do dogrywki. Najlepiej Grzegorz i Wojtek, Klaudia mi się dzisiaj nie podobała.
Jeżeli chodzi o wynik dogrywki to też bym był za Girls on Fire. Raczej będą za tydzień zagrożone, ale może będzie jakiś cud ;d?
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Niestety znowu Maja się prześlizgnęła, a szkoda bo znów była najgorsza. Za tydzień TVN odstawi tak numer, że w dogrywce nie będzie Mai, no a wtedy zespół raczej odpadnie.
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

Jakoś mi ten program coraz bardziej się nie podoba. Małżeństwo Hyżych mimo że są słabi idzie szturmem do finału, odpadają dobrzy wykonawcy, zaś Wojewódzki jak zwykle poleciał po całości stawiając Tatianę przed takim wyborem Najlepszy ten tekst -Girls on fire jesteście najlepsze, ale stawiam na Aishę i Asteję i gdzie tu sens a gdzie logika? W sumie nie dziwię się że oglądalność tak spada, Kuba wrócił na swoje utarte szlaki z pierwszej edycji.
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: X FACTOR

Post autor: peterq90 »

Szkoda Aishy i Astey bo dziś odpaść powinna Maja albo Klaudia.One były jakieś i może Girls on fire lepiej śpiewają ale to zwykły girlsband.
Na dzień dzisiejszy powinien wygrać Ezzat mimo że go wcześniej nawet nie widziałem w odcinkach na żywo :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

A Gangam Style na wejście Kazadi to oczywiście najlepszy wybór pasujący do tematyki odcinka...
I uważam, że w dogrywce też powinni śpiewać Queen lub Jacksona.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

W dogrywce każdy śpiewa to co chce, tak jest w regulaminie. Poza tym mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Niby dlaczego nawet w dogrywce mieliby śpiewać ich piosenki?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Bo skoro jest już dany temat odcinka to mogliby to pociągnąć od początku do końca. Po piosenkach Queen i Jacksona taka Rihanna średnio mi tam pasowała, ale to tylko moje zdanie.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Najlepszy występ wieczoru to jak dla mnie drugi grupowy. Zresztą oba były niezłe. Wystarczy przypomnieć sobie, jak wyglądały te występy w pierwszej i drugiej edycji. Na tym polu zdecydowany postęp.

Girls on Fire znalazły się w tej dogrywce trochę niesłusznie, bo powinna to być Maja. Fakt, dzisiejszy występ był jej najlepszym, ale cóż to za osiągnięcie dać jeden w miarę przyzwoity występ na cztery odcinki? Spodobał mi się za to Ezzat, chociaż wcześniej nie byłem do niego przekonany. Grzegorz całkiem nieźle, chociaż bywało lepiej i można było wybrać mu lepszą piosenkę. Klaudia - raczej słaby występ, myślę, że ze wszystkich piosenek Jacksona i Jackson 5 można było wybrać co najmniej 3 lepsze piosenki. Kuba w dogrywce oczywiście bezczelnie zrzucił wybór na Tatianę, chociaż widać było, że sam woli Girls on Fire. :? Zresztą w dogrywce wypadły zdecydowanie lepiej, a kiedy śpiewały "Don't Let Go" od razu przypomniało mi się wykonanie Little Mix.

Może nie był to odcinek idealny pod względem realizacji i poziomu występów indywidualnych, ale po programie przełączyłem na chwilę na The Voice of Poland, co zdecydowanie poprawiło mi humor. Wystarczyło parę minut, żebym przekonał się, że wszystko jednak da się zrobić gorzej i znaleźć nawet słabszych uczestników od Mai :lol2:

Szkoda tylko, że wybrano tak ciekawy temat na odcinek, w którym zobaczyliśmy tak mało występów. Bo spośród tylu wspaniałych piosenek Queen'u i Jacksona usłyszeliśmy tylko po 4.
Nayma pisze:"I'll Be There" - 1970 Michael Jackson > 1992 Mariah Carey > 2013 Klaudia Gawor
Wypowiedział to nie kto inny jak Kuba Wojewódzki. Doceńcie jaki mamy skarb narodowy! :D (Dziewczynę pozbawioną emocji, umiejętności technicznych, z nijaką barwą i brakiem osobowości)
Myślę, że możemy ten cytat dołączyć do kolekcji zaraz obok "Beyonce - cycata Barbie" i "Kelly Clarkson - amerykański produkt" :D

Ale trzeba odnotować fakt, że po raz pierwszy w tym programie Kuba był jakoś w miarę przyzwoicie ubrany. :o
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Adrian ;P pisze:jak nie było wspólnych tak teraz są 2.
Jeden wspólny występ pojawił się na czwartym programie na żywo zarówno w pierwszej, jak i drugiej edycji.
tomalapt pisze:
musicomaniakk pisze: Na każdy Twój post rzygać mi się chce, marudzisz tylko i marudzisz. Jeżeli Ci coś nie pasuje to nie oglądaj i koniec. Twoje argumenty nic nie dadzą, ciesz się z tego co jest, albo nie oglądaj wcale, bo tylko nam tu marudzisz, mi się tego czytać nie chcę, wiec od teraz będę dużym łukiem omijał Twoje "posty"! :D15
Pisałem wcześniej, ten format jest mi zbyt bliski, aby patrzeć jak Fremantlemedia Polska go niszczy. Prześledź wcześniejsze posty.
Wiesz co. Nie obraź się, ale czytając to zaczynam tracić sens życia. Bez przesady. Przeżywasz produkcję programu rozrywkowego jak jakąś wojnę światową. Już odpuść sobie, bo twoje zdanie nt. produkcji już wszyscy dobrze znają.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Dziś w punktach:
1. Dramataturgia odcinka była, i to się liczy. Wszystko było niejasne do konca. W pewnym sensie, choć wiedziałem że Maja przejdzie dalej.
2. Piękne stroje. Wszystkich. Solisci jak i w 2 wystepach razem, i jury (Kuba - garnitur, wow!), Tatiana też pięknie, no i Patrycja także.
3. Czesław dziś mówił bardzo wyraźnie :)
4. Kilka fajnych wypowiedzi Kuby, mówię poważnie, choć summa summarum powraca do swego irytującego bycia w tym programie. A już myślałem że po castingach w tej serii to się zmieni. niestety.
5. + za dziadka od Tatiany w stronę Kuby :)
6. Maja mimo pierwszego od Summertime Sadness jakiegoś w miarę występu powinna dziś odpaść. Życzę jej jak najlepiej, ale... zespoły były świetne, i szkoda mi A&A :( I szkoda że przy Mai zapomina się o fenomenalnym występie z ww Sumertime Sadness. to jej najlepszy wykon ever.
7. Piękne kadrowania dziś, musze powiedzieć. Czysto, bez wpadek, bardzo ładnie i spójnie to wyglądało.
8. Odcinek na luzie, pierwszy w tej serii taki.
9. Plus za wystepy wspólne. Na prawdę pięknie przygotowane, drugi szczególnie. Wielkie brawa.
10. Plus ogółem za występy wspólne :D
11. Na prawdę po raz pierwszy każdy występ pod względem wizualnym był tak różny od siebie, tak inny, tak dopracowany. Klaudia lirycznie, Maja dramaturgicznie, z samym światłem, światełkami na publice aby przejść do finału, A&A performance, GoF z powerem, z piękną grą świateł, bardzo spójną (zauważyłem że przede wszystkim u nich występy są tak dopracowane i widowiskowe, w tym światła), Grzesiek pięknie takze, mistrz prostoty dziś -Wojciech też brawa,
12. Pierwszy występ Grzegorza od występu rockowego i po castingowym który był jakiś. Za to plus, choć szkoda że marnuje to gdzie jest, bo 3 jakieś występy w porównaniu do wszystkich GoF i A&A i Ezzata to za mało. W ogóle fenomenem tej edycji jest to, że najlepsi nie mają na siebie pomysłu mimo iż jestem przekonany że na pewno przetrwają na rynku. Bardzo ciekawe.
13. Klaudia najsłabiej sposród swoich wystepów live, choć i tak lirycznie. Ale prosto, bo taki ma głos. mimo to piękny i pokaźny :)
14. zespoły świetne. A&A pięknie w refrenach, GoF - dziwi mnie że Kuba czepia się interpretacji. Przepraszam, czy kiedykolwiek Filip zinterpretował cokolwiek w live show prócz pięknego wykonu hometown glory na castingu? A Maja tydzień temu? No błagam. Swietny występ.
15. A&A w dogrywce brzmiały tak nieczysto, tak dziwnie, że aż uroczo. Będzie mi ich brakowac, z pełną szczeroscią ich występy w wielu przypadkach zaliczam do najlepszych ever w polskim x-factor.
16. Król odcinka, Ezzat, rośnie na zwycięzcę. Niestety, wygra ktoś z Hyzych. Szkoda, bo każdy występ Ezzata był niemalże perfekcyjny, wyjątkowy, bardzo prawdziwy, inny. Kurcze, nieprawdopodobny talent, naprawdę. Nie słyszałem takiego głosu, może z wyjątkiem Buble który mi się z nim kojarzy :)
17. Dogrywka w wykonaniu GoF poprawna, ale zero jakiejś wyjątkowosci. Zły dobór repertuaru, chyba po raz pierwszy tak nijaki.
18. Jeśli ktoś przyczepi mi się do oprawy występów to ma w gębe. W tej edycji na prawdę wygląda to bajkowo. Na chwilę przełączyłem na TVoP i... zaraz wróciłem. Pustka, cisza, podczas komentarzy w stosunku do 1 z uczestników nawet nie skomentowano tego co zrobił, tylko gratulowano tancerzom, chórkowi, zespołowi. Zenada, na prawdę. w XF wygląda to pięknie.
19. Owszem, można się czepiać braku nowych belek, koloru świateł. Mimo to wygląda to pięknie, profesjonalnie, choć szczerze mówiąc wolałbym aby w IV serii (o ile w UK coś nowego się nie zaprezentuje w X sezonie) wrócono do standardu castingowego z sezonu np. 8, 9, czy 7. Mimo to wydaje mi się, że scena w tej serii jest trochę większa, nie wiem czy zauważyliście. Jeśli to nie prawda, to tym bardziej plus za to że takie wrażenie - nowe badz co bądź sprawia.
20. Fajny finał, łzy Tatiany, widac że wybór trudny bo obie grupy świetne. Fajne budowanie napięcia.

Ogółem rzecz biorąc jedyna rzecz która mi się w polskim XF nie podoba to ilość uczestników w live shows. Powinno być ich 12 lub 15. Jury też może być 4-osobowe, ale jakoś mnie to zbytnio nie razi szczerze mówiąc. Szkoda tylko A&A :(

ps. ciekawe jaki temat odcinka za tydzień.
ps2. przepraszam za ew. literówki. :)
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości