TVN Meteo

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Nowe studio fajne. I dobrze, Âże z blue box'a.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Nowe mapy (zwÂłaszcza Âświata) sÂą fantastyczne, duÂżo bardziej czytelne od poprzednich. Poza tym na pasku zmodyfikowano trochĂŞ logo TVN Meteo - teraz jest ono na czarnym tle.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

A mi siĂŞ one nie podobajÂą. PrzyzwyczaiÂłem siĂŞ juÂż do tamtych "stary". ByÂły lepsze moim zdaniem
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Jedyna rzecz, ktĂłrej brakuje w TVN METEO to prognozy progody na Âżywo. Brakuje tego - sÂą w TVN 24, a w Meteo nie ma. To wielki - dla tej stacji. Ja bym to tak proponowaÂł:


xx:00 Prognoza pogdy dla Polski (na Âżywo)
xx:05 Prognozy pogody lub program i prognozy pogody
xx:30 Magazyn meteo (pogoda dla Polski, Europy i ÂŚwiata w jednym)
xx:40 Prognozy pogody

Prognozy pogody na zywo byÂłby o
6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 11:00, 12:00, 13:00, 15:00, 16:00, 18:00, 19:00, 21:00, 22:00

I mogli by daĂŚ taki serwis informacyjny np. Meteo info lub coÂś takiego - serwis ok. 10 minut nagrany mĂłgÂłby byĂŚ i byÂłby o:

5:00, 10:00, 14:00, 17:00, 23:00, 0:00, 1:00
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

W lato teÂż by siĂŞ przydaÂły prognozy na Âżywo jak np. sÂą jakieÂś skrajne upaÂły lub burze (przy okazji radar burz pokazaĂŚ itd.).
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Co do nowych map - koszmar. Europa jeszcze jakoœ ujdzie, ale Polska - brak s³ów. Nie doœÌ, ¿e brzydkie to jeszcze ta króciutka animacja - 2 sekundy i koniec. Mapa "martwa". 1000x lepsze by³y stare mapy - i wcale nie dlatego, ¿e siê do nic przyzwyczai³em.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

r_r16 pisze:Nie doœÌ, ¿e brzydkie to jeszcze ta króciutka animacja - 2 sekundy i koniec.
Jaka animacja jest krĂłciutka? :>
W prognozach dla Âświata i dla Europy animacje sÂą o wiele lepsze, szybsze i pÂłynniejsze i nie trwajÂą 2 sekundy.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Chodzi mi o animacjĂŞ mapy Polski, gdy pokazywana jest pogoda na caÂły dzieĂą, gdy mijajÂą kolejne godziny dnia - tak to moÂże wytÂłumaczĂŞ :D . Po prostu przelatuje to szybciutko i koniec... Jak juÂż napisaÂłem - mapa "martwa". W poprzednich mapach trwaÂło to o wiele dÂłuÂżej i nie byÂło takie "szybkie".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Chodzi Ci o to, ¿e te wszystkie animacje - chmurki, s³oneczka, deszcz, œnieg itd. s¹ w ruchu 2 sekundy, a potem siê zatrzymuj¹ (nie œnie¿¹, nie pada deszcz itp. :lol: ). :>

Mapy Âświata i Europy sÂą OK, nawet lepsze niÂż poprzednie, ale Polski nie bardzo mi siĂŞ podoba. Za jasna (brzydkie kolory), jest duÂża - maÂło miast (mogliby spokojnie dodaĂŚ kilka miast), te fronty atmosferyczne sÂłabo widaĂŚ.

POpieram pisze:Poza tym na pasku zmodyfikowano trochĂŞ logo TVN Meteo - teraz jest ono na czarnym tle.
Chyba to byÂła jakaÂś pomyÂłka, bo juÂż tego nie ma. :> Jest jak wczeÂśniej i lepiej to wyglÂąda. Drobiazg, ale jednak. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DziÂś w ''Poranku TVN24'' T. Wasilewski pokazywaÂł nowego pilota, ktĂłry 'przysÂługuje' nowym mapkom pogodowym. Jest prawie 2 razy wiĂŞkszy od poprzedniego. StwierdziÂł, Âże teraz juÂż siĂŞ nie zdarzy, by ktoÂś przez przypadek schowaÂł pilota do kieszeni i wyniĂłsÂł do domu :)
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

WÂłaÂśnie wczoraj zauwaÂżyÂłem tego nowego pilota. Dlaczego on taki duÂży jest? TVN cofa siĂŞ w rozwoju?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

~ pisze:Dlaczego on taki duÂży jest? TVN cofa siĂŞ w rozwoju?
A co ma rozwój TVN do wielkoœci pilota s³u¿¹cego do 'sterowania' mapami pogodowymi?!
Na wiĂŞkszym pilocie Âłatwiej jest wciskaĂŚ przyciski i nikt juÂż nie wyniesie go do domu :lol:
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

kamilo pisze:A co ma rozwój TVN do wielkoœci pilota s³u¿¹cego do 'sterowania' mapami pogodowymi?!
Mniejszy pilot rĂłwna siĂŞ nowoczesna technologia :D A poza tym wiĂŞkszy pilot ma pewnie wiĂŞcej przyciskĂłw i Âłatwo siĂŞ pogubiĂŚ :P
Dobra ju¿ siê nie czepiam, bo pilot to tylko szczegó³ ;)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

W³aœnie - pilot to szczegó³. I to jest zwyk³e czepianie siê!!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Graficy TVN (czy teÂż Ci co "ukÂładajÂą" mapy z prognozÂą pogodny) nie wiedzÂą gdzie leÂży GorzĂłw Wielkopolski? :arrow: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 13830.html
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość