[TVN] W11 - Wydział Śledczy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

PodobaÂł mi siĂŞ ten odcinek. Fajne byÂły sceny, gdy AÂśka siĂŞ spytaÂła skÂąd Seba znajduje takie informatorki i gdy AÂśka przesÂłuchiwaÂła tÂą "SamantĂŞ" i kumaÂła, kumaÂła. :lol: Tylko koĂącĂłwka byÂła tak smutna, Âże mi Âłezka poleciaÂła. ;(
TVN-programowo najlepszy:D
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Kumam Kumam ten odcinek super byÂł
Nobla dla Samanty :devil:
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

odcinek 386. poniedziaÂłek
LicealiÂści
Zagin¹³ licealista, pocz¹tkowo wszystko wskazuje na to, ¿e ch³opak po prostu uciek³ z domu. Jednak dwa dni póŸniej policja znajduje jego zw³oki. Jak zeznaje brat ofiary w noc zabójstwa zamordowany ch³opak mia³ siê spotkaÌ z dwoma kolegami ze szko³y. Ich zachowanie wydaje siê komisarzom podejrzane, obaj zostaj¹ zatrzymani w okolicy miejsca znalezienia zw³ok w czasie próby zatopienia kradzionego samochodu.
ÂŚledztwo prowadzÂą Ania i RafaÂł. :D
TVN-programowo najlepszy:D
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Na temat czwartkowego W-11;)

Post autor: anty-moher »

Odcinek, jak zwykle super, Asia i Seba Âświetni. :brawa:

Pocz¹tkowo myœla³am ¿e to m¹¿ zabi³ tê facetkê, ale gdy na przes³uchaniu powiedzia³ o tej kobiecie która z ni¹ rozmawia³a, od razu skuma³am ¿e to ona j¹ zabi³a i mia³am racjê.
ZakoĂączenie byÂło bardzo ciekawe, bardzo podobajÂą mi siĂŞ takie, poniewaÂż nadajÂą serialowi wiĂŞcej takiego "mroku" :)

No i jeszcze ten ekstra tekst Asi na temat "informatorek" Seby :lol: :lol: ( tylko od niej siĂŞ uczyĂŚ).

[ Dodano: Wto PaÂź 31, 2006 8:55 am ]
Dzisiejszy odcinek:
"UkÂład"
(zrĂłdÂło http://www.w11.onet.pl)
W okolicach stadniny koni zosta³ zastrzelony znany biznesmen. Komisarze ustalili, ¿e kilka godzin przed œmierci¹ mê¿czyzna razem z ¿on¹ by³ na przyjêciu u w³aœciciela stadniny i jego córki. Wersje wszystkich uczestników spotkania s¹ identyczne, wszyscy rzucaj¹ podejrzenia na jednego ze stajennych, który znikn¹³ nazajutrz po morderstwie.

ÂŚledztwo prowadzÂą Asia i Seba :tanczy:
:tanczy: :tanczy: juÂż nie moge siĂŞ doczekaĂŚ 20:15!!!
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Dobre by³o jak na pocz¹tku Seba wyci¹gn¹³ z przyjêcia. 8)
PS. Asiunia tak cudownie wyglÂąda w rozpuszczonych wÂłosach. :D
TVN-programowo najlepszy:D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

SkrĂłt dzisiejszego odcinka:
Na skraju miasta
Na obrze¿ach miasta znaleziono zw³oki atrakcyjnej dziewczyny. Przy jej ciele znaleziono dokumenty m³odego cygana, który w okolicy cieszy³ siê bardzo z³¹ s³aw¹. Wkrótce jednak okazuje siê, ¿e dziewczynê potr¹ci³ samochód, a sprawca wypadku prawdopodobnie sam upozorowa³ zabójstwo. Wszystko wskazuje na to, ¿e wypadek spowodowa³ przebywaj¹cy na przepustce recydywista. Niejasny zwi¹zek ze spraw¹ ma te¿ w³aœciciel jednego z miejscowych warsztatów samochodowych.
ÂŚledztwo Ania i RafaÂł
Wszystkie Âśledztwa w tym tygodniu bĂŞdÂą prowadziĂŚ albo Ania i RafaÂł, albo Asia i Sebastian. Ale za to w przyszÂłym tygodniu w poniedziaÂłek i we wtorek Âśledztwa bĂŞdÂą naleÂżeĂŚ do mojej ulubionej pary- Ania i Kuba :D :D
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Boskie...;)

Post autor: anty-moher »

No, jednak okazuje siê, ¿e mam zdolnoœÌ przepowiadania :D : wtorkowe W-11 by³o...ju¿ w ogole brak mi s³ów, ¿eby to opisaÌ. Œwietne, cudowne, nadzwyczajne... to nadal za ma³o!
I jeszcze ta boska Asiunia...to BOGINI, kocham jÂą :lol:
Obrazek
(fotka by MarcyÂś - http://www.seriale.pl)
A Seba teÂż nie gorszy byÂł, jak jÂą wyciÂągaÂł z tego spotkania a ona mu coÂś tam odparÂła ze zÂłoÂściÂą :devil: :devil:

Odcinki z AniÂą i RafaÂłem teÂż super( chociaÂż juÂż nie tak :P ), szczegĂłlnie sceny nad jezioerm w poniedziaÂłkowym odcinku, lato mi siĂŞ przypomniaÂło :)
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No có¿ - myœlê, ¿e nale¿y podziêkowaÌ Seastianowi, ¿e wyci¹gn¹³ Joannê z przyjêcia rodzinnego bo mogliœmy zobaczyÌ jak piekna to kobieta :D
Ciekawe czy miaÂłaby szansĂŞ w wyborach miss Policji :?: Ode mnie napewno otrzymaÂłaby maksymalnÂą note jak tylko takie wybory byÂłyby i mĂłgÂłbym gÂłosowac.
ZIMA
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

Gdyby takie wybory rzeczywiÂście siĂŞ odbywaÂły i gdybym byÂła w jury, na pewno przeforsowaÂłabym AsieĂąkĂŞ :devil: ciekawe tylko, czy ona chciaÂłaby braĂŚ udziaÂł w takim czymÂś, nie kaÂżda kobieta chce siĂŞ wystawiaĂŚ.

ZresztÂą, dla mnie Asia nie musi nigdzie startowaĂŚ i nic udowadniaĂŚ, i tak jest Miss WszechÂświata!!!!( ex aequo z AnnÂą MariÂą) :lol: :lol: :P
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

juÂż raz byÂła scena w aucie z sebastianem i asiÂą pt. "pysio"
asia robiÂła zdjĂŞcia dla zabawy sebastianowi a on na to "A co chcesz te zdjĂŞcia wysÂłaĂŚ na konkurs powiatowy policji ?" :devil:

Âśliczna wyglÂądaÂła asia w tym odcinku oczu nie mogÂłam oderwaĂŚ :lol:
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

Nie ma co W-11 WYMIATA!!!! :lol: :lol: :brawa:

[ Dodano: Czw Lis 02, 2006 3:12 pm ]
takiego Âświetnego serialu jeszcze nigdy nie byÂło w polskiej telewizji.
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Dzisiejszy odcinek:
MĂŞskie zabawy
W osiedlowym œmietniku znaleziono cia³o gangstera nale¿¹cego do miejscowej mafii. Komisarze podejrzewaj¹, ¿e za zabójstwem stoi szef mafii. Brat podejrzanego mówi o buncie wewn¹trz gangu, okazuje siê, ¿e ofiara by³a jednym z jego przywódców. Kilka godzin póŸniej policja znajduje zw³oki kolejnego zbuntowanego bandyty. Œledztwo zupe³nie zmienia bieg, kiedy okazuje siê, ¿e kolejn¹ ofiar¹ jest podejrzewany dot¹d szef gangu.
ÂŚledztwo: Asia i Sebastian
Do tego typu spraw z gangsterami zawsze bardziej nadawaÂł siĂŞ Kuba GĂŞsiarz :D
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

KoĂącĂłwka czwartkowego odcinka byÂła bardzo fajna szczegolnie ta kapitalna scena przesÂłuchania jednej z podejrzanych przez AsiĂŞ :brawa:

A dzisiaj nareszcie Ania z KubÂą, dawno ich nie widziaÂłam
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

odcinek 391. wtorek
SprawiedliwoœÌ
W domu na przedmieœciach znaleziono zw³oki mê¿czyzny. Okazuje siê, ¿e zamordowany by³ tylko przypadkow¹ ofiar¹. Wkrótce policja znajduje zw³oki w³aœciciela domu. To on by³ celem zabójcy. Zamordowany, razem z dwoma kolegami by³ skazany za udzia³ w gwa³cie zbiorowym. Komisarze docieraj¹ do drugiego wspó³sprawcy gwa³tu, jednak mimo policyjnej obserwacji równie¿ on zostaje zamordowany.
ÂŚledztwo prowadzÂą Anka-Aniela i Kuba. 8)
TVN-programowo najlepszy:D
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

W niebezpieczeĂąstwie cz. 1 - odcinek 392
Sebastian W¹troba zostaje porwany. Ktoœ zwabi³ go na parking przy strzelnicy, potem oszo³omi³ eterem. Samochód z porwanym by³ widziany w podmiejskim lesie. Wiadomo, ¿e Sebastian wci¹¿ ¿yje. Przed budynkiem W-11 porywacz strzela do Aœki i Kuby. Na miejscu zostawia karabin snajperski i aparat fotograficzny. Na zdjêciach widaÌ, ¿e sprawca od pocz¹tku œledzi ka¿dy ruch komisarzy.

No to nieÂżle sobie pojadÂą, trzeba koniecznie oglÂądaĂŚ!
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości