[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Acha jeszcze widzĂŞ u moderatora takÂą samÂą dysfunckjĂŞ, ktĂłrÂą widziaÂł Hakiel u Cichopek. Kasia miaÂła problem z lewa-prawa, ty z lewica-prawica. BÂłochowiak to lewica, a Beger to skrajna lewica. Pozdrawiam.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Aby zaspokoiĂŚ Kelly trzeba by Taniec z gwiazdami nadawaĂŚ 7 razy w tygodniu po 1,5 h aby wszyscy mogli zataĂączyĂŚ jednÂą seriĂŞ. OpamiĂŞtajcie siĂŞ bÂłagam. :D
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
martita_86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 02 gru 2005, 13:30

Post autor: martita_86 »

Tasiu nie rob z ludzi 50letnich debili. wiekszosc wie kto to Doda i inne gwiazdy. wielu ludzi 50 letnich ma nastoletnie dzieci wiec troche sie w tym orientuja.
"Rób co chcesz nigdy niczego nie załuj.."-pfk
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Hehe ciekaw jestem kto by 7 razy w tygodniu to ogl¹da³ i jak szybko by sie to ludziom znudzi³o. A do Martity: ok zróbmy eksperyment z samymi gwiazkami, które dopiero co pojawi³y siê na scenie i zobaczymy jaka bêdzie tego ogl¹daloœÌ. S¹dzê ¿e marniutka. Jedn¹ z najwiêkszych cech tego programu jest ró¿norodnoœÌ. Pozatym Doda siê ma³o nadaje bo nie wytrzyma³a by krytyki na swój temat.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Tasiu pisze:Hehe ciekaw jestem kto by 7 razy w tygodniu to ogl¹da³ i jak szybko by sie to ludziom znudzi³o. A do Martity: ok zróbmy eksperyment z samymi gwiazkami, które dopiero co pojawi³y siê na scenie i zobaczymy jaka bêdzie tego ogl¹daloœÌ. S¹dzê ¿e marniutka. Jedn¹ z najwiêkszych cech tego programu jest ró¿norodnoœÌ. Pozatym Doda siê ma³o nadaje bo nie wytrzyma³a by krytyki na swój temat.
no, z t¹ ró¿norodnoœci¹ to mog³oby byÌ lepiej! dowodem na to moje propozycje gwiazd do dzua³u w trzeciej edycji programu :-)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

A ja siĂŞ zgadzam co do propozycji Marcina. SzczegĂłlnie chciaÂłbym zobaczyĂŚ Anitke jak taĂączy(wiadomo dlaczego) i Beger czy taniec lubi jak koĂą owies.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
martita_86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 02 gru 2005, 13:30

Post autor: martita_86 »

Tasiu pisze:A do Martity: ok zróbmy eksperyment z samymi gwiazkami, które dopiero co pojawi³y siê na scenie i zobaczymy jaka bêdzie tego ogl¹daloœÌ. S¹dzê ¿e marniutka. Jedn¹ z najwiêkszych cech tego programu jest ró¿norodnoœÌ. Pozatym Doda siê ma³o nadaje bo nie wytrzyma³a by krytyki na swój temat.
Wiesz Tasiu chodzi o to ze to niewazne bedzie w jakim wieku beda osoby tylko o to czy beda potrafily przyciagnac ludzi taka jest prawda.poza tym duzo ludzi starszych naprawde nie jest zacofana i znaja mlodsze pokolenia;-/a Dody nigdy w zyciu tam nie chce widziec ona jest tandetna........
"Rób co chcesz nigdy niczego nie załuj.."-pfk
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Telewizja TVN oglasza casting dla tancezy ktorzy by chcieli zatanczyc w III edycji "Tanca z gwiazdami". Szczegoly>>> http://www.tvn.pl/2005,12,1302172,nagoraco.html
czyli to mozemy uznac ze potwierdzenie ze bedzie III edycja tego programu... :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Medialink.pl pisze:"Super Express" informuje o kulisach przygotowaĂą do trzeciej edycji tanecznego show telewizji TVN. Kolejna odsÂłona programu ma zaskoczyĂŚ widzĂłw oraz utrzymaĂŚ rekordowÂą widowniĂŞ przed ekranami telewizorĂłw.

Komercyjny kanaÂł prowadzi prace nad uatrakcyjnieniem formuÂły zabawy oraz negocjuje z polskimi artystami warunki udziaÂłu w "TaĂącu z gwiazdami".

- Na liÂście jest wiele nazwisk, ale zaawansowane rozmowy prowadzone sÂą z 6 artystami. Docelowo ma byĂŚ ich 10 - zdradza informator "SE", osoba zwiÂązana z programem "Taniec z gwiazdami". - Teraz "dobre" nazwisko nie gwarantuje gwieÂździe udziaÂłu w zabawie. Cichopek i Foremniak tak wysoko podniosÂły poprzeczkĂŞ, Âże ci, ktĂłrzy wezmÂą udziaÂł w programie, muszÂą mieĂŚ smykaÂłkĂŞ do taĂąca, a nie drewniane nogi. Taki przypadek jak Kuba WesoÂłowski z pewnoÂściÂą siĂŞ nie powtĂłrzy.

Twierdzi teÂż, Âże udziaÂłem w tanecznym show powaÂżnie zainteresowani sÂą: piosenkarki Tatiana Okupnik i Natalia Kukulska, aktorka Joanna Koroniewska oraz aktorzy Borys Szyc, PaweÂł MaÂłaszyĂąski, Jan Wieczorkowski a nawet Maciej ZakoÂścielny.

- Teraz dogrywane s¹ szczegó³y z produkcj¹. Ale ostateczne decyzje zapadn¹ nie wczeœniej ni¿ w po³owie stycznia - zapewnia gazetê. - W tej chwili trwaj¹ negocjacje z artystami, ale nazwisk nie mogê paùstwu zdradziÌ - mówi "Super Expressowi" Katarzyna Barylak, odpowiedzialna za obs³ugê informacyjn¹ "Taùca z gwiazdami". - Kiedy zapadn¹ konkretne decyzje, z przyjemnoœci¹ paùstwa o nich powiadomiê.

Trwa casting na tancerzy. TVN poszukuje piêciu, kolejna pi¹tka do³¹czona zostanie z dwóch sk³adów, które sprawdzi³y siê ju¿ na parkiecie. W tym gronie z pewnoœci¹ nie zabraknie Kamili Kajak, która powiod³a na szczyt w pierwszej edycji Oliviera Janiaka. Na stronie internetowej tancerki jest informacja, ¿e przymierza siê do treningów z Wieczorkowskim, "M³odym" z "Fali zbrodni".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kamilu wyprzedziÂłeÂś mnie... :D :D

Ale nie tylko dzis "Super Express" o tym pisze tak¿e w "Fakcie" jest artykó³, ale tylko o Joannie Koroniewskiej. SE pisze ¿e ona mo¿e wyst¹piÌ w III edycji "Tanca z gwiazdami" a w "Fakcie" aktorka mówi ¿e nie bedzie taùczyÌ...
:roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

MĂłwiÂąc miĂŞdzy nami te osoby o ktĂłrych pisze "Super Express" sÂą po prostu beznadziejne :x natalia kukulska? nie wiadomo ÂśmiaĂŚ siĂŞ czy pÂłakaĂŚ...
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś w "Fakcie" na srtonie 11 jest reklama zapraszajÂąca tancerzy na casting do III edycji "TaĂąca z gwiazdami". :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Na stronie g³ównej Onetu te¿ jest du¿y banner reklamuj¹cy ten casting. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

wyczytaÂłem gdzieÂś, Âże w III edycji programu, bĂŞdzie taĂączyÂła Tatiana Okupnik
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pecio pisze:wyczytaÂłem gdzieÂś, Âże w III edycji programu, bĂŞdzie taĂączyÂła Tatiana Okupnik
Chyba o tym pisa³ "Super Express". :roll: No ale brukowce ró¿ne rzeczy pisz¹...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości