TVN Style

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Fajna i dobra reklama. :] Mam nadziejĂŞ, Âże i bĂŞdzie skuteczna - przyciÂągnie nowych widzĂłw do stacji. :D Pokazali fragmenty wszystkich programĂłw w kobiecej telewizji... Nie wiedziaÂłem, Âże promocja obejmie teÂż telewizjĂŞ, bo niegdzie o tym nie pisaÂło. :roll: No ale dobrze jeszcze mogliby czĂŞÂściej puszczaĂŚ ten spot. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

WidaÌ ¿e wystartowali z jak¹œ wiêksz¹ kampani¹ bo i na ok³adce Teletygodnia siê reklamuj¹.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

W Krakowie pojawiÂły siĂŞ juÂż bilboardy.

Z takimi hasÂłami:

"O urodzie z pomysÂłem" i chyba "O gotowaniu ze smakiem"

No a g³ówne has³o to "kobieca telewizja".
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Po Jolancie KwaÂśniewskiej, ktĂłra pokazuje siĂŞ w "Lekcji Stylu" w TVN Style w tej samej stacji bĂŞdzie miaÂła swĂłj program jej cĂłrka - Ola KwaÂśniewÂżka, ktĂłra jak wiadomo taĂączy teraz w "TaĂącu z gwiazdami".

NapisaÂł dziÂś o tym "Super Express" - caÂły artykuÂł moÂżna przeczytaĂŚ tu >>> http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place ... position=1
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ja i tak wiedziaÂłem, Âże mÂłoda KwaÂśniewska skonczy w telewizji :P
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

pawell pisze:Po Jolancie KwaÂśniewskiej, ktĂłra pokazuje siĂŞ w "Lekcji Stylu" w TVN Style w tej samej stacji bĂŞdzie miaÂła swĂłj program jej cĂłrka - Ola KwaÂśniewÂżka ...
skandal !
jednego kwaÂśniewskiego musiaÂłem ogladac przez 10 lat w TV
myÂślaÂłem, Âże ten zÂły sen siĂŞ skoĂączyÂł ...
a tu nagle w TVN Style, stacji ktorÂą czasem oglÂądam kolejne klony kwaÂśniewskich ...
kto ?
kto mi to zrobiÂł ....
;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:shock: :? Aha to ktoÂś Ci kazaÂł go ogladaĂŚ i teraz bĂŞdziesz zmuszany do oglÂądania Jolki i Olki w TVN Style :?: Bardzo przykro mi z tego powodu... 8)

Co do TVN Style to chcĂŞ zwrĂłciĂŚ uwagĂŞ na logo - w tej reklamie jest moim zdaniem lepsze niÂż na TVN Style. :roll: Takie wiĂŞksze i wyraÂźniejsze. :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

pawell pisze: :shock: :? Aha to ktoÂś Ci kazaÂł go ogladaĂŚ i teraz bĂŞdziesz zmuszany do oglÂądania Jolki i Olki w TVN Style :?:


a wiec odpowiadam :
nikt mi nie kaÂże oglÂądaĂŚ TVN Style. OglÂądam bo kanaÂł jest nie zÂły ...
a w³aœciwie to ogl¹da³em, bo ciekawsze programy przesta³y istnieÌ, a na ich miejsce powsta³y inne, niestety gorsze .... i trudno oprzeÌ siê wra¿eniu, ¿e promowane s¹ na si³ê ...

A ponadto to bez wzglĂŞdu, czy ktoÂś mi kaÂże oglÂądaĂŚ kanaÂł czy nie mam prawo do wyraÂżenia swojej opinii.

ReasumujÂąc :

TVNStyle powienien zmieniĂŚ nazwĂŞ na TVN-kwaÂśniewscy ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

sybic pisze:A ponadto to bez wzglĂŞdu, czy ktoÂś mi kaÂże oglÂądaĂŚ kanaÂł czy nie mam prawo do wyraÂżenia swojej opinii.
Oj tak, tak ileÂż ja to razy juÂż sÂłyszaÂłem i jak za kaÂżdym razem odpowiadam nikt Ci tego nie zabrania. :]
sybic pisze:TVNStyle powienien zmieniĂŚ nazwĂŞ na TVN-kwaÂśniewscy ;)
Oj tak, bo pokazujÂą ich caÂły dzieĂą w tej telewizji... :] :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Nie wydaje mi sie Âżeby Ola miaÂła predyspozycje do prowadzenia wlasnego programu - w mediach jest dopiero 2 miesiÂące. Ale oczywiÂście moge sie myliĂŚ. Ciekawe kiedy zacznie sie emisja.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

khornik pisze:Nie wydaje mi sie Âżeby Ola miaÂła predyspozycje do prowadzenia wlasnego programu - w mediach jest dopiero 2 miesiÂące. Ale oczywiÂście moge sie myliĂŚ. Ciekawe kiedy zacznie sie emisja.
Oj , ja mysle, Âże KwaÂśniewska poradzi sobie jakoÂś w telewizji, jest wyksztaÂłcona, naturalna , usmiechnieta to wystarczy
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Qrcze TVN szkodzi sam sobie :? :x :
Wirtualne Media pisze:TVN po podniesieniu cen dla operatorĂłw kablowych chcÂących pokazywaĂŚ TVN Turbo przygotowaÂł kolejnÂą podwyÂżkĂŞ.

Tym razem za korzystanie z TVN Style: z jednego centa amerykaĂąskiego do piĂŞciu eurocentĂłw - podaÂł "Dziennik".

Wiêkszoœci kablówek umowy koùcz¹ siê 31 lipca. Jeœli ich nie przed³u¿¹, kana³y znikn¹ z ich oferty, a widzowie nie bêd¹ mogli ogl¹daÌ TVN Style. - Nie chcê nawet tego komentowaÌ - mówi "Dziennikowi" Tomasz ¯uraùski, prezes Vectry, drugiego co do wielkoœci operatora kablowego w kraju. KomentowaÌ sprawy nie chcia³ tak¿e Tomasz Or³owski, rzecznik prasowy Telewizji Kablowej Poznaù, t³umacz¹c, ¿e nie zna oferty TVN.

Nieoficjalnie czêœÌ operatorów mówi jednak, ¿e jest du¿e prawdopodobieùstwo, ¿e nie podpisz¹ nowych umów. S¹ jednak i tacy, którzy takie porozumienia ju¿ zawarli, np. Multimedia mimo wzrostu op³at.

Rozumiem, ¿e ceny rosn¹, ale ¿eby a¿ o tyle :?: :? Sami chyba w tym TVN-nie chc¹ aby ich kana³y by³y tylko w niektórych sieciach, bo napewno wiele nie bêdzie staÌ na te podwy¿ki... :? Powinni robiÌ aby ten kana³ by³ w jak najwiêkszej iloœci domów wtedy og¹dalnoœÌ moze skoczyÌ co za tym ceny z reklam i to chyba bardziej by siê im op³aca³o. :roll: Szkoda gadaÌ... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Podwy¿ki rzeczywiœcie s¹ za wysokie. PazernoœÌ mo¿e zgubiÌ TVN. A szkoda bo ferta TVN Style jest ostatnio lepsza. Niektóre programy s¹ bardziej uniwersalne - i dla mê¿czyzn i dla kobiet.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

kubasz pisze:(...) ja mysle, Âże KwaÂśniewska poradzi sobie jakoÂś w telewizji, jest wyksztaÂłcona ...
wyksztaÂłcona ?
a co ona takiego wyjatkowego ukoĂączyÂła ?
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

sybic pisze:
kubasz pisze:(...) ja mysle, Âże KwaÂśniewska poradzi sobie jakoÂś w telewizji, jest wyksztaÂłcona ...
wyksztaÂłcona ?
a co ona takiego wyjatkowego ukoĂączyÂła ?
Nic wyjÂątkowego- psychologiĂŞ, ale dziewczyna chyba ma gadane
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości