Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Jak donosz¹ powa¿ne zród³a w TVN nieobecnoœÌ Anity Werner spowodowana jest tworzeniem jej autorskiego programu. W tym miesi¹cu Anita odwiedza Laponiê, aby przeprowadziÌ wywiad z Pani¹ Miko³ajow¹. :twisted: :twisted: :twisted:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Black powróci³am :D i to z nowym szybkim intenetem :D sori ale musze sie chwile ³¹czem 512 kb pochwaliÌ :P
teraz zadne plik z anita nie ma dla mnie tajemnic :D

tvn fanie... nic nie mam do Rymana lubie go ale chyba mi nie powiesz ze jest lepszy od Stysi ????

Tak Black mamy potwierdzenia wszystkiego co przypuszczaliÂśmy :(
A Anity jak nie byÂło tak nie ma :(

Michaek tak tak z paniÂą MikoÂłajowiÂą i z paniÂą RudolfowÂą -renifer :>
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

kamuii pisze:tvn fanie... nic nie mam do Rymana lubie go ale chyba mi nie powiesz ze jest lepszy od Stysi ????
Pewnie, ¿e nie jest..ale chyba siê nie zrozumieliœmy...ale dobra..nie ma co dr¹¿yÌ tego tematu dalej.
ZIMA
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Michaek tak tak z paniÂą MikoÂłajowiÂą i z paniÂą RudolfowÂą -renifer
Tak, a nastepnie z przewodniczk¹ po Antarktydzie(w koùcu interesuj¹ca osobistoœÌ), ¿on¹ prezydenta Zambii :twisted: i kur¹ znosz¹c¹ wielkanocne pisanki.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Tak siê zastanawiam, skoro pewnym osobom zale¿a³o na tym, ¿eby ,,po cichu'' pozbyÌ siê Anity, nie lepiej by³o j¹ uczyniÌ wys³anniczk¹ popo³udniowych Faktów na Biegun Pó³nocny? :evil: Albo Po³udniowy jak kto woli :evil: Zaoszczêdziliby niepotrzebnie wydan¹ na Damê Pik kasê :evil:
kamuii pisze:Musze tutaj podziĂŞkowaĂŚ Justynie za swego rodzaju prezent MikoÂłajkowy czyli chwilĂŞ szczeroÂści...
O co biega ??? jak zwykle o kilka s³ów. A konkretnie o potwierdzenie tego co fani Naity podejrzewali od roku

Prosze oto one...
OprĂłcz prowadzenia "FaktĂłw" i "Magazynu 24 Godziny" jest Pani takÂże szefowÂą zespoÂłu prezenterĂłw. Na czym polega Pani praca?

Na uk³adaniu grafika. Powa¿nie... Zespó³ prezenterów jest bardzo zgranym zespo³em, chocia¿ co pewien czas dochodz¹ nowi ludzie. Jak popatrzê na pierwszy sk³ad, to z niego zosta³y mo¿e dwie, trzy osoby. To s¹ ludzie orkiestry - oni potrafi¹ ró¿ne rzeczy robiÌ, czasem s¹ reporterami, czasem prezenterami, czasem - tak jak Marta - prowadz¹ swoje magazyny, czy Danusia Kondratowicz, która jest szefow¹ reporta¿u, a od czasu do czasu prezenterk¹. Moja praca polega na tym, ¿eby im pomóc wyjechaÌ na urlop, czyli zaplanowaÌ pracê od strony formalnej. W pi¹tki wieczorem wszyscy zg³aszaj¹ siê do mnie i wiedz¹ jak bêd¹ pracowali w kolejnym tygodniu.

Przy przyjmowaniu nowej osoby jest rozmowa. Ja, Sebastian Podkoœcielny, Adam Pieczyùski - mój m¹¿, ale tak naprawdê ma tu inn¹ funkcjê, czyli prezes TVN24 - ogl¹damy taœmê z nagraniem cz³owieka, na którego my mamy ochotê, albo który ma ochotê do nas przyjœÌ. Mówimy, ¿e warto z tym cz³owiekiem popracowaÌ - i wtedy tym cz³owiekiem zajmujê siê trochê ja, trochê Adam, trochê Sebastian, ka¿dy z nas pod innym k¹tem.
:brawo: teraz juÂż chyba nikt nie ma wÂątpliwoÂści kto jest odpowiedzilany za grtafik Anity i reszty oraqz za pewne decyzje...
Ciekawe czy Justyna peÂłni tÂą funkcje od dawna czy to taki niedawny prezent od mĂŞza. JeÂśli niedawno to nietrudno sie dziwiĂŚ Âże otoczyla siĂŞ ludzmi takimi jak Ryman czy Kajdanowicz a pozbyÂła sie Anity :twisited:
JeÂśli od niedawna topczekamy na efekty Pani Justyno.... !!!!


AÂż chciaÂłoby siĂŞ napisaĂŚ: A nie mĂłwiliÂśmy! :twisted:
michaek pisze:Jak donosz¹ powa¿ne zród³a w TVN nieobecnoœÌ Anity Werner spowodowana jest tworzeniem jej autorskiego programu.
Jakie ÂźrĂłdÂła? SkÂąd Ty to wiesz, pisaÂłeÂś do kogoÂś?
Mogliby juÂż jakieÂś inne wytÂłumaczenie wymyÂśliĂŚ, to jest juÂż nudne, kipi ÂżaÂłoÂściÂą, bezsensownoÂściÂą i porutÂą :? Ja bym jej wstawiÂła ,,enkĂŞ'' :evil2: Dla mnie te usprawiedliwienia, brzmiÂą co najmniej tak jak: ,,mamusiu, nie poszedÂłem do szkoÂły bo brzuszek mnie boli'' :? :? :?
Anita tak siĂŞ zagrzebaÂła w nieobecnoÂściach, Âże juÂż chyba nie zdoÂła odrobiĂŚ zalegÂłoÂści :evil:
Kto wie, mo¿e znowu Anita bêdzie mia³a tygodniowy dy¿ur w popo³udniowych, kiedy Patrycja pójdzie na urlop przed œwiêtami :roll: Ale to i tak nie prze³o¿y siê na liczbê nieobecnoœci Anity, no i poza tym (na niekorzyœÌ Anity), kto w ferworze przedœwi¹tecznych przygotowaù ogl¹da telewizjê? :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

http://www.apollon.uio.no/vis/art/1996/4-5/etterlyse

Anitki to mi to coÂś nie przypomina
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

£ukasz pisze:Telewizja TVN Style pilnie poszukuje fanów prowadz¹cych TVN. M.in. Justyny Pochanke, czy Anity Werner. A tych - jak wiadomo - u nas nie brakuje. Jeœli ktoœ jest chêtny, to jest mo¿liwoœÌ uczestniczenia w nagraniu, jako goœÌ, w poniedzia³ek oko³o po³udnia w Warszawie. (...) Okej, zamykam, bo ju¿ mamy wystarczaj¹c¹ liczbê chêtnych.

Pani producentka uparÂła siĂŞ aby zaprosiĂŚ Blacka, a jego nie ma na forum! Ech... a to byloby wielkie wydarzenie :D
O zaiste! Wydarzenie byÂłoby, biorÂąc pod uwagĂŞ to, jaki ,,nabuzowany'' ostatnio Black bywa za sprawÂą nieobecnoÂści Anity - z pewnoÂściÂą oberwaÂłoby siĂŞ niektĂłrym :lol: A nie daj BoÂże Black usiadÂłby koÂło fana Pochanke :lol: Kto wie, moÂże za rok musiaÂłby prosiĂŚ KaczyĂąskiego o uÂłaskawienie :evil2: :evil2:
Dobrze £ukasz, ¿e zamkn¹³eœ temat, bo w niez³e bagno Black móg³by siê zapakowaÌ, gdyby zdecydowa³ siê wyst¹piÌ w tym programie :evil2:

A tak w ogĂłle to TVN wpuÂściÂłby na swoje komnaty fana Anity? Raczej nie, przecieÂż muszÂą zachowywaĂŚ pozory. Jakby to wyglÂądaÂło: dziennikarki nie ma praktycznie na wizji, a ma wiernych fanĂłw :? :evil: Niech tak pozostanie w oczach widzĂłw TVN (Style :evil2: ) Âże Anita W. nie istnieje i nie ma fanĂłw :evil:

Poza tym, to Black wraca do kraju, dopiero w poniedziaÂłek wÂłaÂśnie :? :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A szkoda, bo mi³a Pani z TVNu kontaktowa³a siê ze mn¹ w³aœnie z powodu Blacka. Wprost tego nie powiedia³a, ale co chwilê powtarza³a, ¿e podobno u nas na forum jest taki jeden wielki fan Anity Werner. :D Nom ale skoro go nie ma... :? Zreszt¹ ju¿ teraz za póŸno. Wyst¹pi¹ inne osoby.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:/ A juÂż sobie myÂślaÂłam, a moÂże ja pojadĂŞ? :roll: :D Zawsze to bĂŞdzie lepiej wyglÂądaÂło, kiedy ja bĂŞdĂŞ niÂższa o te 1? centymetrĂłw od Anity, niÂż miaÂłby to byĂŚ Black :evil2:

I to ja zmierzyÂłabym siĂŞ z tÂą ,,armiÂą'' fanĂłw: MoÂłek, Pochanke, etc. :lol: :evil2:


ps To przekaÂż tej miÂłej pani, niech chociaÂż pozdrowi Blacka :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dared00

Post autor: Dared00 »

michaek pisze:http://www.apollon.uio.no/vis/art/1996/4-5/etterlyse

Anitki to mi to coÂś nie przypomina
Jak to nie przypomina? PrzecieÂż to zdjĂŞcie to na pewno Anitki! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Jak to nie przypomina? PrzecieÂż to zdjĂŞcie to na pewno Anitki!
No w sumie?? MoÂże zapomniaÂła o maseczce dzieĂą wczeÂśniej i makijaÂżu.
I to ja zmierzyÂłabym siĂŞ z tÂą ,,armiÂą'' fanĂłw: MoÂłek, Pochanke, etc.
To mogÂłoby byĂŚ ciekawe :twisted: :twisted: Fani JP na pewno przywitali by ciĂŞ miÂło :twisted: :twisted: :twisted:
Jakie ÂźrĂłdÂła? SkÂąd Ty to wiesz, pisaÂłeÂś do kogoÂś?
Mogliby juÂż jakieÂś inne wytÂłumaczenie wymyÂśliĂŚ, to jest juÂż nudne, kipi ÂżaÂłoÂściÂą, bezsensownoÂściÂą i porutÂą :? Ja bym jej wstawiÂła ,,enkĂŞ'' li''
ÂŻadne ÂźrĂłdÂła. Nie doczytaÂłaÂś o pani MikoÂłajowej :P
Ciekaw jestem reakcji Blacka po powrocie Jak to bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ ??
Tak :mad: :mad: :mad: czy moÂże tak :( :(
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

:mur: wielka szkoda :(
a juÂż myslaÂłam Âże spotkam Anite... czlowiek zawsze musi wyjsc w nieodpowiednim momencie

;(;(
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ty te¿ siê spóŸni³aœ Kamuii, jaka szkoda :/ Taka okazja do konwersacji i to przed kamerami! przesz³a nam ko³o nosa :/

No nic, trzeba ¿yÌ dalej, ale z wiêksz¹ na przysz³oœÌ czujnoœci¹ :wink:

Dzisiaj reklamujÂą DamĂŞ Pik ile siĂŞ da, peÂłnÂą parÂą :evil2: Na pasku jest napisane, Âże bĂŞdzie o 15:50 - zaoszczĂŞdzili nam dzisiaj (w przeciwieĂąstwie do zeszÂłej soboty) piĂŞtnastu minut czekania na zajawkĂŞ :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Co siê sta³o z funkcj¹ ,,edit''? Chcia³am unikn¹Ì dublowania, ale brak tej funcki zmusi³ mnie do napisania dwóch postów pod rz¹d :>

Oj :D JakÂże miÂło byÂło zobaczyĂŚ AnitkĂŞ na antenie TVN24 :shock: :P Wszak to unikatowy widok :wink: A trochĂŞ jÂą byÂło widaĂŚ: w apartamentach, kiedy pies HavelĂłw zÂłoÂżyÂł siĂŞ koÂło Anity (zadziwiajÂące, jak te zwierzÂątka lgnÂą do Anity, a ona przecieÂż nie ma pupilka - futrzaka :roll: :D ), byÂło jÂą teÂż widaĂŚ w tej auli, kiedy prowadzaÂła siĂŞ z tym starszym panem - mimo, iÂż miaÂła na nogach flip-flopsy, byÂła od niego duÂżo wyÂższa :D
Muszê przyznaÌ, z rêk¹ na sercu, ¿e z zapartym tchem s³ucha³am i ogl¹da³am ten fragmencik o Havlowej i a¿ ¿al mi siê zrobi³o, kiedy Anita wyrecytowa³a nagle sta³¹ œpiewkê, ¿e ,,wiêcej o Dagmar Havlowej w premierowym odcinku...'' :sad: Trzeba poczekaÌ do Wigilii :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Funckyrella pisze:Co siê sta³o z funkcj¹ ,,edit''? Chcia³am unikn¹Ì dublowania, ale brak tej funcki zmusi³ mnie do napisania dwóch postów pod rz¹d :>
http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... &start=345

prosto, Âłatwo i przejrzyÂście napisana "instrukcja obsÂługi"
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości