Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

A myÂślaÂłem Âże to ja mam cos z logowaniem nie tak.
SwojÂą drogÂą dziesiejsza Dama Pik byÂła dla mnie czymÂś w rodzaju Lisa w Faktach(wielkim powrotem)
A pomyÂśleĂŚ Âże to tylko8 dni nieobecnoÂści. Ciekaw jestem co tym razem czcigodna Anita Werner porabiaÂła.
Zmieniaj¹c temat- nowe loty kamer nawet fajne. Ciekawe jak sobie z nimi mój ukochany "prezenter" Grzesiu poradzi. Tyle nowoœci, kiedy on siê tego nauczy. Mo¿e za pó³ roku ju¿ bedzie OK.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A ja nie widziaÂłam i jakoÂś nawet mnie Âżal szczegĂłlny z tego powodu nie ogarnia ;)
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

michaek pisze:A myÂślaÂłem Âże to ja mam cos z logowaniem nie tak.
SwojÂą drogÂą dziesiejsza Dama Pik byÂła dla mnie czymÂś w rodzaju Lisa w Faktach(wielkim powrotem)

nie rouzmiem porĂłwnania

przez te skrĂłty DAMY PIK przesuniĂŞte na15.50
nie ma teraz powtĂłrek WYDANIE DRUGIE POPRAWIONE K.Szczuki
i za to jestem zÂły na DAME PIK
a wyczekiwaÂłem Kazi i profesora od 15.30
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Blacky miaÂł monitorowaĂŚ mĂŞskie pisemka :>

a przegapiÂł Anitqe w Playboy'u :D
http://img207.imageshack.us/my.php?image=0518nr.jpg
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black, zdaje siê - pamiêtam jak przez mg³ê, wspomina³ mi coœ o Anicie w Playboy'u, ¿e ktoœ go o tym informowa³, ale pewnie nie mia³ g³owy ostatnimi czasy, by wpaœÌ do kiosku po ,,pisemko'' :D
Kamuii, Ty czytujesz tego typu czasopisma? :D
O! I Miecugow teÂż siĂŞ tam zaplÂątaÂł :evil2: A za jego wstawiennictwem pewnie Anita? :D
A propos kurzego miĂŞsa, Black ma doÂświadczenia z dzieciĂąstwa, ktĂłrymi na pewno siĂŞ podzieli jak wrĂłci :D
A z tym niemieckim, to wielka strata, bo ja np. uwaÂżam, Âże to piĂŞkny jĂŞzyk, choĂŚ - przyznajĂŞ - trudny, ale Anita nie powinna siĂŞ poddawaĂŚ, bo jakÂże wspaniale czyta siĂŞ w oryginale wiersze Goethego, czy Rilkego :P
I ciekawi mnie jedno, czy mĂłwiÂąc o tym przegranym sztabie ludzi, Anita ma na myÂśli przegranÂą PO?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

I ciekawi mnie jedno, czy mĂłwiÂąc o tym przegranym sztabie ludzi, Anita ma na myÂśli przegranÂą PO?
To teÂż moja pierwsza myÂśl nt tej wypowiedzi. Czytam jÂą po raz piÂąty i nie wiem o co innego moÂże chodziĂŚ, a potem tak zaraz z wyborami...
MoÂże Anita jest wolontariuszkÂą w sztabie Leppera? On caÂły byÂł w takie fajne sportrtowe biaÂło-czerwone dresy ubrany(na coÂś siĂŞ przydaje SZKÂŁO KONTAKTOWE) i rozdawaÂł pÂłytyz piosenkami "PolskĂŞ trzeba zlepperowac.
Ale tak na serio chyba o PO chodziÂło.
Kamuii, Ty czytujesz tego typu czasopisma?
ChciaÂłem zapytaĂŚ o to samo.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nie czytuje ;D dostaÂłam cynk od kolegi ktĂłry zrobiÂł scana ;)
Ale czasem zdarza mi siĂŞ przejÂżeĂŚ choĂŚ wolĂŞ "sex donosciciel'a " :evil2:

CO do niemieckiego to faktycznie bardzo fajny jĂŞzyk ;)
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Kamuii, nie musisz siĂŞtÂłumaczyĂŚ, my tylko tak pytaliÂśmy :lol:

Michaek, czy ten komplement, ktĂłry podczas przedwyborczej rozmowy, Lepper rzuciÂł Anicie, nakierowaÂł CiĂŞ na taki tok myÂślenia? :? Innego wytÂłumaczenia nie znajdujĂŞ.
Na pewno Anita, jak zresztÂą caÂłe TVN i TVN24, jest rozÂżalona przegranÂą PO .
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Mnie ona wÂłasnie raczej PiS zalatuje
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

CzyÂżbyÂś widziaÂła AnitĂŞ w moherowym berecie? :lol: :lol: Prawa i sprawiedliwa Anita? Owszem, ale chyba raczej przy tej proporcji literowej :D
:roll: To mamy problem, bo ja stawiaÂłam na poparcie ze strony Anity, raczej PO :roll:
Z tych s³ów Anity: ,,Nie rozumiem, dlaczego tak wielki sztab ludzi mo¿e przegraÌ, kiedy tak ciê¿ko pracowa³ na sukces'' moim zdaniem p³ynie ¿al, z powodu przegranej, a wiadomo przegra³a Platforma.

MajÂąc w pamiĂŞci Wieczory wyborcze TVN teÂż trudno stwierdziĂŚ jednoznacznie, po ktĂłrej stronie stoi Anita, lub do ktĂłrej partii jej bliÂżej :? A po ktĂłrejÂśstronie stoi na pewno, bo w wyborach braÂła udziaÂł :D Chyba, Âże oddaÂła niewaÂżny gÂłos :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

To mamy problem, bo ja stawiaÂłam na poparcie ze strony Anity, raczej PO
Ja teÂż
MajÂąc w pamiĂŞci Wieczory wyborcze TVN teÂż trudno stwierdziĂŚ jednoznacznie, po ktĂłrej stronie stoi Anita, lub do ktĂłrej partii jej bliÂżej
No i dobrze. Dziennikarz nie powinien po sobie dawaĂŚ poznaĂŚ po czyjejÂś jest stronie.
Michaek, czy ten komplement, ktĂłry podczas przedwyborczej rozmowy, Lepper rzuciÂł Anicie, nakierowaÂł CiĂŞ na taki tok myÂślenia?Innego wytÂłumaczenia nie znajdujĂŞ.
O tym komplemencie szarmanckiego pana marszaÂłka juÂż dawno zapomniaÂłem. Tak mi przyszÂło do gÂłowy, jak sobie przypomniaÂłem komu i jak Lepper dziĂŞkowaÂł po wyborach parlamenarnych("(...)caÂły sztab ludzi, ktĂłry pracowaÂł na sukces")
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

ragment mojej dzisiejszej rozmowy z Panem Piotrem Marciniakiem:

Ja napisaÂł:
CZY TAKI SPOSÓB KADROWANIA "FAKTÓW" JAK WCZORAJ BÊDZIE RÓWNIE¯ W DNI POWSZEDNIE?


Piotr Marciniak napisaÂł:
nie ode mnie to zalezy, ale na razie chyba nie.


Piotr Marciniak napisaÂł:
(..)Para ja plus Anita chyba nie bylaby dobra ze wzgledu na roznice
gabarytowe...
Fr. z wÂątku o studiu faktĂłw-rozmowa przemka z Piotrem Marciniakiem.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Piotr Marciniak napisaÂł:
(..)Para ja plus Anita chyba nie bylaby dobra ze wzgledu na roznice
gabarytowe...
Dlaczego nie byÂłaby dobra?????!!!!!! :lol: WrĂŞcz przeciwnie :lol:
Dobre :lol: ,,Ró¿nice gabarytowe'' :lol: :lol:
Chocia¿, z drugiej strony szkoda........ nie ma ¿adnych szans na powrót Anity do g³ównych Faktów ;( :sad:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A jak to siĂŞ ma do Anity? :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

A coœ takiego mia³o siê nie zdarzaÌ. Funky skomentowa³a posta którego wczeœniej zd¹¿y³em usuna³¹Ì.
Funky to do Anity nie ma nic. CoÂś mi sie pomyliÂło kompletnie. WÂłaÂśnie coÂś czytaÂłem na Onecie o paradach rĂłwnoÂści i mnie naszÂło na jakieÂś skojarzenia.
A Marciniaka jako jedynego lubie(z prowadzacych fakty
).
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 16 gości